• Ново
Симпатична Девојка Backless Suspender Фустан Kawaii Rilakkuma Целокупната Фустан со кој се одвојува Шапка Harajuku мали свежи Мечка Краток Фустан 1101

Симпатична Девојка Backless Suspender Фустан Kawaii Rilakkuma Целокупната Фустан со кој се одвојува Шапка Harajuku мали свежи Мечка Краток Фустан 1101

Оценка на клиентот:
DEN 1084.80

Износ
Залиха


Симпатична Девојка Backless Suspender Фустан Лето Kawaii Rilakkuma Целокупната Фустан со кој се одвојува Шапка Harajuku мали свежи Мечка Краток Фустан 041101
Имајте на ум : Тоа е Кина Големина, Тоа е Обично Различни Европа и сад големина
Кога ќе ги нарачате,ве Молиме да ми кажете вашата висина и тежина .па јас може да ви помогне да одлучите големина.
Големината на топ листите е само за Референца

Карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Пролет
Силуета:
А-Линија
Деколте:
Лак
Стил:
Повик
Број На Модел На:
041101
Половината:
Империја
Декорација:
Копче
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук

Производи во категоријата

деца деца Формално Фустани на Цртан филм мачка Печати принцеза се Облекуваат Младата Детска Фустани За Девојки Лето Деца Облека 2t 6

575.52 -6 % DEN 541.00

деца деца Формално Фустани на Цртан филм мачка Печати принцеза се Облекуваат Младата Детска Фустани За Девојки Лето Деца Облека 2t 6големина на лист(единица / см)големина 2t : должина 54cm,биста 27cm*2;големина 3t : должина 57cm,биста 28cm*2;големина 4t : должина 60см,биста 29cm*2;големина 5t : должина 63cm,биста 30cm*2;големина 6t : должина 66cm,биста 31cm*2;Answer : ___________________________ Note : плочка measrue,таму можеби 13cm грешка,ве молиме да се разбере,ви благодариме!

Жените Коса Црта Вратот Долг Ракав Црна Midi Фустани Империја Есен Шупливи Од Цврсти Ноќен Клуб Партија Носат Фустани За Дами Топла

DEN 3456.00

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење...

BACHASH Гроздобер Летен Фустан Патент Канцеларија Vestidos Феста Молив Жените Облека Секси Bodycon Комбинација Текстил, Облека Партија Фустани

1103.52 -45 % DEN 607.00

Големина(cm) S M L XL XXL 3 XL Биста 82 87 92 97 102 107 Половината 66 71 76 81 86 91 Рамо 34.5 35.5 Е 36,5 37.5 38.5 39.5 Хип 85 90 95 100 105 110 Должина 94 95.5 97 98.5 100 101.5 Прирачник за мерење може да постои 13cm разлика.

2017 Секси Strapless Vestido Де Феста Curto Црна Clubwear Мини Bodycon Молив Клуб Секојдневен Чипка Партија Фустани W436098

DEN 559.20

Големина На ТабелатаГолемина / CMБиста / ГрадитеПоловинатаХипНАСЕУcmинчcmинчcmинчS848933"35"6224"879234"36"463436M(OS)889335"37"6626"929736"38"8103840L929736"38"7028"9610138'40"12144244XL9610137"40"7429"10010539"41"16184648XXL10010539"41"7831"10410941"43"202250523 XL10410941"43"8232"10811343"45"242654564 XL10811342"44"8634"11211744"46"283058605 XL11211744"46"9035"11612146"48"323462646 XL11612145"48"9437"12012547"49"36386668Answer : ___________________________ Note : 1...

Есен, Зима Џемпер Корејски Облекуваат Секси Партија Bodycon Џемпер Фустани Коса Црта Вратот Домот, Жените Плетени Џемпер Фустани

1565.76 -15 % DEN 1331.00

Plz следат табелата да изберете големина Големина Биста Половината Хип Ракав Должина CM CM CM CM CM Слободни неограничен неограничен неограничен 50 83 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.Оваа големина е Азија големина, малку помал од Европска големина, ве молиме имајте во предвид!Ве молиме овозможи 1 3cm разлики поради прирачник за мерење!!

