• Ново
Туту Фустан со Цветни за 0-2 Години Бебе Девојки Младата Лето Tulle Туту се Облекуваат за ноќта на Вештерките Партија Фотографија во Костим TS040

Туту Фустан со Цветни за 0-2 Години Бебе Девојки Младата Лето Tulle Туту се Облекуваат за ноќта на Вештерките Партија Фотографија во Костим TS040

Оценка на клиентот:
DEN 552.96

Износ
Залиха


Име на производ : Туту Фустан со Цветни Соодветна возраст : 0 до 24 месеци Вкупна Должина : 41cm, Биста : 30-50cm, Плочка Големина на биста : 15cm*15cm Одлична за бебе слики и Партија или само да се облекуваат вашиот мала принцеза! Облеката е направена од мека tulle. Топло Совети : овој линк не вклучува headband, ако треба headband, ве молиме да го најдете во удар линк;
. ние ќе ги провери сите квалитетот пред превозот да бидете сигурни дека ќе добиете добар предмети
.можеме да го прифатиме dropshipping, можете само да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон
.Моделите се за вашиот референца САМО! реалниот објект може ќе имаат малку поинаква со модели, pls можете да го разбирање.
1. Ве молиме да направи плаќање во времето кога ќе го поставите цел , така што ние можеме да брод на стоките претходно да сте.
2. Купувачи се одговорни за данок ако вашата земја има,и на увозни давачки(општо express)
компанијата ќе го направи тоа,нема дополнителни такси, но не можеме да се gurantee на сите наредби бидејќи на земјата разлика).
1. Предмети ќе бидат испорачани на време, и ние ги испратите на предмети преку Кина Пост, epacket, EMS, DHL, Fedex.
2. Кина Пост е Слободен и бавно превозот mothed (време се како што е подолу), времето за испорака е надвор од нашата контрола, така што не може да
биде причина за враќање и обнова, можете да ја проверите на следење на информации се на веб страната : www.17track.net.
Ви благодариме за вашето разбирање.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1. Ние со задоволство ќе рефундирање на вашите пари или размена на предмети ако очигледно приговори се појави. Предмети мора да биде
се врати во неговата/нивната оригинална состојба во рок од 7 дена од денот на приемот.
2. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете . Предмети
кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција.
3. Плаќањето ќе биде наплата по предмети назад до нашата продавница.
1. Повеќето од објектите во нашата продавница може да се меша бои, ве молиме оставете порака за бои што сакате по
нарачката ако имате боја барање, ако не, ние ќе ги испратите по случаен боја врз основа на нашите акции.
2. ако сакате да се измеша нарачки, ве молиме контактирајте со нас преку Trademanager : cn117225443.или на нашата e-mail.

Карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал Состав:
tulle
Вистински Слики:
Yes
Јака:
Новороденото Бебе Фото Реквизити
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Mesh
фустан стил:
туту фустан
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Број На Модел На:
TS040
Бренд Име:
keenomommy
Тип:
Ноќ На Вештерките Партија Фотографија Во Костим
Име:
Туту Фустан со Цветни
Примена:
Роденден Девојка, Фотографии,туш подарок
Големина:
41cm

Производи во категоријата

Плус Големина XL-6XL Нови Лето Мода Солидна Жените Bodycon Фустан Шпагети Рака Лабава Секојдневен Модални женска Облека Vestidos 1784

762.72 -40 % DEN 457.00

XL : биста : 82100cm должина : 80см полите : 102cm2 XL : биста : 86105cm должина : 81cm полите : 106cm3 XL : биста : 90110cm должина : 83cm полите : 110cm4 XL : биста : 100125cm должина : 84cm полите : 120cm5 XL : биста : 110135cm должина : 85cm полите : 132cm6 XL : биста : 120155cm должина : 87cm полите : 145cmвнимание : големината можеби имаат 13cm грешки,и бојата можеби треба малку поинаква од пик,се надевам дека ќе се разбереме!​

Жените Коса Црта Вратот Долг Ракав Црна Midi Фустани Империја Есен Шупливи Од Цврсти Ноќен Клуб Партија Носат Фустани За Дами Топла

DEN 3456.00

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење...

