• Ново
Притисок олеснување вентил 1110010028 притисок за ослободување вентил за Притисок ограничување вентил 1 110 010 028 висок квалитет 3pcs/многу

Притисок олеснување вентил 1110010028 притисок за ослободување вентил за Притисок ограничување вентил 1 110 010 028 висок квалитет 3pcs/многу

Оценка на клиентот:
DEN 2636.64
DEN 2136.00 -19 %

Износ
Залиха


1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.
2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.
3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.
4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.
5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.
6. Не MOQ барање ,долго перформанси живот.
Притисок олеснување вентил 1110010028 притисок за ослободување вентил за Притисок ограничување вентил 1 110 010 028 висок квалитет 3pcs/многу
Транспорт на курирската служба DHL ТНТ ЕМС FEDEX, итн
Поврзани производи
Компанијата Информации
1.Основана во 1952 година,Donggang Weiyuan Вбризгување на Гориво Опрема Копродукции,Ltd. е еден од најпознатите manufatures на системи за вбризгување на гориво опрема во Кина.
2.Имаме повеќе над 60 години искуство во producting инјектори, plungers, млазници, испорака вентили, молив млазници, поправка колекции, хидраулични шефовите на ПЕТ distaibutor пумпи.
3.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.
4.Alibaba Assesed Снабдувач!

Карактеристики

Поставување на Возило:
Инјектор
Производителот Дел Број:
1110010028
Другиот Дел Број:
1110010028
Бренд Име:
WY
Објектот Должина:
6
Објектот Висина:
3
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
5
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
0.94
Осветленост Дел Број:
1110010028
Специјални Функции:
Никој
Автомобил Производител:
Заменлив

Производи во категоријата

Топла продажба actuator комплет 7135-588 одговараат за Volvo багер, контрола вентил 7135588 за инјектор 20547350, 20810168, 2054735

8976.00 -19 % DEN 7271.00

Топла продажба actuator комплет 7135588 одговараат за Volvo багер, контрола вентил 7135588 за инјектор 20547350, 20810168, 2054735Неутрален Пакување или WY Пакување1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.6...

Висок квалитет на граница притисок вентил 1110010035 за Бош, дизел резервни делови за заедничките железнички притисок ограничен вентил 1110010035

1085.76 -19 % DEN 879.00

Опис На ПроизводотДел Име : Limting Притисок ВентилТип Бр : 1110010035Исти Мотор : за БошМатеријал : High speed челикСертификати : ISO9001Производ СликаКомпанијата ИнформацииGV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн...

155P 1062 Дизел Млазницата DLLA155P1062, инјектор млазницата 0934001062 155P1062 одговараат за denso инјектор 093400-1062

6830.88 -19 % DEN 5533.00

155 P 1062 Дизел Млазницата DLLA155 P1062, инјектор млазницата 0934001062 155 P1062 одговараат за denso инјектор 0934001062Пакување & ИспоракаСертификатИзложбаПрофил На КомпанијатаGV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн...

Дизел Пумпа Клипот 134153-1320 P295 ЗА Дизел Моторот со ВИСОК КВАЛИТЕТ

DEN 1176.00

ДИЗЕЛ ПУМПА КЛИПОТ БР P2951341531320Ова е нашата најголема целПрво ПрофесионалниВториотДобра услугаТретоВашиот satisficationИЗВЕСТУВАЊЕ 1Во нашата продавница сите стоки се материјал објект photographies,бидејќи слика машината,трепкачко светло,на фотографија технологија, како и на лични compating демонстрација и така натаму разни причина,делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации ,бојата сите да се стекнат со материјална објект како,но ние гарантираме вистинитоста и веродостојноста на сликата.НАПОМЕНА 2Ако сакате да го нарачате повеќе квантитет,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви даде попуст.Ако треба да брод од страна на морето за повеќе квантитет,ве молиме контактирајте со нас за уште повеќе комуникацијаПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ1Увозните давачки ,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се на купувачот responsibitity.2 Превозот од UPSот,EMS,DHL ект,woule биде пристигна во рок од 37 работни дена ,ако ви треба добра uegently ,ви препорачуваме да изберете превозот со овој начин3 Ние брод на сите светот4 Предмети, нормално, ќе биде предаден во рамките на 3working дена по добивме вашата исплата(освен викенд и одмор)ПРЕВОЗОТ TRACKNG БРОЈ1Следење на број ќе биде испратена до вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.2ве Молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака, ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.ако треба да ја промените вашата адреса ве молиме забелешка пораката пред да плаќаат или да ја напуштат вашата порака за цел откако ќе се плати ,ви благодаримеНајдобри Желби За Вас

Гориво клипот и барел 1425/098, Еден вид на гориво елемент 1 418 425 098 за дизел моторот, топла продажба дизел мотор резервни делови

DEN 855.84

Производ СликаГориво клипот и барел 1425 / 098, Еден вид на гориво елемент 1 418 425 098PS : сликите се фабрички...

