• Ново
Топла Продажба МРАЧНО ЧИПКА ФУСТАН Бесплатен Превозот 3S2422 Дама летни фустани се моден clubwear мини фустан

Топла Продажба МРАЧНО ЧИПКА ФУСТАН Бесплатен Превозот 3S2422 Дама летни фустани се моден clubwear мини фустан

Оценка на клиентот:
DEN 689.76
DEN 621.00 -10 %

Износ
Залиха


Снабдување Тип : продажба на мало, трговија на големо прифатени,контактирајте со нас за промет на големо веб-сајт
Други Големина : прифатени прилагодите различна големина, MOQ 30 КОМПЈУТЕРИ
Топла Продажба МРАЧНО ЧИПКА ФУСТАН Бесплатен Превозот 3 S2422 Дама летни фустани се моден clubwear мини фустан
МРАЧНО ЧИПКА СЕ ОБЛЕКУВААТ :
Превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 25-45 дена, ако треба да пристигнат во 4-6 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPS-от,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на Превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо веб-сајт : ве молиме контактирајте со нас sexy-fashion-dress.com. Нашата компанија :
1. секси-сон е познат професионални производител и снабдувач на големо секси долна облека, секси костими, корсет, повеќе од 1200 предмети може да изберете од нашата веб страница.
2.Ние, исто така, прифати ОЕМ и ODM.
3.Ако сте заинтересирани во некои од предмети или би сакале да нарачате од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4. секси-сон искрено со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.
Производи детали :
Материјал Памук+Spandex+полиестер Состојба 100% сосема нов,, спакувани во запечатена пластична кеса.1 PC/ Пластична кеса Големина S,M,L,XL Боја Како што е прикажано Опис Убава фустан со најдобрите feminime чипка врвот, со отворени врати и единствен големи plaid здолниште. Совршен за топла летна вечер на плажа. Моделот носи големина. Мали. Материјал : Изработени од памук и spandex. Боја : Темно сина и бела. Миењето не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење, емитуваше OEM Цел е прифатена Превозот бесплатно од страна на кина пост, но ако сте под итно, можете да со DHL,TNT,EMS,UPS-от,Fedex и купувачот се плати Плаќање ЗАЧУВАМ, Банкарски Трансфер и western union Испорака датум во рок од 2-3 работни дена по recieving плаќање Место на Потекло Кина
Големина На Табелата :
Answer : ___________________________ Note :
1. Една големина како нормален одговара S M L XL луѓе. пред цел, pls контактирајте со нас за проверка, можете да ни кажете вашиот биста, половината, колковите големина, ние ќе провери дали тоа ви одговара, затоа што некои бесплатен големина помала а потоа нормално. и некои може да strecthed многу голема, expecially XL луѓе.
2. Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екран, ве молиме имајте во предвид боја различни проблем.
3. Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење
4. Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење
Политика на враќање
1.Врати се прифатени, ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети назад
2. Ве молиме имајте на објекти во оригиналната статус и ги врати во рок од 7 дена по приемот на нарачката
3. Продавачот плати се врати Превозот надомест кога постојат било кој квалитет на проблем или погрешна предмети биле испратени
Повратни информации :
Ве молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации,Ние ќе
работиме со вас да го реши секој проблем во време и ние ќе ги почитуваме вашите
предност, услуги на Клиентите е нашиот Број 1 цел.

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Краток
Бренд Име:
Koolee
Материјал:
Памук,Spandex
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
3S2422
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Мини
Тип На Објект:
МРАЧНО ЧИПКА ФУСТАН
Големина:
S,M,L,XL
Попуст:
прифатете
Пакување:
Убаво opp вреќа
боја:
Како што е прикажано
Ефект:
тенок,секси,тесни,грациозен
време на испорака:
акции објект, за да испратите 1-3 работни дена
Боја Стил:
Природна Боја

Производи во категоријата

Се Прилагодите Најновите 2017 Класичната Благородна Молив Партија Жените Фустани Жените Домот Коленото Должина Фустан

DEN 1439.52

Ве молиме проверете ги следните големината на табелата за големината детали Ве молиме забележав дека за големината може да се прилагодите...

