• Ново
Електронски регенерација хигроскопна картичка агент сушење агент кутија Мали Електронски Одвлажнување Влажност, Влага Апсорбира Кутија

Електронски регенерација хигроскопна картичка агент сушење агент кутија Мали Електронски Одвлажнување Влажност, Влага Апсорбира Кутија

Оценка на клиентот:
DEN 863.52
DEN 691.00 -20 %

Износ
Залиха


Опис
Прекрасен електронски регенерација хигроскопна картичка агент сушење агент кутија Мали
Карактеристики :
Производи се широко се користат за складирање на камери, camcorders, компјутер магнетни дискови, аудио и видео производи, поштенски марки, фотографии
Прецизните инструменти, напредни додатоци, лекови и други затворен кабинет (или контејнерот) од влага, mildew.
Карактеристики :
1, доаѓа со електрични апарати за регенерација, ронлив, скриена моќ удар дизајн, простор за заштеда на енергија.
2, новиот PTC керамички греење уреди, ефикасна посебни хигроскопна материјал, влага апсорпција и регенерација во комбинација.
3, посебен хигроскопна материјал, нема замена, нема мирис, нема загадување.
4, влага-бесплатна електрична енергија, без термички ефект. Се обезбеди заштеда на енергија, долг живот.
Пакетот вклучува :
1pcs x електронски регенерација хигроскопна картичка
Плаќање Прифатат Плаќање : Paypal, Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички. КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ. Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете. Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress.com за помош.
Превозот Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат. Пратката ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце. Ве молиме овозможи до 48 часа подготовка за превозот, иако обично испратите објектот во рок од 72 часа по исплата потврди. Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина. Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. Ние секогаш обидете се најдобри за Законски да се Минимизира вашиот увозни давачки (или GST или V. А Т или други Даноци). Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот.
Гаранција 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). ние ќе ви даде врати ID.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот.
Гаранција Услуга На Клиентите
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важна за нас.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде neutralor негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Електронски регенерација хигроскопна картичка
Бренд Име:
ikacha
Модел:
Електронски регенерација хигроскопна картичка

Производи во категоријата

BaoFeng BF-888S двонасочна Шунка Радио, UHF 400-470 MHz Преносни Рачен

DEN 955.20

Опис : BF888 S Воки Токи е одлична долга низа Воки Токи (рачни transceiver) за вас! Тоа може да се донесе огромен погодност за вас да комуницираат едни со други во долга низа за 6km.Функции : 1...

Neewer 24x24inch/60x60cm Акрилик White&Црн Рефлективен се Прикаже Табела Позадина Одбори за Производ Табела Врвот Фотографија Студио

1487.52 -5 % DEN 1413.00

НАПОМЕНА : има промени на нашите во Странство магацин, нашите ЕУ клиенти да нарачате производот од нашите ЕУ магацин(Вклучувајќи ги Франција, Италија, Шпанија и Германија), сите од нашите пакети ќе биде предаден во рок од 13 дена, ако не е проблем, но на следење ќе биде одложен поради џет заостануваат, ве молиме да знаат тоа.Бесплатен ПревозотNeewer 24x24inch / 60x60cm Акрилик White & Црн Рефлективен се Прикаже Табела Позадина Одбори за Производ Табела Врвот Фотографија и СнимањетоФункција : Нејзините рефлективна површина може да додадете различни ефекти на вашите слики...

A040473-00 / A040473 Noritsu QSS2801/3001/3011/3021 minilab опрема нови

3648.00 -5 % DEN 3466.00

A04047300 / A040473 Noritsu QSS2801 / 3001 / 3011 / 3021 minilab опрема новиот ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

КИП Во парк 6PCS 4inch DIY Алатки Пластика, Најлон за да се Префрлате Стеги за Машини За Пролет Клип Фото Студио додатоци Grampo Менгеме

426.72 -10 % DEN 384.00

КИП Во парк 6 PCS 4 инчен DIY Алатки црна Пластика, Најлон за да се Префрлате Стеги за Машини За Пролет Клип Фото Студио Grampo МенгемеОваа продавница сите производи се фабрички директна продажба, инвентар соодветно, обезбедување на квалитет, може да се прилагоди за да испробате,добредојдени да се консултираат...

