• Ново
девојки деца Велигден bunny фустан од чипка се облекуваат девојките долгите ракави фустан со појавување на headband и буци ѓердан поставите бесплатен превозот

девојки деца Велигден bunny фустан од чипка се облекуваат девојките долгите ракави фустан со појавување на headband и буци ѓердан поставите бесплатен превозот

Оценка на клиентот:
DEN 719.52
DEN 684.00 -5 %

Износ
Залиха


2017 бебето Велигден bunny девојки облечи чипка се облекуваат девојките долгите ракави фустан со појавување на headband и буци ѓердан сет

Карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 12M, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
001
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Шема
Бренд Име:
Згодна Принцеза
Стил:
Новина
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
О Деколте

Производи во категоријата

Најновите Бебе Дете Девојка Деца Памучна Облека, Облека Топ Лак-јазол Plaids Фустан 0-3 Години

232.32 -13 % DEN 202.00

Спецификации : Големина на : S, M, L (ве Молиме да Обрнете Внимание за да Подолу Големина на Табелата, Благодарение!!)Боја : Сина PlaidsМатеријал : ПамукСостојба : Нова Без ОзнакиОбјектот Вклучува : 1* Детска ОблекаWeigth : 110(приближно)Опис : Бебе Дете Девојка Деца Памук Топ Лакјазол Plaids Фустан Облека Облека 03 ГодиниОзнака бр.Се Препорачува За ДевојкиГрадитеФустан ДолжинаS01 Years24cm45смМ12 Години28cm47cmL23 Години28cm50cmXL34 Години30cm52cm

FORUDESIGNS Жените се Облекуваат за Слободни Shiping Мода 3D Глуварче Печати Кратко Sleeve Облечи Смешни Долар Фустани За Жени Де Феста XL

1679.52 -28 % DEN 1209.00

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Превозот : 1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 1455 работни дена.2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)Се врати и Гаранција : 1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Повратни информации : 1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4 / 5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ПРАШАЊА и одговори;П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 25 работни дена.П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот вебсајт.можете да ги пратите на

Добра еластичност 2018 пролет нови жените круг вратот поврзана фустан со долги ракави џемпер облека

1620.00 -18 % DEN 1329.00

Големина на Информации (cm) единица CM Прирачник за мерење, 23 CM грешка во рамките на националниот стандард грешка ГОЛЕМИНА должина рамо биста ракав Половината s 95 24 8286 52 6670 М 96 25 8690 53 7074 L 97 26 9094 54 7478 XL 98 27 9496 55 7880Добра еластичност

Бесплатен Превозот Boshow 2018 Нова Мода Лето Жените Цвет Печати Chiffon Црвено Едно парче Долго Макси V деколте, Висок Половината Фустани S-XL

DEN 4224.00

На купувачотДраги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

Bayan Elbise Година Пролет, Есен Плус Големина Жените Се Облекуваат Памук, Лен Фенер Плажа Облечи Секојдневен Макси Фустан Abiti Eleganti Lunghi

1944.48 -20 % DEN 1556.00

Bayan Elbise 2016 Година Пролет, Есен Плус Големина Жените Се Облекуваат Памук, Лен Фенер Плажа Облечи Секојдневен Макси Фустан Abiti Eleganti LunghiПоради различни сечење позиција, моделот на позицијата на секој фустан е различен...

Топла Мало Бебе Капчиња Туту Фустан Девојки рачно изработени 1Layer Корсет Балет Tulle Tutus со 4 Daisy Цвет Деца Евтини Партија Фустани

DEN 191.04

1piece=1piece фустан +1piece цвет клипови (НЕ HEADBAND)1.големина : 0 / 18month,6inch капчиња цевка на врвот,2.Материјал : мека tulle за бебе3.Боја : 32different бои да се избере4.moq=1piece5.U може да се избере бои во една многу, само pls отсуство на бои за нас, или ние ќе ги меша боите за u, благодарам многуБоја Детали Слики : сите бои се во паркМодел Стилови : Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

CWLSP 2017 Топла Продаде Лето облека за Жени Солидна Мрежа Сплит Жените бал Фустан Длабоко V Деколте, backless vestido де феста QZ2092

1164.48 -30 % DEN 815.00

Големина Биста Половината Рамо Хип Ракав Должина CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО S 74 28.86 60 23.40 152 59.28 М 78 30.42 64 24.96 153 59.67 L 82 31.98 68 26.52 154 60.06 XL 86 33.54 72 28.08 155 60.45 Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики.Сите големина е Азија големина,не НИ / Европска големина,ќе има 12 големина помалаБојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставувањеЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате да се вратите на објект за размена(без квалитет проблем ) , ние нема да се плати за враќање превозот1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно, без нашите информации.2...

