• Ново
12V HEP-02A Гас Дизел Внатрешно Низок Притисок електрична гориво пумпа за автомобил carburetor, мотоцикл , АТВ

12V HEP-02A Гас Дизел Внатрешно Низок Притисок електрична гориво пумпа за автомобил carburetor, мотоцикл , АТВ

Оценка на клиентот:
DEN 715.20

Износ
Залиха

Палење Стартер Switch За "ОПЕЛ" ASCONA HATCHBACK CALIBRA CORSA KANDETT E СЕНАТОРОТ Б VECTRA НА 0914850 0914811 90052497 90052498 Цена : $10.5 Електричен Автомобил Прозорец lifter Господар Контрола Switch за "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 MK6 PASSAT B6 TOURAN JETTA IV 5 K4 959 857,5 ND 959 857 Цена : $15.00 Електрично Палење Стартер Switch За Audi A4 C5 A6 B7 B6 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Jetta Голф "Шкода" Octavia Fabia,4 B0 905 849 Цена : $6.90 Бесплатен превозот Нови Светла за Контрола на Главата светилка switch Одговара за "ШКОДА" OCTAVIA,ЛАУРА 1 Z0 941 431 E,1 Z0 941 431 Цена : $16.80 Бесплатен превозот Нови Светла за Контрола на Главата светилка switch Одговара за "Шкода" Ocavia II ОЕМ БР. 1 Z0 941 431 K Цена : $18.00 Цена : $18.00
12 V HEP-02 A Гас Дизел Внатрешно Низок Притисок електрична гориво пумпа за автомобил carburetor, мотоцикл , АТВ
100% Сосема Нови Во Кутија Одговара на сите carburetor опремени автомобили, комбиња и лесни камиони Fitment : 5/16" inline за повеќето од автомобил ,мотоцикл, АТВ Притисок : 7 PSI Проток : 115 LPH Volt : напон од 12 V : 1.5 А Карактеристики : 1.Универзална електронски гориво пумпа дизајниран да замени стотици механички пумпа модели 2.Висок квалитет и лесно да се инсталира 3.Пакет се Вклучени : 1x пумпа

Карактеристики

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Година:
2005-2014
Зафатнина:
2.0
Објектот Тежина:
35g
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Висина:
2.5cm
Специјални Функции:
електрична пумпа за гориво
Објектот Ширина:
2.5cm
Име На Модел:
HEP-02A
Бренд Име:
doteam
Објектот Должина:
4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Автомобил Производител:
Ford

Производи во категоријата

НОВИ Инјектор за Гориво (6) ЗА FITMitsubishi Montero Спорт Diamante Eclipse Galant 2.4 3.0 L L 3.5 L 6G72 V6 CDH275 MD319792 1997-2014

DEN 5184.00

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови директно ќе влијаат врз перформансите на моторот...

Масло Пумпа 6151-51-1005 одговара за Моторот 6D125 S6D125

DEN 21840.00

Масло Пумпа 6151511005 одговара за Моторот 6 D125 S6 D125Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianВовед : Дел име : Масло пумпаДел број : 6151511005Примена : одговара за Мотор6 D1251 AM; 6 D125 E2 A40; 6 D125 E2 A45; 6 D125 E2 A5; 6 D125 E2 A; S6 D1251 AGT; S6 D1251 AG; S6 D1251 AK; S6 D1251 AL; S6 D1251 AM;Напомена : Тоа е замена на дел, не се оригинални делови, туку може да се работи и за вас.ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

Гориво Пумпа за NISSAN 300 ZX 300ZX 1991-1996 1992 1993 1994 1995

DEN 1723.20

Гориво Пумпа за NISSAN 300 ZX 199119961.ОЕМ : 1704231 U082.ПРОТОК : 250 LPH3.VOFT : 12 V4.ПРИТИСОК : 2.53.5 БАР Автомобил модел : за Nissan 300 zx гориво пумпаБелешки Година Направи Модел Трим Мотор 1996 година за Nissan 300 ZX сите Сите 1995 година за Nissan 300 ZX сите Сите 1994 година за Nissan 300 ZX сите Сите 1993 година за Nissan 300 ZX сите Сите 1992 година за Nissan 300 ZX сите СитеГаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

Високи Перформанси 10 Фитинг AN10 Алуминиум Фитинзи 90 степени Масло/Гориво/Вртливата црево фитинзи(Вртливата Црево Крајот Фитинг)

DEN 153.60

Високи Перформанси 10 Фитинг AN10 Алуминиум Фитинзи 90 степени Масло / Гориво / Вртливата црево фитинзи(Вртливата Црево Крајот Фитинг) CNC Палка Алуминиумска Цевка Крајот Фитинг Големина : AN10 Тип : 90 степени Количина : 1 100% осигурување на квалитет и тестирани за да се обезбеди врвен квалитет...

Нови 12V Тешки Низок Притисок Универзална Електрична Гориво Пумпа за Дизел 4-6 PSI

DEN 378.24

Нови 12 V Тешки Низок Притисок Универзална Електрична Гориво Пумпа за Дизел 46 PSIКарактеристики на производот : Оваа пумпа е дизајниран за замена на OE гориво пумпа за carburettor опремени автомобили и камиони...

