• Ново
5.5*4.1*3.5 cm Силиконски калап мини Куче форма смола глина занает мувла Фондан чоколадо торта декорација мувла DIY алатки

5.5*4.1*3.5 cm Силиконски калап мини Куче форма смола глина занает мувла Фондан чоколадо торта декорација мувла DIY алатки

Оценка на клиентот:
DEN 431.52

Износ
Залиха


Опис : Модел : AA002
Материјал : висок квалитет со силиконска мувла
Мувла Боја : Случајни
Сертификација : SGS.ФДУ
Мувла Тежина (g) : Околу 60
Мувла Големина (cm) : За 5.5 * 4.1 * 3.5
Заврши Големина (cm) : За 5.5 * 4 * 3.5
Карактеристики : мека, прекрасен изглед , роман , различни ленти, лесно да се работи!
Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер , итн.
Еднократно, не-стап мувла .
Температурата -50 -250 ° C
* 100% сосема нов и во добра состојба
* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож
* Лесен за употреба и чиста.
* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae се вклучени : 1 компјутер од мувла
Превозот :
Вашата цел ќ се испрати во рамките на 2-5 работни дена преку регистрирани Кина, воздухот е-mail или YW глобален стандард mail. (Без превозот помеѓу празниците и викенд) Обично превозот време : САД 15-25 работни дена ЕУ coutries и Азија countries20-30 работни дена руската земја и земјите во близина 30-55 работни дена Јужна Америка земји 30-50 работни дена. Други земји : 30-55 работни дена.
Повратни информации :
Јас навистина го цениме вашата позитивни повратни информации ако се satisfed со моите предмети.Ако случајно, нешто не е во ред со мојот предмети, или мојата услуга не сте задоволни, ве молиме convo мене пред да ја напушти која и повратни информации. Јас ќе дадам се од себе за да го реши вашиот проблем што е можно побрзо. Се надеваме дека би можеле да имаат пријатен занимава секое време!
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Други политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
♥ Јас ќе најдете повеќе и повеќе убави калапи за да споделите тука ♥

Карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
AA002
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
lanhaidun
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Производи во категоријата

П-1010 вкусен растенија серија силиконски калап фондан торта декорација мувла глина мувла чоколадо мувла

230.40 -15 % DEN 196.00

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации.Опис на Материјал : Силикон Случаен Боја : розова или транспарентни Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба ...

Никол Силиконски Калап Сапун Домати Форма за Природни рачно изработени Занаетчиски Смола Глина Чоколадни Бонбони Мувла

363.36 -30 % DEN 254.00

Добредојдовте на Никол ! Силиконски Калап ЕкспертИнформации за производот Бренд : Никол Материјал : Храна Одделение Силиконски Спецификација(приближно) : 6.5 х 5.4 x 3.7 cm Внатрешна Големина : 4.8 x 3.6 x 3 cm во Калап Тежина : 68g Крајниот производ Тежина : 38g Боја : Случајни Карактеристики : Флексибилни и НеСтап ,Лесно да се Demould и чисти , Издржливи во употреба Објект Бр...

1PCS музички клип Форма лепак УВ ознаки мувла кристал епоксидна глина глина цвет боја силиконски калап алатка Q109

168.00 -30 % DEN 118.00

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : како се покаже сликаТежина : 30 GОбјектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употребаAnswer : ___________________________ Note : оваа мувла се рачно изработени од себе ,може да не биде толку голем и убавина, како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.

BJ013 Дедо Мраз месечината ѕвезда силиконски калап сапун торта калапи торта декорирање алатки Глина мувла

364.80 -10 % DEN 328.00

Опис : Точка БР : BJ013Материјал : висок квалитет со силиконскаМувла боја : автоматскиКонтрола на квалитет : SGS.ФДУКалапи Тежина (g) : околу 196Сапун Тежина (g) : околу 110Мувла спецификација (cm) : за 9.6*9.6*4.2Заврши спецификација (cm) : за 6.8*6.8*3.2Карактеристики : Висока издржливост и флексибилност.Таа ќе се одржи форма за години.Еднократно, нестап.Лесен за употреба и чиста.Рејтинг на температура : 50°c до +250°cПред да ја купите било производи од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, благодарам многу.

freeshipping Капитал /Мала буква силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste мувла глина мувла

249.60 -15 % DEN 212.00

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации Опис на Материјал : Силикон Случаен Боја : розова или бела Оценка на температура : 40 centigrde на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба

Остава Чипка Торта Мувла Торта Декорирање Алатки Силиконски Калапи Фондан Полимер Глина Смола Бонбони Fimo Супер Sculpey F0918

128.64 -47 % DEN 68.00

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок сопствени Специфики : Серија : печење серија, сапунска серија Материјал : храна одделение силиконски Апликација : микробранова, фурна, ладилник, steamer перат варени дезинфекција answer : ___________________________ Note : да се Чува далеку од отворен пламен, ножеви Карактеристики : 1...

