• Ново
Топла продажба! ZTE Сечилото V7 Случај 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска за ZTE Сечилото V7 Случај

Топла продажба! ZTE Сечилото V7 Случај 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска за ZTE Сечилото V7 Случај

Оценка на клиентот:
DEN 205.92
DEN 187.00 -9 %

Износ
Залиха


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Производ детали
100% одговара за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Shippment
Нашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(25-60 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :
Опис На Производот

Карактеристики

Материјал:
PU
Компатибилен Бренд:
ZTE
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
Maxred
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Случај за ZTE Сечилото V7
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Место на Потекло:
Guangdong,Кина

Производи во категоријата

За Doogee Микс Лајт Случаи Телефон Луксузни Тенок Стојат Стил Флип СТП Кожа За Doogee Микс Лајт Случаи Покрие Торба со Држачот на Чантата

157.44 -15 % DEN 134.00

За Doogee Микс Лајт Случаи Телефон Луксузни Тенок Стојат Стил Флип СТП Кожа За Doogee Микс Лајт Случаи Покрие Торба со Држачот на Торба Карактеристики : Brand new висок квалитет на Задниот Поклопец Случај За Doogee Микс Лајт Тоа е направен од висок квалитет на внатрешноста случај која може да има добро чувство на допир, трајни и мала тежина...

AiLiShi Фабрика Директни! Случај За Landvo XM100 Про Мода Флип Топла Кожа Случај Ексклузивни Посебни Телефон Покрива Кожата+Следење

239.52 -5 % DEN 228.00

1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов2 Стил : Card Slot3 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник

Топла продажба! ZTE Сечилото Z7 Случај 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска за ZTE Сечилото Z7 Случај

205.92 -9 % DEN 187.00

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучникНов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичкаВисок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребењеShippmentНашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(2560 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете : Опис На Производот

AiLiShi Топла Продажба За Oukitel C2 Случај Врвен Квалитет Нагоре И Надолу Флип Луксузни СТП Кожа Случај Заштитна Маска на Кожата Со Картичка

239.52 -5 % DEN 228.00

1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов2 Паричникот Стил : Card Slot & Пари Сајт3 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник

Effleon Луксузни Сликарство Стојат Флип Кожа покрие случај За Huawei Чест 9 мобилен Телефон Случаи Паричникот и Картичка Holde За Чест Случај 9

170.40 -20 % DEN 136.00

Топло Известување !!! Испорака Проблем руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика, ние не сме одговорни за неиспорака предизвикани од страна на клиентот hadn не обезбеди доволно информации кога ставање на ред !!! Следење на информации проблем "Кина Пост Обичен Мал Пакет" е класа за економија логистика, тоа нели следење на информации и можете да го добиете вашиот производ во ветувањето за време на испорака...

Случај за ASUS ZenFone 4 Selfie Про ZD552KL KEZiHOME Litchi Вистинска Кожа Флип Стојат Кожа Покритие За ASUS ZD552KL 5.5 случаи

671.04 -20 % DEN 537.00

Случај за ASZen Fone 4 Selfie Про ZD552 KL KEZi HOME Litchi Вистинска Кожа Флип Стојат Кожа Покритие За ASZD552 KL 5.5" случаиПродажба Карактеристики : 1.Површината Направена Од litchi stria Вистинска Кожа,100% Сосема Нов 2.Внатре Направени на СТП Кожа & Мека TPU Покрие 3.Резервираат приемник Дупка во Предниот 4.100% Чист прирачник механички шиење занает 5.Стојат Дизајн,Гледање Vedio Лесно 6.Заштита на вашиот телефон од гребење,нечистотија и испакнатините,зголемување на употребата на повеќе удобност 7.Лесна инсталација и да се отстрани во Врска со превозот По плаќање на вашата нарачка, ние ќе брод нарачката во рок од 5 дена (Освен празници).За бојаКако за боја, боја на производи на слики е целосно во согласност со оригиналниот...

AiLiShi За BQ BQS-5060 Тенок Случај Врвен Квалитет СТП Кожа Случај Мода Заштитна Маска на Кожата Нагоре И Надолу Флип Со Картичка

239.52 -5 % DEN 228.00

1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов2 Паричникот Стил : Card Slot & Пари Сајт3 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник

Coque Флип Случај За HTC Желба 510 Луксузни СТП Кожен Паричник Телефон кеси Торбичка Кожата Потпирачот Дизајн + Држачот на Задниот Поклопец

239.52 -20 % DEN 192.00

Coque Флип Случај За HTC Желба 510 Луксузни СТП Кожен Паричник Телефон Кеси Торбичка Потпирачот Дизајн + Држачот на Задниот Поклопец 100% Сосема Нов Случај Направени Од Топ Квалитетни Материјали Совршено се Вклопуваат За Вашиот Паметен Телефон Моден Дизајн, Лесен и Трајни ШокДоказ + Отпорно на Гребење + AntiПропадна + Нечистотијаотпорни Внатре Случај ( Пратени по случаен избор ) : Јасно или Црни или Бели Право дупки за говорникот и камера на задната руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме >>> ве Молиме да го пополните примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.Ви благодариме за вашиот разберат За Превозот Метод >>> производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која не може да биде песна откако пратката лево Кина...