Гориво Пумпа за Хонда CBR1000RR CBR1000RA CBR600RA CBR600RR 125 VFR1200FD 2007-2014 2008 2009 2010 2011 2012 2013 16700MFJD02

DEN 2155.20

Гориво Пумпа за Хонда CBR1000 RR CBR600 RA CBR600 RR 125 VFR1200 FD 20072014 2008 2009 2010 2011 2012 2013 16700 MFJD02 16700 MFL013Автомобил МОДЕЛ : за Хонда CBR1000 RR CBR600 RR Grom 125 VFR1200 FD 2007201416700 MFJD02 16700 MFL013БелешкиГодинаНаправиМоделSubmodel2014За ХондаCBR1000 RR2014За ХондаCBR1000 RRABS2014За ХондаCBR1000 RRСП2013За ХондаCBR1000 RR2013За ХондаCBR1000 RRABS2012За ХондаCBR1000 RR2012За ХондаCBR1000 RRABS2011За ХондаCBR1000 RR2010За ХондаCBR1000 RR2009 годинаЗа ХондаCBR1000 RR2008 годинаЗа ХондаCBR1000 RR2014За ХондаCBR600 RR2014За ХондаCBR600 RRABS2013За ХондаCBR600 RR2013За ХондаCBR600 RRABS2013За ХондаCBR600 RRРепсол2012За ХондаCBR600 RR2012За ХондаCBR600 RRABS2011За ХондаCBR600 RR2010За ХондаCBR600 RR2009 годинаЗа ХондаCBR600 RR2008 годинаЗа ХондаCBR600 RR2007 годинаЗа ХондаCBR600 RR2014За ХондаGrom 1252013За ХондаVFR1200 FABS2012За ХондаVFR1200 FABS2010За ХондаVFR1200 FABS2013За ХондаVFR1200 FDABS DCT2012За ХондаVFR1200 FDABS DCT2010За ХондаVFR1200 FDABS DCT2011 CBR600 RR F14 РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО2011 CBR600 RA F14 РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО2010 CBR600 RR F14 РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО2010 CBR600 RA F14 РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО2009 CBR600 RR F14 РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО2009 CBR600 RA F14 РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО2008 CBR600 RR F14 РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО2007 CBR600 RR F14 РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО2012 CBR1000 RA F21 РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО & ГОРИВО ПУМПА2012 CBR1000 RR F21 РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО & ГОРИВО ПУМПА2011 CBR1000 RR Ф16 НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО & ГОРИВО ПУМПА2011 CBR1000 RA Ф16 НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО & ГОРИВО ПУМПА2010 CBR1000 RR Ф16 НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО & ГОРИВО ПУМПА2010 CBR1000 RA Ф16 НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО & ГОРИВО ПУМПА2009 CBR1000 RR Ф16 НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО & ГОРИВО ПУМПА2009 CBR1000 RA Ф16 НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО & ГОРИВО ПУМПА2008 CBR1000 RR Ф16 НА РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО & ГОРИВО ПУМПАГаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

Гориво Пумпа За Piaggio MP3 125 ОДНОСНО 2006-2013,За Piaggio MP3 250 2006-2009, За Piaggio MP3 300 2010-2018

DEN 1819.20

Гориво Пумпа За Piaggio MP3 125 ОДНОСНО 20062013,За Piaggio MP3 250 20062009, За Piaggio MP3 300 20102018Перформанси : Максимум притисок : 4.56.0 Бар Оперативен притисок : 3 Bar Проток : 35 LPH АВТОМОБИЛ МОДЕЛ ЛИСТА & ГОДИНА : За Piaggio MP3 300 20102018За Piaggio MP3 125 ОДНОСНО 20062013 За Piaggio MP3 250 20062009Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

ОЕМ го Замени Гориво Пумпа за Suzuki GSXR1000 GSXR 1000 GSXR750 GSX R750 GSXR600 GSX R600 2000-2007 2001 2002 2003 2004 2005 2006

DEN 2040.00

ОЕМ го Замени Гориво Пумпа за Suzuki GSXR1000 GSXR1000 GSXR750 GSXR750 GSXR600 GSXR600 од 2004 до 2007 година 2005Димензии : вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)БелешкиГодинаНаправиМоделSubmodel2007 годиназа suzukiGSXR7502006 годиназа suzukiGSXR7502005 годиназа suzukiGSXR7502004 годиназа suzukiGSXR7502003 годиназа suzukiGSXR7502002 годиназа suzukiGSXR7502001 годиназа suzukiGSXR7502000 годиназа suzukiGSXR750Гаранција : 1 година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

УНИВЕРЗАЛНА ЕЛЕКТРИЧНА ГОРИВО ПУМПА ЗА ГАС ДИЗЕЛ CARBURETED СО ИНСТАЛАЦИЈА КОМПЛЕТ E8012S

DEN 911.52

Нова Електрична Гориво Пумпа за Полнење E8012 S За Ford Кадилак Buick Џип OldsmobileОпис На Производот : НОВА УНИВЕРЗАЛНА 12 VOLT ЦВРСТА СОСТОЈБА ВНАТРЕШНО ЕЛЕКТРИЧНА ГОРИВО ПУМПА...

