• Ново
Плус Големина XL-6XL Нови Лето Мода Солидна Жените Bodycon Фустан Шпагети Рака Лабава Секојдневен Модални женска Облека Vestidos 1784

Плус Големина XL-6XL Нови Лето Мода Солидна Жените Bodycon Фустан Шпагети Рака Лабава Секојдневен Модални женска Облека Vestidos 1784

Оценка на клиентот:
DEN 762.72
DEN 457.00 -40 %

Износ
Залиха


XL : биста : 82-100cm должина : 80см полите : 102cm
2 XL : биста : 86-105cm должина : 81cm полите : 106cm
3 XL : биста : 90-110cm должина : 83cm полите : 110cm
4 XL : биста : 100-125cm должина : 84cm полите : 120cm
5 XL : биста : 110-135cm должина : 85cm полите : 132cm
6 XL : биста : 120-155cm должина : 87cm полите : 145cm
внимание : големината можеби имаат 1-3cm грешки,и бојата можеби треба малку поинаква од пик,се надевам дека ќе се разбереме!


Карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Број На Модел На:
1784
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер,Модални,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
Jinsen Aite
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте

Производи во категоријата

2017 Мода Женска Чипка Партија Коктел Мини Фустан Дами Лето Кратко Sleeve Skater Фустани Топла Продажба July0728

781.92 -35 % DEN 508.00

Женска Чипка Партија Коктел Мини Фустан Дами Лето Кратко Sleeve Skater ФустаниОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона : ЛетниПовод : СекојдневниотМатеријал : Полиестер&ЧипкаДекорација : НикојОблека Должина : МиниШаблон Тип : ЦврстиSleeve Стил : РедовнаСтил : МодаЈака : O ДеколтеДолжина На Ракав : КратокТежина : SXL(265295g)Пакетот вклучува : 1 PC Фустан Големина Детали(1"=2.54 см)1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,ако не сте сигурни за големината,pls ни email на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : S НАС Големина : 4 велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Биста : 86cm / 33.8" Должина : 84.5 cm / 33.2" Азија Големина : M НАС Големина : 6 велика БРИТАНИЈА Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 92cm / 36.2" Должина : 86cm / 33.8" Азија Големина : L НИ Големина : 8 велика БРИТАНИЈА Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Биста : 98cm / 38.5" Должина : 87.5 cm / 34.4" Азија Големина на : XL НИ големина : 10 велика БРИТАНИЈА Големина : 14 ЕУ, Големина : 40 Биста : 104cm / 40.9" Должина : 89cm / 35.0"Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

Нова Жешка Продажба на Жените Мини Фустан ПВЦ Clubwear Еротски Униформа Латекс Мини Фустан Faux Кожа Фустан

464.64 -8 % DEN 428.00

Нова Жешка Продажба на Жените Мини Фустан ПВЦ Clubwear Еротски Униформа Латекс Мини Фустан Faux Кожа ФустанСостојба : 100% сосема новСпореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!Еластичен Мини Жените Се ОблекуваатГолемина ДеталиГолемина на : СЛОБОДЕН ГОЛЕМИНА / ЕДНА ГОЛЕМИНАРеференца Детали1cm=0.39 инчен ;1 инч = 2.54 см

2017 Vestidos Нерегуларни Летен Фустан Со Појас Фустани Без Ракави V Деколте, Цврсти Розова Облека За Жени Плажа Носат Големи Димензии Фустан

1092.48 -29 % DEN 776.00

1.100% НОВ БРЕНД.2.Достапни бои : розова,зелена,сина3.Големина : S M L XLВе молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Pudcoco Sequins Принцеза Деца Бебе Цвет Девојка Се Облекуваат Bowknot Backless Свадба Партија Фустани Gown

459.36 -18 % DEN 377.00

ОписНајновите Модата Бебе Девојки Фустан !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

2017 Пролет Лето Жени без Ракави Гроздобер Облека Сина Памук, Лен Секојдневен Лабава Vestidos Шпагети Рака Женски Фустан 2XL

1538.88 -47 % DEN 816.00

2017 Пролет Лето Жени без Ракави Гроздобер Облека Сина Памук, Лен Секојдневен Лабава Vestidos Шпагети Рака Женски Фустан 2 XL!Ве молиме имајте во предвид : Кога да нарачате, ве молиме обратете се до големина на табелата .ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа.Ви благодариме!големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 92 101 L 96 102 XL 100 103 XXL 104 104Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 13cm различни ,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.

