• Ново
Јасно Мат Врвот Грб Гел лак Лак лак Мат лак Фондацијата Помине Транспарентен Боја 1PCS Бесплатен Превозот

Јасно Мат Врвот Грб Гел лак Лак лак Мат лак Фондацијата Помине Транспарентен Боја 1PCS Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 98.88

Износ
Залиха


Добредојдовте На Нашата Продавница & Уживајте Во Вашата Шопинг Време
Како што знаеме , Ова е ниска цена промотивни производи, па ние избравме обичните испорака, без следење на информации
Обично дојде време е околу 1-2 месеци
Препорачан за употреба на LED / UV Ламба да се исуши.Лекување време за 30-60 секунди
Ако сакате да се купи ,ве молиме кликнете на неа .Ви благодариме
Настава
Припаѓаат на LED & УВ Впие исклучување помине гел лак. Може да се излечи со LED и УВ Ламба
Лесно да се впие off. Лесно да се примени како полски
Траен за долго време како гел. Многу сјајна површина.
Тоа е без мирис , животната средина и безбедно
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Нашата работа, време е 9 : 00-18 : 00 часот/понеделник~сабота (по Локално Време) , бидејќи на временската разлика , ве молиме да се разбере нас ако ние не ви одговори навремено.

Карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
MICHEY
НЕТО-WT.:
6ml
Тип:
УВ Гел
Број На Модел На:
52222
Состојка:
Смола
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Лек:
ув led гел
Траен Период:
1 месец
Натопете Off:
да,лесно се впие off
превозот:
Бесплатен превозот
ОЕМ:
на располагање
Предност:
Нема мирис,еко-пријателски,heathly
Сертификат:
SGS/MSDS

Производи во категоријата

Fengshangmei Constructor Гел УВ Помине Градител Гел Член Помине Дизајн Маскирна Гел за Нокти Екстензии 15g

138.24 -10 % DEN 124.00

Fengshangmei Constructor Гел УВ Помине Градител Гел Член Помине Дизајн Маскирна Гел за нокти екстензии 15g Внимание : Лек на гел под УВ Ламба или нашиот sunone ламба,а потоа се фаќа за малку со чистење t кога тоа ќе биде сува...

CNHIDS Горниот Слој Леплива База на Грб Долготрајни Нема Чисти Врвот Грб LED Гел Светилка Излечи Помине Гел лак Сјајна Нокти Sealer

287.52 -49 % DEN 146.00

Детали : УВ Гел лак Нечистење на Врвот Грб + База Палто Квалитетот е наш 1 приоритет Светлина, речиси и да нема мирис (само горниот слој и фондацијата имаат умерена мирис), што се применува само органски текстура за да се заштити вашето здравје...

12 Компјутери Многу Сива Боја Серија на Ноктите Лак Led Светилка УВ Помине Гел Лак Полу Постојан Црн Гел лак За Нокти Дизајн

2160.00 -12 % DEN 1901.00

Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат .1.Пакет листа:2)Било 12 бои гел се ок2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени.

2018 НОВИ 3cm 1m Помине Уметност Fiberglass Свила Помине Заврши Зајакнува Продолжување на Гел Налепници MAY23_30

47.04 -11 % DEN 42.00

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Внимателни дизајн,совршено безбедни за употреба.Погоден за професионална употреба или лична употребаСе повлече свила и поддршка во спротивни насокиFiberglass & Свила Заврши Систем го прави лесно да се понуди на потпис заврши услуга во вашиот салон...

Elite99 7ml Чиста Боја, 1 Парче Гел Лак Полу Постојан Впие Исклучување УВ LED лак Мода Нокти Гел Ноктите Полирање

88.80 -25 % DEN 67.00

Elite99 е најновата бренд т о внесете го помине модната индустрија! Квалитетот на производот е темел на нашиот бренд, со што во целост, lustroбои, кои остане сјајна за неколку недели...

