• Ново
Фабрика цена, заеднички железнички контрола вентил 9308-621C, 28239294, погоден за ДЕЛФИ инјекторите

Фабрика цена, заеднички железнички контрола вентил 9308-621C, 28239294, погоден за ДЕЛФИ инјекторите

Оценка на клиентот:
DEN 5583.84
DEN 4523.00 -19 %

Износ
Залиха


Тип БР. : 9308/621 C 28239294
ДЕЛ ИМЕ : Контрола вентил за делфи инјекторите
Испорака
1,Со море или со авион се двете достапни во голема количина;
2,Од меѓународниот изразат компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPS-от,и др. за мали количини.
3,Еден ден, дојде до вашиот Кина агент во секој град.
4,Пратката во рок од 24 часа .
Плаќање Објект
1,T/T, преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2,Western union или пари грам;
3,Paypal; ЗАЧУВАМ;
4,Преку Кинески агенти.
Профил На Компанијата
Нашата компанија е една од водечките производителот & снабдувач на морски резервни делови и авто делови во Кина. Во исто време, ние сме поврзани со стотици фабрики специјализирани во производство на сите видови на резервни авто делови со висок квалитет.
Ние сме биле снабдување со сите видови на различни авто делови кои се погодни за Јапонски возило, корејски возила, Европската возило, Американски возило и Кинески возило, итн. Нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба. Ние знаеме дека нашите стотици производители многу добро. Ние, исто така, се изучува на светскиот пазар од страна на извоз за многу години. Имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.
Ние се надеваме дека можеме да работиме со луѓе од целиот свет, и ние веруваме кои корпоративни со нашата компанија ќе имаат добра корист. Ние ќе стане вашиот пријателски и најдобри искрена бизнис партнер во Кина.
Добредојдовте вашето барање и било каков предлог. Ние се движиме со вас, бидејќи на вашата поддршка!
Нашата Фабрика
На Изложби
Сертификат
ТРГУВАЊЕ : Shenyang Златна Vidar Машини & Опрема Копродукции, LTD
ФАБРИКА : DONG GAGN ВЕИ ЈУАНИ ВБРИЗГУВАЊЕ НА ГОРИВО ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD.

Карактеристики

Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
За дизел автомобил
Бренд Име:
WY
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Висина:
4cm
Осветленост Дел Број:
28239294
Другиот Дел Број:
9308Z621C
Материјал Тип:
Челик&Пластика
Поставување на Возило:
дизел моторот
Објектот Тежина:
0.05KG/pc
Објектот Должина:
5cm
Производителот Дел Број:
9308-621C
производство име:
Заеднички железнички делови контрола вентил
Сертификат:
ISO9001
MOQ:
4 парчиња
Погоден мотор:
за DHLPHI инјектор
Тежина:
0.05kg
Модел Бр.:
9308-621C
Автомобил Производител:
Заменлив
ОЕМ Бр.:
28239294
вид бизнис:
производител
квалитет:
100% тестирано

Производи во категоријата

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Висок Квалитет 0 433 171 848 Заеднички Железнички млазницата DLLA156P1368 Инјектор Млазницата 0433171848 За 0445110186/0 445 110 186

DEN 3936.00

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТВисок Квалитет 0 433 171 848 Заеднички Железнички млазницата DLLA156 P1368 Инјектор Млазницата 0433171848За 0445110186 / 0 445 110 186Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

Висок квалитет на граница притисок вентил 1110010035 за Бош, дизел резервни делови за заедничките железнички притисок ограничен вентил 1110010035

1085.76 -19 % DEN 879.00

Опис На ПроизводотДел Име : Limting Притисок ВентилТип Бр : 1110010035Исти Мотор : за БошМатеријал : High speed челикСертификати : ISO9001Производ СликаКомпанијата ИнформацииGV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн...

