• Ново
Дизел гориво пумпа делови МАЧКА C7/C9 инјектор средината плоча 17.5, C7 C9 буш 17.5 со слој за Гасеница

Дизел гориво пумпа делови МАЧКА C7/C9 инјектор средината плоча 17.5, C7 C9 буш 17.5 со слој за Гасеница

Оценка на клиентот:
DEN 885.12
DEN 672.00 -24 %

Износ
Залиха

Детали за производот
Средината Плоча Се Соберат Одговараат За C7/C9 Серија Инјектор Тип Заеднички Железнички Средината Плоча Модел Бр. C7/C9 Серија Големина на Стандарден Автомобил Направи За Дизел Моторот Инјектор Вид На МАЧКА инјектор Инјектор Бр. C7/C9 Серија Инјектор Место На Потекло Liaoning,Кина Производи Се Препорачува
Пакување & Испорака
Фабриката Информации
Компанијата Информации
GV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн. со добро опремени опрема за тестирање и силна техничка сила. Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во авто делови поле и нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба.
Сертификација
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Марка : нема знак или печат тип на модел или печат WY бренд или како на клиент барање.
2. MOQ : 1 парче
3 . Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
4. Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Paypal; ЗАЧУВАМ;
4)Преку Кинески агенти.
5.Гаранција : 6 месеци, 100% сите испорачани производи се проверуваат пред превозот и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе се работат сите во право.
MANUFATURE : Donggang Weiyuan системи за Вбризгување на Горивото Euipment Co.,Ltd ТРГУВАЊЕ КОМПАНИЈАТА : Shenyang Златна Vidar Машини & Опрема Копродукции,Ltd

Карактеристики

Осветленост Дел Број:
C7/C9
Специјални Функции:
за дизел моторот
Бренд Име:
WY
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
8
Производителот Дел Број:
C7/C9
Објектот Должина:
10
Објектот Тежина:
0.048KG
Другиот Дел Број:
C7/C9
Поставување на Возило:
дизел моторот
Објектот Висина:
6
Материјал Тип:
Челик
производство име:
Заеднички железнички делови Буш средината плоча C7/C9 серија
Погоден мотор:
дизел моторот
Примена:
За C7/C9 серија инјектор
Тип:
средината плоча
Тежина:
0.048kg
Функција:
со метален слој
квалитет:
100% тестирање пред превозот
Автомобил Производител:
За 324D,325D, 329D,330D, 336D
Одговараат на моторот:
C7/C9 мотор
Одговараат на инјектор:
328-2574/387-9433/10R7222/387-9427/328-2585/10R-7225

Производи во категоријата

Дизел гориво инјектор вентил за да го поставите F00V C01 338 заеднички железнички контрола вентил F00VC01338 за Bosch инјектор

4529.28 -19 % DEN 3669.00

Дизел Гориво Инјектор Вентил за да го Поставите F00 V C01 338 за bosch инјекторВид на гориво инјектор вентил за да се постави Модел Бр...

висок квалитет на делови нови Масло Variable Valve Timing Електромагнетниот VVT За Хонда Граѓански Договор CR-V FR-V 15830-RBB-003 15830RBB003

DEN 792.00

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!висок квалитет на делови нови Масло Variable Valve Timing Електромагнетниот VVT За Хонда Граѓански Договор CRV FRV 15830RBB003 15830 RBB003заменете број 15830RBB003 15830 RBB003одговара заодговара за АКУРА RSX 20052006одговара за АКУРА RDX 20072012одговара за АКУРА ILX 2013одговара за АКУРА TSX 20042013одговара за ХОНДА ГРАЃАНСКИ 20122015одговара за ХОНДА CRV 2007Превозот Услови ...

авто дизел pumpe делови, клипот, елемент, пумпа клипот, 1325/170, 1418325170

1325.28 -19 % DEN 1073.00

ТИП БР : 1325 / 170, 1418325170ДЕЛ ИМЕ : авто дизел мотор резервни делови, клипот, елемент ,пумпа клипотПрофил на компанијата : 1.Нашата компанија специјализирана фабрика за производство на заеднички железнички делови.2.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.3,Alibaba Assesed Снабдувач!Нашите работници & Работилница & ОпремаИСПОРАКА1,Со море или со авион се двете достапни во голема количина;2,Од меѓународниот изразат компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPSот,и др...

9.89 мм-ID12 90 степени SAE 10 Издувни цевки женски конектор за авто гориво линија брз полнач за Ford 5pcs многу

DEN 816.00

Φ9.89ID1290°14x12поврзете најлон цевка со внатрешен дијаметар од 12mmБрз полнач воведSAE Брз полнач е составена од Телото, ORing, Од ORing, Spacer Прстен, Обезбедување Прстен & Заклучување Пролет...

