• Ново
100Pcs Нов Медиум 0.71 mm Празно Гитара Зема Plectrums ABS Мат Assorted Colors

100Pcs Нов Медиум 0.71 mm Празно Гитара Зема Plectrums ABS Мат Assorted Colors

Оценка на клиентот:
DEN 475.20

Износ
Залиха


100 Pcs Нов Медиум 0.71 mm Празно Гитара Зема Plectrums ABS Прашање Assorted Colors
Опис :
Бренд нови;
Дебелина : Медиум 0.71 mm
Количина : 100 компјутери по многу
Боја : Assorted Colors
Печатење : Не се печати .
Материјал : ABS
Пакет : 100 компјутери Мат гитара зема Избрани Бои.
За Објектите : Сите предмети се продава од нас се опишани како точни колку што е можно. Сите предмети се продаваат се сосема нови. Гаранција & Врати Политики : Враќање е прифатена во рамките на 7days по купувачи примање на објектот; Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, вие може да го врати
ни за брза размена или ние ќе рефундирање на вашите плаќање; Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети,додека купувачите се одговорни за надоместоци за враќање на предмети. За да се обезбеди сите предмети се во добра состојба, ние ќе ги тестираат сите производи пред испраќање на

Карактеристики

Бренд Име:
CHEERHAS
Тип:
Избере
Број На Модел На:
Никој
Количина:
100
Дебелина:
0.71 mm
боја:
Assorted Colors
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Гитара Пикап Humbucker Двојно Серпентина Магнети Електрична Гитара Делови Додатоци На Бела

473.28 -20 % DEN 379.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

SOACH 10PCS 0.71 mm висок квалитет на гитара зема две страни ги собереш ноќта на Вештерките зема обетки DIY Микс зема гитара

78.24 -44 % DEN 44.00

НАШИОТ производ модел не е случајно избран, наспроти производ сликите се малку различни, се надевам драги пријатели, може да се разбере,ви Благодариме за доаѓање, ви посакувам среќен живот!започнете Цена : $04.70 Цена : $04.70 Цена : $04.70 Цена : $04.70 Цена : $04.70 Цена : $04.70крајот

2 Поставете Злато Запре Бар Tailpiece Подлога за Електрична Гитара Замена

618.72 -5 % DEN 588.00

Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

SOACH 10PCS 1.0 mm висок квалитет на гитара зема две страни изберете Секси усни зема обетки DIY Микс зема гитара

78.24 -44 % DEN 44.00

НАШИОТ производ модел не е случајно избран, наспроти производ сликите се малку различни, се надевам драги пријатели, може да се разбере,ви Благодариме за доаѓање, ви посакувам среќен живот!започнете

SOACH 10PCS 1.0 mm висок квалитет на гитара зема две страни ги собереш ukulele acoutsic guitarra зема обетки DIY Микс зема гитара

78.24 -44 % DEN 44.00

започнете со НАШИОТ производ модел не е случајно избран, наспроти производ сликите се малку различни, се надевам драги пријатели, може да се разбере,ви Благодариме за доаѓање, ви посакувам среќен живот!крајот

Гитара Жици Хексагонална Јаглероден Челик 1-6 Серија Универзална Една Гитара String за Електрична Гитара Гитара Додатоци Промоција

19.68 -14 % DEN 17.00

Карактеристики : Конците на ORPHEERX серија има силна издржливост, тон на глас и чувство на удобност.Совршен за основно гитара играчи.Спецификација : Внатрешниот Материјал : Хексагонална Јаглероден ЧеликНадворешниот Материјал : 10% Никел Алуминиум ЖицаПакет : Вакуум ПакетМОДЕЛ ЗАБЕЛЕШКА E B G D A ERX1RX6 ИНЧЕН 009 011 016 024 032 042ММ 0.23 0.28 0.41 0.61 0.81 1.07Answer : ___________________________ Note : Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

SOACH 50PCS 0.46 mm висок квалитет на гитара зема две страни ги собереш Графити скелет зема обетки DIY Микс зема гитара

198.24 -5 % DEN 188.00

st$3.75=50pcs било дебелина(0.46 / .71 / 1.0 mm) и било 5x10pcs дизајн зема можете да не контактирате или да ја напуштат белешка за вашиот изберете : ве молиме имајте во предвид кога ќе одлучите, Така што можам да ви испрати право единици...

VOX AP2CR amPlug Класичен Рок G2 Гитара Засилувач со 3 Стекнат Режими, Говорникот Кабинет Емулација, и Помошен во Џек

DEN 3071.04

Донесе Некои Класичната Криза на Вашите тренинзиНа Vox am Plug Класичен Рок G2 слушалки гитара засилувач ќе ви помогне да помине класичен велика БРИТАНИЈАнаправени засилувач на звукот, давајќи ви масивни криза и покрај фактот дека тоа зафаќа речиси без простор...

АРОМА AEG-3 GT EQ Аналогни 5-Бенд Еквилајзер Електрична Гитара Ефект Педали алуминиумски Легури Мини Еден Ефект Freeshipping

1679.52 -10 % DEN 1512.00

Карактеристики : Целосна метална школка, трајни и исклучителна Гитара 5Бенд еквилајзер ефект на возилото : 100, 250, 630, 1600 и 4000 Hz 5бенд лизгачот : се Прилагоди на ниво на секоја од фреквенцискиот опсег...

SOACH 10pcs 0.46 mm гитара гребло ПВЦ двострано печатење Мешан модел Игра Музички инструмент додатоци

78.24 -44 % DEN 44.00

започнетеНАШИОТ производ модел не е случајно избран, наспроти производ сликите се малку различни, се надевам драги пријатели, може да се разбере,ви Благодариме за доаѓање, ви посакувам среќен живот!крајот

Стандард СЕКРЕТАР ПОСЕБНИ Гитара Полно Лице Pickguard w/ P90 Пикап Дупка Бел Бисер

479.52 -10 % DEN 432.00

Боја : Бела БисерМатеријал : ПластикаНа pickguard одговара на Стандард СЕКРЕТАР Посебни Гитари, но со намалување на два P90 Пикап Дупки, не се нормални humbucker пикап дупки!Pickguard Завртки се вклучени.СЕКРЕТАР Pickguard x 1Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши...

Музика-S 1 Црвена ABS мулти гитара тјунер клип тјунер 56 * 38mm

DEN 273.60

Бренд : Meideal Производот Категорија : Тјунер Материјал : ABS големина : 56*38mm Боја : Red Brand : MeidealПроизводот Категорија : ТјунерМатеријал : ABSголемина : 56*38mmБоја : ЦрвенаПакет Содржина : 1 x Clipза тјунер1 x копчето батеријатаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Рачно Изработени Надгради Гитара Ефект на Возилото Висок квалитет кондензатори, отпорници, IC,Нарушување.Overdrive,

6192.00 -60 % DEN 2477.00

TW : tightest, thickest највисок се здобијат со нарушувања ; тоа звучи повеќе како 5150® засилувач со нив, отколку со нарушување на возилото,Со цврста три бенд EQ (можете да лажичка од оние mids без тоа peeking од падови и издигнувања како многу други педали) може да се емулира некои од вашите омилени висока добивка tones – но, како ова на возилото е толку разновиден можете лесно може да го најдете специфичен тон сите на свој.Постојат два различни гласови во TW, Тешко и Брутални...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.