YAOPEI НОВИ За 2013-15 Хонда Спогодба Внатрешни работи Радио Антена W / Подигнат OE 38387-TAA-003

2014.56 -11 % DEN 1793.00

YAOPEI НОВИ За 201315 Хонда Спогодба Внатрешни работи Радио Антена W / Подигнат OE 38387TAA003Fitment : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на завршна Површина : НОВИ Waranty : 1 година гаранција Дел број : 38387TAA003Детали на сликата

добар квалитет заеднички железнички инјектор контрола вентил 9308-621C 28239294 621C одговараат за Delphi

1407.36 -19 % DEN 1140.00

1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.6...

Топла Продажба! Најдобар Квалитет Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00VC01052 Контрола Вентил за да го Поставите F 00V C01 052 За 0445110036/0 445 110 036

DEN 4128.00

Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00 VC01052 / С 00 V C01 052 За 0445110036Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

F00VC01332/ С 00V C0 1332 Контрола Вентил FOOVC01332 Вентил Сет за заеднички железнички инјектор 110 серија

10824.00 -18 % DEN 8876.00

Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатношопинг искуство тука!F00 VC01332 / С 00 V C0 1332 Контрола Вентил FOOVC01332 Вентил Сет за заеднички железнички инјектор 110 серија​Повеќе заеднички железнички контрола вентили може да биде испорачана : FOOVCO1331 FOOVCO1334 FOOVCO1013 FOOVCO1336 FOOVCO1378 FOOVCO1338 FOOVCO1341 FOOVCO1342 FOOVCO1344 FOOVCO1346 FOOVCO1347 FOOVCO1348 FOOVCO1352 FOOVCO1353 FOOVCO1354 FOOVCO1355 FOOVCO1357 FOOVCO1358 FOOVCO1359 FOOVCO1360 FOOVCO1363 FOOVCO1364 FOOVCO1365 FOOVCO1367 FOOVCO1368 FOOVCO1371 FOOVCO1376 FOOVCO1377 FOOVCO1379 FOOVCO1380 FOOVCO1003 FOOVCO1004 FOOVCO1005 FOOVCO1011 FOOVCO1015 FOOVCO1016 FOOVCO1052 FOOVCO1356 FOOVCO1022 FOOVCO1023 FOOVCO1033 FOOVCO1034 FOOVCO1035 FOOVCO1036 FOOVCO1037 FOOVCO1038 FOOVCO1042 FOOVCO1043 FOOVCO1044 FOOVCO1046 FOOVCO1050 FOOVCO1053 FOOVCO1055 FOOVCO1057 FOOVCO1007 FOOVCO1001 FOOVCO1024 FOOVCO1045 FOOVCO1051 FOOVCO1054 FOOVCO1301 FOOVCO1303 FOOVCO1306 FOOVCO1309 FOOVCO1310 FOOVCO1311 FOOVCO1312 FOOVCO1313 FOOVCO1315 FOOVCO1317 FOOVCO1023 FOOVCO1024 FOOVCO1025 FOOVCO1028 FOOVCO1029 FOOVCO1332 FOOVCO1333 FOOVCO1349 FOOVCO1340 FOOVCO1320 FOOVCO1321 FOORJO1865 FOORJO1159 FOORJO2561 FOORJO1218 FOORJO2175 FOORJO2466 FOORJO1479 FOORJO1533 FOORJO1657 FOORJO1683 FOORJO1692 FOORJO1522 FOORJO1704 FOORJO2806 FOORJO1727 FOORJO1924 FOORJO2035 FOORJO1451 FOORJO2056 FOORJO2103 FOORJO2235 FOORJO2472 FOORJO1278 FOORJO0005 FOORJO0375 FOORJO1941 FOORJO1129 FOORJO0218 FOORJO0399 FOORJO1945 FOORJO0399 FOORJO0420 FOORJO0834 FOORJO2454 FOORJO1005 FOORJO1052 FOORJO1222 FOORJO1334 FOORJO1428 FOORJO2005 FOORJO2067 FOORJO0447 FOORJO1895 FOORJO2130 FOORJO1176 FOORJO2213 FOORJO2266 FOORJO2278 FOORJO2397 FOORJO2386 FOORJO1714 FOORJO2004 FOORJO1747 FOORJO1329 FOORJO1819 FOORJO2012 FOORJO2377 FOORJO2410 FOORJO2429 FOORJO2449 FOORJO2506 FOORJO1865 FOORJO2714 FOORJO3356 FOORJO3551За НасНие се прави добра трговија со огромен асортиман на производи од Кина.Ние се надминува вашите очекувања од нуди свежа ивисоко квалитетни производи по најниски цени.Ние сме посветени кон испорака на највисоко ниво на онлајн услуга за клиентите.Кога ќе купите од нас ние сакаме т о се чувствуваат како да беа лице во лице со нас во продавница.Ако имате било какви проблеми ве молиме испратете ни ја вашата порака на e Bay .Клиент ,Задоволување , Гаранција1...

