• Ново
Botas Mujer Промоција Медиум(b,m) Зимски Чизми 2017 Нови Пристигнување Жените Глуждот Чизми за Есен Зима Снег Топло Голема Големина 34-43 T952

Botas Mujer Промоција Медиум(b,m) Зимски Чизми 2017 Нови Пристигнување Жените Глуждот Чизми за Есен Зима Снег Топло Голема Големина 34-43 T952

Оценка на клиентот:
DEN 3552.00
DEN 2202.00 -38 %

Износ
Залиха


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
LANYUXUAN
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Зима
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Висина:
Глуждот
Пети Форма:
Посочи Пети
Insole Материјал:
TPR
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Стадото
Декорација:
Тока
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Шаблон Тип:
Цврста
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Вратило Материјал:
Стадото
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Број На Модел На:
TXT-T952
Пета Тип:
Оптоварување
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми

Производи во категоријата

Оригиналната Намера Нови Стилски Жените Глуждот Чизми Убав Платформа Круг Пети Оптоварување Чизми Секси Леопард Чевли Жена Плус НИ Големина 4-15

3215.52 -10 % DEN 2894.00

Оригиналната Намера Нови Стилски Жените Глуждот Чизми Убав Платформа Круг Пети Оптоварување Чизми Секси Леопард Чевли Плус НИ Големина 415...

Топла Продажба Мешана Боја Црвена/Сина Ремени Жените Водат Поврзана Чизми Круг Пети Дами Висока Пета Чевли Женски Sock Чизми Мода 2017

4752.00 -5 % DEN 4514.00

Добредојдовте на нашата продавница !Топла Продажба Мешана Боја Црвена / Сина Ремени Жените Водат Поврзана Чизми Круг Пети Дами Висока Пета Чевли Женски Sock Чизми Мода 2017​

BLXQPYT Голема Големина 33-50 Жени Секси Високи Потпетици Кратки чизми за Есен Зима Чевли Посочи Пети Платформа Витез Мартин Чизми 2-3

672.00 -5 % DEN 638.00

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

Пролет, Есен Зима Жените Глуждот Чизми Booties Плоштадот Високи Потпетици Чевли Жена Кратки Чизми Висок Квалитет Плус Големина 34-40 41 42 43

1303.20 -5 % DEN 1238.00

Производи Детали Пета Висина : 6 CM Платформа : cm Цевка висина : 10cm Цевката турнеја : 26cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

Оригиналната Намера Прекрасни Жени Глуждот Чизми Сјај Укажува Пети Тенки Потпетици Чизми Сина Вино Црвено Чевли Жена НИ Големина 3-10.5

4559.52 -30 % DEN 3192.00

Оригиналната Намера Прекрасни Жени Глуждот Чизми Сјај Укажува Пети Тенки Потпетици Чизми Сина Вино Црвено Чевли НАС Големина 310.5...

2017 Нови 8 Бои, Глуждот Чизми За Жените со Рамни Обичните Жени Снег Чизми Чипка-up Топло Памук Чевли Женски Зимски Чизми DST903

DEN 977.76

2016 година Нови 8 Бои, Глуждот Чизми За Жените Цврста Рамна Обичните Жени Снег Чизми Чипкаup Топло Памук Чевли Девојки Зимски Чизми DST903

Жените вистински кравја Кожа црна глуждот Чизми патент 5cm 2.5 дебели пета Удобно мека рачно изработени женски пролет кратки чизми Чевли

4606.08 -49 % DEN 2349.00

Важно Известување:Ние ги испратите Кинески големина ,ве молиме обратете се на нозете должина да се избере НИ големина .На пример,Ако моите нозе должина е 23.5 cm,јас треба да изберете НИ големина 6.5=CN големина 37;Ако моите нозе се малку пошироко или fatter јас ќе го избере една големина поголема.Покрај тоа,чевли внатрешна должина=нозе должина+0.5 cm.Ако било каква забуна ве молиме контактирајте со нас .Изненадување : Споделување на нашиот производ и неговата линк на вашиот VK, Facebook, Twitter, Badoo или другите социјални платформи и давајќи ни екранот за тоа, ќе добиете голем попуст или некој убав подарок.Повратни информации : 1...

