• Ново
Лето Детска Облека Дете Принцеза Фустани Костим Чипка Бебе Девојки Туту Свадба се Облекуваат Децата Облека 0-7Years BC1441

Лето Детска Облека Дете Принцеза Фустани Костим Чипка Бебе Девојки Туту Свадба се Облекуваат Децата Облека 0-7Years BC1441

Оценка на клиентот:
DEN 714.24
DEN 571.00 -20 %

Износ
Залиха


ГОЛЕМИНА : 7 Одговара : (1-2 Years)
ГОЛЕМИНА : 9 Одговара : (3 Years)
ГОЛЕМИНА : 11 Одговара : (4 Years)
ГОЛЕМИНА : 13 Одговара : (5 Years)
ГОЛЕМИНА : 15 Одговара : (6-7 Years)
СИТЕ ПРЕДМЕТИ СЕ ВО ПОПУСТ !!!

Карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 24M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
babzapleume
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Бал
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер,Микрофибер,Чипка,Voile,Mesh
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
BC1441
бебе-во континуитет повторно се раѓа:
кина-кои се увезуваат-облека
vestido branca де neve:
vestido menina феста
meisjes jurk:
принцезата костим
деца се облекуваат:
disfraces infantiles princesa
vestido meninas:
Девојки Партија Фустани
цвет девојки фустани партија и свадба :
vestido infantil феста casamento
деца девојка фустани:
bruidsmeisjes jurk деца
prinsessenjurken meisjes:
vestidos де menina
девојки фустан од чипка:
деца фустани за девојки
prinses:
ropa де ninas verano 2016 година

Производи во категоријата

CWLSP 2017 Топла Продаде Лето облека за Жени Солидна Мрежа Сплит Жените бал Фустан Длабоко V Деколте, backless vestido де феста QZ2092

1164.48 -30 % DEN 815.00

Големина Биста Половината Рамо Хип Ракав Должина CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО S 74 28.86 60 23.40 152 59.28 М 78 30.42 64 24.96 153 59.67 L 82 31.98 68 26.52 154 60.06 XL 86 33.54 72 28.08 155 60.45 Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики.Сите големина е Азија големина,не НИ / Европска големина,ќе има 12 големина помалаБојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставувањеЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате да се вратите на објект за размена(без квалитет проблем ) , ние нема да се плати за враќање превозот1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно, без нашите информации.2...

Oladivi Преголеми Фустан Плус Големина Жените Писмо За Печатење Organza Комбинација Памук Мода Се Облекуваат Дама Секојдневен Лабава Стил Блузи Tunics

2122.08 -49 % DEN 1082.00

Азија Големина На ТабелаМерење (1cm=0.394 инчен, Толеранција : 24cm)Азија ГолеминаБистаДолжинаРамоДнотоSleeveSleeve МанжетнатаcmcmcmcmcmcmБесплатни Големина14882562424819L14882562424819XL148825624248192 XL148825624248193 XL148825624248194 XL148825624248195 XL148825624248196 XL148825624248197 XL148825624248198 XL14882562424819Потсетување : 1...

Децата Временски ограничени Реален бал Симпатична Редовни Флорални Нови 2018 Девојки Лето Стил, Слатка Вест, да се Облекува, Принцеза Фустан Petal

623.52 -39 % DEN 380.00

започнетекрајотMOQ : 1 bucбои : како сликиГолемина : 24 M 3 T 4 T5 T 6 TПакување : 1 сет спакувани во 1 торбаСите единици се сантиметри / cm која се мери со рачен,ple им овозможи на толеранција на 12 cmТопло prompt1.Драги пријатели,ви благодариме за вашиот голем купување...

2017 Пролет Лето Жени без Ракави Гроздобер Облека Сина Памук, Лен Секојдневен Лабава Vestidos Шпагети Рака Женски Фустан 2XL

1538.88 -47 % DEN 816.00

2017 Пролет Лето Жени без Ракави Гроздобер Облека Сина Памук, Лен Секојдневен Лабава Vestidos Шпагети Рака Женски Фустан 2 XL!Ве молиме имајте во предвид : Кога да нарачате, ве молиме обратете се до големина на табелата .ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа.Ви благодариме!големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 92 101 L 96 102 XL 100 103 XXL 104 104Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 13cm различни ,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.

2017 Секси Strapless Vestido Де Феста Curto Црна Clubwear Мини Bodycon Молив Клуб Секојдневен Чипка Партија Фустани W436098

DEN 559.20

Големина На ТабелатаГолемина / CMБиста / ГрадитеПоловинатаХипНАСЕУcmинчcmинчcmинчS848933"35"6224"879234"36"463436M(OS)889335"37"6626"929736"38"8103840L929736"38"7028"9610138'40"12144244XL9610137"40"7429"10010539"41"16184648XXL10010539"41"7831"10410941"43"202250523 XL10410941"43"8232"10811343"45"242654564 XL10811342"44"8634"11211744"46"283058605 XL11211744"46"9035"11612146"48"323462646 XL11612145"48"9437"12012547"49"36386668Answer : ___________________________ Note : 1...

OTEN Пролет Жени Секси Длабок V 3/4 Ракав Пред Патент Ноќ clubwear Партија Обвивка Bodycon дами молив фустан Плус големина 4XL облека

1103.52 -30 % DEN 772.00

Топло прашува : Различни типови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква 1 Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2...

2017 Европа Мода Жените&Девојка Врвот 420g Римски Памук Над Коленото,МИНИ Фустан,Лабава О-вратот Есен женска Облека,Со Ѓердан

2332.80 -25 % DEN 1750.00

2017 Најновата верзија 2017 Европа Мода Жените&Девојка Врвот 420g Римски Памук Над Коленото,МИНИ Фустан,Лабава Овратот Есен женска Облека,Со Ѓердан Бренд Вистински Директна Продажба вклучуваат фустан и ѓердан (како слика)Таписерии изработка Материјал : Топ 420g Римски Памук (68.5% Леплива влакна + 27.5% Најлон + 4% Spandex) 2017 Европа Мода Овој фустан е повеќе слобода, Според вашите желби...

