• Ново
Bayan Elbise Година Пролет, Есен Плус Големина Жените Се Облекуваат Памук, Лен Фенер Плажа Облечи Секојдневен Макси Фустан Abiti Eleganti Lunghi

Bayan Elbise Година Пролет, Есен Плус Големина Жените Се Облекуваат Памук, Лен Фенер Плажа Облечи Секојдневен Макси Фустан Abiti Eleganti Lunghi

Оценка на клиентот:
DEN 1944.48
DEN 1556.00 -20 %

Износ
Залиха


Bayan Elbise 2016 Година Пролет, Есен Плус Големина Жените Се Облекуваат Памук, Лен Фенер Плажа Облечи Секојдневен Макси Фустан Abiti Eleganti Lunghi
Поради различни сечење позиција, моделот на позицијата на секој фустан е различен. Сликите за референца, ние ќе брод фустан случаен избор. Ако не може да се прифати, pls не понуда.
Описи
Информации За Објектот
Модел БР.
M1125
Материјал
Памук & Лен
Боја
НЕМА.1 Писма, БР.2 Обрасци
Карактеристики
Pullover, V деколте, Долг Ракав, Лабава Половината, Плус Големина Жените Фустани, Фенер Форма, Облека Longue Femme, Ретро Фустан, Секојдневен Макси Фустан, Bayan Elbise 2016 Година, Abiti Eleganti Lunghi
Сезоната
Пролет, Есен
Големина
Бесплатни Големина
Одговараат на
Сите Старосни Групи
Состојба
100% Сосема Нов
Стил
Оригиналниот Дизајн 2016 Година Пролет Жените Долго Фустани, Гроздобер Макси Фустан, Облека, женски Наметки
Забелешка
Поради темната боја, памук и лен ткаенини карактеристики,боја ќе биде лебдеше за неколку пати кога ќе се мијат,ве молиме измијте го со студена вода одделно,избегне впива за долго време и bleacher.
Се прилагодите
Прифатете
Dropship
Прифатете
Големина на :
Модел Информации : Висина : 160cm Тежина : 42kg
Големина(cm)
Рамо
Градите(Биста)
Половината
Рака
Манжетната
Sleeve
Должина
Дното
Бесплатни Големина
/
148
152
36
30
68
128
158
Answer : ___________________________ Note :
1. За Големина На :
Не сите големина споделување на еден стандард. Ве молиме да имаат мерење на рамото ширина, биста и половината за да изберете големина одговара пред да нарачате.Обично ние треба да се остави најмалку 2-4cm простор за удобно.Големина на несовпаѓање на 1-3cm постои бидејќи на прирачник за мерење. Ако не можете да се одлучите големината, pls ни се обратите за помош.(1cm=0.3937 инчен,1inch=2.54 см)
2. За Боја :
Боја разлика постои, затоа што на снимањето и различни компјутерски екран. Обично вистинската боја е потемна од фотографијата.
3. За Stock Change :
Како што некои стилови за пред-продажба и некои стилови за изменуваат, обработка време трае околу 5-25days. Ако објектот е надвор од акциите откако ќе се плати, ние ќе ја напушти својата цел порака за промена, или реконструкција, како сакате, го цениме за вашиот ран одговор.
За Превозот Политика :
1.Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и TEL NO. сите точни.
Руски Купувачот : ве молиме напишете го вашето име и презиме на три зборови;
Јужна кореја Купувачот : ве молиме да користите нова улица име во согласност со Јужна кореја Царинската (KCS) барање.
2.Ние ќе брод преку CN Пост,хонг конг Пост или СЕКРЕТАР Пост со следење на број, како што е евтин и може да помогне да се избегнат Царинската Такса.Ако ви треба брза испорака, pls изберете EMS,DHL,UPS-от или Fedex кога ќе го поставите цел.
За Царина :
Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какви дополнителни увозни давачки, даноци или обичаите поврзани трошоци.
За Политика На Враќање :
Објектот ќе бидат проверени пред превозот, ако не ви се допаѓа или големината непогодни, pls се врати на објектот со оригинални делови, додатоци во 7days по приемот, ние ќе наплата откако ќе се добие врати пратката.

Карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук и Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Бренд Име:
LZJN
Силуета:
Пупка
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови
Сезоната:
Есен
Број На Модел На:
M1125 облека
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни
боја:
Број 1, Број 2
една големина / free големина:
2016 Година Пролет, Есен
долг фустан:
повик на макси фустани
Pullover:
жените долг фустан
памук, лен фустан:
bayan elbise 2016 година
Етничките стил:
vestidos гроздобер ретро
Лабава половината:
abiti eleganti lunghi
Гроздобер Стил:
плажа облечи
плус големина жена фустан:
camisa де vestir
мода се облекуваат:
облека femme

Производи во категоријата

Децата Временски ограничени Реален бал Симпатична Редовни Флорални Нови 2018 Девојки Лето Стил, Слатка Вест, да се Облекува, Принцеза Фустан Petal

623.52 -39 % DEN 380.00

започнетекрајотMOQ : 1 bucбои : како сликиГолемина : 24 M 3 T 4 T5 T 6 TПакување : 1 сет спакувани во 1 торбаСите единици се сантиметри / cm која се мери со рачен,ple им овозможи на толеранција на 12 cmТопло prompt1.Драги пријатели,ви благодариме за вашиот голем купување...

JYConline Шупливи Надвор Оглавник Партија Фустани За Жени Без Ракави Секси Сплит Bodycon Завој Фустан Backless Midi Молив Облекуваат Жените

1007.04 -38 % DEN 624.00

Vestidos / Клуб Фустан / Вечер Фустан / Исклучување Shlouder Облека / Облека Женски1 100% Сосема Нов2 Боја за избор : Црн Фустан,Бел Фустан3...

Етничките Гроздобер Везови Фустани 2017 Нов Летен Фустан Жените Плус Големина Кратко Sleeve Долго Vestidos Памук, Лен Фустан Наметка AB165

1787.04 -49 % DEN 912.00

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот...

Бебе Крштевка се Облекуваат Бела Чипка Бебе Роденден, Свадба Партија Бебе Девојка Облека Новороденче Крштевањето Наметки Девојки Фустан Шапка Shawl 3pcs

2048.64 -49 % DEN 1045.00

Бебе Крштевка се Облекуваат Бела Чипка Бебе Роденден, Свадба Партија Бебе Девојка Облека Новороденче Крштевањето Наметки Девојки Фустан Шапка Shawl 3pcs

Најновите Бебе Дете Девојка Деца Памучна Облека, Облека Топ Лак-јазол Plaids Фустан 0-3 Години

232.32 -13 % DEN 202.00

Спецификации : Големина на : S, M, L (ве Молиме да Обрнете Внимание за да Подолу Големина на Табелата, Благодарение!!)Боја : Сина PlaidsМатеријал : ПамукСостојба : Нова Без ОзнакиОбјектот Вклучува : 1* Детска ОблекаWeigth : 110(приближно)Опис : Бебе Дете Девојка Деца Памук Топ Лакјазол Plaids Фустан Облека Облека 03 ГодиниОзнака бр.Се Препорачува За ДевојкиГрадитеФустан ДолжинаS01 Years24cm45смМ12 Години28cm47cmL23 Години28cm50cmXL34 Години30cm52cm

2017 Секси Strapless Vestido Де Феста Curto Црна Clubwear Мини Bodycon Молив Клуб Секојдневен Чипка Партија Фустани W436098

DEN 559.20

Големина На ТабелатаГолемина / CMБиста / ГрадитеПоловинатаХипНАСЕУcmинчcmинчcmинчS848933"35"6224"879234"36"463436M(OS)889335"37"6626"929736"38"8103840L929736"38"7028"9610138'40"12144244XL9610137"40"7429"10010539"41"16184648XXL10010539"41"7831"10410941"43"202250523 XL10410941"43"8232"10811343"45"242654564 XL10811342"44"8634"11211744"46"283058605 XL11211744"46"9035"11612146"48"323462646 XL11612145"48"9437"12012547"49"36386668Answer : ___________________________ Note : 1...