НОВИ Инјектор за Гориво (4) ЗА FITVolvo C60 S60 C70 V70 S80 2.4 2.5 L L L4 0280155831 9186340 852-12167 2006-2010

DEN 3456.00

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови директно ќе влијаат врз перформансите на моторот...

4AN AN4 МАШКИ КОНЕЦ ДИРЕКТНО BULKHEAD BLUE FLARE ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИ ФИТИНГ-АПАРАТ TK-JCAN4

DEN 478.56

Што се купување на 100% Сосема Нов на : Стожерот 4 AN AN4 МАШКИ КОНЕЦ ДИРЕКТНО BULKHEAD BLUE FLARE ЕЛОКСИРАНИ АЛУМИНИУМСКИ ФИТИНГапарат TKJCAN4 На НЕКОЈА тема е посебен вид на монтирање користи за да се поврзете флексибилни црева и цврсти метални цевки кои носат течност...

Гориво Пумпа За Kawasaki Војаџер XII VoyagerXII ZG1200B 1989-2003 1990 191 1992 1993 1994 1995 1996 1996 1998 1999 2000 2001 2002

DEN 1627.20

Гориво Пумпа За Kawasaki Војаџер XII Voyager XII ZG1200 B 19892003 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1996 1998 1999 2000 2001 2002Димензии / Techinal Податоци· Влезен Напон : 12 V· Притисок : 2 PSI(0.014 Mpa)· Проток : 5060 LPH· Тековна : 1.0 AБелешкиГодинаНаправиМоделSubmodel2003 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B2002 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B2001 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B2000 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1999 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1998 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1997 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1996 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1995За KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1992 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1991За KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1990 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1989 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1988 годинаЗа KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1987За KawasakiВојаџер XIIZG1200 B1986За KawasakiВојаџер XIIZG1200 BГаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

ОЕМ Гориво Пумпа за Suzuki Hayabusa GSX1300 GSX1300R GSX-1300R 1999-2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1510024FB0 1510024F00

DEN 2040.00

ОЕМ Гориво Пумпа за Suzuki Hayabusa GSX1300 GSX1300 R GSX1300 R 19992007 2006 2005 2004 2003 2002 2001 2000 1510024 FB0 1510024 F00Димензии : вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Гаранција : 1 година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

Нови Intank Гориво Пумпа за 1998-2003 1999 2000 2001 2002,Aprilia RSV1000 РСВ 1000 Mille R/ СП AP8106385 со инсталирање на комплет

DEN 1627.20

Нови Intank Гориво Пумпа за 19982003 Aprilia RSV1000 РСВ 1000 Mille R / СП AP8106385Димензии : Вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за 19982003 Aprilia RSV1000 РСВ 1000 Mille R / СП AP8106385ОЕМ БР...

Гориво Пумпа За Suzuki RF900R RF600R 1994-1998 1510021E01

DEN 1819.20

Гориво Пумпа За Suzuki RF900 R RF600 R 19941998 1510021 E01Димензии / Techinal Податоци· Влезен Напон : 12 V· Притисок : 2 PSI(0.014 Mpa)· Проток : 5060 LPH· Тековна : 1.0 ARF900 R ГОРИВО ПУМПАГаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

НОВИ Инјектор за Гориво (4) ЗА ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло Mk3 CADDY 9K9A 6H 6K1 6K2 1.0 1.4 L L L4 0280155731 030906031E 1991-2010

DEN 3456.00

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови директно ќе влијаат врз перформансите на моторот...

Гориво Пумпа 228-9129 за Backhoe 428D 428E 430D 432D 432E 434E 444E

DEN 2352.00

Гориво Пумпа 2289129 за Backhoe 428 D 428 E 430 D 432 D 432 E 434 E 444 EWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianntroduction : Дел име : Електрична Гориво Пумпа за Дел број : 2289129 Апликација : Одговара за : Backhoe Товарачи 428 D 428 E 430 D 432 D 432 E 434 E 444 E answer : ___________________________ Note : Ова е за замена, но тоа може да се работи и за вас.ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за BMW R1200GS Р 1200GS Авантура 2005-2010 2006 2007 2008 2009 со инсталирање на комплет

DEN 1627.20

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за BMW R1200 GS Авантура 2005 2010Димензии : Вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за BMW R1200 GS Авантура 2005 2010ОЕМ БР...

Универзална Прилагодливи Tomei Гориво Регулатор на Притисок Со мерач Титаниум Боја Оценет 4.8 /5

DEN 479.52

Универзална Прилагодливи Tomei Гориво Регулатор на Притисок Со мерач Титаниум Боја Опис : 1.ТОМЕ стил гориво и регулаторот понудат соодветни гориво притисок прилагодување за високи перформанси апликации...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.