• Ново
Моден Бренд Нови година лето секси boho фустан 3S2408 цветни печати мини фустан Бесплатен Превозот Секси Печати жените носат

Моден Бренд Нови година лето секси boho фустан 3S2408 цветни печати мини фустан Бесплатен Превозот Секси Печати жените носат

Оценка на клиентот:
DEN 593.76
DEN 534.00 -10 %

Износ
Залиха


Други Големина : прифатени прилагодите различна големина, MOQ 30 КОМПЈУТЕРИ
Моден Бренд Нови 2016 година лето секси boho фустан 3 S2408 цветни печати мини фустан Бесплатен Превозот Секси Печати жените носат
секси playsuit :
Превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 25-45 дена, ако треба да пристигнат во 4-6 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPS-от,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на Превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо веб-сајт : ве молиме контактирајте со нас sexy-fashion-dress.com. Нашата компанија :
1. секси-сон е познат професионални производител и снабдувач на големо секси долна облека, секси костими, корсет, повеќе од 1200 предмети може да изберете од нашата веб страница.
2.Ние, исто така, прифати ОЕМ и ODM.
3.Ако сте заинтересирани во некои од предмети или би сакале да нарачате од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
4. секси-сон искрено со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.
Производи детали :
Материјал Памук+Spandex+полиестер Состојба 100% сосема нов,, спакувани во запечатена пластична кеса.1 PC/ Пластична кеса Големината на S/M/L/XL Боја Како што е прикажано Опис Одлична розова и виолетова печати фустан Врзуваат ремени на биста Долги Ракави Elasticized половината Волан трим Нема надеж за Перење не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење, емитуваше OEM Цел е прифатена Превозот бесплатно од страна на кина пост, но ако сте под итно, можете да со DHL,TNT,EMS,UPS-от,Fedex и купувачот се плати Плаќање ЗАЧУВАМ, Банкарски Трансфер и western union Испорака датум во рок од 2-3 работни дена по recieving плаќање Место на Потекло Кина
Големина На Табелата :
Answer : ___________________________ Note :
1. Една големина како нормален одговара S M L XL луѓе. пред цел, pls контактирајте со нас за проверка, можете да ни кажете вашиот биста, половината, колковите големина, ние ќе провери дали тоа ви одговара, затоа што некои бесплатен големина помала а потоа нормално. и некои може да strecthed многу голема, expecially XL луѓе.
2. Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екран, ве молиме имајте во предвид боја различни проблем.
3. Измијте го со рака во 30-степен вода, висат да се исуши во сенка, се забранува белење
4. Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерење
Политика на враќање
1.Врати се прифатени, ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети назад
2. Ве молиме имајте на објекти во оригиналната статус и ги врати во рок од 7 дена по приемот на нарачката
3. Продавачот плати се врати Превозот надомест кога постојат било кој квалитет на проблем или погрешна предмети биле испратени
Повратни информации :
Ве молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации,Ние ќе
работиме со вас да го реши секој проблем во време и ние ќе ги почитуваме вашите
предност, услуги на Клиентите е нашиот Број 1 цел.

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Бохемски
Бренд Име:
Koolee
Материјал:
Памук,Spandex
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
V Деколте
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
3S2408
Пол:
Жените
Тип На Објект:
секси фустан boho
Големина:
S/M/L/XL
Пакување:
Убаво opp вреќа
боја:
Како што е прикажано
Ефект:
тенок,секси,тесни,грациозен
време на испорака:
акции објект, за да испратите 1-3 работни дена
Снабдување Тип:
трговијата на мало, трговија на големо прифатени,контактирајте со нас за промет на големо веб-сајт
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Зимски Чипка Жените Се Облекуваат О-Вратот Канцеларијата Дама Фустани Нова Година Долги Ракави Пролет Тенок Bodycon Фустан Плус Големина Жените Облека

909.60 -29 % DEN 646.00

1 .Достапни боја : црвен фустан,синиот фустан2.Големина : S M L XL 2 XLВе молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) Големина / cm Биста Половината Хип Должина S 88 68 84 98 М 90 72 86 101 L 92 76 88 103 XL 94 80 90 104 2 XL 96 84 92 105ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Поради светлината влијание.таму ќе биде малку боја разлика.се надевам дека се разбираме.ви благодаримеВе молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации како ова : 1*Жените Се ОблекуваатВниманието : За безбедноста причина, ние ќе repack на стоки во уште една кеса или кутија за да се спречи оштетување за време на превозот, па таму не е оригинална кутија вклучени...