Висок квалитет на Авто резервен дел дизел мотор дел главата роторот 1468334900 4/12R роторот глава

2838.24 -19 % DEN 2299.00

DescripationВисок квалитет на Авто резервен дел дизел мотор дел главата роторот 1468334900 4 / 12 R роторот главапакувањеУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

55PP05-01 Вистински Гориво Железнички Висок Притисок Сензор За Nissan Навара D40 2.5 DCI 55PP05-01 43PP1-3 1465A034

DEN 6864.00

Производ деталиТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Главни ПроизводиМлазницата, , , ,Клипот, , , , , , , ,Заеднички Железнички Млазницата, , ,Заеднички Железнички Делови...

Авто резервен дел дизел мотор дел VE главата роторот 14683 34565 погоден Фолксваген Ауди Џ.К.

2700.00 -19 % DEN 2187.00

DescripationПЕТ Роторот Глава 1 468 334 565 погоден "Фолксваген" Ауди Џ.К.пакувањеУслови на продажба (1) на Купувачи од следете countrys ве молиме да обрнете внимание : > Да клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете EEMS, EMS, Кина пост воздух mail или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.> Да Бразил преку DHL мора да се обезбеди CPF број.> За Европа преку "Федекс" треба да се обезбеди EURI број.> Да Јужна Америка земји преку DHL или Fedex треба да се обезбеди ДАНОЧНИ ID.Ова е многу importent за царинење.(2) ако адреса излезе да биде оддалечена област за Експрес, клиентот треба да се обрне оддалечена област доплата, околу САД$35...

направени од јапонија ВИСОК КВАЛИТЕТ на гориво железнички нафта на висок притисок сензор 5WS40208 одговара за РЕНО 1.5 dCi CLIO MK2 MK3 MEGANE СЦЕНСКО К-M

959.52 -20 % DEN 768.00

вистински ВИСОК КВАЛИТЕТ на гориво железнички нафта на висок притисок сензор 5 WS40208 одговара за РЕНО 1.5 d Ci CLIO MK2 MK3 MEGANE СЦЕНСКОreplce број8200579287 / 8200397346 / 82008156178200704212, 8200397346, 8200815617, 8200579287, A2 C59511607, A2 C20005031, 5 WS40440, A2 C2000503, A2 C20001221, 5 WS40154A2 C20001221, 5 WS40154, 82003973465 WS40208, KA51S01гаранција за квалитет 1year!тестирани пред брод!висок квалитет на делови!одговара за одговара за QASHQAI / QASHQAI+2 1.5 DCI KW : 76 КС : 103одговара за QASHQAI / QASHQAI+2 1.5 DCI KW : 78 КС : 106одговара за QASHQAI / QASHQAI+2 1.5 DCI KW : 81 КС : 110одговара за БЕЛЕШКА 1.5 DCI KW : 76 КС : 103 одговара за CLIO MK3 1.5 d Ci 76 KW / 103 HP одговара за CLIO MK3 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за MEGANE MK2 1.5 d Ci 76 KW / 103 HP одговара за MEGANE MK2 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за MEGANE MK3 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за MEGANE MK3 1.5 d Ci 81 KW / 110 HP одговара за СЦЕНСКИ MK2 1.5 d Ci 76 KW / 103 HP одговара за СЦЕНСКИ MK2 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за ГОЛЕМАТА СЦЕНСКО MK2 1.5 d Ci 76 KW / 103 HP одговара за ГОЛЕМАТА СЦЕНСКО MK2 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за СЦЕНСКИ MK3 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за СЦЕНСКИ MK3 1.5 d Ci 81 KW / 110 HP одговара за ГОЛЕМАТА СЦЕНСКО MK3 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за ГОЛЕМАТА СЦЕНСКО MK3 1.5 d Ci 81 KW / 110 HP одговара за ЛАГУНА MK3 1.5 d Ci 81 KW / 110 HP одговара за FLUENCE 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за FLUENCE 1.5 d CI 81 KW / 110 HP94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120

