• Ново
Loader Масло пумпа 129900-32000 се Вклопува 4TNE98 4TNE94 4D94E Мотор Бесплатен Превозот

Loader Масло пумпа 129900-32000 се Вклопува 4TNE98 4TNE94 4D94E Мотор Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 5664.00

Износ
Залиха


Loader Масло пумпа 129900-32000 се Вклопува 4 TNE98 4 TNE94 4 D94 E Мотор Бесплатен Превозот
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Име : Масло Пумпа за Дел Број : YM129900-32000, 129900-32000, YM129900-32001, 129900-32001
Нови Смазка Масло Пумпа одговара за :
Багери & Мотокар Моторот : 4 TNE98, 4 TNE98-BQFLC, 4 TNE94, 4 D94 E
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
129900-32001
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
пумпа за масло
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
YM129900-32000
Производителот Дел Број:
YM129900-32001

Производи во категоријата

Слободен Брод 35*50*10 дизел моторот 186F 186FA вратило нафта печат употреба на генератор или Tiller Cultivators и сите Кинески бренд

2016.00 -5 % DEN 1915.00

Слободен Брод дизел мотор 186 F 186 FA вратило нафта печат 35*50*10 употреба на генератор или Tiller Cultivators и сите Кинески бренд

ОЕМ Квалитет! Цилиндар Лагер/Ракав+Клипот(06 pc комплет)за Полнење за L28 4 Удар Еден Цилиндар Мали Вода за Ладење Дизел Мотор

DEN 1944.00

ОЕМ Квалитет! Цилиндар Лагер / Ракав+Клипот(06 pc комплет)за Полнење за L28 4 Удар Еден Цилиндар Мали Вода за Ладење Дизел МоторПогоден Моторот : L28 Вода За Ладење 04 Удар Дизел МоторДизел Моторот Слика за референца​Нашите Собранието & Инспекција ЛинијаМагацин&Акции

188F GX390 Генератор Carburator За 13HP ХОНДА Мотор

2304.00 -28 % DEN 1659.00

Како професионална снабдувач на Генератор AVR во Кина, Higo™ е се фокусира на обезбедување комплетна палета на генератори делови , вклучувајќи : Алтернатор AVR , Јапонија Генератор AVR , Дизел Генератор AVR , Бензински Генератор AVR , Алтернатор Делови , Дигитални Генератор Делови , Дизел Генератор Делови , Бензински Генератор Делови , Бензин синџир видов делови , имаме соработка со неколку генераторот произведува делови од Чонгкинг, Jiangsu, Fujian, Шангај, Жеџијанг итн.Ние нудиме висок квалитет и евтини цена Генератор Делови За ХОНДА, Генератор , SAWAFUJI Генератор, ELEMAX Генератор , ЈАМАХА Генератор , Робин Генератор , KIPOR Генератор , KAMA Генератор , Yanmar Генератор , LIFAN Генератор , ZONGSHEN Генератор , LONCIN Генератор ...

Автоматски Регулатор на Напон AVR За KUBOTA J310 J312 J315 J320 J324 Генератор XWJ

DEN 7200.00

Спецификација : Број на модел : AVR J310380 V 50 HZ 3 PhaseПримена : за Kubota KUBOTA J310 J312 J315 J320 J324 380 V Генератор GensetПакет тежина : 0.35 kgПакет Големина : 16cm x 15cm x 8cm (6.30 во x 5.91 во x 3.15 во)

Стоп електромагнетниот 1700-2507 1751-12E7U1B1S1A исклучување на моторот

DEN 1583.52

Ние ги доставуваме 17002507 175112 E7 U1 B1 S1 A 12 V и 24 V електромагнетниот.ПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на P a y p l,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани.Ако therе било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

Генератор делови брзина контролер EG2000 Електронски Мотор Брзина Гувернерот единица за контрола

DEN 3600.00

На EG2000 е универзален генератор гувернерот / моторот брзина контролер опремени со Чад Ограничување, & Неактивен Брзина.Погоден за дизел, гориво и природен гас мотори со Вграден & NonВграден Поени Пумпи, исто така, може да се користи со Ниска Струја, Електрични текот на Хидраулично Масло Пумпи Тип Гувернерот Активатори.* Работи на широк опфат на MPU / flywheel фреквенции* 15 Amp Max Излез* Погоден за сите видови на дизел и гориво мотори* Висока Чувствителност и стабилен при Ниска Фреквенција Варијации* Влага, вибрации, и ' рѓа заштитени, Епоксидни куќишта електроника* За Користење Со IsochronoГенератори & Автоматско Паралелно САЛАДИН контроли* Idle Брзина на Вредноста и конекции за Далечински Брзина ТЕНЏЕРЕОперативен Напон 12 или 24 VDC ±20% Излезна Струја 0.5 ~ 15 Кандидира Брзо Прилагодување опсег на Брзина на прилагодување Potentiometer (30 претвори); 4 Сегмент НатопиПрефрлете Се Прилагодливи Од 600 ~ 9500 Hz...

генератор на Напон Регулаторот AVR AVC63-4 бесплатен превозот од dhl ,ups-от ,тнт ,fedex....

DEN 3984.00

генератор на Напон Регулаторот AVR AVC634AVC634 1 фаза 2 жицаC ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ 4 Adc на 63 Vdc max континуирано, 7 Adc на 100 Vdc една минута принудувајќи.(Принудувајќи со 240 Vac номинална текст) EXCITER ОБЛАСТА DC ОТПОР 15 ohms мин.;100 ohms max...