авто гориво клипот, клипот 1810 година 00019-1810, гориво елемент за дизел моторот, топла продажба дизел мотор резервни делови

1205.76 -19 % DEN 977.00

Производ Сликатопла продажба авто клипот, клипот и барел, клипот 000191810,1810Погоден за дизел моторотPS : сликите се фабрички...

Вистински и нови Заеднички железнички инјектор 0445110290, 0445110729, 33800-27900, инјектор 33800-27900X, 33800-27900Y

10560.00 -5 % DEN 10032.00

Вистински и нови Заеднички железнички инјектор 0445110290, 0445110729, 3380027900, инјектор 3380027900 X, 3380027900 Y ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : ВИСТИНСКИ И СОСЕМА НОВ ДИЗЕЛ заеднички железнички инјектор 0445110290, 0445110729, 3380027900, 3380027900 X, 3380027900 Y ИНЈЕКТОР ЗА ГОРИВО 3310027900 X / Y / Z ЗА SANTA FE 2.0 CRDi VGT 93 KW ЗА SPORTAGE НОВ 2.0 CRDI 100 KW ПАКУВАЊЕ & ИСПОРАКА : ВИСТИНСКИ И НОВ ПАКЕТ МОЖЕМЕ ДА ИСПОРАКАТА од СТРАНА на DHL, TNT, FEDEX, UPSот, SF, EMS EXPRESS...

YAOPEI НОВИ Светла Чистење, Миење Млазницата Џек Cyl право За Mazda 3 09-12 OE:BBP3-5182YA

1734.24 -11 % DEN 1544.00

YAOPEI НОВИ Светла Чистење, Миење Млазницата Џек Cyl право За Mazda 3 0912 OE : BBP35182 YAFitment : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на завршна Површина : НОВИ Waranty : 1 година гаранција Дел број : BBP35182 YAДетали на сликата

Фабрика цена, заеднички железнички контрола вентил 9308-621C, 28239294, погоден за ДЕЛФИ инјекторите

5583.84 -19 % DEN 4523.00

Тип БР : 9308 / 621 C 28239294ДЕЛ ИМЕ : Контрола вентил за делфи инјекторитеИспорака1,Со море или со авион се двете достапни во голема количина;2,Од меѓународниот изразат компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPSот,и др...

YAOPEI НОВИ За 2013-15 Хонда Спогодба Внатрешни работи Радио Антена W / Подигнат OE 38387-TAA-003

2014.56 -11 % DEN 1793.00

YAOPEI НОВИ За 201315 Хонда Спогодба Внатрешни работи Радио Антена W / Подигнат OE 38387TAA003Fitment : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на завршна Површина : НОВИ Waranty : 1 година гаранција Дел број : 38387TAA003Детали на сликата

Дизел Инјектор Млазницата 093400-5571 Гориво Injeciton Пумпа Делови Млазницата DN4PD57 За ТОЈОТА 2L/3L/5L

DEN 2015.52

Дизел Инјектор Млазницата 0934005571 Гориво Injeciton Пумпа Делови Млазницата DN4 PD57 За ТОЈОТА 2 L / 3 L / 5 LКинаLutong Дизел системи за вбризгување на Гориво пумпа делови Снабдувач / Извозник / Веледрогерија во Кина.Кина Lutong делови на Растенијата е познат во целиот дизел пазарот за да Се биде повеќе од Дваесет и Пет годиниИскусни Производител на Дизел Горивото пумпа Делови...

направени од јапонија ВИСОК КВАЛИТЕТ на гориво железнички нафта на висок притисок сензор 5WS40208 одговара за РЕНО 1.5 dCi CLIO MK2 MK3 MEGANE СЦЕНСКО К-M

959.52 -20 % DEN 768.00

вистински ВИСОК КВАЛИТЕТ на гориво железнички нафта на висок притисок сензор 5 WS40208 одговара за РЕНО 1.5 d Ci CLIO MK2 MK3 MEGANE СЦЕНСКОreplce број8200579287 / 8200397346 / 82008156178200704212, 8200397346, 8200815617, 8200579287, A2 C59511607, A2 C20005031, 5 WS40440, A2 C2000503, A2 C20001221, 5 WS40154A2 C20001221, 5 WS40154, 82003973465 WS40208, KA51S01гаранција за квалитет 1year!тестирани пред брод!висок квалитет на делови!одговара за одговара за QASHQAI / QASHQAI+2 1.5 DCI KW : 76 КС : 103одговара за QASHQAI / QASHQAI+2 1.5 DCI KW : 78 КС : 106одговара за QASHQAI / QASHQAI+2 1.5 DCI KW : 81 КС : 110одговара за БЕЛЕШКА 1.5 DCI KW : 76 КС : 103 одговара за CLIO MK3 1.5 d Ci 76 KW / 103 HP одговара за CLIO MK3 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за MEGANE MK2 1.5 d Ci 76 KW / 103 HP одговара за MEGANE MK2 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за MEGANE MK3 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за MEGANE MK3 1.5 d Ci 81 KW / 110 HP одговара за СЦЕНСКИ MK2 1.5 d Ci 76 KW / 103 HP одговара за СЦЕНСКИ MK2 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за ГОЛЕМАТА СЦЕНСКО MK2 1.5 d Ci 76 KW / 103 HP одговара за ГОЛЕМАТА СЦЕНСКО MK2 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за СЦЕНСКИ MK3 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за СЦЕНСКИ MK3 1.5 d Ci 81 KW / 110 HP одговара за ГОЛЕМАТА СЦЕНСКО MK3 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за ГОЛЕМАТА СЦЕНСКО MK3 1.5 d Ci 81 KW / 110 HP одговара за ЛАГУНА MK3 1.5 d Ci 81 KW / 110 HP одговара за FLUENCE 1.5 d Ci 78 KW / 106 HP одговара за FLUENCE 1.5 d CI 81 KW / 110 HP94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 2940090120