Бесплатен Превозот Boshow 2018 Нова Мода Лето Жените Цвет Печати Chiffon Црвено Едно парче Долго Макси V деколте, Висок Половината Фустани S-XL

DEN 4224.00

На купувачотДраги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

YaLiShi 2017 Нови Лето Мини Црн Фустан Жените Партија Вечер Завој Bodycon Гроздобер Vestidos Коса Црта Вратот Chiffon Обвивка Фустани

1435.20 -27 % DEN 1048.00

Големина Информации>>> Секси Фустани за Жени Големина Биста Рамо Должина на ПоловинатаХип cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 80 31.5 78 30.7 66 26.0 М 84 33.1 79 31.1 70 27.6 L 88 34.6 80 31.5 74 29.1 "ве Молиме овозможи мало 13 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 смКако Да Се Измери>>>За Големината : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт mewe ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.Боја Разлика : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.Модел Display (Дисплеј)>>>Референци Вовед>>>Плаќање : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.Испорака : 1.Подготовка на Време : ние треба 35 дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,ве молиме да забележите ни нова адреса.3.За ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Повратни информации>>>Повратни информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди.2.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.Услуга : 1.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.2.Ве молиме контактирајте со нас со Trademangger или Порака пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.За Нас>>>

FORUDESIGNS Жените се Облекуваат за Слободни Shiping Мода 3D Глуварче Печати Кратко Sleeve Облечи Смешни Долар Фустани За Жени Де Феста XL

1679.52 -28 % DEN 1209.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите на

Година Нови Пристигнувања Во Текот На Летото Без Ракави Тексас Секси Клуб Фустан Midi Молив Bodycon Завој Партија Фустани Плус Големина Жените Облека

1919.52 -47 % DEN 1017.00

Vestidos 2015 Година Нови Секси Длабок V Плетени Жените Секојдневен Фустан Долг Ракав Тенок Завој Фустан Елегантен Молив Партија Фустани Плус Големина1...

Етничките Гроздобер Везови Фустани 2017 Нов Летен Фустан Жените Плус Големина Кратко Sleeve Долго Vestidos Памук, Лен Фустан Наметка AB165

1787.04 -49 % DEN 912.00

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот...

Pudcoco Sequins Принцеза Деца Бебе Цвет Девојка Се Облекуваат Bowknot Backless Свадба Партија Фустани Gown

459.36 -18 % DEN 377.00

ОписНајновите Модата Бебе Девојки Фустан !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

2017 Vestidos Нерегуларни Летен Фустан Со Појас Фустани Без Ракави V Деколте, Цврсти Розова Облека За Жени Плажа Носат Големи Димензии Фустан

1092.48 -29 % DEN 776.00

1.100% НОВ БРЕНД.2.Достапни бои : розова,зелена,сина3.Големина : S M L XLВе молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2017 Мода Женска Чипка Партија Коктел Мини Фустан Дами Лето Кратко Sleeve Skater Фустани Топла Продажба July0728

781.92 -35 % DEN 508.00

Женска Чипка Партија Коктел Мини Фустан Дами Лето Кратко Sleeve Skater ФустаниОбјектот спецификитеПол : ЖенитеСезона : ЛетниПовод : СекојдневниотМатеријал : Полиестер&ЧипкаДекорација : НикојОблека Должина : МиниШаблон Тип : ЦврстиSleeve Стил : РедовнаСтил : МодаЈака : O ДеколтеДолжина На Ракав : КратокТежина : SXL(265295g)Пакетот вклучува : 1 PC Фустан Големина Детали(1"=2.54 см)1.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве молиме погледнете на нашата големина на табелата пред купување,ако не сте сигурни за големината,pls ни email на вашиот точната тело мерење ,па ние може да ви даде некој предлог за тоа како да се избере вистинската големина,ви благодариме за вашето разбирање2.Mansual мерење може да exsit 1~3cm разлика Азија Големина : S НАС Големина : 4 велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Биста : 86cm / 33.8" Должина : 84.5 cm / 33.2" Азија Големина : M НАС Големина : 6 велика БРИТАНИЈА Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 92cm / 36.2" Должина : 86cm / 33.8" Азија Големина : L НИ Големина : 8 велика БРИТАНИЈА Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Биста : 98cm / 38.5" Должина : 87.5 cm / 34.4" Азија Големина на : XL НИ големина : 10 велика БРИТАНИЈА Големина : 14 ЕУ, Големина : 40 Биста : 104cm / 40.9" Должина : 89cm / 35.0"Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени...