Д-014 Викторија Готски/Граѓанската Војна Јужна Belle Труба се Облекуваат за ноќта на Вештерките Гроздобер печати Сирена фустани Sz НИ 6-26 XS-6XL

8064.00 -12 % DEN 7096.00

1, Големина : Било која големина на располагање, вклучувајќи мали,средни,големи,и плус големина / прекумерноГолемина На ТабелатаГр ГолеминаНИ ГолеминаВелика БРИТАНИЈА ГолеминаКина ГолеминаBustcmПоловината(cm)Хип(cm)3246xs8266903468S86709436810М907498381012L9478102401214XL9882106421416XXL102861102, Боја : следните боја е бојата на одборот на тешки сатен...

деца деца Формално Фустани на Цртан филм мачка Печати принцеза се Облекуваат Младата Детска Фустани За Девојки Лето Деца Облека 2t 6

575.52 -6 % DEN 541.00

деца деца Формално Фустани на Цртан филм мачка Печати принцеза се Облекуваат Младата Детска Фустани За Девојки Лето Деца Облека 2t 6големина на лист(единица / см)големина 2t : должина 54cm,биста 27cm*2;големина 3t : должина 57cm,биста 28cm*2;големина 4t : должина 60см,биста 29cm*2;големина 5t : должина 63cm,биста 30cm*2;големина 6t : должина 66cm,биста 31cm*2;Answer : ___________________________ Note : плочка measrue,таму можеби 13cm грешка,ве молиме да се разбере,ви благодариме!

Нова Мода Лето Романтична Жените Флорални Секси Ретро Фустан 2017

DEN 1005.12

Име На ПроизводНова Мода Лето Романтична Жените Флорални Секси Ретро Фустан 2017Општи Информации 1.Објектот Нова Мода Лето Романтична Жените Флорални Секси Ретро Фустан 2017 2.Материјал Spandex,Полиестер 3.Бои како што се покаже 4.Пакет секој корсет стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Големина S2 XL 6.ЛоготоODM стилови не лого.ОЕМ стилови може да биде приспособен...

YaLiShi 2017 Нови Лето Мини Црн Фустан Жените Партија Вечер Завој Bodycon Гроздобер Vestidos Коса Црта Вратот Chiffon Обвивка Фустани

1435.20 -27 % DEN 1048.00

Големина Информации>>> Секси Фустани за Жени Големина Биста Рамо Должина на ПоловинатаХип cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 80 31.5 78 30.7 66 26.0 М 84 33.1 79 31.1 70 27.6 L 88 34.6 80 31.5 74 29.1 "ве Молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 смКако Да Се Измери>>>За Големината : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт mewe ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.Боја Разлика : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.Модел Display (Дисплеј)>>>Референци Вовед>>>Плаќање : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Испорака : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Повратни информации>>>Повратни информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Услуга : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со Trademangger или Порака пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.За Нас>>>

Секси Жена Црна, Сина Backless Ракави Мини Летни Фустани Комбинација Мрежа Возбудува Облекуваат Женски Лица Облека Vestido

747.36 -13 % DEN 650.00

Големина На Табелата Големина / CM Биста / Градите, Половината Хип НИ ЕУ cm инчен cm инчен cm инчен S 8489 33"35" 62 24" 8792 34"36" 46 3436 М 8893 35"37" 66 26" 9297 36"38" 810 3840 L 9297 36"38" 70 28" 96101 38'40" 1214 4244 XL 96101 37"40" 74 29" 100105 39"41" 1618 4648 XXL 100105 39"41" 78 31" 104109 41"43" 2022 5052 3 XL 104109 41"43" 82 32" 108113 43"45" 2426 5456 4 XL 108113 42"44" 86 34" 112117 44"46" 2830 5860 5 XL 112117 44"46" 90 35" 116121 46"48" 3234 6264 6 XL 116121 45"48" 94 37" 120125 47"49" 3638 6668 Една Големина 8893 35"37" 66 26" 9297 36"38" 810 3840 "Големина на мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm." Answer : ___________________________ Note : 1...

