• Ново
гас бојлер делови 3.2/3.7/5.1 cm дијаметар пластични топ кап

гас бојлер делови 3.2/3.7/5.1 cm дијаметар пластични топ кап

Оценка на клиентот:
DEN 719.52

Износ
Залиха


гас бојлер делови 3.2/3.7/5.1 cm дијаметар пластични топ кап
цел 3.2 стандардно см дијаметар,ако ви е потребна 3.7 5.1 cm cm,ве молиме забелешка

Карактеристики

Тип:
Гас Бојлер Делови

Производи во категоријата

Температурата управувана вода залистоци е инсталиран во влезот на FCU (фан серпентина единица) регулирање на протокот за да се потврди доволно капацитет на ладење

4248.00 -5 % DEN 4036.00

Термо управувана вода вентили се користат за праведна регулирање на протокот количина, во зависност од прилагодувањето и сензор за температура...

2 ПАРЧИЊА 35CM Жица Гас Котел Општи Искра Палење Electrode Со Конец На Врвот

DEN 306.72

2 ПАРЧИЊА 35 CM Гас Котел и гас шпорет Општи искра палење electrode со конец на врвотКерамички висина : 61.3 mmКерамички глава Дијаметар 4.8 ммТема M6 X1Керамички крајот дијаметар : 7.5 mmЖица должина : 350mmЖица врска : 208*0.5 рамен

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.