2018 Сосема Нов Елегантна Женска Канцеларијата Дама Формален Бизнис Работа Партија Обвивка Туника Молив Фустан Исклучување Рамо Sundress

402.72 -17 % DEN 334.00

Производ Видите Ставка ОписЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Jocoo Jolee Флорални Спринт Долго Плажа Облека за Жени Секси Хип Сплит Дизајн со V Деколте 2018 Лето Нова Вест Блузи Womem Фустан

930.24 -40 % DEN 558.00

Азија Големина S M L XL XXL НАС / CA Големина 2 / 4 6 / 8 10 / 12 14 / 16 14 / 16 велика БРИТАНИЈА Големина 6 / 8 10 / 12 14 / 16 18 / 20 18 / 20 ЕУ големина 32 / 34 36 / 38 40 / 42 42 / 44 42 / 44 CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен Биста 83 32.68 88 34.65 93 36.61 98 38.58 103 40.55 Половината 69 27.17 74 29.13 79 31.10 84 33.07 89 35.04 Хип 89 35.04 94 37.01 99 38.98 104 40.94 109 42.91 Должина 133 52.36 135 53.15 137 53.94 139 54.72 141 55.51

Жените Boho Шик Цветни Печати Долг Фустан Секојдневен Сплит Ретро Бохемски Бренд Гроздобер Макси Фустан Vestidos Плус Големина 3XL 4XL 5XL

1599.36 -40 % DEN 960.00

[Сервис и Гаранција] Ние се обезбеди 100% Задоволство По продажба на Услуги ! Нашата најдобра услуга ви обезбеди со најголема сатисфакција со нашите производи...

Adogirl Плус Големина XXXL Биг Цвет Печатени Strapless Жени Висока Сплит Секси Партија Фустани Топла Продажба на Дигитални Печатени Долг Фустан

865.44 -15 % DEN 736.00

1 Бидејќи на различни мерење метод, Позиција и водат ткаенина, податоците ќе има отстапување од 12 cm .Големината на табелата е само за референца...

На high-end домот зима долги ракави копчето сомот половината тенка свила фустан јака во долго дел од женски V

DEN 5712.00

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаСвила и здравје : Уште од античките времиња, постојат "свила свила Кралицата" на добар углед...

2018 Пролет фустан нови женски фустани огради водат темперамент Тенок пакет хип молив фустан со појас плус големина жените облека

1294.08 -34 % DEN 854.00

2018 Пролет фустан нови женски фустани огради водат темперамент Тенок пакет хип молив фустан со појас плус големина жените облекаЗа Shippment• Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена од денот на исплата е расчисти.• Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 1535 дена да пристигнат.• International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација...

2018 Жените Гроздобер 50-тите 60-тите години Hepburn Правец на ОЛ дама Вечер Партија Clubwear Поклон Фустан Vestido Де Феста

DEN 1103.52

Здраво модни дами!!Добредојдовте на АНА & ДУШАТА,Таму се сите видови на модата работи ~Без разлика секојдневен улица стил,гроздобер стил,панк стил,дечко стил,Хипи и така натаму.знаеш дека ја ги сакам^ ^2016 година Жените Гроздобер 50тите 60тите години Hepburn Правец на ОЛ дама Вечер Партија Clubwear Поклон Фустан Vestido Де ФестаТопло promptШто може да ни се јавите пред да плаќање ако сакате да се меша трговија на големо или изберете одберете друг шпедиција, ние ќе ги менувате цена и во комбинација превозот во зависност од вашите нарачки...

Принцезата Девојки Фустан 2018 Нова Мода Лето Розова Деца Долг Ракав Памук Бебе Девојка Партија Фустани за Детска Облека

955.20 -40 % DEN 573.00

Бебе Девојки Принцеза Фустани Детска Облека 2018 Бренд Дизајниран за Деца Летен Фустан Лен Обичните Деца Партија Фустан за 28 TГолемина на Табелата(Единица : cm 1 INCH=2.54 СМ)Ознака големинаНи ГолеминаОдговараат за Висина1002 T8595cm1103 T95105cm1204 T105115cm1306 T115125cm1408 T125135cmНапомена : Ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодаримеРазлични машина екрани може да се случи боја разликаВе молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите !!!МОДЕЛ ШОУ

JLI МОЖЕ Лето облечи гроздобер жените плус големина Флорални sundress партија вечер Домот midi ракави Оглавник секси женска облека

1638.72 -29 % DEN 1164.00

100% Сосема Нов Со Ознака Тежина : 400g (приближно) 2 Боја стил : Светло сина,Сина Материјал : Памук Јака : V Деколте,Оглавник Ракав : без Ракави Должина : Midi Декорација : Димензии на Печатење : XS,S,M,L,XL,XXL,3 XL,4 XL Пакет Содржина : 1Фустан Одговара за Лето,на Пролет,Есен АзијаГолемина НАСГолемина Должина Биста Рамо Хип Половината S 46 103cm 88cm 70cm М 68 104cm 93cm 75см L 1012 105cm 98cm 80см XL 1416 106cm 105cm 87cm XXL 1820 107cm 110cm 92cm XXXL 2224 108cm 115cm 97cm Внимание : големината може да има 23cm се разликува поради прирачник за мерење.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не одберете derectly според вашите навики.Плаќање Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети...