2 Парчиња Лето Канцеларија Бела Долг Ракав V деколте, Лице Завој Гроздобер Секси Мини Фустани Женска 2017 Vestidos Де Феста Возеле Femme

2025.12 -38 % DEN 1256.00

Мерење Во CM Големина Биста Половината Рамо Колковите Тело, Должина на Ракав Фустан Должина S 88 64 39 86 56 55 40 М 92 68 40 90 57 56 41 L 96 72 41 94 58 57 42Мерење Во Инчи Големина Биста Половината Рамо Колковите Тело, Должина На Ракав Фустан Должина S 34.6 25.2 15.4 33.9 22.0 21.7 15.7 М 36.2 26.8 15.7 35.4 22.4 22.0 16.1 L 37.8 28.3 16.1 37.0 22.8 22.4 16.5[xlmodel][фото][0000]

2018 Секојдневен Домот, Жените Лето Chiffon се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Цвет Облечи Голема Големина 7XL Облека femme ete Vestido longo

1295.52 -15 % DEN 1101.00

2017 Секојдневен Домот, Жените Лето Chiffon се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Цвет Облечи Голема Големина 7 XL Облека femme ete Vestido longoПоради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 13cm грешка, за повикување само.Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Bayan Elbise Година Пролет, Есен Плус Големина Жените Се Облекуваат Памук, Лен Фенер Плажа Облечи Секојдневен Макси Фустан Abiti Eleganti Lunghi

1944.48 -20 % DEN 1556.00

Bayan Elbise 2016 Година Пролет, Есен Плус Големина Жените Се Облекуваат Памук, Лен Фенер Плажа Облечи Секојдневен Макси Фустан Abiti Eleganti LunghiПоради различни сечење позиција, моделот на позицијата на секој фустан е различен...

2017 Секси Strapless Vestido Де Феста Curto Црна Clubwear Мини Bodycon Молив Клуб Секојдневен Чипка Партија Фустани W436098

DEN 559.20

Големина На ТабелатаГолемина / CMБиста / ГрадитеПоловинатаХипНАСЕУcmинчcmинчcmинчS848933"35"6224"879234"36"463436M(OS)889335"37"6626"929736"38"8103840L929736"38"7028"9610138'40"12144244XL9610137"40"7429"10010539"41"16184648XXL10010539"41"7831"10410941"43"202250523 XL10410941"43"8232"10811343"45"242654564 XL10811342"44"8634"11211744"46"283058605 XL11211744"46"9035"11612146"48"323462646 XL11612145"48"9437"12012547"49"36386668Answer : ___________________________ Note : 1...

BEKE МАТА Тексас Девојки Фустани 2017 Лето Повик за Детска Облека Принцеза се Облекуваат Пеперутка Везови Деца Облека Фустани 3-8Y

793.92 -40 % DEN 476.00

BEKE МАТА Тексас Девојки Фустани 2017 Лето Повик за Детска Облека Принцеза се Облекуваат Пеперутка Везови Деца Облека Фустани 38 Y1.Постои 12cm грешки во нормална мерка2.Ова платно е направен од топ квалитетни материјали и во ниска цена.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Oladivi Преголеми Фустан Плус Големина Жените Писмо За Печатење Organza Комбинација Памук Мода Се Облекуваат Дама Секојдневен Лабава Стил Блузи Tunics

2122.08 -49 % DEN 1082.00

Азија Големина На ТабелаМерење (1cm=0.394 инчен, Толеранција : 24cm)Азија ГолеминаБистаДолжинаРамоДнотоSleeveSleeve МанжетнатаcmcmcmcmcmcmБесплатни Големина14882562424819L14882562424819XL148825624248192 XL148825624248193 XL148825624248194 XL148825624248195 XL148825624248196 XL148825624248197 XL148825624248198 XL14882562424819Потсетување : 1...

Симпатична Девојка Backless Suspender Фустан Kawaii Rilakkuma Целокупната Фустан со кој се одвојува Шапка Harajuku мали свежи Мечка Краток Фустан 1101

DEN 1084.80

Симпатична Девојка Backless Suspender Фустан Лето Kawaii Rilakkuma Целокупната Фустан со кој се одвојува Шапка Harajuku мали свежи Мечка Краток Фустан 041101Имајте на ум : Тоа е Кина Големина, Тоа е Обично Различни Европа и сад големинаКога ќе ги нарачате,ве Молиме да ми кажете вашата висина и тежина .па јас може да ви помогне да одлучите големина.Големината на топ листите е само за Референца

2017 Европа Мода Жените&Девојка Врвот 420g Римски Памук Над Коленото,МИНИ Фустан,Лабава О-вратот Есен женска Облека,Со Ѓердан

2332.80 -25 % DEN 1750.00

2017 Најновата верзија 2017 Европа Мода Жените&Девојка Врвот 420g Римски Памук Над Коленото,МИНИ Фустан,Лабава Овратот Есен женска Облека,Со Ѓердан Бренд Вистински Директна Продажба вклучуваат фустан и ѓердан (како слика)Таписерии изработка Материјал : Топ 420g Римски Памук (68.5% Леплива влакна + 27.5% Најлон + 4% Spandex) 2017 Европа Мода Овој фустан е повеќе слобода, Според вашите желби...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.