TIMETANG Жените Глуждот Чизми Рака-направени од Вистинска Кожа Жена Чизми за Есен Пролет Плоштадот Пети чипка Чевли Женски Обувки C238

4396.80 -50 % DEN 2198.00

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии...

XIZI 2018 Жените чизми Висина Зголемување на чевли за жени со висок врвот чевли војска зелена патики Сокриени Пета есен зима чевли

1838.40 -41 % DEN 1085.00

Здраво, мојот пријател,кодот numble на овој чевли е стандард на Европскиот Код Ве молиме проверете ја добро големината на табелата пред да го купат! Во исто време,ние сме мал подарок мистеријата за вас кога ќе се соберат нашата продавница или да ја споделите нашата чевли! Ви благодариме повторно за вашето присуство! Ве молиме изберете големината само според вашата нога во должина големина табелата подолу : Ако вашата нога должина е 22.5 cm,ве Молиме изберете големина 5.0=35 тука...

Стилски Дами Златна Големина Патентите Глуждот Чизми За Женска Pointy Пети Сјајна Секси Патент Кожа Високи Потпетици Дебели Потпетици Чевли Silve

3408.00 -12 % DEN 2999.00

Жените Чевли Големина на топ Листите НИ ГОЛЕМИНА ЕВРА ГОЛЕМИНА велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА АУ ГОЛЕМИНА НОГА ДОЛЖИНА 4 34 1.5 3.5 22cm 4.5 35 2.5 4 / 4.5 22.5 cm 5 36 3 / 3.5 5 23cm 6 37 4 5.5 / 6 23.5 cm 7 / 7.5 38 5 7 24cm 8 39 6 7.5 24.5 8.5 cm 40 6.5 8 25cm 9 41 7 8.5 беа 25,5 см 9.5 / 10 42 7.5 9 26cm 10.5 43 8 10 26.5 cm 11 44 8.5 10.5 27cm 11.5 45 9 11.5 27.5 cm 12 46 9.5 12 28cm 12.5 47 10 13 28.5 cm 13 48 10.5 13.5 29cm 13.5 49 11 14 29.5 cm 14 50 11.5 15 30cmПета Висина : 7cm / 2.75 инчи, Пета Висина : 9cm / 3.54 инчен ЗАБЕЛЕШКА : 1.Ве молиме проверете ги мерења погоре и да го изберат правото големина на конверзија(1 инч=2.54 см).2.ако не сте сигурни,ве молиме мерка метри должина и дебелина, според нашата фотографија.не избере големина од страна на вашиот локалните НАС / велика БРИТАНИЈА / MK / AU / CA големина или со погодување големина.3.ако вашата нога има малку масти,ве молиме изберете еден или два големина поголема од нормалната големина.4.Ако не знаете како да го изберете ,кажете ни ја вашата нога должина.

Пролет, Есен Зима Жените Глуждот Чизми Ниски Високи Потпетици Жена Кратки Чизми Чевли Висок Квалитет Плус Големина 34-40.41.42.43 botas botte

1242.24 -5 % DEN 1180.00

Производи Детали Пета Висина : 5 CM Платформа : 2cm Цевка висина : 12cm Цевката турнеја : 25cm На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

Sorbern Жена Чизми Екстремни 18CM Висока Пета Посочи Пети Црна Секси Чипка Балет Чизми За Жена

4752.00 -16 % DEN 3992.00

Сите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли за вас.Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.Обичај сјајна стп и пвц достапни.Сопствени бои на располагање;Обичај чизми нога мерење на располагање;Обичај црна / црвена / единствена достапни;

Asumer 2018 есен пролет женски глуждот чизми со кристал платформа стп мека кожа тенки потпетици посочи пети жените чизми мода

2976.00 -48 % DEN 1548.00

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 27 САД 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 велика БРИТАНИЈА 1 2 3 4 5 6 7 7.5 8 9 9.5 АУ 3 4 5 6 7 8 8.5 9 10 10.5 11Нашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно...