Дизел гориво инјектор вентил за да го поставите F00VC0 1367 заеднички железнички контрола вентил F00VC01367 FOOVCO1367 за bosch 110 серија инјектор

3643.20 -18 % DEN 2988.00

Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатношопинг искуство тука!BOS / CHDEN / SODEL / ЈЗУМАЧКАСе надеваме дека се корисни за вас!Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате!Дизел гориво инјектор вентил за да го поставите F00 VC0 1367 заеднички железнички контрола вентил F00 VC01367 FOOVCO1367 за bosch 110 серија инјекторПовеќе заеднички железнички контрола вентили може да биде испорачана : FOOVCO1331 FOOVCO1334 FOOVCO1013 FOOVCO1336 FOOVCO1378 FOOVCO1338 FOOVCO1341 FOOVCO1342 FOOVCO1344 FOOVCO1346 FOOVCO1347 FOOVCO1348 FOOVCO1352 FOOVCO1353 FOOVCO1354 FOOVCO1355 FOOVCO1357 FOOVCO1358 FOOVCO1359 FOOVCO1360 FOOVCO1363 FOOVCO1364 FOOVCO1365 FOOVCO1367 FOOVCO1368 FOOVCO1371 FOOVCO1376 FOOVCO1377 FOOVCO1379 FOOVCO1380 FOOVCO1003 FOOVCO1004 FOOVCO1005 FOOVCO1011 FOOVCO1015 FOOVCO1016 FOOVCO1052 FOOVCO1356 FOOVCO1022 FOOVCO1023 FOOVCO1033 FOOVCO1034 FOOVCO1035 FOOVCO1036 FOOVCO1037 FOOVCO1038 FOOVCO1042 FOOVCO1043 FOOVCO1044 FOOVCO1046 FOOVCO1050 FOOVCO1053 FOOVCO1055 FOOVCO1057 FOOVCO1007 FOOVCO1001 FOOVCO1024 FOOVCO1045 FOOVCO1051 FOOVCO1054 FOOVCO1301 FOOVCO1303 FOOVCO1306 FOOVCO1309 FOOVCO1310 FOOVCO1311 FOOVCO1312 FOOVCO1313 FOOVCO1315 FOOVCO1317 FOOVCO1023 FOOVCO1024 FOOVCO1025 FOOVCO1028 FOOVCO1029 FOOVCO1332 FOOVCO1333 FOOVCO1349 FOOVCO1340 FOOVCO1320 FOOVCO1321 FOORJO1865 FOORJO1159 FOORJO2561 FOORJO1218 FOORJO2175 FOORJO2466 FOORJO1479 FOORJO1533 FOORJO1657 FOORJO1683 FOORJO1692 FOORJO1522 FOORJO1704 FOORJO2806 FOORJO1727 FOORJO1924 FOORJO2035 FOORJO1451 FOORJO2056 FOORJO2103 FOORJO2235 FOORJO2472 FOORJO1278 FOORJO0005 FOORJO0375 FOORJO1941 FOORJO1129 FOORJO0218 FOORJO0399 FOORJO1945 FOORJO0399 FOORJO0420 FOORJO0834 FOORJO2454 FOORJO1005 FOORJO1052 FOORJO1222 FOORJO1334 FOORJO1428 FOORJO2005 FOORJO2067 FOORJO0447 FOORJO1895 FOORJO2130 FOORJO1176 FOORJO2213 FOORJO2266 FOORJO2278 FOORJO2397 FOORJO2386 FOORJO1714 FOORJO2004 FOORJO1747 FOORJO1329 FOORJO1819 FOORJO2012 FOORJO2377 FOORJO2410 FOORJO2429 FOORJO2449 FOORJO2506 FOORJO1865 FOORJO2714 FOORJO3356 FOORJO3551Ние исто така снабдување на други дизел мотори резервни делови...

3Ohms 3 цилиндар CNG ЛПГ Инјектор Железнички Супер Тивок голема брзина Заеднички Инјектор Железнички гас инјектор и додатоци

DEN 1727.52

CNG ЛПГ Инјектор Железнички Супер Тивок голема брзина 3 Ohms 3cylinder Заеднички Инјектор Железнички гас инјектор и додатоципредности : мали & компактен, ниско ниво на бучава, стабилна вбризгување на протокот, лесен за чистење, одличен анти триење сопственост...

Гориво клипот и барел 1425/098, Еден вид на гориво елемент 1 418 425 098 за дизел моторот, топла продажба дизел мотор резервни делови

DEN 855.84

Производ СликаГориво клипот и барел 1425 / 098, Еден вид на гориво елемент 1 418 425 098PS : сликите се фабрички...