2018 жените high-end нова мода домот vestidos bodycon тенок симпатична повик пистата лето чипка секси Chiffon се облекуваат бела tassel

1728.00 -32 % DEN 1175.00

започнетекрајотЗа боја разлика : ние сите предмети се за вистинска снимање; За технологија, прикажување,светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, ве молиме во kindprevail.нашата продавница само го продаде висококвалитетни фустан,сите сиромашни се облекуваат,ние никогаш продажба,weclome да palce цел.Pls дозволете 23cm грешка поради прирачник за мерење на Големината / cm Должина Биста половината S 98 82 66 М 99 86 70 L 100 90 74Плаќање Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам Преку Кредитна Картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, Банкарски Трансфери...

2017 Секси Strapless Vestido Де Феста Curto Црна Clubwear Мини Bodycon Молив Клуб Секојдневен Чипка Партија Фустани W436098

DEN 559.20

Големина На ТабелатаГолемина / CMБиста / ГрадитеПоловинатаХипНАСЕУcmинчcmинчcmинчS848933"35"6224"879234"36"463436M(OS)889335"37"6626"929736"38"8103840L929736"38"7028"9610138'40"12144244XL9610137"40"7429"10010539"41"16184648XXL10010539"41"7831"10410941"43"202250523 XL10410941"43"8232"10811343"45"242654564 XL10811342"44"8634"11211744"46"283058605 XL11211744"46"9035"11612146"48"323462646 XL11612145"48"9437"12012547"49"36386668Answer : ___________________________ Note : 1...

2017 Пролет Лето Жени без Ракави Гроздобер Облека Сина Памук, Лен Секојдневен Лабава Vestidos Шпагети Рака Женски Фустан 2XL

1538.88 -47 % DEN 816.00

2017 Пролет Лето Жени без Ракави Гроздобер Облека Сина Памук, Лен Секојдневен Лабава Vestidos Шпагети Рака Женски Фустан 2 XL!Ве молиме имајте во предвид : Кога да нарачате, ве молиме обратете се до големина на табелата .ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа.Ви благодариме!големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 92 101 L 96 102 XL 100 103 XXL 104 104Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 13cm различни ,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.

Лето се Облекуваат Жените Солидна Јака Круг Јака Обичните Девојки Носат Дама Канцеларија Елегантна Облека Mujer Плажа Облечи Vestidos WS1357E

566.40 -15 % DEN 481.00

Лето Жените Плажа Облечи Солидна Јака Круг Јака Обичните Девојки Носат Дама Канцеларија Елегантна Облека Mujer VestidoГолеминабиста(cm)Рамо(cm)Должина(cm) Ракав(cm)S9237 86 40М9638 87 41L 10039 88 42XL 10440 89 43Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.ви благодариме за вашето разбирање"Големината мери од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."Реалната слика шоуПакување листаЖените Фустани*1

Етничките Гроздобер Везови Фустани 2017 Нов Летен Фустан Жените Плус Големина Кратко Sleeve Долго Vestidos Памук, Лен Фустан Наметка AB165

1787.04 -49 % DEN 912.00

Answer : ___________________________ Note : 1 Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот...

COLROVIE Дами Лето Стил Фитнес Жени Секси Bodycon Коленото Должина Фустани Секојдневен 2017 Нов Фустан без Ракави

719.04 -40 % DEN 432.00

Сива Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав (cm) XS 78 64 97 S 82 68 98 М 86 72 99 L 90 76 100 XL XXL Една Големина "Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm." Црна Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Хип Големина(cm) Должина на Ракав (cm) XS 29.5 76 64 80 S 305 80 68 84 М 31.5 84 72 88 L 32.5 88 76 92 XL XXL Една Големина "Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."1...

Туту Фустан со Цветни за 0-2 Години Бебе Девојки Младата Лето Tulle Туту се Облекуваат за ноќта на Вештерките Партија Фотографија во Костим TS040

DEN 552.96

Име на производ : Туту Фустан со Цветни Соодветна возраст : 0 до 24 месеци Вкупна Должина : 41cm, Биста : 3050cm, Плочка Големина на биста : 15cm*15cm Одлична за бебе слики и Партија или само да се облекуваат вашиот мала принцеза! Облеката е направена од мека tulle...

BACHASH Гроздобер Летен Фустан Патент Канцеларија Vestidos Феста Молив Жените Облека Секси Bodycon Комбинација Текстил, Облека Партија Фустани

1103.52 -45 % DEN 607.00

Големина(cm) S M L XL XXL 3 XL Биста 82 87 92 97 102 107 Половината 66 71 76 81 86 91 Рамо 34.5 35.5 Е 36,5 37.5 38.5 39.5 Хип 85 90 95 100 105 110 Должина 94 95.5 97 98.5 100 101.5 Прирачник за мерење може да постои 13cm разлика.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.