Принцезата Девојки Фустан 2018 Нова Мода Лето Розова Деца Долг Ракав Памук Бебе Девојка Партија Фустани за Детска Облека

955.20 -40 % DEN 573.00

Бебе Девојки Принцеза Фустани Детска Облека 2018 Бренд Дизајниран за Деца Летен Фустан Лен Обичните Деца Партија Фустан за 28 TГолемина на Табелата(Единица : cm 1 INCH=2.54 СМ)Ознака големинаНи ГолеминаОдговараат за Висина1002 T8595cm1103 T95105cm1204 T105115cm1306 T115125cm1408 T125135cmНапомена : Ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодаримеРазлични машина екрани може да се случи боја разликаВе молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите !!!МОДЕЛ ШОУ

JLI МОЖЕ Лето облечи гроздобер жените плус големина Флорални sundress партија вечер Домот midi ракави Оглавник секси женска облека

1638.72 -29 % DEN 1164.00

100% Сосема Нов Со Ознака Тежина : 400g (приближно) 2 Боја стил : Светло сина,Сина Материјал : Памук Јака : V Деколте,Оглавник Ракав : без Ракави Должина : Midi Декорација : Димензии на Печатење : XS,S,M,L,XL,XXL,3 XL,4 XL Пакет Содржина : 1Фустан Одговара за Лето,на Пролет,Есен АзијаГолемина НАСГолемина Должина Биста Рамо Хип Половината S 46 103cm 88cm 70cm М 68 104cm 93cm 75см L 1012 105cm 98cm 80см XL 1416 106cm 105cm 87cm XXL 1820 107cm 110cm 92cm XXXL 2224 108cm 115cm 97cm Внимание : големината може да има 23cm се разликува поради прирачник за мерење.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не одберете derectly според вашите навики.Плаќање Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети...

LIGESI Сатен лето облечи Краток жените се облекуваат кошула 2017 божиќ Транспарентен бела чипка плажа облечи sundress vestido де феста

DEN 815.52

Во ПаркВисок квалитет, прифатлива цена, ве молиме остатокот увери купувањеГолемина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликуваатмалку од горенаведените слики.Ви благодариме за вашето разбирање...

Мало ! Девојки лето чипка туту долго принцеза фустани , туту фустани за девојки , девојки фустани , BBJ001

864.00 -5 % DEN 821.00

size90 =12m големина 100=24m size110=3 / 4 T size120=5 / 6 T size130=7 T / 8 T size140=9 / 10 T size150=12 Tпогоден за возраст : 12 M 12 годиниголемина : 12 M24 M3 T4 T5 T6 T7 T8 T9 T10 T12 TАко треба да се направи големина 80, ве молиме контактирајте ме обично големина 90150големина 90 100 110 120 130 140 (cm)1 / 2 биста : 23 25 27 29 31 33должина : 65 72 78 83 88 93

Лето Повик за Слатко се Облекуваат Жените Облека Цветни Печатење со Кратки Ракави Големи димензии Памук, Лен Sashes Гроздобер Туника Фустан LM24

1455.84 -45 % DEN 801.00

Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект.Answer : ___________________________ Note : 1...

Missord 2018 Секси Долг Ракав Мрежа Жените Црна Боја Макси Згодна Фустан FT8566

2730.24 -5 % DEN 2594.00

Прирачник за мерење 3 CM грешка рок Тоа е нормално XS : Биста : 82 Половината : 64 Колковите : 84 S : Биста : 86 Половината : 68 Колковите : 88 M : Биста : 90 Половината : 72 Колковите : 92 L : Биста : 94 Половината : 76 Колковите : 961.Мојот купување заштита времето ќе биде завршена,она што можам да направам?ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме оставете порака.ние може да ви помогне да се прошири ,да се заштити вашата нарачка...