За Samsung Галакси Чувствуваат SC-04J Случај Луксузни Паричникот Флип СТП Кожа Телефон Задниот Поклопец Случај За Sharp AQUOS Р SHV 39 Coque Fundas

239.52 -10 % DEN 216.00

За Samsung Галакси Чувствуваат SC04 J СлучајСлучај За Sharp AQUOS Р SHV 39 Coque Fundas100% Сосема Нов СлучајНаправени Од Топ Квалитетни МатеријалиСовршено Се Вклопуваат За Вашиот Паметен ТелефонМоден Дизајн, Лесен и ИздржливШокДоказ + Отпорно на Гребење + AntiПропадна + Нечистотијаотпорен наТрговија на големо поддршка!Пад на превозот поддршка!Слики Предвидени За препродавачи!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молиме >>>Ве молиме пополнете во приемникот 's full name поради новата политика на руската обичаибило nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не't обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Ви благодариме за вашиот разбереЗа Превозот Метод >>>Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , која може да'т се патеката по парцела лево Кина.Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете "Ali Express Saver Превозот""Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", "Ali Express Стандард За Испорака"за следење .

За Meizu Meilan Забелешка 6 / Meizu M6 Забелешка Случај Бисер Риба Текстура Магнет Стојат Прекривачот Вистинска Кожа Мобилен Телефон Случај

1569.12 -30 % DEN 1098.00

Покрие Случај За Meizu Meilan Забелешка 6 / Meizu M6 Забелешка (5.5 inch)Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИПза да се добие specila попуст за вашиот втор ред !Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.>> 100% Живеат ПукаТопло Информации : Пад на превозот и мешани бои, поддржаниНудат оригинални фотографии до нашата supre агенти и старите пријателиДруг Објект може да се допаѓа

(3 Стил) За Samsung Galaxy J2 Про 2018 Случај За Coque Samsung J2 Про 2018 J250F Случај Поклопец Назад Школка J2 Про 2018 Телефон случај

151.68 -14 % DEN 131.00

(3 Стил) За Samsung Galaxy J2 Про 2018 Случај За Coque Samsung J2 Про 2018 J250 F Случај Поклопец Назад Школка J2 Про 2018 Телефон случајРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбедидоволно информации кога прави нарачка.За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС .....

Жешка! година Highscreen Омега Премиер S Случај, Висок Квалитет на Бизнис Магнетски затворач Флип Кожа Случај за Highscreen Омега Премиер S

382.56 -27 % DEN 279.00

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич : Топло Совети : 1...

AiLiShi Фабрика Директни! Случај За LG X Моќ 2 Луксузни Флип Топла СТП Кожа Случај Ексклузивни Посебни Телефон Покрива Кожата+Следење

239.52 -5 % DEN 228.00

Добредојдовте нание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд водич : Топло Совети : 1...

(3 Стилови)Најдобри Продажба на Големо СТП Кожа за Wiko Знаци Зајдисонце,Кожа Покрие Флип Случај за Wiko Знаци Зајдисонце

127.68 -14 % DEN 110.00

(3 Стилови)Најдобри Продажба на Големо СТП Кожа за Wiko Знаци Зајдисонце,Кожа Покрие Флип Случај за Wiko Знаци ЗајдисонцеРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбедидоволно информации кога прави нарачка.За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС .....

AiLiShi Фабрика Директни! Случај За Geotel Amigo Мода Флип Луксузни Кожа Случај Ексклузивни Посебни Телефон Покрива Кожата+Следење

239.52 -5 % DEN 228.00

1.Висок Квалитет на СТП Кожа,100% Сосема Нов2 Стил : Card Slot3 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник

За Xiaomi Redmi 4X случај Redmi 4А-случај Луксузни Паричникот СТП Кожа Телефон Случај за Xiaomi Redmi 4X Redmi 4А-Случај Флип Задниот Поклопец

239.52 -32 % DEN 163.00

За Xiaomi Redmi 4 X случај Redmi 4Аслучај Луксузни Паричникот СТП Кожа Телефон Случај за Xiaomi Redmi 4 X Redmi 4АСлучај Флип Задниот ПоклопецКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.