Бесплатен Превозот 61MM дизел мотор 170F Одвратна Стартер се справи со почеток одговараат за kipor kama и сите кинески бренд

2544.00 -12 % DEN 2239.00

Бесплатен Превозот 61 MM дизел мотор 170 F Одвратна Стартер се справи со почеток одговараат за kipor kama и сите Кинески бренд Дизел Мотор

188F Генератор Гориво Петел ,GX390 Мотор 13HP Гориво Вентил

576.00 -28 % DEN 415.00

Како професионална снабдувач на Генератор AVR во Кина, Higo™ е се фокусира на обезбедување комплетна палета на генератори делови , вклучувајќи : Алтернатор AVR , Јапонија Генератор AVR , Дизел Генератор AVR , Бензински Генератор AVR , Алтернатор Делови , Дигитални Генератор Делови , Дизел Генератор Делови , Бензински Генератор Делови , Бензин синџир видов делови , имаме соработка со неколку генераторот произведува делови од Чонгкинг, Jiangsu, Fujian, Шангај, Жеџијанг итн.Ние нудиме висок квалитет и евтини цена Генератор Делови За ХОНДА, Генератор , SAWAFUJI Генератор, ELEMAX Генератор , ЈАМАХА Генератор , Робин Генератор , KIPOR Генератор , KAMA Генератор , Yanmar Генератор , LIFAN Генератор , ZONGSHEN Генератор , LONCIN Генератор ...

ОЕМ Квалитет! Цилиндар Пакување/Глава Заптивка за L28 4 Удар Еден Цилиндар Мали Вода за Ладење Дизел Мотор

DEN 696.00

ОЕМ Квалитет! Цилиндар Пакување / Глава Заптивка за L28 4 Удар Еден Цилиндар Мали Вода за Ладење Дизел МоторПогоден Моторот : L28 Вода За Ладење 04 Удар Дизел МоторДизел Моторот Слика за референца​Нашите Собранието & Инспекција ЛинијаМагацин&Акции

Бесплатен Превозот 90 Клипот Pin 25mm Воздушниот Компресор Автоматско одговараат за Исклучителен JAGUAR и Сите Кинески бренд

2016.00 -5 % DEN 1915.00

Бесплатен Превозот 90# Клипот Pin 25mm Воздушниот Компресор Автоматско одговараат за Исклучителен JAGUAR и Сите Кинески бренд

EA350 само возбуден brushless тип genset регулатор на напон

DEN 2661.60

EA350 само возбуден brushless тип genset напонски регулатор е соодветна замена за Маратон SE350 регулатор и Basler AVC634 D регулаторот.КарактеристикиНапонот ПрописСпецификацииУреди Со Покажувач На ТекстНапон 120(90~132) / 240(171~264) VAC DIP прекинувач изборФреквенција 50 / 60 Hz изборИзлезНапон Max...

Бесплатен Превозот 1/2 20mm Пригушувач Воздушниот Компресор вклучите Автоматскиот филтер за воздух одговараат за Исклучителен JAGUAR

2016.00 -5 % DEN 1915.00

Бесплатен Превозот 1 / 2 20mm Пригушувач Воздушниот Компресор вклучите Автоматскиот филтер за воздух одговараат за Исклучителен JAGUAR

168F 170F Генератор Започнете со Брава и Клуч Делови Додаток

768.00 -28 % DEN 553.00

Како професионална снабдувач на Генератор AVR во Кина, Higo™ е се фокусира на обезбедување комплетна палета на генератори делови , вклучувајќи : Алтернатор AVR , Јапонија Генератор AVR , Дизел Генератор AVR , Бензински Генератор AVR , Алтернатор Делови , Дигитални Генератор Делови , Дизел Генератор Делови , Бензински Генератор Делови , Бензин синџир видов делови , имаме соработка со неколку генераторот произведува делови од Чонгкинг, Jiangsu, Fujian, Шангај, Жеџијанг итн.Ние нудиме висок квалитет и евтини цена Генератор Делови За ХОНДА, Генератор , SAWAFUJI Генератор, ELEMAX Генератор , ЈАМАХА Генератор , Робин Генератор , KIPOR Генератор , KAMA Генератор , Yanmar Генератор , LIFAN Генератор , ZONGSHEN Генератор , LONCIN Генератор ...

ОЕМ Квалитет! Филтер за воздух Елемент Тип В за L28/L32 4 Удар Еден Цилиндар Мали Вода за Ладење Дизел Мотор

DEN 984.00

ОЕМ Квалитет! Филтер за воздух Елемент Тип В за L28 / L32 4 Удар Еден Цилиндар Мали Вода за Ладење Дизел МоторПогоден Моторот : L28 Вода За Ладење 04 Удар Дизел МоторДизел Моторот Слика за референца​Нашите Собранието & Инспекција ЛинијаМагацин&Акции

GX390 5kw188F Одвратна стартер assy се повлече стартер

1003.20 -10 % DEN 903.00

GX390 5kw188 F Одвратна стартер assy се повлече стартер​Димензија : Од дијаметар е 21.4 cmдупка со дијаметар е 20cm.Ние, исто така, се специјализираат во продажба на делови од Еден цилиндричен Дизел мотор и Бензински мотор ...

ОЕМ Квалитет! Поврзување Прачка+Вратило Комп комплет за FS250/FS200/FS120 Четка Машина/Тример

DEN 1560.00

ОЕМ Квалитет! Поврзување Прачка+Вратило Комп комплет за FS250 / FS200 / FS120 Четка Машина / ТримерПогоден Модел : FS120 / FS200 / FS250Ние сме обезбедување на сите видови на резервни делови за FS120 / FS200 / FS250 Четка секачи вклучувајќи цилиндар,клипот, вратило, нафта печат, carburetor, спојки, тапани,кои работат на главата, трева главата,Гориво филтер и др.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.