Нови Гориво премерување електромагнетниот вентил 0928400700 8200430063 Гориво Пумпа Влезот Премерување Единица РЕНО ЛАГУНА II Grandtour 2.0 dCi

2880.00 -5 % DEN 2736.00

Ставка ОписКОМПАНИЈАТА НЕМА.ОЕМ БР.ПРИМЕНЛИВИ ПУМПАВОЗИЛО092840070009284007008200430063 0445010099"Рено" Espace,Лагуна,Сценско,Nissan Primastar,Trafic, VelsatisМоторот 20c DCI M9 RПакување Детали Кутија за пакување Нашата Предност 1...

Вистински гориво пумпа за Сосема Нов ОЕМ 23220-0C050 23220-0P020 23220-0C020 За ТОЈОТА INNOVA, KIJANG FORTUNER HILUX

DEN 2208.00

Вистински гориво пумпа за Сосема Нов ОЕМ# 232200 C050 232200 P020 232200 C020 За ТОЈОТА INNOVA, KIJANG FORTUNER HILUXВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Фабриката Штекер, Гајтанот вентил C-9 погоден за МАЧКА инјектор 236-0962,235-2888,заеднички железнички делови ,за Гасеница CAT330C, МАЧКА 330D

2814.24 -24 % DEN 2139.00

Информации за производот Дизел Common Rail вбризгување на Инјектор дел : Гајтанот вентил C9 за Гасеница Инјектор БР.2360962, 2352888.За CAT330 C, МАЧКА 330 D багер Може да се купи еден гајтанот вентил, но тоа ќе биде повеќе економски ако купите најмалку 6 парчиња во еден да одам како превозот цена оди надолу,и ние ќе ви ги даде попуст, како и. Фабриката за директна продажба! Ние сме биле во дизел горивото систем индустрија од 1952 година, нашите производи се високо сигурен и сигурен...

Топла продажба дизел мотор делови, морски брод клипот барел собранието 2К.21 одговараат за YANMAR KL KDL KFL H. 1

781.44 -19 % DEN 633.00

Топла продажба дизел мотор делови, морски брод клипот барел собранието 2К.21 одговараат за YANMAR KL KDL KFL H 1Неутрален Пакување или WY ПакувањеПакување & ИспоракаНеутрален Пакување или WY ПакувањеПревозот : 1)Со море или со авион се двете достапни во голема количина;2)Од international express компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPSот,и др...

авто дизел pumpe делови, клипот, елемент, пумпа клипот, 1325/170, 1418325170

1325.28 -19 % DEN 1073.00

ТИП БР : 1325 / 170, 1418325170ДЕЛ ИМЕ : авто дизел мотор резервни делови, клипот, елемент ,пумпа клипотПрофил на компанијата : 1.Нашата компанија специјализирана фабрика за производство на заеднички железнички делови.2.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.3,Alibaba Assesed Снабдувач!Нашите работници & Работилница & ОпремаИСПОРАКА1,Со море или со авион се двете достапни во голема количина;2,Од меѓународниот изразат компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPSот,и др...