2017 Мода Женска Чипка Партија Коктел Мини Фустан Дами Лето Кратко Sleeve Skater Фустани Топла Продажба July0728

781.92 -35 % DEN 508.00

Женска Чипка Партија Коктел Мини Фустан Дами Лето Кратко Sleeve Skater ФустаниОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона : ЛетниПовод : СекојдневниотМатеријал : Полиестер&ЧипкаДекорација : НикојОблека Должина : МиниШаблон Тип : ЦврстиSleeve Стил : РедовнаСтил : МодаЈака : O ДеколтеДолжина На Ракав : КратокТежина : SXL(265295g)Пакетот вклучува : 1 PC Фустан Големина Детали(1"=2.54 см)1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,ако не сте сигурни за големината,pls ни email на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : S НАС Големина : 4 велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Биста : 86cm / 33.8" Должина : 84.5 cm / 33.2" Азија Големина : M НАС Големина : 6 велика БРИТАНИЈА Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 92cm / 36.2" Должина : 86cm / 33.8" Азија Големина : L НИ Големина : 8 велика БРИТАНИЈА Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Биста : 98cm / 38.5" Должина : 87.5 cm / 34.4" Азија Големина на : XL НИ големина : 10 велика БРИТАНИЈА Големина : 14 ЕУ, Големина : 40 Биста : 104cm / 40.9" Должина : 89cm / 35.0"Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

YaLiShi 2017 Нови Лето Мини Црн Фустан Жените Партија Вечер Завој Bodycon Гроздобер Vestidos Коса Црта Вратот Chiffon Обвивка Фустани

1435.20 -27 % DEN 1048.00

Големина Информации>>> Секси Фустани за Жени Големина Биста Рамо Должина на ПоловинатаХип cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 80 31.5 78 30.7 66 26.0 М 84 33.1 79 31.1 70 27.6 L 88 34.6 80 31.5 74 29.1 "ве Молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 смКако Да Се Измери>>>За Големината : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт mewe ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.Боја Разлика : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.Модел Display (Дисплеј)>>>Референци Вовед>>>Плаќање : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Испорака : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Повратни информации>>>Повратни информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Услуга : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со Trademangger или Порака пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.За Нас>>>

Најновите Бебе Дете Девојка Деца Памучна Облека, Облека Топ Лак-јазол Plaids Фустан 0-3 Години

232.32 -13 % DEN 202.00

Спецификации : Големина на : S, M, L (ве Молиме да Обрнете Внимание за да Подолу Големина на Табелата, Благодарение!!)Боја : Сина PlaidsМатеријал : ПамукСостојба : Нова Без ОзнакиОбјектот Вклучува : 1* Детска ОблекаWeigth : 110(приближно)Опис : Бебе Дете Девојка Деца Памук Топ Лакјазол Plaids Фустан Облека Облека 03 ГодиниОзнака бр.Се Препорачува За ДевојкиГрадитеФустан ДолжинаS01 Years24cm45смМ12 Години28cm47cmL23 Години28cm50cmXL34 Години30cm52cm

Бебе Крштевка се Облекуваат Бела Чипка Бебе Роденден, Свадба Партија Бебе Девојка Облека Новороденче Крштевањето Наметки Девојки Фустан Шапка Shawl 3pcs

2048.64 -49 % DEN 1045.00

Бебе Крштевка се Облекуваат Бела Чипка Бебе Роденден, Свадба Партија Бебе Девојка Облека Новороденче Крштевањето Наметки Девојки Фустан Шапка Shawl 3pcs

Добра еластичност 2018 пролет нови жените круг вратот поврзана фустан со долги ракави џемпер облека