авто дизел pumpe делови, клипот, елемент, пумпа клипот, 9203/429, 9412203429

1205.76 -19 % DEN 977.00

ТИП БР : 9203 / 429, 9412203429ДЕЛ ИМЕ : авто дизел мотор резервни делови, клипот, елемент ,пумпа клипотПрофил на компанијата : 1.Нашата компанија специјализирана фабрика за производство на заеднички железнички делови.2.Сме поминале ISO9001 сертификација во 2002 година.3,Alibaba Assesed Снабдувач!Нашите работници & Работилница & ОпремаИСПОРАКА1,Со море или со авион се двете достапни во голема количина;2,Од меѓународниот изразат компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPSот,и др...

Топла продажба actuator комплет 7135-588 одговараат за Volvo багер, контрола вентил 7135588 за инјектор 20547350, 20810168, 2054735

8976.00 -19 % DEN 7271.00

Топла продажба actuator комплет 7135588 одговараат за Volvo багер, контрола вентил 7135588 за инјектор 20547350, 20810168, 2054735Неутрален Пакување или WY Пакување1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.6...

Топла Продажба! Најдобар Квалитет Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00VC01052 Контрола Вентил за да го Поставите F 00V C01 052 За 0445110036/0 445 110 036

DEN 4128.00

Заеднички Железнички Вентил за да го Поставите F00 VC01052 / С 00 V C01 052 За 0445110036Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!Начин На ПлаќањеНие го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.Превозот Услови(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express...

55PP05-01 Вистински Гориво Железнички Висок Притисок Сензор За Nissan Навара D40 2.5 DCI 55PP05-01 43PP1-3 1465A034

DEN 6864.00

Производ деталиТОПЛА ПРОДАЖБА !!!Главни ПроизводиМлазницата, , , ,Клипот, , , , , , , ,Заеднички Железнички Млазницата, , ,Заеднички Железнички Делови...

Вистински гориво пумпа за Сосема Нов ОЕМ 23220-0C050 23220-0P020 23220-0C020 За ТОЈОТА INNOVA, KIJANG FORTUNER HILUX

DEN 2208.00

Вистински гориво пумпа за Сосема Нов ОЕМ# 232200 C050 232200 P020 232200 C020 За ТОЈОТА INNOVA, KIJANG FORTUNER HILUXВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

YAOPEI НОВИ За 2013-15 Хонда Спогодба Внатрешни работи Радио Антена W / Подигнат OE 38387-TAA-003

2014.56 -11 % DEN 1793.00

YAOPEI НОВИ За 201315 Хонда Спогодба Внатрешни работи Радио Антена W / Подигнат OE 38387TAA003Fitment : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на завршна Површина : НОВИ Waranty : 1 година гаранција Дел број : 38387TAA003Детали на сликата

155P 1062 Дизел Млазницата DLLA155P1062, инјектор млазницата 0934001062 155P1062 одговараат за denso инјектор 093400-1062

6830.88 -19 % DEN 5533.00

155 P 1062 Дизел Млазницата DLLA155 P1062, инјектор млазницата 0934001062 155 P1062 одговараат за denso инјектор 0934001062Пакување & ИспоракаСертификатИзложбаПрофил На КомпанијатаGV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн...

Висок квалитет на граница притисок вентил 1110010035 за Бош, дизел резервни делови за заедничките железнички притисок ограничен вентил 1110010035

1085.76 -19 % DEN 879.00

Опис На ПроизводотДел Име : Limting Притисок ВентилТип Бр : 1110010035Исти Мотор : за БошМатеријал : High speed челикСертификати : ISO9001Производ СликаКомпанијата ИнформацииGV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн...

ERIKC заеднички железнички инјектор 334 вентил хаубата, вбризгување на гориво вентил главата и резервни делови за контрола вентил капа

DEN 504.00

ERIKC заеднички железнички инјектор 334 вентил хаубата, вбризгување на гориво вентил главата и резервни делови за контрола вентил капа1...

авто гориво клипот, клипот 1810 година 00019-1810, гориво елемент за дизел моторот, топла продажба дизел мотор резервни делови

1205.76 -19 % DEN 977.00

Производ Сликатопла продажба авто клипот, клипот и барел, клипот 000191810,1810Погоден за дизел моторотPS : сликите се фабрички...

YAOPEI НОВИ Светла Чистење, Миење Млазницата Џек Cyl право За Mazda 3 09-12 OE:BBP3-5182YA

1734.24 -11 % DEN 1544.00

YAOPEI НОВИ Светла Чистење, Миење Млазницата Џек Cyl право За Mazda 3 0912 OE : BBP35182 YAFitment : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на завршна Површина : НОВИ Waranty : 1 година гаранција Дел број : BBP35182 YAДетали на сликата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.