Дизел гориво инјектор вентил за да го поставите F00VC0 1367 заеднички железнички контрола вентил F00VC01367 FOOVCO1367 за bosch 110 серија инјектор

3643.20 -18 % DEN 2988.00

Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатношопинг искуство тука!BOS / CHDEN / SODEL / ЈЗУМАЧКАСе надеваме дека се корисни за вас!Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате!Дизел гориво инјектор вентил за да го поставите F00 VC0 1367 заеднички железнички контрола вентил F00 VC01367 FOOVCO1367 за bosch 110 серија инјекторПовеќе заеднички железнички контрола вентили може да биде испорачана : FOOVCO1331 FOOVCO1334 FOOVCO1013 FOOVCO1336 FOOVCO1378 FOOVCO1338 FOOVCO1341 FOOVCO1342 FOOVCO1344 FOOVCO1346 FOOVCO1347 FOOVCO1348 FOOVCO1352 FOOVCO1353 FOOVCO1354 FOOVCO1355 FOOVCO1357 FOOVCO1358 FOOVCO1359 FOOVCO1360 FOOVCO1363 FOOVCO1364 FOOVCO1365 FOOVCO1367 FOOVCO1368 FOOVCO1371 FOOVCO1376 FOOVCO1377 FOOVCO1379 FOOVCO1380 FOOVCO1003 FOOVCO1004 FOOVCO1005 FOOVCO1011 FOOVCO1015 FOOVCO1016 FOOVCO1052 FOOVCO1356 FOOVCO1022 FOOVCO1023 FOOVCO1033 FOOVCO1034 FOOVCO1035 FOOVCO1036 FOOVCO1037 FOOVCO1038 FOOVCO1042 FOOVCO1043 FOOVCO1044 FOOVCO1046 FOOVCO1050 FOOVCO1053 FOOVCO1055 FOOVCO1057 FOOVCO1007 FOOVCO1001 FOOVCO1024 FOOVCO1045 FOOVCO1051 FOOVCO1054 FOOVCO1301 FOOVCO1303 FOOVCO1306 FOOVCO1309 FOOVCO1310 FOOVCO1311 FOOVCO1312 FOOVCO1313 FOOVCO1315 FOOVCO1317 FOOVCO1023 FOOVCO1024 FOOVCO1025 FOOVCO1028 FOOVCO1029 FOOVCO1332 FOOVCO1333 FOOVCO1349 FOOVCO1340 FOOVCO1320 FOOVCO1321 FOORJO1865 FOORJO1159 FOORJO2561 FOORJO1218 FOORJO2175 FOORJO2466 FOORJO1479 FOORJO1533 FOORJO1657 FOORJO1683 FOORJO1692 FOORJO1522 FOORJO1704 FOORJO2806 FOORJO1727 FOORJO1924 FOORJO2035 FOORJO1451 FOORJO2056 FOORJO2103 FOORJO2235 FOORJO2472 FOORJO1278 FOORJO0005 FOORJO0375 FOORJO1941 FOORJO1129 FOORJO0218 FOORJO0399 FOORJO1945 FOORJO0399 FOORJO0420 FOORJO0834 FOORJO2454 FOORJO1005 FOORJO1052 FOORJO1222 FOORJO1334 FOORJO1428 FOORJO2005 FOORJO2067 FOORJO0447 FOORJO1895 FOORJO2130 FOORJO1176 FOORJO2213 FOORJO2266 FOORJO2278 FOORJO2397 FOORJO2386 FOORJO1714 FOORJO2004 FOORJO1747 FOORJO1329 FOORJO1819 FOORJO2012 FOORJO2377 FOORJO2410 FOORJO2429 FOORJO2449 FOORJO2506 FOORJO1865 FOORJO2714 FOORJO3356 FOORJO3551Ние исто така снабдување на други дизел мотори резервни делови...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.