Новороденче Млади Девојки Божиќ Облечи&Облека Есен Appliques Цвет Деца Партија Роденден се Облекуваат Крштевка 0-2T црвено розова

830.40 -27 % DEN 606.00

Мало2017 пролет, есен симпатична бебе девојки облека бебе доенче чипка фустан бал девојки роденден се облекуваат розова бела сина 02 T2017 Нова Пролет Есен Бебето Девојки ФустанПрилично Симпатична Партија Облечи, Вечер Фустан,Розова и СинаДобар Квалитет, Ниска Цена, Секој Девојки се Најубавиот Принцеза.1)на ВНИМАНИЕТО наВе молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ, па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите...

лето 2018 девојки кратко sleeve фустан голем лак Принцеза се облекуваат Децата облека фабрика места 0-3 години

607.68 -12 % DEN 535.00

Можеби како овие : Дете Големина Големина НАС големина Должина Биста Половинатада Полите 73 9m 42 50 26 80 12m 45 52 28 90 24m 48 54 30 100 3 T 51 56 32

Девојки Фустан 2018 Мода Кошули, Фустани Долг Ракав Бели Црвени Шарени Везови Trun-надолу Јака Дизајн за Деца Фустан H1

326.40 -13 % DEN 284.00

Пол : Девојки Ракав Должина(cm) : Целосна Силуета : АЛинија Стил : Неврзан Материјал : Полиестер,Памук Ракав Стил : Редовни Вграден Градник : Нема Декорација : Везови Фустани Должина : Над Коленото, Мини Шаблон Тип : Шарени Јака : Сврти надолу Јака ГолеминаФустан должинаБиста*2Возраст Препорачува 8038cm / 14.9625cm / 9.84612 M 9042cm / 16.5326.5 cm / 10.431218 МИЛИОНИ 10047cm / 18.5028cm / 11.021824 M 11049.5 cm / 19.4829.5 cm / 11.6123 Y 12054cm / 21.2530.5 cm / 12.0034 Y Белешки : 1inch=2.54 см 1...

BOBORA 1-5 Години Бебе Деца Девојки Памук Долг Ракав Фустан Едно Парче Suspender Партија Облечи

332.16 -25 % DEN 249.00

15 Y Девојка Lapel Pleated Фустан Долг Ракав Suspender Здолниште 1 PCS Памук Флорални ОблекаМатеријал : ПамукБои : Црна / ЦрвенаМодел : Флорални Suspender ЗдолништеГолемини : Одговара за 1 5 Y ДецаПакет се Вклучени : 1 Девојка на Еденпарче ОблекаЗабелешка : На која Возраст е само за референца, pls проверка на одредена Должина и Градите! Ви благодариме!Големина На Рамо Должина Градите Должина На РакавS(12 Y) 20cm / 7.87" 37.5 cm / 14.76" 49cm / 19.29" 24cm / 9.45"M (23 Y) 21.5 cm / 8.46" 39cm / 15.35" 53cm / 20.87" 25.3 cm / 9.96"L (34 Y) 22cm / 8.66" 41cm / 16.14 и делови" 54.5 cm / 21.46" 26.5 cm / 10.43"XL (45 Y) 23cm / 9.06" '42.5 cm / 16.73" 56cm / 22.05" 28cm / 11.02"Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

IYEAL 2017 Ново 1 Година Роденден Бебе Девојка Фустани За Крштевање на Младата Принцеза Чипка Крштевка Gown Новородено Дете Bebes Облека

1579.20 -28 % DEN 1137.00

IYEALНајновите Бренд Бебе Девојка се Облекуваат Со Shwal + Капа за Девојки Детето 1 Година Роденден Крштевањето Крштевка Gown Висок КвалитетГОЛЕМИНА ВОВЕД Опција CN големина Должина Биста*2 Половината 03 Months 3 39cm 51cm 51cm 46 Months 6 42cm 53cm 52cm 79,1012 Months 12 45см 55cm 54cm 1318 Months 18 48cm 57cm 56cm 1924 Months 24 51cm 59cm 58cm ве Молиме љубезно им овозможи на 12 cm разлика се должи на рачно мерење.1cm=0.3937 инч...