добар квалитет заеднички железнички инјектор контрола вентил 9308-621C 28239294 621C одговараат за Delphi

1407.36 -19 % DEN 1140.00

1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.6...

ERIKC заеднички железнички инјектор челик топката поправка колекции F00VC99002 F00VC05001 запечатување прстени За 120 инјектор

DEN 373.92

ERIKC заеднички железнички инјектор челик топката поправка колекции F00 VC99002 F00 VC05001 запечатување прстени За 120 инјектор1...

Дизел моторот млазницата DN0SD1550 / DNOSD1550 одговараат за ЈАМАХА

2345.28 -19 % DEN 1900.00

Информации Најдобри продавачот млазницата DN0 SD1550 одговараат за ЈАМАХАВистинска фотографијаДруги Слични ПроизводиИнјектор млазницата, Испорака вентил, Шефот на роторот , Молив млазницата, Заеднички железнички делови.Предности за нашата соработка ISO9001 од 2002 годинаAlibaba Assesed СнабдувачФабриката основана во 1952Сервисен центарWEIYUAN ВБРИЗГУВАЊЕ НА ГОРИВО ОПРЕМА КОПРОДУКЦИИ,LTD

Топла Продажба! Најдобар Квалитет Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00VC01052 Контрола Вентил за да го Поставите F 00V C01 052 За 0445110036/0 445 110 036

DEN 4128.00

Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00 VC01052 / С 00 V C01 052 За 0445110036Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Висок Квалитет на Стр Тип на Млазницата DLLA152P452 Инјектор Млазницата 0433171326 0 433 171 326 Дизел Млазницата

DEN 3168.00

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТТОПЛА ПРОДАЖБА ! Висок Квалитет на Стр Тип на Млазницата DLLA152 P452Инјектор Млазницата 0433171326 0 433 171 326 Дизел МлазницатаНајдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

Нови Гориво премерување електромагнетниот вентил 0928400700 8200430063 Гориво Пумпа Влезот Премерување Единица РЕНО ЛАГУНА II Grandtour 2.0 dCi

2880.00 -5 % DEN 2736.00

Ставка ОписКОМПАНИЈАТА НЕМА.ОЕМ БР.ПРИМЕНЛИВИ ПУМПАВОЗИЛО092840070009284007008200430063 0445010099"Рено" Espace,Лагуна,Сценско,Nissan Primastar,Trafic, VelsatisМоторот 20c DCI M9 RПакување Детали Кутија за пакување Нашата Предност 1...

3Ohms 3 цилиндар CNG ЛПГ Инјектор Железнички Супер Тивок голема брзина Заеднички Инјектор Железнички гас инјектор и додатоци

DEN 1727.52

CNG ЛПГ Инјектор Железнички Супер Тивок голема брзина 3 Ohms 3cylinder Заеднички Инјектор Железнички гас инјектор и додатоципредности : мали & компактен, ниско ниво на бучава, стабилна вбризгување на протокот, лесен за чистење, одличен анти триење сопственост...

Вистински гориво пумпа за Сосема Нов ОЕМ 23220-0C050 23220-0P020 23220-0C020 За ТОЈОТА INNOVA, KIJANG FORTUNER HILUX

DEN 2208.00

Вистински гориво пумпа за Сосема Нов ОЕМ# 232200 C050 232200 P020 232200 C020 За ТОЈОТА INNOVA, KIJANG FORTUNER HILUXВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Висок Квалитет 0 433 171 848 Заеднички Железнички млазницата DLLA156P1368 Инјектор Млазницата 0433171848 За 0445110186/0 445 110 186

DEN 3936.00

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТВисок Квалитет 0 433 171 848 Заеднички Железнички млазницата DLLA156 P1368 Инјектор Млазницата 0433171848За 0445110186 / 0 445 110 186Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

авто дизел pumpe делови, клипот, елемент, пумпа клипот, 9203/429, 9412203429

1205.76 -19 % DEN 977.00

ТИП БР : 9203 / 429, 9412203429ДЕЛ ИМЕ : авто дизел мотор резервни делови, клипот, елемент ,пумпа клипотПрофил на компанијата : 1.Нашата компанија специјализирана фабрика за производство на заеднички железнички делови.2.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.3,Alibaba Assesed Снабдувач!Нашите работници & Работилница & ОпремаИСПОРАКА1,Со море или со авион се двете достапни во голема количина;2,Од меѓународниот изразат компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPSот,и др...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.