Трговија на големо/мало,бесплатен превозот ,Маитреја Буда Бог на Богатство Стариот долговечност глина керамика силиконски калап торта калап сапун Мувла

480.00 -30 % DEN 336.00

Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.материјал : храна, газирани силика гелбоја : случајниУмре големина на : 5 * 5 * 5.5 CM Сапун модул капацитет : 30 грамасапун големина 5.3 * 5.7 * 4.7 Cm сапун Тежина за : 60gсапун големина 6.5*5.5*1.6 cmсапун тежина 30 Gсапун големина 6.2*8 / 6*8 Cmсапун тежина 130145 GМувла големина на : 9.6 * 7.8 * 8.1 CM9.5 * 7.7 * 2.3 CMМувла големина .6.1 * 7 * 4 CM, мувла тежина 122 грама, сапун 62 грамаГолемина : само 11,6 * 7.5 * 2 CMСапун мувла тежина : 184 грама, сапун тежина 96 грама Мувла големина : 9 * 8.7 * 4 CM, сапун големина 7.5 * 5.3 * 3 CMСамо 11,6*7.2*2cmСапун модул капацитет : 25 G сапун калап Сапун големина на : 6.5 * 4.3 * 3.8 CMВисок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% новибоја : случајни*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

GYL164U 23.3 mm Половина Срце Macaron Силиконски Калап - Фондан, Десерт, Печење Алатки, Cabochon, Смола Полимер Глина, Чоколадо, Бонбони

66.24 -8 % DEN 61.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Gadgets Фондан Калапи Круни силиконски калап за торта декорирање, cupcake украсување, чоколадо, хард кенди, полимер глина, смола,

287.04 -20 % DEN 229.00

започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

8 Празнина Меч Силиконски Калапи Сапун Глина Мувла DIY Чоколадни Бонбони Колачиња Шеќер Мраз Мувла рачно изработени Торта Тесто Печење Алатка

DEN 287.52

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)30*17*2.5 cm[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадно / Пудинг мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Висок квалитет со Силиконска мувла 3D Peony цвеќиња Фондан торта мувла рачно изработени сапун мувла смола глина занает DIY алатки

DEN 431.52

Опис : Тип на Производ : BJ010 Материјал : висок квалитет со силиконска Мувла боја : случајни контрола на Квалитет : sgs.фду Мувла тежина (g) : прибл...

Никол 3D Змеј Силиконски Калап Сапун за Природни рачно изработени Чоколадни Бонбони Мувла Занает Смола Глина Украсување Алатка

1956.00 -30 % DEN 1369.00

Добредојдовте на Никол ! Силиконски Калап ЕкспертИнформации за производот Бренд : Никол Материјал : Храна Одделение Силиконски Спецификација(приближно) : 12.9 x 9 x 7.2 cm Внатрешна Големина : 12.1 x 7.6 x 6.5 см Мувла Тежина : 450g Крајниот производ Тежина : 240g Боја : Случајни Карактеристики : Флексибилни и НеСтап ,Лесно да се Demould и чисти , Издржливи во употреба Објект Бр...

Никол Силиконски Калап Банана Форма Природни Рачно Изработени Сапун Чоколадни Бонбони Мувла Занает Смола Глина Украсување Алатка

461.76 -30 % DEN 323.00

Добредојдовте на Никол ! Силиконски Калап ЕкспертИнформации за производот Бренд : Никол Материјал : Храна Одделение Силиконски Спецификација(приближно) : x 7.2 5.5 x 5 cm Внатрешна Големина : 5.5 x x 4.2 4.1 cm во Калап Тежина : 103g Крајниот производ Тежина : 49g Боја : Случајни Карактеристики : Флексибилни и НеСтап ,Лесно да се Demould и чисти , Издржливи во употреба Објект Бр...

GYL134U 23.5 mm Eclair Силиконски Калап - Cookie Мувла Фондан, Десерт, Бонбони, DIY Бисквит Печење, Смола Fimo Глина, Чоколадо, Шлаг

66.24 -8 % DEN 61.00

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

DIY силикони глина калапи торта декорирање фондан мувла мини носат девојка стил шеќер занает алатки чоколадо смола мувла F0245XM35