Kaige.Нина Нови Модата Жените Канцеларијата Дама Комбинација на Дијаманти О-вратот Коленото Есен Директно Облека Со Ракави 18011

1482.72 -44 % DEN 830.00

Сликите на производите се целосно во согласност со оригинален квалитет загарантирана.Ако имате било какви прашања,ве молиме да ни оставите порака, или контактирајте со стручната служба.Откако ќе ги нарачате производот и направи плаќање ,ние ќе брод вашата нарачка во рок од 37 дена...

Лето Нов Фустан 2018 Мода Обичните Жени, Плус Големина Секс Backless Фустани Нерегуларни Ракави Плажа Сонцето Облечи Vestidos Топла LJ07

1449.60 -49 % DEN 739.00

Мерења на табелата(ве Молиме овозможи ±3" како грешка опсег за прирачник мерка) ве молиме погледнете на детални големина на податоци...

Деца Деца Бебе Девојки Облека Шарени Off-рамо Партија Gown Формално се Облекуваат 1-6T

225.12 -0 % DEN 225.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Ново во МодаПол : Девојки Материјал : Памук Мешавина ,Големина : Одговара за 1 5 ГодиниВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

Пролет, есен породилно облекува во ново мрачно национален правец на плетење крои изгубат големи дворови бремени жени фустан Бременоста облека

1032.00 -5 % DEN 981.00

Повеќе се препорачува, ве молиме внесете мојата продавницаГолемина на табелата (cm)ГолеминаДолжинаБистаSleeveРамоМанжетнатаМ8498483930L85102494032XL861065041342 XL871105142363 XL881145243384 XL89118534440 Овозможи 13 см грешка, припаѓа на нормалниот опсег

Adyce Жените Пролет Завој Фустан 2018 Црна Чипка Шпагети Рака Сирена Vestidos V Деколте, Средината-теле Славна личност Вечер Партија Облечи

1914.24 -25 % DEN 1436.00

Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета во нашата продавница.Ако имате било какви прашања,Добредојдовте да контактирате со нас во секое време !!Нарачки ќе бидат средени во најкраток уплатата е успешно обработени со систем во текот на 24 часа!Нашиот бренд ADYCE , беше основана во 2008 година , ние сме професионални производителот за Завој Фустан фабрика во Гуангжу во Кина, поддршка OEM / ODM / WHOLESALES / RETAIL / DROPSHIPPING / МИКС ЦЕЛ , 100% добра гаранција за квалитет, прифатлива цена, најдобро предпродажба и по продажба на услуги, брза испорака!Примерокот може да биде обезбедена база на ваша слика / скица / дизајн цртање ,итн.Го поздравуваме вашиот судењето цел да се провери нашиот квалитет...

Пистата 2018 Зима За Топлиот Се Облекуваат Жените Долг Ракав Секси V Деколте, Вечер Партија Фустани Црна, Сина, Зелена Црвена Pleated Vestidos

2202.72 -45 % DEN 1212.00

Пистата 2017 Зима За Топлиот Се Облекуваат Жените Долг Ракав Sexy V Деколте Вечер Партија Фустани Црна, Сина, Зелена Црвена Pleated VestidosОБЈЕКТОТ ИНФОРМАЦИИ : Име : ФустанДолжина На : Ankee ДолжинаТкаенини : velevtГолемина : S / M / L / XL / 2 XL / 3 XLБоја : Како на сликатаДекорација : pleatedДолжина Рамо Биста Половината Хип Азија Големина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инченS 122 48 35 13.8 84 33.1 72 28.3 58 22.8М 124 48.8 36 14.2 88 34.6 76 34.6 59 23.2L 126 49.6 37 14.6 92 36.2 80 36.2 60 23.6XL 128 50.4 38 15 96 37.8 84 37.8 61 242 XL 130 51.2 39 15.4 100 39.4 88 39.4 62 24.43 XL 132 52 40 15.7 104 40.9 92 40.9 63 24.8 1...

Kaige.Нина Нови Модата Жените Гроздобер Цврста коса црта вратот Коленото Есен Обвивка Фустан Со Одблесокот на Ракавите 18007

1308.00 -44 % DEN 732.00

Сликите на производите се целосно во согласност со оригинален квалитет загарантирана.Ако имате било какви прашања,ве молиме да ни оставите порака, или контактирајте со стручната служба.Откако ќе ги нарачате производот и направи плаќање ,ние ќе брод вашата нарачка во рок од 37 дена...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.