Симпатична Девојка Backless Suspender Фустан Kawaii Rilakkuma Целокупната Фустан со кој се одвојува Шапка Harajuku мали свежи Мечка Краток Фустан 1101

DEN 1084.80

Симпатична Девојка Backless Suspender Фустан Лето Kawaii Rilakkuma Целокупната Фустан со кој се одвојува Шапка Harajuku мали свежи Мечка Краток Фустан 041101Имајте на ум : Тоа е Кина Големина, Тоа е Обично Различни Европа и сад големинаКога ќе ги нарачате,ве Молиме да ми кажете вашата висина и тежина .па јас може да ви помогне да одлучите големина.Големината на топ листите е само за Референца

Година Нови Пристигнувања Во Текот На Летото Без Ракави Тексас Секси Клуб Фустан Midi Молив Bodycon Завој Партија Фустани Плус Големина Жените Облека

1919.52 -47 % DEN 1017.00

Vestidos 2015 Година Нови Секси Длабок V Плетени Жените Секојдневен Фустан Долг Ракав Тенок Завој Фустан Елегантен Молив Партија Фустани Плус Големина1...

2018 Секојдневен Домот, Жените Лето Chiffon се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Цвет Облечи Голема Големина 7XL Облека femme ete Vestido longo

1295.52 -15 % DEN 1101.00

2017 Секојдневен Домот, Жените Лето Chiffon се Облекуваат Секси V Вратот без Ракави Цвет Облечи Голема Големина 7 XL Облека femme ete Vestido longoПоради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 13cm грешка, за повикување само.Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Бесплатен Превозот Boshow 2018 Нова Мода Лето Жените Цвет Печати Chiffon Црвено Едно парче Долго Макси V деколте, Висок Половината Фустани S-XL

DEN 4224.00

На купувачотДраги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

Нова Мода Лето Романтична Жените Флорални Секси Ретро Фустан 2017

DEN 1005.12

Име На ПроизводНова Мода Лето Романтична Жените Флорални Секси Ретро Фустан 2017Општи Информации 1.Објектот Нова Мода Лето Романтична Жените Флорални Секси Ретро Фустан 2017 2.Материјал Spandex,Полиестер 3.Бои како што се покаже 4.Пакет секој корсет стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Големина S2 XL 6.ЛоготоODM стилови не лого.ОЕМ стилови може да биде приспособен...

Туту Фустан со Цветни за 0-2 Години Бебе Девојки Младата Лето Tulle Туту се Облекуваат за ноќта на Вештерките Партија Фотографија во Костим TS040

DEN 552.96

Име на производ : Туту Фустан со Цветни Соодветна возраст : 0 до 24 месеци Вкупна Должина : 41cm, Биста : 3050cm, Плочка Големина на биста : 15cm*15cm Одлична за бебе слики и Партија или само да се облекуваат вашиот мала принцеза! Облеката е направена од мека tulle...

Жените Коса Црта Вратот Долг Ракав Црна Midi Фустани Империја Есен Шупливи Од Цврсти Ноќен Клуб Партија Носат Фустани За Дами Топла

DEN 3456.00

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење...

Bayan Elbise Година Пролет, Есен Плус Големина Жените Се Облекуваат Памук, Лен Фенер Плажа Облечи Секојдневен Макси Фустан Abiti Eleganti Lunghi

1944.48 -20 % DEN 1556.00

Bayan Elbise 2016 Година Пролет, Есен Плус Големина Жените Се Облекуваат Памук, Лен Фенер Плажа Облечи Секојдневен Макси Фустан Abiti Eleganti LunghiПоради различни сечење позиција, моделот на позицијата на секој фустан е различен...

Лето се Облекуваат Жените Солидна Јака Круг Јака Обичните Девојки Носат Дама Канцеларија Елегантна Облека Mujer Плажа Облечи Vestidos WS1357E

566.40 -15 % DEN 481.00

Лето Жените Плажа Облечи Солидна Јака Круг Јака Обичните Девојки Носат Дама Канцеларија Елегантна Облека Mujer VestidoГолеминабиста(cm)Рамо(cm)Должина(cm) Ракав(cm)S9237 86 40М9638 87 41L 10039 88 42XL 10440 89 43Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.ви благодариме за вашето разбирање"Големината мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."Реалната слика шоуПакување листаЖените Фустани*1

2 Парчиња Лето Канцеларија Бела Долг Ракав V деколте, Лице Завој Гроздобер Секси Мини Фустани Женска 2017 Vestidos Де Феста Возеле Femme

2025.12 -38 % DEN 1256.00

Мерење Во CM Големина Биста Половината Рамо Колковите Тело, Должина на Ракав Фустан Должина S 88 64 39 86 56 55 40 М 92 68 40 90 57 56 41 L 96 72 41 94 58 57 42Мерење Во Инчи Големина Биста Половината Рамо Колковите Тело, Должина На Ракав Фустан Должина S 34.6 25.2 15.4 33.9 22.0 21.7 15.7 М 36.2 26.8 15.7 35.4 22.4 22.0 16.1 L 37.8 28.3 16.1 37.0 22.8 22.4 16.5[xlmodel][фото][0000]

FORUDESIGNS Жените се Облекуваат за Слободни Shiping Мода 3D Глуварче Печати Кратко Sleeve Облечи Смешни Долар Фустани За Жени Де Феста XL

1679.52 -28 % DEN 1209.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите на

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.