• Ново
Слонова коска Стара Цвет и Rhinestones Beaded Чипка Свадба Жартиера Поставите Вклучувајќи Keepsake Жартиера и Фрли Жартиера рачно изработени CA5299

Слонова коска Стара Цвет и Rhinestones Beaded Чипка Свадба Жартиера Поставите Вклучувајќи Keepsake Жартиера и Фрли Жартиера рачно изработени CA5299

Оценка на клиентот:
DEN 619.20

Износ
Залиха

Слонова коска Стара Цвет и Rhinestones Beaded Чипка Свадба Жартиера Поставите Вклучувајќи Keepsake Жартиера и Фрли Жартиера рачно изработени CA5299 Ако ви треба многу компјутери,pls контактирајте со нас за попуст!! Ние си имаме свој фабрика,ние прифаќаме ОЕМ или ODM производи Функција * Предмет Бр. : CA5299 * оваа цена е за 1set жартиера,вклучувајќи keepsake жартиера и фрли жартиера * Големина : Погледнете етикета како belows Големина се Користи за Бедрото Големина S 14-17 инчен М 17-21 покажува инчен L 20-24 инчен XL 23-27 инчен XXL 26-29 инчен XXXL 28-32 инчен
Боја : однесуваат слика Материјал : Монистра,Rhinestones,Чипка, бидејќи жартиера е направен од страна на страна,ние се осигура ние ќе брод во рамките на оваа 1-3 работни дена. По плаќањето,ве молиме не заборавајте да ја напушти вашето Tel NO.,затоа што тоа е подобро за превозот. Ве молиме ги споделите со нас вашата свадба датум со цел да се уверам дали нашите време на испорака е во ред.
Ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде wholesales цена.
Ве молиме погледнете го боја како belows : ве Молиме погледнете нашите друга слика како belows :
Ја Напуштат Повратни Информации
Бидејќи нашата продавница е само да се отвори.Љубезно се надевам дека секој купувач може да ни даде добар фидбек по добивање на добри производи.во секое време,ние ви нудиме на нашата најдобра услуга и подобри производи.ако имате било какви не-среќа нешто,ве молиме контактирајте со нас,ние би можеле да се вратат или да се обиде на друг начин да го направат за вас.
Плаќање :
*Да прифатиме платат онлајн,пари грам,Зачувам итн
Ако имате било какви други барања,ве Молиме контактирајте со нас.
Превозот
1.По paied,pls потврдете ја вашата адреса и оставете го вашиот Tel No.,што е подобро
2. САД со Epacket,тоа ќе потрае околу 7-15 работни дена CA,велика БРИТАНИЈА,АУ,FR,GE,RU Од Epacket,тоа ќе потрае околу 10-20 работни дена Тајланд,Jap,Кореја,МОЈОТ Страна на кина мали Парцели Пост,тоа ќе потрае околу 15-25 работни дена Другите Европа Земјата и азија земја Од кина Мали Парцели пост,тоа ќе потрае околу 15-25 работни дена Северна Америка од Страна на Кина мали парцели пост,тоа ќе потрае околу 20-40 работни дена
3.Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL,Fedex,Тнт или Емс,што е litler скапи.ако повеќе квантитет ќе купи,ќе биде поевтина.
4.Ако вашата цел повеќе $150,ние ќе брод од страна на СФ-експрес,DHL,TNT или UPS-от,Fedex,тоа ќе биде потребно за 4-7 работни дена.
Политика На Враќање :
Ние секогаш ќе се обидуваме се потрудиме да направиме за вас и да ја задоволи вас за време на шопинг тука,ние не сакаме било погрешно да се случи.ако имате било какви посебни барања,ве молиме контактирајте не на e-mail пораки или порака.
*Враќање, ако имаш погрешна предмети.
*Се врати ако предмети е оштетен за време на превозот.
Ние би сакале да ви вратат парите ако било погрешно се случи.

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Бренд Име:
lOWOSAiWOR
Материјал:
Акрилик,Најлон
Број На Модел На:
CA5299
Состојба:
Новиот Дизајн Rhinestones applique
Големина:
14-32inch
боја:
Бела Протегала Чипка Намали
Материјал:
Rhinestones applique,имитација бисер,чипка
Стил:
Европа
Име:
свадба жартиера поставува
За:
свадба жартиера
Пакување:
1pcs свадба жартиера во една кутија

Производи во категоријата

Луксузна Кристал Applique Чипка Свадба Жартиера Невестата Нога Жартиера Појас рачно изработени HY061

DEN 470.40

Луксузна Кристал Applique Чипка Свадба Жартиера Невестата Нога Жартиера Појас рачно изработени HY061 Функција Ако ви треба многу компјутери,pls контактирајте со нас за попуст!! * Предмет Бр...

