• Ново
Оригиналниот h90 главниот одбор За SONY H90 плоча H90 плоча DSC-H90 плоча Камера поправка делови бесплатен превозот

Оригиналниот h90 главниот одбор За SONY H90 плоча H90 плоча DSC-H90 плоча Камера поправка делови бесплатен превозот

Оценка на клиентот:
DEN 1247.52

Износ
Залиха

Оригиналниот h90 главниот одбор За SONY H90 плоча H90 плоча DSC-H90 плоча Камера поправка делови бесплатен превозот
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета
Физички da желудник (како што се намалувањето на производот)

Карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
DH
Број На Модел На:
ЗА SONY H90
Место на Потекло:
Јапонија
Нови и стари степен:
95% нов uesd

Производи во категоријата

60cm/80см/100cm Про Јаглерод Влакна dslr фото Камера Лизгачот Имајќи Песна Dolly Видео Лизгачот за Железнички Систем за Стабилизатор Фотографија, Филм

8664.00 -40 % DEN 5198.00

60cm / 80см / 100cm Про Јаглерод Влакна dslr фото Камера Лизгачот Имајќи Песна Dolly Видео Лизгачот за Железнички Систем за Стабилизатор Фотографија, ФилмОпис : 1.Висок квалитет на карбонски влакна материјал цевка, полесни во тежина, подобар во производство 2.Ние ги донесуваат супер прецизни лизгачот на компоненти за да се направи тоа повеќе тивка и мазна кога го користите,и да има подобра вчитување капацитет...

Feelworld A737 7 Инчен Областа Следи Алуминиумски Дизајн Full HD 1920x1200 4K На HDMI-камерата ги Следи за Фотографија и Режисер

14340.00 -20 % DEN 11472.00

Feelworld A737 монитор за Фотографија и Режисер Опис Feelworld A737 е направен од супер IPS Панел кој има Целосна HD 1920x1200 резолуција, 1200 : 1 контраст, 450cd / m2 Светлинаи 160° агли на гледање...

2 парчиња DK-21 Гумени Црни Гумени Око Купот на пронаоѓачот на изглед Окуларот Eyecup за Nikon D7000 D300 D90 D80 D600 D200 D100 D40 D50 D70S D610

89.28 -15 % DEN 76.00

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет Оваа Eyecup за Nikon го заменува вашиот изгубен, оштетен или скршен окуларот За Nikon DK21 гума eyecup подобрува гледање удобност и го спречува скитници светлина од внесување на пронаоѓачот на изглед и намалување на контрастот...

Камерата monopod Стојат ПРО Рачни Стабилизатор Steadycam Видео Стабилизатор за Дигитална Камера за видео камера DV dslr фото НОВ Бесплатен Превозот

DEN 1626.72

Висок Квалитет!Новиот Бренд!!!Професионална Постојан Видео Стабилизатор е дизајниран за употреба со camcorders, DSLRs, HD DSLRs, итн...

40 x 40 x 40cm Поедноставен Photostudio Светлина Соба Фотографија Фото Студио за LED Осветлување Укината Позадина Кутија За Canon SONY Камера

2396.16 -39 % DEN 1462.00

40 x 40 x 40cm Лесни Поедноставен Photostudio Коцка Светлина Соба Фотографија Фото Студио за LED Осветлување Укината Позадина КутијаОпис : Мини преносни поедноставен photostudio работи совршено со свои паметни телефони, За Canon / SONY / Кодак / Олимп, и сите други дигитална камера ...

Мулти-функции на Универзалната Светлина Стојат Бум Стојат Tripod Sandbag Фотографија Видео Студио Контра-биланс на Песок, Камен Торба

479.52 -13 % DEN 417.00

Оваа sandbag се користи за да те стави дополнителна тежина на вашиот tripod под неповолни услови, како што е силен ветар...

iFootage безжична моторните timelapse Една Оска Систем S1A1 за Ајкула Лизгачот S1 камера за видео dolly песна dslr фото лизгачот dslr фото

66475.20 -10 % DEN 59828.00

Забелешка : за Батеријата и полначот не се вклучени!Answer : ___________________________ Note : 1.Топката главата батерија полнач не се вклучени!2.Нашата предност,ние секогаш ќе брод од страна на DHL / ФЕДЕКС / UPS / ARAMEX итн побрзо изразат од другите како HK Пост парцела,Кина Mail Пост итн додека цената не е премногу висока за вас!

Godox SB1520 Универзална 15x20cm Светлина Флеш Diffuser Свитлива Softbox За блиц

416.64 -8 % DEN 384.00

Godox SB1520 Универзална 15x20cm Светлина Флеш Diffuser Свитлива Softbox За блицОваа Блиц на Камерата Diffuser Softbox (15cm x 20cm) може да се таложи и омекне светлината, за да се Елиминираат црвено око и да се намали остри сенки и суровата сјајот дамки од флеш да се обезбеди природни и слатка слики...

10PCS Фото Студио Додатоци Блиц Светлина Стојат Заградата Б за Блиц на Камерата Чевли Адаптер Вртливата Чадор Држач yn565ex 580ex

DEN 1896.96

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена...

10PCS Универзална Камера Контрола L Протезата со 2 Стандард Страна Жешка Чевли Планината Видео Флеш dslr фото Носителот видео камера

2944.32 -8 % DEN 2709.00

Опис : Оваа тешка должност Lзаградата е одличен подарок за било кој мобилен фотограф кој треба на некој начин да affix неговиот или нејзиниот флеш сијалица да ја камерата...