2017 Европа Мода Жените&Девојка Врвот 420g Римски Памук Над Коленото,МИНИ Фустан,Лабава О-вратот Есен женска Облека,Со Ѓердан

2332.80 -25 % DEN 1750.00

2017 Најновата верзија 2017 Европа Мода Жените&Девојка Врвот 420g Римски Памук Над Коленото,МИНИ Фустан,Лабава Овратот Есен женска Облека,Со Ѓердан Бренд Вистински Директна Продажба вклучуваат фустан и ѓердан (како слика)Таписерии изработка Материјал : Топ 420g Римски Памук (68.5% Леплива влакна + 27.5% Најлон + 4% Spandex) 2017 Европа Мода Овој фустан е повеќе слобода, Според вашите желби...

2 Парчиња Лето Канцеларија Бела Долг Ракав V деколте, Лице Завој Гроздобер Секси Мини Фустани Женска 2017 Vestidos Де Феста Возеле Femme

2025.12 -38 % DEN 1256.00

Мерење Во CM Големина Биста Половината Рамо Колковите Тело, Должина на Ракав Фустан Должина S 88 64 39 86 56 55 40 М 92 68 40 90 57 56 41 L 96 72 41 94 58 57 42Мерење Во Инчи Големина Биста Половината Рамо Колковите Тело, Должина На Ракав Фустан Должина S 34.6 25.2 15.4 33.9 22.0 21.7 15.7 М 36.2 26.8 15.7 35.4 22.4 22.0 16.1 L 37.8 28.3 16.1 37.0 22.8 22.4 16.5[xlmodel][фото][0000]

Мало 2-8 години се облекуваат девојка носи лето Везени цвеќиња

773.28 -20 % DEN 619.00

**екстра точка ќе добиете дополнителни 3% off најголемиот дел цена!***Фабрика Директни Локален Бренд Со*Ние обично го користат тенок и лесен материјал како пластика кеса да пакет на стока, така што ќе може да го спаси цената на превозот да си дозволат нашите клиенти повеќе поевтина цена.Големина на табелата(CM; отстапување : 13 CM)Децата НИ ГолеминаРеферентна ВисинаДолжина На ЗдолништеБиста2 T9051283 T10054294 T11057305 T6 T12060317 T8 T1306332Пред употреба, ве молиме да се мијат со топла вода...

Жените Коса Црта Вратот Долг Ракав Црна Midi Фустани Империја Есен Шупливи Од Цврсти Ноќен Клуб Партија Носат Фустани За Дами Топла

DEN 3456.00

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење...

GUYUNYI Boho стил долг фустан жени Надвор рамо плажа летни фустани strapless chiffon бела макси фустан vestidos де феста CX585

1384.80 -41 % DEN 817.00

Мерење cm конверзија инчи : 1 cm = 0.3937 Инчен S : Биста : 84 cm ; Половината : Еластична ; Должина : 125 см М : Биста : 88 cm ; Половината : Еластична ; Должина : 126 см, L : Биста : 92 cm ; Половината : Еластична ; Должина : 127 cm XL : Биста : 96 см ; Половината : Еластична ; Должина : 128 см Забелешка : Прирачник за мерење лесно може да води до 13 см грешки.Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди...