Пол Танц Подигнат Градник Запалено Готски Секси Тело Одговараат Фетиш Фустан Кафез Градник Ропство Подигнат Жартиера Појас Тело Подигнат Suspender Појас

382.56 -26 % DEN 283.00

Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница.2018 Нов оглас, бесплатен превозот, добредојде на својата цел.Топ Harness Garter темпераментСе подигнат сет

Секси долна облека топла камшик гаќи подигнат секси девојка латекс камшик гаќи долен веш термички Возрасни материјали

719.52 -45 % DEN 396.00

Добредојдовте во мојата продавница, Ние сме специјализирани тело подигнат компанија за производство , продавница за Поддршка генерација на испорака, нарачана, вие само треба да се обезбеди големина на (ако не е големината, ние ќе го следат нашиот модел да се дизајнира custom size),биста големина 60см80см,биста големина 60см80см, garters големина 42cm48cm,ве Молиме да не оставите лош повратни информации било каков проблем, само контактирајте со нас,Ние ќе им помогне на вас,ви благодариме !Куп На : Биста : 78cm98cmБоја : ЦрнаОва е само една димензија , ако сакате, можете да кажете ми големината , јас ќе ви даде прилагодено .Големина на : 1...

Црна Подигнат појас секси Мека Прашка прилагодливи Еластична Strappy Меки Врвови Bustier Ропство Готски Егзотични Бурлеска танц носат градник

159.36 -40 % DEN 96.00

★Ова е рачно изработени многу Секси подигнат градник100% сосема нов★Големина :Вратот : 38cm50cmПод Биста : 70 CM110 CMПоловината : 65 CM95 CMМоделот носи ефект на слика1...

Секси Жените Свадба Жартиера Двојно Гради Чипка Garters Висок Квалитет Жартиера Појас За Чорапи Дами Долна Облека

177.60 -30 % DEN 124.00

Секси Жените Свадба Жартиера Двојно Гради Чипка Garters Висок Квалитет Жартиера Појас За Чорапи Дами Долна ОблекаДраг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг...

Жените Нови Црна Подигнат Готски Кафез Градник Harajuku Тело Подигнат Денот на Вљубените подароци Подигнат Градник ропство темперамент

410.40 -35 % DEN 267.00

Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница.2016.1.9 нов оглас, бесплатен превозот, добредојде на својата цел.

Жените Секси Тело Кафез Градник Еластична Подигнат Појас Занитвам Пол Танц Долна Облека Сечење На Врвот Ропство Готски Црна Cosplay Тело Темперамент

209.76 -20 % DEN 168.00

Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница.8 мај / 2017 Нов оглас, бесплатен превозот, добредојде на својата цел.Материјал : #O0468WQ:1.2 см рамо ремениГолемина на : Биста : 70 CM110 CMПоловината : 70 CM100 CM#O0468WQ

Женска Мода Секси Кратко Fearhers Бела Underpant Tback долна Облека G-string Висока Половината Краток Клуб Партија Танц Фестивал Запалено Носат

341.28 -30 % DEN 239.00

1 : Ова Многу секси Fearhers Кратко,мора да се има ставка за вашиот секси Кратко2 : Материјал : Fearhers + Spandex( Високо Еластична)3 : Половината : (2440)инчен = (60101cm)4 : Хип : (2747)инчен = (68120cm)5 : Прилагоди S ize Предност Може да се Носат ( S M L XL Сите Големина )6 : Големина од вредноста може да се носат ( 4 6 8 10 Сите Големина )7 : исто така, Можете да ни кажете вашето големина можеме да направиме како што велат големина, било производ големина

Панк-Рок Занитвам рачно изработени Три Ред Кожа Лак Bowknot НОГА Жартиера Појас Suspender Јамка

815.52 -49 % DEN 416.00

HPunk Рок Занитвам рачно изработени Три Ред Кожа Лак Bowknot НОГА Жартиера Појас Suspender ЈамкаОпис : Боја : Црна Димензии : Една големина на 3752cm...

Секси Прилагодливи на Телото се Подигнат Поставите Црна Кафез Градник Дното Гаќи Фетиш Носат Позитивни Ропството на Телото се Подигнат Кафез Еластична Тело одгов?