1620.00 -18 % DEN 1329.00

Големина на Информации (cm) единица CM Прирачник за мерење, 23 CM грешка во рамките на националниот стандард грешка ГОЛЕМИНА должина рамо биста ракав Половината s 95 24 8286 52 6670 М 96 25 8690 53 7074 L 97 26 9094 54 7478 XL 98 27 9496 55 7880Добра еластичност

Oladivi Преголеми Фустан Плус Големина Жените Писмо За Печатење Organza Комбинација Памук Мода Се Облекуваат Дама Секојдневен Лабава Стил Блузи Tunics

2122.08 -49 % DEN 1082.00

Азија Големина На ТабелаМерење (1cm=0.394 инчен, Толеранција : 24cm)Азија ГолеминаБистаДолжинаРамоДнотоSleeveSleeve МанжетнатаcmcmcmcmcmcmБесплатни Големина14882562424819L14882562424819XL148825624248192 XL148825624248193 XL148825624248194 XL148825624248195 XL148825624248196 XL148825624248197 XL148825624248198 XL14882562424819Потсетување : 1...

2017 Пролет Лето Жени без Ракави Гроздобер Облека Сина Памук, Лен Секојдневен Лабава Vestidos Шпагети Рака Женски Фустан 2XL

1538.88 -47 % DEN 816.00

2017 Пролет Лето Жени без Ракави Гроздобер Облека Сина Памук, Лен Секојдневен Лабава Vestidos Шпагети Рака Женски Фустан 2 XL!Ве молиме имајте во предвид : Кога да нарачате, ве молиме обратете се до големина на табелата .ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа.Ви благодариме!големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 92 101 L 96 102 XL 100 103 XXL 104 104Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 13cm различни ,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.

Плус Големина XL-6XL Нови Лето Мода Солидна Жените Bodycon Фустан Шпагети Рака Лабава Секојдневен Модални женска Облека Vestidos 1784

762.72 -40 % DEN 457.00

XL : биста : 82100cm должина : 80см полите : 102cm2 XL : биста : 86105cm должина : 81cm полите : 106cm3 XL : биста : 90110cm должина : 83cm полите : 110cm4 XL : биста : 100125cm должина : 84cm полите : 120cm5 XL : биста : 110135cm должина : 85cm полите : 132cm6 XL : биста : 120155cm должина : 87cm полите : 145cmвнимание : големината можеби имаат 13cm грешки,и бојата можеби треба малку поинаква од пик,се надевам дека ќе се разбереме!​

BEKE МАТА Тексас Девојки Фустани 2017 Лето Повик за Детска Облека Принцеза се Облекуваат Пеперутка Везови Деца Облека Фустани 3-8Y

793.92 -40 % DEN 476.00

BEKE МАТА Тексас Девојки Фустани 2017 Лето Повик за Детска Облека Принцеза се Облекуваат Пеперутка Везови Деца Облека Фустани 38 Y1.Постои 12cm грешки во нормална мерка2.Ова платно е направен од топ квалитетни материјали и во ниска цена.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

2018 Секојдневен Домот, Жените Лето Chiffon се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Цвет Облечи Голема Големина 7XL Облека femme ete Vestido longo

1295.52 -15 % DEN 1101.00

2017 Секојдневен Домот, Жените Лето Chiffon се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Цвет Облечи Голема Големина 7 XL Облека femme ete Vestido longoПоради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 13cm грешка, за повикување само.Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

2017 Лето Пролет Мода Жените Долг Фустан Chiffon Долг ракав Печати Макси Фустан Елегантен Секојдневен Партија Фустани секси Vestidos

DEN 719.52

ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $15.98 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $14.99 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $14.99 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $16.66 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $13.99 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $13.99 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $14.66 ТОПЛА ПРОДАЖБАПРОДАВНИЦА СЕГА> $0.00Answer : ___________________________ NOTE : 1...