Девојки Фустан 2018 Мода Кошули, Фустани Долг Ракав Бели Црвени Шарени Везови Trun-надолу Јака Дизајн за Деца Фустан H1

326.40 -13 % DEN 284.00

Пол : Девојки Ракав Должина(cm) : Целосна Силуета : АЛинија Стил : Неврзан Материјал : Полиестер,Памук Ракав Стил : Редовни Вграден Градник : Нема Декорација : Везови Фустани Должина : Над Коленото, Мини Шаблон Тип : Шарени Јака : Сврти надолу Јака ГолеминаФустан должинаБиста*2Возраст Препорачува 8038cm / 14.9625cm / 9.84612 M 9042cm / 16.5326.5 cm / 10.431218 МИЛИОНИ 10047cm / 18.5028cm / 11.021824 M 11049.5 cm / 19.4829.5 cm / 11.6123 Y 12054cm / 21.2530.5 cm / 12.0034 Y Белешки : 1inch=2.54 см 1...

Новороденче Млади Девојки Божиќ Облечи&Облека Есен Appliques Цвет Деца Партија Роденден се Облекуваат Крштевка 0-2T црвено розова

830.40 -27 % DEN 606.00

Мало2017 пролет, есен симпатична бебе девојки облека бебе доенче чипка фустан бал девојки роденден се облекуваат розова бела сина 02 T2017 Нова Пролет Есен Бебето Девојки ФустанПрилично Симпатична Партија Облечи, Вечер Фустан,Розова и СинаДобар Квалитет, Ниска Цена, Секој Девојки се Најубавиот Принцеза.1)на ВНИМАНИЕТО наВе молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ, па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите...

2018 лето девојки фустани, облека краток ракав цврст лен бебе девојка кавга фустан за девојки детска облека принцеза фустани

DEN 431.52

големина информацииДете ГолеминаНИ Големина2 T3 T4 T68Детали Големина на овој ДизајнГолемина90cm100cm110cm120cm130cmФустан Должина47cm49cm52cm56cm59cmБиста*228cm30cm32cm34cm36cmРамо22cm24cm26cm27cm29cmВе молиме проверете ги мерење на табелата внимателно.Бидејќи на различни производство серии, може да се отстапува на 1~2cm.Состојба100% Сосема Нов / Без никакви додатоциЗабелешкаВе молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.Ткаенини90% памукдетали за производот

Се Прилагодите Најновите 2017 Класичната Благородна Молив Партија Жените Фустани Жените Домот Коленото Должина Фустан

DEN 1439.52

Ве молиме проверете ги следните големината на табелата за големината детали Ве молиме забележав дека за големината може да се прилагодите...

Види Портокал Vestidos Кат-Должина На Жените Се Облекуваат Chiffon 2018 Лето Тенок Boho Плажа Облечи Макси Фустан Долг Фустан

DEN 6239.52

Големина на : не Постои 4 големина за следниве оглас, ве молиме овозможи 23 cm разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)

2018 Нова Четка опашка Fishtail се Облекуваат Жените Пролет/Лето без Ракави Секси Партија Облечи Супер Долго Мрежа Чипка Splice Vestidos J062

2223.84 -54 % DEN 1023.00

2018 Нова Четка опашка Fishtail се Облекуваат Жените Пролет / Лето без Ракави Секси Партија Облечи Супер Долго Мрежа Чипка Splice Vestidos J062Должина На Ракав Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Хип Големина(cm) XS S 82 68 167 М 88 74 168 L 94 86 169 XL 100 92 170 XXXL ЗАБЕЛЕШКА : 1...