Фантастични 14ML УВ Не Леплива Topcoat База Гел,Без Избрише Topcoat Гел лак, Супер-Трајни Заврши Побрзо Сушење Поголем Сјај

113.28 -19 % DEN 92.00

7773 Најде убавина и здравјеФантастични 14 ML УВ Не Леплива Topcoat База Гел,Без Избрише Topcoat Гел лак, СуперТрајни Заврши Побрзо Сушење Поголем СјајКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Не леплива topcoat,суши со било УВ светла.База на гел, до самото дно на ТУ,фототерапија,повеќе солидна и траен ефект.Висок молекуларна материјали,за супериздржливи завршница,побрзо сушење,подолготраен,висок сјај,нема yellowing.Withour било мирис и токсични,не hure ноктите,се безбедни за употреба.Погоден за сите видови на луѓе.Спецификации : Материјал : Висок молекуларна маслоБоја : crystalТип : нокти алаткаТежина : 14mlголемина : 7.5*3*3cmПроизвод вклучува : 1x УВ Topcoat / База гелЗабелешки : 1...

Арте Clavo Температура Менуваат Бојата Професионални Помине Уметност Боја УВ Гел лак Бои Впие Исклучување Гел Лак Лак

151.20 -30 % DEN 106.00

Кликнете следат слики во нашиот производ е спецификација, го Промените вашиот стил на слободноАко сакате база на капут и на врвот грб, ве молиме кликнетеСпецификација : Купи 70017024, ве Молиме кликнете следат сликаКупи 70257048, ве Молиме кликнете следат сликаНапомена : Ова е најдобра цена промоција за производот...

Најновите УВ LED Мачка Очи Помине Гел лак Сјајна Боја на Кафе Надвор Гел Лак 3D Боја Магнет DIY Нокти лак

DEN 66.72

Добредојдовте На Нашата Продавница & Уживајте Во Вашата Шопинг ВремеКако што знаеме , Ова е ниска цена промотивни производи, па ние избравме обичните испорака, без следење на информацииОбично дојде време е околу 12 месециТоа е ув гел,што треба да се користи UV или LED светилка да се исушиНаставаПрипаѓаат на LED & УВ Впие исклучување помине гел лак...

CoKEKOU Светло око гел магнет помине гел фототерапија боја гел УВ&LED впие исклучување на ВРВОТ лак 12ml испрати лажни нокти гел лак

223.20 -0 % DEN 223.00

wyприклучокstartЖешка Стока$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.73 $4.98$4.73 $4.98$4.73 $4.98$3.79 $3.99$4.31 $4.68$4.73 $4.98wyприклучоккрајДобредојде ! Ве Молиме Имајте Во ПредвидКако што знаеме ,Ова е ниска цена промотивни производи.ние избравме обичните испорака, без следење на информации.Под нормални околности, пристигнување време за : 30од 60 дена.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики,Ако умот вас, немојте да го купат...

(DB61-90)Нови Пристигнување 6ml Gelpolish УВ Гел лак Долготрајни Глазура LED Vernis Гел Лак на Ноктите Уметност Градител лак LED

DEN 143.52

Добредојдовте на нашата продавницаВовед : 6 ml / еез & 139 Мода Бои за да изберетеПрипаѓаат на LED & УВ Впие исклучување помине гел лак...

MEIKSAY Гел Лак Топла Продажба Помине Уметност DIY Дизајн 120 Colors15ml Впие исклучување Органски Odourless УВ Помине Гел полски

180.96 -24 % DEN 138.00

Гел Лак Топла Продажба Помине Уметност DIY Дизајн 120 Colors15ml Впие исклучување Органски Odourless УВ Помине Гел полскиВнимание : Сите убави бои се во парк изберете слободно ,ако бојата број што сакате да го нарачате не е на овој линк ве молиме оставете порака за нас ,ние ќе ја испрати на nubmer како вашите пораки...

Нов Висок Квалитет Продолжен Гел Ноктите Уметност Јасно УВ Градител Гел Продолжување Гел за Нокти Совети Оркестарот полски на доградба на Акрилни нокти