A4 Ултра-тенок LED Светло Кутија трагач USB Напојување LED Artcraft Следење на Светлина Подлога LightBox за Уметници/Цртање/ Скицирање/Анимација

1479.36 -19 % DEN 1198.00

Опис на производот Стил : Заедничка осветлување подлога сакам да се има ново искуство со твоите цртање? Оди со оваа LED следење кутија !!! Тоа е убав подарок за деца за учење да се подготви и да се идеална алатка за аматерски и професионални анимација, Цртан филм Следење, Stenciling, Calligraphy, Втиснување, Scrapbooking, Тетоважа Пренесување, Скицирање & Цртање, Шиење проекти, Обоено Стакло, Quilting, Апликација, па дури и X Ray гледање итн Спецификација : 1.Материјал : Акрилик (Органско стакло) 2.Димензија : 14.2 "X 9.5" X0.2 " 3.Активна Површина : 12.2 "X8.2" 4.Работен Напон : DC 5 V 5.Го Оценувате Моќ : 1.8 W 6.Интерфејс : mircousb 7...

Godox 2 во 1 Расклопна 80см/32Злато & Сребрена Светлина Рефлектор Преносни Светлина Круг Фотографија/Слика Рефлектор за Студио

651.36 -13 % DEN 567.00

Godox 2 во 1 Расклопна 80см / 32" Злато & Сребрена Осветлување Diffuser Круг Рефлектор ДискОваа расклопна рефлектор одбор е zippered slipcover да се рефлектираат светлина во сенка области на предметот...

висок квалитет 20pcs камера Рака врвка за околу рака рака јаже за Canon Nikon, Sony Sumsung Олимп камерата на телефонот dv дигитална камера рака

1295.52 -29 % DEN 920.00

Опис : Целосна кожа сечење Чиста рачно изработени, текстура чувствувате одлично Материјал : Вистинска Кожа UnadjustableПогоден за : за Leica ДLUX6LUX5 X1 X2 за Sony NEX5 R NEX7 NEX5 N NEX3 за Panasonic GX1 GF3 GF2 LX3 LX5 LX7 за Canon G1 X G10 G11 G12 G15 за Nikon P7100 J1 J2 V1 V2 за Samsung GC100 NX1000 NX20 EX1 EX2 за Олимп EPL3 EP3 GRD4 GXR И сите камери, микрослободенПакетот Вклучува : 20pcsx Браун Рака на рака жешка! 5 Во 1 духот топла чевли Леќа четка за Чистење Комплет Леќа на Камерата Пенкало Чистење Пенкало / Крпа Леќа компресор за canon nikon, sony pentax многу5 парчиња / многубесплатен превозот+ следење на број 1pcs 52 мм 52mm УВ FLD CPL+ТОРБА Филтер +ЛП1 Сет ПЕНКАЛА Polfilter за Canon EOS 650 D 550 D 1100 D парчеВодоотпорен Камера Случај Торба за Nikon dslr фото D3200 D3100 D3000 D5200 D5100 D5000 D7100 D7000 D90 D80 D70 D70 S D60 D50 D40 Freeship парчебесплатен превозот+следење на број 3pcs G,ND2+G...

Бесплатен Превозот RSO Гума Окуларот Око купот на Пример, За Canon EOS 1D X 1Ds 5D Mark III IV 7D 6D

80.64 -36 % DEN 52.00

Canon Eyecup на Пример овозможува амортизирање околу камерата е окуларот, и е особено корисно да се eyeglass wearers.Comparible Со : За Canon EOS 5 D Mark IIIЗа Canon EOS 6 D ТелоЗа Canon EOS 7 D ТелоЗа Canon EOS1 D Mark IIIЗа Canon EOS1 D Mark IVЗа Canon EOS1 D XЗа Canon EOS1 Ds Mark IIIПакет Се Вклучени : 1 x Eyecup ПрПлаќање >Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

iFootage карбонски влакна Ајкула Лизгачот S1 79cm камера лизгачот видео dolly песна Преносни dslr фото лизгачот dslr фото Camcorders професионални

DEN 27312.00

Answer : ___________________________ Note : 1.Топката главата не е вклучен!2.Нашата предност,ние секогаш ќе брод од страна на DHL / ФЕДЕКС / UPS / ARAMEX итн побрзо изразат од другите како HK Пост парцела,Кина Mail Пост итн додека цената не е премногу висока за вас!

10PCS 1/4-20 Tripod Алуминиум Завртка за Флеш Топла Чевли Адаптер Поправи Дигитален Уред Mewest

512.64 -8 % DEN 472.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : елоксирани алуминиумски металОвој адаптер може да се поврзе Чевли 1 / 4 "заврткаТоа може да се инсталира NIK0 N SC28 ФЛЕШ sync мозок да VH2000 КАМЕРАфлеш заградата зафатТоа може да се инсталира YONGNUO CTR301 P флеш далечински активирањето на флешчевли чадор држач стојат заградатаОвој адаптер може да куп две камераСпецификации : Големина на отвори : 25*28 мм(D*H)Нето тежина : 18 gПакет тежина : 28 гБоја : ЦрнаПакување Содржина : 1 0x Завртка за Флеш Чевли Планината Адаптер1 X следење на број

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.