BOBORA 1-5 Години Бебе Деца Девојки Памук Долг Ракав Фустан Едно Парче Suspender Партија Облечи

332.16 -25 % DEN 249.00

15 Y Девојка Lapel Pleated Фустан Долг Ракав Suspender Здолниште 1 PCS Памук Флорални ОблекаМатеријал : ПамукБои : Црна / ЦрвенаМодел : Флорални Suspender ЗдолништеГолемини : Одговара за 1 5 Y ДецаПакет се Вклучени : 1 Девојка на Еденпарче ОблекаЗабелешка : На која Возраст е само за референца, pls проверка на одредена Должина и Градите! Ви благодариме!Големина На Рамо Должина Градите Должина На РакавS(12 Y) 20cm / 7.87" 37.5 cm / 14.76" 49cm / 19.29" 24cm / 9.45"M (23 Y) 21.5 cm / 8.46" 39cm / 15.35" 53cm / 20.87" 25.3 cm / 9.96"L (34 Y) 22cm / 8.66" 41cm / 16.14 и делови" 54.5 cm / 21.46" 26.5 cm / 10.43"XL (45 Y) 23cm / 9.06" '42.5 cm / 16.73" 56cm / 22.05" 28cm / 11.02"Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

Лето Нов Фустан 2018 Мода Обичните Жени, Плус Големина Секс Backless Фустани Нерегуларни Ракави Плажа Сонцето Облечи Vestidos Топла LJ07

1449.60 -49 % DEN 739.00

Мерења на табелата(ве Молиме овозможи ±3" како грешка опсег за прирачник мерка) ве молиме погледнете на детални големина на податоци...

Kaige.Нина Нови Модата Жените Канцеларијата Дама Комбинација на Дијаманти О-вратот Коленото Есен Директно Облека Со Ракави 18011

1482.72 -44 % DEN 830.00

Сликите на производите се целосно во согласност со оригинален квалитет загарантирана.Ако имате било какви прашања,ве молиме да ни оставите порака, или контактирајте со стручната служба.Откако ќе ги нарачате производот и направи плаќање ,ние ќе брод вашата нарачка во рок од 37 дена...

2018 Сосема Нов Елегантна Женска Канцеларијата Дама Формален Бизнис Работа Партија Обвивка Туника Молив Фустан Исклучување Рамо Sundress

402.72 -17 % DEN 334.00

Производ Видите Ставка ОписЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

девојки деца Велигден bunny фустан од чипка се облекуваат девојките долгите ракави фустан со појавување на headband и буци ѓердан поставите бесплатен превозот

719.52 -5 % DEN 684.00

2017 бебето Велигден bunny девојки облечи чипка се облекуваат девојките долгите ракави фустан со појавување на headband и буци ѓердан сет

лето 2018 девојки кратко sleeve фустан голем лак Принцеза се облекуваат Децата облека фабрика места 0-3 години

607.68 -12 % DEN 535.00

Можеби како овие : Дете Големина Големина НАС големина Должина Биста Половинатада Полите 73 9m 42 50 26 80 12m 45 52 28 90 24m 48 54 30 100 3 T 51 56 32

Жените Лето Азбука Печатат Директно на Повик Краток Ракав Памук Фустан

720.00 -15 % DEN 612.00

Големина / cm Lt; / RTI & gt; Биста : Должина 89cm : 80 см, Ракави : 14cm Lt; / RTI & gt; Биста : 93 см Должина на : 82cm Ракав : 14cm Lt; / RTI & gt; Биста : 97cm Должина : 83 см Ракави : 15 cm XL Биста : 101cm Должина : 85 см Ракави : 15 cm Големина / инчен Lt; / RTI & gt; Биста : 35.0 〃 Должина : 31.5 Ракав : 5.3 〃 Lt; / RTI & gt; Биста : 36.6 〃 Должина : 32.1〃 Ракав : 5.5 〃 Lt; / RTI & gt; Биста : 38.2 〃 Должина : 32.7 〃 Ракав : 5.7 XL Биста : 39.8 Должина : 33.3 〃 Ракав : 5.9 〃Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Jocoo Jolee Флорални Спринт Долго Плажа Облека за Жени Секси Хип Сплит Дизајн со V Деколте 2018 Лето Нова Вест Блузи Womem Фустан