Бесплатен Превозот Стабилен Вид ЕКС Видео Стабилизатор sevenoak slr камера Monopod dv рачен Рачни стабилизатор на снимањето рамка

DEN 1583.04

Професионална Видео Стабилизатор Систем за Компактен Дигитална Камера Camcorders dslr фотоВовед : Е видео стабилизирањето на систем дизајниран за да се намали тресат и стабилизирање на видео на камери и camcorders тежина до 2.1 lbs (0.95 kg)...

Б/E ТИП 1/4 да 3/8 Нишка Завртка Планината Адаптер Tripod Плоча Завртка ИО планината за Блиц на Камерата Tripod Светлина Застане Машки да се Женски

42.72 -34 % DEN 28.00

Foleto 1 / 4" да 3 / 8" Нишка Завртка Планината Адаптер Tripod Плоча Завртка ИО планината за Блиц на Камерата Tripod Светлина Застане Машки да се ЖенскиФункција : Изработени од високо квалитетен материјал, издржлив и мала тежина 1 / 4" и 3 / 8" навој завртки, погодно да се користи Широко се користи на камерата додатоци, како што се : tripod, monopod, ballhead, блиц светлина стојат, итн.Спецификација : Материјал : Метал По тежина : околу...

40cm Стигнале Камера за Видео Лизгачот Dolly Песна Железнички Стабилизатор за Canon Nikon, Sony Camcorders Вистински Лизгачки Растојание 80см

DEN 4800.00

40cm Стигнале Камера за Видео Лизгачот Dolly Песна Железнички Стабилизатор за Canon Nikon, Sony Camcorders Вистински Лизгачки Растојание 80смКарактеристики : Два пати како оригиналниот лизгачки далечина, conceptionally стигнале.52cm песна, 104cm вистински лизгачки далечина, вчита до 8kg.Супер мазна транспорт појас и пратите дизајн.Квалификуван воздухопловство алуминиум легура, ЦПУ техника, preciser и постабилна.1 / 4" и 3 / 8" шрафови изграденаво горниот за поврзување со камера или топкаглавата.1 / 4" и 3 / 8" нишка дупки вградена во дното за поврзување со tripod.Вграденво gradienter ви помага да пронајдете рамнотежа брзо.Многу топкалежишта дизајн, користете хексагонални клуч за да ја прилагодите лизгачки стегање.Спецификации : Материјал : Алуминиум ЛегураДолжина : 40cm / 15.7 воВисина : 6cm / 2.4 воЛизгачки Растојание : 80 / 31.5 воВчитување : 8 Kg / 17.6 LbsОбјектот Тежина 1.4 Kg / 3.1 LbsПакет Големина : 44 * 12 * 8cm / 17.3 * 4.7 * 3.1 воПакет Тежина : 1.941 Kg / 4.3 LbsПакетот вклучува : 1 x Лизгачки тело 1 x Носи торба 1 x Хексагонални клуч

Мулти-функции на Универзалната Светлина Стојат Бум Стојат Tripod Sandbag Фотографија Видео Студио Контра-биланс на Песок, Камен Торба

479.52 -13 % DEN 417.00

Оваа sandbag се користи за да те стави дополнителна тежина на вашиот tripod под неповолни услови, како што е силен ветар...

Godox 2 во 1 Расклопна 80см/32Злато & Сребрена Светлина Рефлектор Преносни Светлина Круг Фотографија/Слика Рефлектор за Студио

651.36 -13 % DEN 567.00

Godox 2 во 1 Расклопна 80см / 32" Злато & Сребрена Осветлување Diffuser Круг Рефлектор ДискОваа расклопна рефлектор одбор е zippered slipcover да се рефлектираат светлина во сенка области на предметот...

Godox SB1520 Универзална 15x20cm Светлина Флеш Diffuser Свитлива Softbox За блиц

416.64 -8 % DEN 384.00

Godox SB1520 Универзална 15x20cm Светлина Флеш Diffuser Свитлива Softbox За блицОваа Блиц на Камерата Diffuser Softbox (15cm x 20cm) може да се таложи и омекне светлината, за да се Елиминираат црвено око и да се намали остри сенки и суровата сјајот дамки од флеш да се обезбеди природни и слатка слики...

