• Ново
Висок еластичен завој компресија плетење спортски заштитник кошарка фудбал глуждот поддршка подготвуваат guard

Висок еластичен завој компресија плетење спортски заштитник кошарка фудбал глуждот поддршка подготвуваат guard

Оценка на клиентот:
DEN 191.04
DEN 99.00 -48 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашиот магазин
Карактеристики На Производот :
1. Дизајниран со глуждот крива
2. Заштита и поддршка на глуждот зглобовите ефикасно
3. Издржлив
4. Применливи за различни спортови
Производ Параметри :
1. Име : Глуждот Завиткани Компресија Спортски Дише Глуждот Завој
2. Материјал : полиестер и гума
3. Боја : црна, светло тен

Карактеристики

Материјал:
Памук
Бренд Име:
LUCKSTONE
Број На Модел На:
HC0001801
spu:
HC0001801
функција 1:
спортски глуждот поддршка
Карактеристика 2:
Високо еластична Глуждот Поддршка
е-прилагодена:
Yes
Пад на превозот:
Поддршка

Производи во категоријата

1 buc глуждот поддршка 3D ткаење еластична Прилагодливи Ликвидација двојна Лента завој Црна најлон рака кошарка фудбал глуждот заграда

570.24 -38 % DEN 354.00

ЗАБЕЛЕШКИ : Овој производ сега може да се испраќаат за следење на следење на информации , ќе не следи претходно не следете ги информациите...

Нозете Се Заштити Болка Лак Поддршка Висока Пета Мека Перница Footpad Се Кандидира Нагоре Подлога Insole

44.16 -9 % DEN 40.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Лифт падна сводови, рамни стапала и други нога прашања.Помогне да се намали пета, лак, топката од нога, колената, колковите и долниот дел на грбот.Многу удобно за секојдневна употреба и долго време за пешачење.Погоден за сите видови на чевли, патики, флипапостолки и др.Предмет тип : cushioned insoleМатеријал : памук+платноБоја : како на сликата покажуваКоличина : еден парФункција : заштита на ногаПол : унисексПакетот вклучува : 1 пар на cushioned табани'

Магнетни Турмалин греење глуждот поддршка Терапија заштита греење заштитна турмалин глуждот подготвуваат 1 пар

465.60 -38 % DEN 288.00

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитетАвтогреење турмалин подлога наменета за ГлуждотДа може ефективно да се подобри циркулацијата на крвта,промовирање на метаболизмот, и јасно меридијани, подобрување на имунитетотПрименливи да коска хиперплазија на простатата,грлото на spondylopathy,болки во зглобовите и другите симптоми на hyperthermia терапијаЛесен за употреба,дискретна и може да се користи секаде во секое времеБезбеден и удобен за носење12 часа на ден, се препорачуваСредниот слој : инкрустирани со висока пенетрација постојана здравствена магнети Пакет : 1 Pair Турмалин Глуждот Заграда

TMT Спорт Дише Глуждот Подготвуваат Заштитник Прилагодливи Глуждот Поддршка Подлога за Заштита на Еластична Подготвуваат Guard Поддршка Фудбал

1359.36 -40 % DEN 816.00

TMT Спорт Дише Глуждот Подготвуваат Заштитник Прилагодливи Глуждот Поддршка Подлога за Заштита на Еластична Подготвуваат Guard Поддршка Фудбал

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.