447.36 -26 % DEN 331.00

Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница.30 септември / 2017 Нов оглас, бесплатен превозот, добредојде на својата цел.Големина на : Биста : 80СМ120 CMПод Биста : 70 CM110 CMПоловината : 60 CM90 CMХип : 85 CM130 CMГолемина на : Биста : 80СМ120 CMПод Биста : 70 CM110 CMГолемина на : Половината : 60 CM90 CMХип : 85 CM130 CM

Секси Подигнат Жартиера Појас Еластична Goth Долна Облека Кафез Suspender Појас Ропство Подигнат Свадба Жартиера Нога Фетиш Чорапи Појас

479.04 -0 % DEN 479.00

Добредојдовте на Мала Модна Продавница Ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат нешто ви се допаѓа...

Цвеќиња Црно Тело Подигнат Harajuku Готски Ропството Се Облекуваат Секси Ропство Подигнат Фетиш Запалено Носат Сечење На Врвот Градник Еротски Тело Кафез Градник

563.52 -35 % DEN 366.00

Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница Ноември 4 / 2017 Нов оглас, бесплатен превозот, добредојде на својата цел.WO0595Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0596Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0597Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0598Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cm

Секси Multicolor чипка пердув градник Подигнат појас &Пердув bralette врвот Готски Фетиш Boho долна облека,clup запалено градник Горење Костим

1268.16 -30 % DEN 888.00

Добредојдовте на Мала Модна Продавница Ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат нешто ви се допаѓа...

Ногата се Подигнат Булчински свадба Garters Harajuku Suspender Појас Секси Чорапи Garters Тело Подигнат фетиш носат Harajuku нога garte

190.56 -26 % DEN 141.00

Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница.F ree превозот, добредојде на својата цел.Боја : Црна, Количина : 1 Пар, Материјал : spandex,Жартиера Големина одговара на Нога Прстен : 1620inch (може да се носи)Жартиера Големина одговара на Нога Прстен : 4050cm (одговара на повеќето жени)Исто така можете да ни кажете вашето големина можеме да направиме како што велат големина, било производ големина

Црна Жартиера Нога подигнат Секси долна Облека Еластична Жартиера Фетиш Чорапи Нога жартиера Нога Занитвам Свила Цвет Свадба Garters Појас

387.36 -35 % DEN 252.00

Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница.F ree превозот, добредојде на својата цел.Боја : Црна, Количина : 1 Пар, Материјал : spandex,Жартиера Големина одговара на Нога Прстен : 1620inch (може да се носи)Жартиера Големина одговара на Нога Прстен : 4050cm (одговара на повеќето жени)Исто така можете да ни кажете вашето големина можеме да направиме како што велат големина, било производ големина

Жените Дама Рачно Изработени Прилагодливи Harajuku Цвет Кожа Крстот Занитвам Панк Готски Шила Нога Жартиера Појас Се Подигнат Suspender

815.52 -49 % DEN 416.00

HWomen Дама Рачно Изработени Прилагодливи Harajuku Цвет Кожа Крстот Занитвам Панк Готски Шила Нога Жартиера Појас Се Подигнат SuspenderОпис : Боја : Црна Димензии : Една големина на 3752cm...

Црн Градник Подигнат Појас Кафез тело Подигнат секси долна Облека кафез градник долна облека тело подигнат градник одговара за жените носат клуб

420.00 -35 % DEN 273.00

Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница.2016.2.20 нов оглас, бесплатен превозот, добредојде на својата цел.

Multicolor Чипка Пердув подигнат градник жени секси долна облека Harajuku Готски тело подигнат црниот пердув ропство долна облека темперамент

1268.16 -0 % DEN 1268.00

Добредојдовте на Мала Модна Продавница Ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат нешто ви се допаѓа...

Ноќ на вештерките Носии Harajuku goth секси долна облека cinta liga тело кафез градник ропство подигнат кафез градник Garters подигнат градник

527.52 -45 % DEN 290.00

Добредојдовте во мојата продавница, Ние сме специјализирани тело подигнат компанија за производство , продавница за Поддршка генерација на испорака, нарачана, вие само треба да се обезбеди големина на (ако не е големината, ние ќе го следат нашиот модел да се дизајнира custom size),биста големина 60см80см,биста големина 60см80см, garters големина 42cm48cm,ве Молиме да не оставите лош повратни информации било каков проблем, само контактирајте со нас,Ние ќе им помогне на вас,ви благодариме !Куп На : Биста : 78cm98cmБоја : ЦрнаОва е само една димензија , ако сакате, можете да кажете ми големината , јас ќе ви даде прилагодено .Големина на : 1...