Лето се Облекуваат Жените Солидна Јака Круг Јака Обичните Девојки Носат Дама Канцеларија Елегантна Облека Mujer Плажа Облечи Vestidos WS1357E

566.40 -15 % DEN 481.00

Лето Жените Плажа Облечи Солидна Јака Круг Јака Обичните Девојки Носат Дама Канцеларија Елегантна Облека Mujer VestidoГолеминабиста(cm)Рамо(cm)Должина(cm) Ракав(cm)S9237 86 40М9638 87 41L 10039 88 42XL 10440 89 43Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.ви благодариме за вашето разбирање"Големината мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."Реалната слика шоуПакување листаЖените Фустани*1

BEKE МАТА Тексас Девојки Фустани 2017 Лето Повик за Детска Облека Принцеза се Облекуваат Пеперутка Везови Деца Облека Фустани 3-8Y

793.92 -40 % DEN 476.00

BEKE МАТА Тексас Девојки Фустани 2017 Лето Повик за Детска Облека Принцеза се Облекуваат Пеперутка Везови Деца Облека Фустани 38 Y1.Постои 12cm грешки во нормална мерка2.Ова платно е направен од топ квалитетни материјали и во ниска цена.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BACHASH Гроздобер Летен Фустан Патент Канцеларија Vestidos Феста Молив Жените Облека Секси Bodycon Комбинација Текстил, Облека Партија Фустани

1103.52 -45 % DEN 607.00

Големина(cm) S M L XL XXL 3 XL Биста 82 87 92 97 102 107 Половината 66 71 76 81 86 91 Рамо 34.5 35.5 Е 36,5 37.5 38.5 39.5 Хип 85 90 95 100 105 110 Должина 94 95.5 97 98.5 100 101.5 Прирачник за мерење може да постои 13cm разлика.

Топла Мало Бебе Капчиња Туту Фустан Девојки рачно изработени 1Layer Корсет Балет Tulle Tutus со 4 Daisy Цвет Деца Евтини Партија Фустани

DEN 191.04

1piece=1piece фустан +1piece цвет клипови (НЕ HEADBAND)1.големина : 0 / 18month,6inch капчиња цевка на врвот,2.Материјал : мека tulle за бебе3.Боја : 32different бои да се избере4.moq=1piece5.U може да се избере бои во една многу, само pls отсуство на бои за нас, или ние ќе ги меша боите за u, благодарам многуБоја Детали Слики : сите бои се во паркМодел Стилови : Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Децата Временски ограничени Реален бал Симпатична Редовни Флорални Нови 2018 Девојки Лето Стил, Слатка Вест, да се Облекува, Принцеза Фустан Petal

623.52 -39 % DEN 380.00

започнетекрајотMOQ : 1 bucбои : како сликиГолемина : 24 M 3 T 4 T5 T 6 TПакување : 1 сет спакувани во 1 торбаСите единици се сантиметри / cm која се мери со рачен,ple им овозможи на толеранција на 12 cmТопло prompt1.Драги пријатели,ви благодариме за вашиот голем купување...

2018 Секојдневен Домот, Жените Лето Chiffon се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Цвет Облечи Голема Големина 7XL Облека femme ete Vestido longo

1295.52 -15 % DEN 1101.00

2017 Секојдневен Домот, Жените Лето Chiffon се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Цвет Облечи Голема Големина 7 XL Облека femme ete Vestido longoПоради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 13cm грешка, за повикување само.Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.