DOITOP Артикулирани Магија Рака Рак Ноктот Менгеме Маша Клешти Клип Заградата за Студио Блиц Светлина Стојат Бум Камера Tripod Monopod

351.36 -20 % DEN 281.00

Артикулирани Магија Рака Рак Ноктот Менгеме Маша Клешти Клип Заградата за Студио Блиц Светлина Стојат Бум Камера Tripod MonopodКарактеристики : Подобрување на рак ноктот менгеме, главното тело направени од алуминиум, потпора и секири изработени од нерѓосувачки челик; отворањето агол зголемување, проширување на опсегот на примена; може да биде инсталиран на стакло, челик или десктоп на минималната дебелина од околу 10мм, а исто така може да се монтира на круг, квадрат или неправилен облик објекти на дијаметар од околу 50mm;Дебеломер парење делови е зајакната, не се лизга гумени е заменливи, се заклучува или да се отвори со навој stepper контрола, повеќе цврста и стабилна;Еден plier дизајниран со 1 / 4" женски навој, а другиот со 3 / 8" женски навој, кои овозможуваат инсталирање на камери, флеш единици или други уреди преку 1 / 4" или 3 / 8" адаптер завртка за да се постигне повеќе да се користи.

LED дисплеј 130wh 14.8 V V-заклучување видео камера Батерија за led видео осветлување+Полнач

18816.00 -30 % DEN 13171.00

Опис : батеријата е 130 WH / 14.8 v / 8.8 АХ, Тоа се вклопува vзаклучување на чинија, а таа дојде со Dдопрете го Тоа може да работи на нашите Led студио за осветлување кои со vзаклучување плоча...

Yuguang Фотографија Осветлување Про E27 220V 150W 5500K Фото Видео Сијалица Фотографија Студио Светлина Светилка 4pcs

2304.00 -5 % DEN 2189.00

Оваа 150 w заштеда на енергија дневна светлина фото сијалица (5500 Kelvin темп.) се ви ги понудиме најдобрите извор на светлина за вашата професионална шут на студиото работи.Спирала дизајн со светлината на излез да се спореди со еден 575 W редовни блескаво сијалица.Спецификации.W : 150 W.Боја Температура : 5500 K.Volts : 220 V~240 V.Животен Век до 8,000 Часа.Заштеда на енергија и до 80%.Ниската температурата на работа.Без шум и без треперењеПакување Детали4x Фотографија Светлина (Со трговијата на мало пакување)

Универзална Висок Квалитет GODOX SB1010 10*10см Softbox Виткање Speedlight Softbox Флеш Diffuser Камера Speedlite Пад

373.44 -8 % DEN 344.00

Универзална Висок Квалитет GODOX SB1010 10*10см Softbox Виткање Speedlight Softbox Флеш Diffuser Камера Speedlite ПадОваа Блиц на Камерата Diffuser Softbox (10cm x 10cm) може да се таложи и омекне светлината, за да се Елиминираат црвено око и да се намали остри сенки и суровата сјајот дамки од флеш да се обезбеди природни и слатка слики...

висок квалитет 20pcs камера Рака врвка за околу рака рака јаже за Canon Nikon, Sony Sumsung Олимп камерата на телефонот dv дигитална камера рака

1295.52 -29 % DEN 920.00

Опис : Целосна кожа сечење Чиста рачно изработени, текстура чувствувате одлично Материјал : Вистинска Кожа UnadjustableПогоден за : за Leica ДLUX6LUX5 X1 X2 за Sony NEX5 R NEX7 NEX5 N NEX3 за Panasonic GX1 GF3 GF2 LX3 LX5 LX7 за Canon G1 X G10 G11 G12 G15 за Nikon P7100 J1 J2 V1 V2 за Samsung GC100 NX1000 NX20 EX1 EX2 за Олимп EPL3 EP3 GRD4 GXR И сите камери, микрослободенПакетот Вклучува : 20pcsx Браун Рака на рака жешка! 5 Во 1 духот топла чевли Леќа четка за Чистење Комплет Леќа на Камерата Пенкало Чистење Пенкало / Крпа Леќа компресор за canon nikon, sony pentax многу5 парчиња / многубесплатен превозот+ следење на број 1pcs 52 мм 52mm УВ FLD CPL+ТОРБА Филтер +ЛП1 Сет ПЕНКАЛА Polfilter за Canon EOS 650 D 550 D 1100 D парчеВодоотпорен Камера Случај Торба за Nikon dslr фото D3200 D3100 D3000 D5200 D5100 D5000 D7100 D7000 D90 D80 D70 D70 S D60 D50 D40 Freeship парчебесплатен превозот+следење на број 3pcs G,ND2+G...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.