2017 Vestidos Нерегуларни Летен Фустан Со Појас Фустани Без Ракави V Деколте, Цврсти Розова Облека За Жени Плажа Носат Големи Димензии Фустан

1092.48 -29 % DEN 776.00

1.100% НОВ БРЕНД.2.Достапни бои : розова,зелена,сина3.Големина : S M L XLВе молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Bayan Elbise Година Пролет, Есен Плус Големина Жените Се Облекуваат Памук, Лен Фенер Плажа Облечи Секојдневен Макси Фустан Abiti Eleganti Lunghi

1944.48 -20 % DEN 1556.00

Bayan Elbise 2016 Година Пролет, Есен Плус Големина Жените Се Облекуваат Памук, Лен Фенер Плажа Облечи Секојдневен Макси Фустан Abiti Eleganti LunghiПоради различни сечење позиција, моделот на позицијата на секој фустан е различен...

Секси Жена Црна, Сина Backless Ракави Мини Летни Фустани Комбинација Мрежа Возбудува Облекуваат Женски Лица Облека Vestido

747.36 -13 % DEN 650.00

Големина На Табелата Големина / CM Биста / Градите, Половината Хип НИ ЕУ cm инчен cm инчен cm инчен S 8489 33"35" 62 24" 8792 34"36" 46 3436 М 8893 35"37" 66 26" 9297 36"38" 810 3840 L 9297 36"38" 70 28" 96101 38'40" 1214 4244 XL 96101 37"40" 74 29" 100105 39"41" 1618 4648 XXL 100105 39"41" 78 31" 104109 41"43" 2022 5052 3 XL 104109 41"43" 82 32" 108113 43"45" 2426 5456 4 XL 108113 42"44" 86 34" 112117 44"46" 2830 5860 5 XL 112117 44"46" 90 35" 116121 46"48" 3234 6264 6 XL 116121 45"48" 94 37" 120125 47"49" 3638 6668 Една Големина 8893 35"37" 66 26" 9297 36"38" 810 3840 "Големина на мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm." Answer : ___________________________ Note : 1...

Нови Деца Бебе Деца Девојка Памук Фустан Војска Зелена Долг Ракав Партија Принцеза Фустани Vestidos Деца Облека

257.28 -20 % DEN 206.00

ОписНајновите Модата Бебе Девојки Фустан !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

FORUDESIGNS Жените се Облекуваат за Слободни Shiping Мода 3D Глуварче Печати Кратко Sleeve Облечи Смешни Долар Фустани За Жени Де Феста XL

1679.52 -28 % DEN 1209.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите на

Топла Мало Бебе Капчиња Туту Фустан Девојки рачно изработени 1Layer Корсет Балет Tulle Tutus со 4 Daisy Цвет Деца Евтини Партија Фустани

DEN 191.04

1piece=1piece фустан +1piece цвет клипови (НЕ HEADBAND)1.големина : 0 / 18month,6inch капчиња цевка на врвот,2.Материјал : мека tulle за бебе3.Боја : 32different бои да се избере4.moq=1piece5.U може да се избере бои во една многу, само pls отсуство на бои за нас, или ние ќе ги меша боите за u, благодарам многуБоја Детали Слики : сите бои се во паркМодел Стилови : Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Бесплатен Превозот Boshow 2018 Нова Мода Лето Жените Цвет Печати Chiffon Црвено Едно парче Долго Макси V деколте, Висок Половината Фустани S-XL

DEN 4224.00

На купувачотДраги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

GUYUNYI Boho стил долг фустан жени Надвор рамо плажа летни фустани strapless chiffon бела макси фустан vestidos де феста CX585

1384.80 -41 % DEN 817.00

Мерење cm конверзија инчи : 1 cm = 0.3937 Инчен S : Биста : 84 cm ; Половината : Еластична ; Должина : 125 см М : Биста : 88 cm ; Половината : Еластична ; Должина : 126 см, L : Биста : 92 cm ; Половината : Еластична ; Должина : 127 cm XL : Биста : 96 см ; Половината : Еластична ; Должина : 128 см Забелешка : Прирачник за мерење лесно може да води до 13 см грешки.Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на number : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.