930.24 -40 % DEN 558.00

Азија Големина S M L XL XXL НАС / CA Големина 2 / 4 6 / 8 10 / 12 14 / 16 14 / 16 велика БРИТАНИЈА Големина 6 / 8 10 / 12 14 / 16 18 / 20 18 / 20 ЕУ големина 32 / 34 36 / 38 40 / 42 42 / 44 42 / 44 CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен Биста 83 32.68 88 34.65 93 36.61 98 38.58 103 40.55 Половината 69 27.17 74 29.13 79 31.10 84 33.07 89 35.04 Хип 89 35.04 94 37.01 99 38.98 104 40.94 109 42.91 Должина 133 52.36 135 53.15 137 53.94 139 54.72 141 55.51

девојки фустани летото 2017 корејски Везени тексас фустан детска облека децата облека Q218

761.28 -12 % DEN 670.00

Можеби како овие : ГОЛЕМИНА ЗАголеминадолжинабиста *2SleeveСе препорачува висина743279010094628.5100110114930110120135231.5120130155533130140забелешки Делта МОРА да се ПРОЧИТАБидејќи на различни мерни методи, мерења им овозможува на 23cm Внатрешна грешка, оваа ситуација не е голем квалитет проблем ;Две бојата на облека може да се должи на светлина бидејќи разлика со оригиналната боја, еден производ во вид преовладуваат

Топла Продажба МРАЧНО ЧИПКА ФУСТАН Бесплатен Превозот 3S2422 Дама летни фустани се моден clubwear мини фустан

689.76 -10 % DEN 621.00

Снабдување Тип : продажба на мало, трговија на големо прифатени,контактирајте со нас за промет на големо вебсајтДруги Големина : прифатени прилагодите различна големина, MOQ 30 КОМПЈУТЕРИТопла Продажба МРАЧНО ЧИПКА ФУСТАН Бесплатен Превозот 3 S2422 Дама летни фустани се моден clubwear мини фустанМРАЧНО ЧИПКА СЕ ОБЛЕКУВААТ : Превозот е бесплатен, ние ќе ги искористиме кина пост, тој ќе пристигне во 2545 дена, ако треба да пристигнат во 46 дена, можете да контактирате со нас за да испратите страна на курирската служба DHL, UPSот,Fedex, Aramex , KCS, и во цената на Превозот цена од нив, исто Така, Ако сакате да се направи трговија на големо или да стане нашата компанија 's дистрибутер во вашето место, можете директно од нашата Онлајн трговија на големо вебсајт : ве молиме контактирајте со нас sexyfashiondress.com...

LZJN Црвено Зима Облекуваат Жените Долг Ракав Руно Макси Фустани Памук, Лен Gown Половината Појас Маица, Фустан Наметка Hiver Kaftan 7244

4658.88 -40 % DEN 2796.00

LZJN Црвено Зима Облекуваат Жените Долг Ракав Руно Макси Фустани Памук, Лен Gown Половината Појас Маица, Фустан Наметка Hiver Kaftan 7244ОписиИнформации За ОбјектотМодел БР.PX7244МатеријалНадвор : 75% Памук+10% Лен+15% Viscose / Руно ПоставатаБоја Сина, ЦрвенаКарактеристикиМандарински Јака, Долг Ракав, Половината Појас, Џебови, Есен Облечи, Зима Облекуваат, Долг Фустан, Жените Фустани, Фолк Стилот, Gown, Облека Hiver, Етничка Фустан, Elbise, Jurken, Vestidos, Mori ДевојкаСезонатаСпринт, Есен, Зима ГолеминаЕдна ГолеминаГолемина (cm) Рамо Градите (Биста) Половината Ракав Должина Должина Една Големина 40 110 113 58 123големина на несовпаѓање на 13cm постои бидејќи на прирачник за мерење на1cm=0.3937 инчен,1inch=2.54 смЗа Превозот Политика : 1.Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и TEL NO...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.