Жените Мартин Чизми Нова Пролет Есен Жена Платформа Глуждот Чизми Дише Платно Мартин Чизми Женски Мотоцикл Чизми S

1663.20 -25 % DEN 1248.00

КарактеристикиБоја : (Како слика ја покажува)Забелешка1 Ве молиме овозможи 12cm отстапувања поради прирачник за мерење...

Пролет, Есен Жените Глуждот Чизми Тенки Високи Потпетици Платформа Жена Кратки Чизми Чевли Висок Квалитет Плус Големина 34-40 41 42 43 botas

1626.72 -5 % DEN 1546.00

Производи Детали Пета Висина : 10 CM Платформа : 3cm Цевка висина : 10cm Цевката турнеја : 24cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

Вистинска Кожа Глуждот Чизми Удобно квалитет мека Чевли Бренд Дизајнер на рачно изработени НИ големина 10, со крзно црна, кафена и црвена 2018

4439.04 -49 % DEN 2264.00

Важно Известување:Ние ги испратите Кинески големина ,ве молиме обратете се на нозете должина да се избере НИ големина .На пример,Ако моите нозе должина е 23.5 cm,јас треба да изберете НИ големина 6.5=CN големина 37;Ако моите нозе се малку пошироко или fatter јас ќе го избере една големина поголема.Покрај тоа,чевли внатрешна должина=нозе должина+0.5 cm.Ако било каква забуна ве молиме контактирајте со нас .Изненадување : Споделување на нашиот производ и неговата линк на вашиот VK, Facebook, Twitter, Badoo или другите социјални платформи и давајќи ни екранот за тоа, ќе добиете голем попуст или некој убав подарок.Повратни информации : 1...

ASUMER црна, црвена мода пролет есенски чевли жена чизми круг пети платформа зголемена внатрешна коњски влакна високи потпетици глуждот чизми

5760.00 -48 % DEN 2995.00

ASUMER випНашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно...

Висок Квалитет Nubuck Кожа Зима Топла Жена Рамен Глуждот Чизми За Снег Чипка-Up Жените Чевли Кратки Чизми Плус Големина 34-40.41,42,43

1317.12 -5 % DEN 1251.00

Производи Детали Пета Висина : 3.5 СМ Платформа : 1.5 cm Цевка висина : 11.5 cm Цевката турнеја : 22cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел...

QianNML Нова Мода Црна Мартин Чизми на Платформа Високи Потпетици 8CM Жените Чевли Зимски Чизми Патент Микрофибер Големи Димензии 33-43 15090

2180.64 -20 % DEN 1744.00

Купувачот Совети1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.2 Ве молиме Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации...

Onlymaker 12cm Висока Пета Подигање на Жените Чевли Тенка Пета zapatos mujer botas Секси Чевли Свадба чизми црвена и сина Боја Плус Si

2543.52 -10 % DEN 2289.00

Опис Onlymaker 12cm Висока Пета Подигање на Жените Чевли Тенка Пета zapatos mujer botas Секси Чевли Свадба чизми црвена и сина Боја Плус Големина 15 Бренд : Onlymaker Горниот Материјал : Стадото Пета : 12cm Големина : ~EU35~EU46 Мода Елемент : Патент Боја : црвена,bule,црна Повод : Office & Кариера, Забава, Свадба ,да се Облекува, Секојдневен Стил : Класици ,Модата, Домот ,Зрели ,Одмор ,Слатко, Секси , Концизен Сезона : Есен,Пролет,зима

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.