BEKE МАТА Тексас Девојки Фустани 2017 Лето Повик за Детска Облека Принцеза се Облекуваат Пеперутка Везови Деца Облека Фустани 3-8Y

793.92 -40 % DEN 476.00

BEKE МАТА Тексас Девојки Фустани 2017 Лето Повик за Детска Облека Принцеза се Облекуваат Пеперутка Везови Деца Облека Фустани 38 Y1.Постои 12cm грешки во нормална мерка2.Ова платно е направен од топ квалитетни материјали и во ниска цена.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

деца деца Формално Фустани на Цртан филм мачка Печати принцеза се Облекуваат Младата Детска Фустани За Девојки Лето Деца Облека 2t 6

575.52 -6 % DEN 541.00

деца деца Формално Фустани на Цртан филм мачка Печати принцеза се Облекуваат Младата Детска Фустани За Девојки Лето Деца Облека 2t 6големина на лист(единица / см)големина 2t : должина 54cm,биста 27cm*2;големина 3t : должина 57cm,биста 28cm*2;големина 4t : должина 60см,биста 29cm*2;големина 5t : должина 63cm,биста 30cm*2;големина 6t : должина 66cm,биста 31cm*2;Answer : ___________________________ Note : плочка measrue,таму можеби 13cm грешка,ве молиме да се разбере,ви благодариме!

YaLiShi 2017 Нови Лето Мини Црн Фустан Жените Партија Вечер Завој Bodycon Гроздобер Vestidos Коса Црта Вратот Chiffon Обвивка Фустани

1435.20 -27 % DEN 1048.00

Големина Информации>>> Секси Фустани за Жени Големина Биста Рамо Должина на ПоловинатаХип cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 80 31.5 78 30.7 66 26.0 М 84 33.1 79 31.1 70 27.6 L 88 34.6 80 31.5 74 29.1 "ве Молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 смКако Да Се Измери>>>За Големината : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт mewe ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.Боја Разлика : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.Модел Display (Дисплеј)>>>Референци Вовед>>>Плаќање : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Испорака : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Повратни информации>>>Повратни информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Услуга : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со Trademangger или Порака пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.За Нас>>>

BKLD Нови Есенски 2017 Секси Перспектива Мрежа Фустан Шупливи Надвор Bodycon Плажа Партија Краток Фустан Долг Ракав Turtleneck Клуб Vestidos

575.52 -30 % DEN 403.00

BKLD Нови Есенски 2017 Секси Перспектива Мрежа Фустан Шупливи Надвор Bodycon Плажа Партија Краток Фустан Долг Ракав Turtleneck Клуб VestidosМатеријал : Lanon,АкриликБоја : Каки,ЦрнаГолеминаS должина 89cm,биста 82.5 cm,половината 68.5 cm,колковите 83cm,рамо 35cm.M должина 90cm,биста 87.5 cm,половината 73.5 cm,колковите 88cm, рамо 36cm.L должина 91cm,биста 92.5 cm,половината 78.5 cm,колковите 93cm, рамо 37cm.XL должина 92cm,биста 97.5 cm,половината 83.5 cm,колковите 98cm, рамо 38cm.има 13cm грешка,ве молиме да се разбере.

2018 Секојдневен Домот, Жените Лето Chiffon се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Цвет Облечи Голема Големина 7XL Облека femme ete Vestido longo

1295.52 -15 % DEN 1101.00

2017 Секојдневен Домот, Жените Лето Chiffon се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Цвет Облечи Голема Големина 7 XL Облека femme ete Vestido longoПоради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 13cm грешка, за повикување само.Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Нова Жешка Продажба на Жените Мини Фустан ПВЦ Clubwear Еротски Униформа Латекс Мини Фустан Faux Кожа Фустан

464.64 -8 % DEN 428.00

Нова Жешка Продажба на Жените Мини Фустан ПВЦ Clubwear Еротски Униформа Латекс Мини Фустан Faux Кожа ФустанСостојба : 100% сосема новСпореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!Еластичен Мини Жените Се ОблекуваатГолемина ДеталиГолемина на : СЛОБОДЕН ГОЛЕМИНА / ЕДНА ГОЛЕМИНАРеференца Детали1cm=0.39 инчен ;1 инч = 2.54 см

Лето се Облекуваат Жените Солидна Јака Круг Јака Обичните Девојки Носат Дама Канцеларија Елегантна Облека Mujer Плажа Облечи Vestidos WS1357E