287.04 -10 % DEN 258.00

ТОПЛА Лажни Полна Лента Трепките 10 Пара Екстензии Природни Безалкохолни рачно изработени Lash #216 Бесплатен Превозот САД$ 1.32 / парче2 парчиња / set Двострано Нокти Налепници Лепило Нокти Печ / Лажни Ноктите Чип Посветен Водоотпорен двострано 12 Бои Помине Уметност Акрилик Сликарство Пенкало Совети Боја Цевка Пигмент Нацртајте Слика За на доградба на Акрилни УВ Гел лак на Ноктите 3 PCS Црна+Црвено Справи со Помине Уметност Дизајн Пенкало Сликарство Dotting Пенкало Помине Уметност Четка за Нокти Алатки во Собата , на Големо НИ$ 1.09 / setНови Гел лак Висок Квалитет 120 бои, УВ Гел QQ Гел Професионални Акрилни Дизајн Светлосна Терапија Помине Гел Бесплатен Превозот САД$ 5.32 / парчеБесплатен Превозот 2fl.оз на УВ Гел за Чистење Плус Помине Уметност Акрилик Совети Смена Вишокот Гел 2 ПАРЧИЊА / set гел автора продолжува да работи алатка Нови Нокти Гел 3 PCS / SET TOP Грб+Буквар+Desccant За УВ Помине Акрилик Арт лак Алатка Бесплатен Превозот САД$ 7.98 / setНови Помине Уметност Врвот Грб Впие Исклучување на Врвот Палто На УВ Гел Ноктите Совети за на доградба на Акрилни Нокти Течни Алатка Гел лак парчеФункција : 1...

Elite99 Било 1 Чиста Боја Гел лак Долго Lsating Гел Лак на Ноктите Уметност База на Грб Основните Врвот Грб Впие Исклучување LED УВ Гел Буквар

119.04 -25 % DEN 89.00

Се истакна : ве Молиме порака боја код,инаку ние ќе го испрати по случаен избор.Главната Спецификација Бренд Име : Elite99 Број на Модел : NSXJAny110 ML Потекло : Гуангжу, Кина Тип : Чиста Серија Боја Гел 84 Бои Состојка : Смола Впие исклучување : Лесно се впие надвор Боја Шема : 84 бои за избрани Капацитет : 10ml OEM / ODM : на Располагање Сертификат : SGS / MSDS Лекување Алатки : УВ Ламба или LED Светилка Апликација : Помине Уметност Убавина, Ноктите Салон, Ноктите БАЊАТА или Обука итн MOQ на Примерок Цел : Минимум 1 компјутер / цел Големо Цел : Минимум 100 компјутери / цел Превозот : USPS,Fed Ex,ТНТ, Холандија Пост,Sun You Економски Воздух Пошта и сл начин на Плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI и дрЕксклузивно : Elite99Elite99 е најновата бренд да го внесете го помине модната индустрија! Квалитетот на производот е темел на нашиот бренд, со што во целост, lustroбои, кои остане сјајна за неколку недели...

MICHEY Блескав Бела Пурпурна Впие Исклучување француски Маникир Гел Лак лак Висок Квалитет Vernis Полу Постојан УВ Гел(135~151)

95.52 -20 % DEN 76.00

Три Чекор Гел ПолскиНашата работа, време е 9 : 0018 : 00 часот / понеделник~сабота (по Локално Време) , бидејќи на временската разлика , ве молиме да се разбере нас ако ние не ви одговори навремено.Како што знаеме , Ова е ниска цена промотивни производи, па ние избравме обичните испорака, без следење на информации.Обично дојде време е околу 12 месециПредложи да се користи LED Светилка да се исуши.Лекување време за 3060 секундиАко ви треба други чиста боја,ве молиме кликнетеНо, ако ви треба сјајот на бојата,ве молиме кликнетеФункција : 1).Одличен квалитет и конкурентската цена.2).Бесплатни растворувач, нема штета tohuman ноктите,без токсични.3).Без мирис,без мирис.4).Лесно да се впие off.5).Добро лепило да nailsurface.6).Обезбедува fantasticnatural изглед на вашите нокти .7).На пенливи glitterdoesn не одат нагоре и надолу.8).Светла боја и трае долго,не исчезнат без жолтеникава,не се дели.OEM / ODM1.Стоката да може да биде пратена без бренд.2.Стоката може да бидат испратени во барел како 1kg, 5kgs, 1 галон.3.Ние може да ви помогне да го направите вашиот бренд.4.Времето за испорака можеби и подолго ако имате некои посебни барање .НаставаПрипаѓаат на LED & УВ Впие исклучување помине гел лак...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.