62.40 -10 % DEN 56.00

За бесплатен превозот mathod : ред помалку од $5 на следење на недостапни, Над $5 следење на располагање Производ : НИЕ ВЕТУВАЊЕ : 100% Направени од Храна Одделение Силиконски(Tolerances на големината и тежината не се дозволени)Мувла Големина : 3815 mmМувла Тежина : 15 gГотов Фондан Големина на : 252015 мм O ven и замрзнувач безбедно Боја : Случајни Обновливи, Нестап, Лесен за употреба, Лесно за чистење Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла , итн. Температура : 76°F до +662°F (60°C до +350°C)Зошто Да Изберете Diyclan!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Рамка Силиконска Гума Флексибилни Храна Безбедно Мувла Мувла - смола, чоколадо силикони глина мувла заболување на паста Бр.F002 арома камен габи,

383.52 -10 % DEN 345.00

мувла големина about10 *12cm Чипка Големина : 10.2 * 9 дното на мала кутија 5.5 * 7 Средно производот 4 * 3Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за чипка мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

силиконски калап Глупави Желка прекрасна животни Мулти-месо Flowerpot Куќа Градина декорација цемент глина мувла

1482.72 -15 % DEN 1260.00

ДОБРЕДОЈДЕКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и clea* Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

воз форма силикони сапун глина играчка мувла Фондан торта калап за Печење мувла DIY алатки

DEN 671.52

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ мувла Големина : една рунда 35.5*24.6*5.2 cm Заврши големина за 8.0*5.0*4.5 секој cm♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

3D Божиќ Превоз Силикони Свеќа Мувла Фондан Свадба ChristmasCake Украсување Алатки Чоколадо Мувла Смола Глина Сапун Калапи

DEN 719.52

Сапун Големина на : 4.5*4.6*5.6 cm мала грешка ,а можеби и помалку од тоа, големината само за референцаКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за сапун мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

П-20Wholesale бесплатен превозот Марио малку mushroomfondant силиконски калап глина мувла 3D сапун мувла торта декорација мувла

DEN 278.40

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации.Опис на Материјал : Силикон Случаен Боја Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба ...

3D Succulents Торта Силиконски Калапи Сапун Глина Мувла DIY Бонбони Бисквит Колачиња Чоколадо Мраз Калап за Печење Алатка

DEN 239.52

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Материјал : Мувла е направен од силикон кој е флексибилен, отпорност на кинење, издржливи...

П-218 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ коноп јаже Twine околу работ на торта декорација торта со силиконски калап глина мувла храна одделение мувла

DEN 264.00

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации Опис на коноп јаже Twine околу работ на торта декорација торта со силиконски калап Материјал : Силикон Производ во Боја : розова Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба...

Силика гел силиконски калап Ретро dragonfly Мулти-месо Flowerpot Куќа Градина декорација цемент глина мувла

1367.52 -10 % DEN 1231.00

Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и чистење* Погоден за сапун мувла торта мувла / чоколадо мувла* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

Бесплатен Превозот голем стол Силикони Фондан печење Ставете DIY Торта Декорирање Глина Смола Бонбони Fimo Супер Sculpey

DEN 719.52

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 9.6x7x5.8 см ВНИМАНИЕ : 1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

Часовникот за аларм Пекарница Силиконски Калап Колачиња Bakeware Полимер Глина торта украсена алатки Sugarcraft Мувла FT-0915

181.92 -47 % DEN 96.00

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок сопствени Специфики : Серија : печење серија, сапунска серија Материјал : храна одделение силиконски Апликација : микробранова, фурна, ладилник, steamer перат варени дезинфекција answer : ___________________________ Note : да се Чува далеку од отворен пламен, ножеви Карактеристики : 1...

3pcs силиконски калап такси/училиште/полиција/брза помош/Оган Инженеринг Автобус форма фондан торта чоколадна мувла смола глина занает мат

DEN 719.52

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : Како што е прикажано во горниот слики.♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 3 еез .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

Плоштад цемент ashtray мувла силиконски калап глина мувла конкретни Нордиските канцеларија соба Декорација калапи

1199.52 -10 % DEN 1080.00

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.Плоштад цемент ashtray мувла силиконски калап глина мувла конкретни Нордиските канцеларија соба Декорација калапиМувла Материјал Силикони производ големина види слика Сапун тежина g Мувла големина cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

BJ002 3D Големо Дрво Трупецот Силиконски Калапи Божиќ Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Глина Бонбони Калапи Кујна Печење

1440.00 -10 % DEN 1296.00

Опис : Точка БР : BJ002Материјал : висок квалитет со силиконскаМувла боја : автоматскиКонтрола на квалитет : SGS.ФДУКалапи Тежина (g) : за 786Сапун Тежина (g) : околу 1000Мувла спецификација (cm) : за 19*17*6.5Заврши спецификација (cm) : за 15.3*14.2*5.4Карактеристики : Висока издржливост и флексибилност.Таа ќе се одржи форма за години.Еднократно, нестап.Лесен за употреба и чиста.Рејтинг на температура : 50°c до +250°cПред да ја купите било производи од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, благодарам многу.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.