566.40 -15 % DEN 481.00

Лето Жените Плажа Облечи Солидна Јака Круг Јака Обичните Девојки Носат Дама Канцеларија Елегантна Облека Mujer VestidoГолеминабиста(cm)Рамо(cm)Должина(cm) Ракав(cm)S9237 86 40М9638 87 41L 10039 88 42XL 10440 89 43Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.ви благодариме за вашето разбирање"Големината мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."Реалната слика шоуПакување листаЖените Фустани*1

2017 Најновите Летни Завој Се Облекуваат Жените Славна Личност Партија Црвено Шпагети Рака Tassel Секси Ноќ Се Облекуваат Жените Bodycon Vestidos

2202.24 -49 % DEN 1123.00

2017 Најновите Летни Завој Се Облекуваат Жените Славна Личност Партија Црвено Шпагети Рака Tassel Секси Ноќ Се Облекуваат Жените Bodycon Vestidos

Секси О вратот Водат Midi Фустан 2017New Жените Ракија Melville АА Гроздобер Пакет Колковите Долго Резервоарот Фустани 4 бои

DEN 788.64

modname=ckeditorСекси О вратот Водат Midi Фустан 2017 New Жените Ракија Melville АА Гроздобер Пакет Колковите Долго Резервоарот Фустани 4 боиПРИЈАТЕЛСКИ ПОТСЕТНИКNote1 : 1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен,1chi=33.333333 cmNote2 : Не може да бидат малку различни во боја, затоа што на мониторот на компјутерот setingsNote3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13cm во големина отстапување. Производот Се Покаже

BACHASH Гроздобер Летен Фустан Патент Канцеларија Vestidos Феста Молив Жените Облека Секси Bodycon Комбинација Текстил, Облека Партија Фустани

1103.52 -45 % DEN 607.00

Големина(cm) S M L XL XXL 3 XL Биста 82 87 92 97 102 107 Половината 66 71 76 81 86 91 Рамо 34.5 35.5 Е 36,5 37.5 38.5 39.5 Хип 85 90 95 100 105 110 Должина 94 95.5 97 98.5 100 101.5 Прирачник за мерење може да постои 13cm разлика.

2017 Мода Женска Чипка Партија Коктел Мини Фустан Дами Лето Кратко Sleeve Skater Фустани Топла Продажба July0728

781.92 -35 % DEN 508.00

Женска Чипка Партија Коктел Мини Фустан Дами Лето Кратко Sleeve Skater ФустаниОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона : ЛетниПовод : СекојдневниотМатеријал : Полиестер&ЧипкаДекорација : НикојОблека Должина : МиниШаблон Тип : ЦврстиSleeve Стил : РедовнаСтил : МодаЈака : O ДеколтеДолжина На Ракав : КратокТежина : SXL(265295g)Пакетот вклучува : 1 PC Фустан Големина Детали(1"=2.54 см)1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,ако не сте сигурни за големината,pls ни email на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : S НАС Големина : 4 велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Биста : 86cm / 33.8" Должина : 84.5 cm / 33.2" Азија Големина : M НАС Големина : 6 велика БРИТАНИЈА Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 92cm / 36.2" Должина : 86cm / 33.8" Азија Големина : L НИ Големина : 8 велика БРИТАНИЈА Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Биста : 98cm / 38.5" Должина : 87.5 cm / 34.4" Азија Големина на : XL НИ големина : 10 велика БРИТАНИЈА Големина : 14 ЕУ, Големина : 40 Биста : 104cm / 40.9" Должина : 89cm / 35.0"Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Добра еластичност 2018 пролет нови жените круг вратот поврзана фустан со долги ракави џемпер облека

1620.00 -18 % DEN 1329.00

Големина на Информации (cm) единица CM Прирачник за мерење, 23 CM грешка во рамките на националниот стандард грешка ГОЛЕМИНА должина рамо биста ракав Половината s 95 24 8286 52 6670 М 96 25 8690 53 7074 L 97 26 9094 54 7478 XL 98 27 9496 55 7880Добра еластичност

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.