Запалено носат фестивал прилагодливи на телото кафез подигнат еластична долна облека ремени градник врвот ВО ПАРК! O0148

DEN 954.72

Добредојдовте во мојата продавница, Ние сме специјализирани тело подигнат компанија за производство , продавница за Поддршка генерација на испорака, нарачана, вие само треба да се обезбеди големина на (ако не е големината, ние ќе го следат нашиот модел да се дизајнира custom size),биста големина 60см90cm,биста големина 60см90cm, garters големина 42cm48cm,ве Молиме да не оставите лош повратни информации било каков проблем, само контактирајте со нас,Ние ќе им помогне на вас,ви благодариме !Под биста : 70cm90cmБоја : Црна ( Можете да ги прилагодите тоновите на бојата и големината )Ова е само една димензија , ако сакате, можете да кажете ми големината , јас ќе ви даде прилагодено .Вистински СнимањеГолемина на : 1...

Жените Секси Ропство Подигнат Златна Голем Прстен Кафез Градник Harajuku Goth Тело Подигнат Прилагодливи Фетиш Панк Запалено Cupless Кафез Градник

560.64 -36 % DEN 359.00

Почитувани купувачи, добредојдовте во мојата продавница Ноември 4 / 2017 Нов оглас, бесплатен превозот, добредојде на својата цел.WO0583Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0582Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0581Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0580Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0579Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0578Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0577Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0576Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0584Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cmWO0585Производ големина : Биста : 80см120cmПод биста : 70cm110cmПоловината : 60cm95cm

Црна Подигнат појас Мека секси Прашка прилагодливи Еластична Strappy Меки Врвови Bustier Ропство Готски Егзотични Бурлеска танц носат градник

159.36 -40 % DEN 96.00

★Ова е рачно изработени многу Секси подигнат градник100% сосема нов★Големина :Вратот : 38cm50cmПод Биста : 70 CM110 CMПоловината : 65 CM95 CMМоделот носи ефект на слика1...

Секси Слатка Голема Големо Срце Жартиера Појас 5 Бои Рачно Изработени Двојно Начичкана Еластична Задната Нога Јамка Sock Подвезици

1002.72 -49 % DEN 511.00

HSexy Слатка Голема Големо Срце Жартиера Појас 5 Бои Рачно Изработени Двојно Начичкана Еластична Задната Нога Јамка Sock ПодвезициОпис : Боја : Црна / Виолетова Големина : 3540cm Материјал : Кожа ЗАБЕЛЕШКА : ОВОЈ ѓердан се направени со Рака.Многу Кул,Многу Убава!! Специфики : Овој производ е направен со Рака.100% рачно изработени!! Пакет Содржина : 1pc ЃерданФото Детали : Превозот И Предавање : 1) Економија превозот обично трае 15 30 работни дена.2) Точка ќе биде предаден во рок од 37 работни дена од расчисти исплата.3) Ние нудиме Кина Пост Воздух mail,e Packet,DHL,FEDEX,EMS за превозот и превозот надомест е според тежината на пратката.4) DHL,FEDEX,EMS Експрес сервис обично треба 515 работни дена за да стигне до вас.5) Меѓународните Купувачи Забелешка : а, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Новата Црна Разговор Градник Подигнат ligas секси долна Облека Еластична Прстен украси garters за жените тело Подигнат личен прилагодување

569.28 -40 % DEN 342.00

Добредојдовте на Мала Модна Продавница Ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат нешто ви се допаѓа Ние гарантираме дека сите производи ќе be100% се проверуваат пред да се испраќаат надвор од нашата продавница...

Кул Панк Рачно Изработени Прилагодливи О Круг Метал Јасно Транспарентен Винил Нога Жартиера Појас Suspender Рака Темперамент

954.72 -30 % DEN 668.00

1pc Кул Панк рачно изработени Прилагодливи О Круг Метал Јасно Транспарентен Винил Нога Жартиера Појас Suspender Рака ТемпераментОписи : Боја : Црна / Бебе РозоваГолемина : Нога Недела : 40cm55cm .Материјал : ВинилПакет содржина : 1pcs Жартиера НЕ ЕДЕН ПАР без други accessoriess.Фотографии Детали : Превозот И Предавање : 1) Економија превозот обично трае 15 30 работни дена.2) Точка ќе биде предаден во рок од 37 работни дена од расчисти исплата.3) Ние нудиме Кина Пост Воздух mail,e Packet,DHL,FEDEX,EMS за превозот и превозот надомест е според тежината на пратката.4) DHL,FEDEX,EMS Експрес сервис обично треба 515 работни дена за да стигне до вас.5) Меѓународните Купувачи Забелешка : а, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.