• Ново
GUGUFISH 50Pcs Зависник Snap Pin Нерѓосувачки Челик Риболов Кука Конектор Намамат Fishhook Додатоци

GUGUFISH 50Pcs Зависник Snap Pin Нерѓосувачки Челик Риболов Кука Конектор Намамат Fishhook Додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 95.52

Износ
Залиха


Карактеристики

Материјал:
Јаглероден Челик
Електрични или Не:
упатство
Обликот:
MS+ZQ
Бренд Име:
GUGUFISH
Со Владетел или Не:
No
Тип:
String Кука
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Река
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

5PCS/Многу Норвешка Чудак Убодни Главата Кука 3.8 g/7.5 g/10.5 g Риболов Кука Доведе Убодни Намамат Тешко Мамки Мека Црв Риболов Справи

114.24 -30 % DEN 80.00

5 PCS / Многу Норвешка Чудак Убодни Главата Кука 3.8 g / 7.5 g / 10.5 g Риболов Кука Доведе Убодни Намамат Тешко Мамки Мека Црв Риболов Справи Функција : Оваа кука е многу остар,долг живот и фирма...

10pcs Size6/8/14 Метал Риба Куки Поддршка Справи Челик Barb Риболов Мамка

90.24 -40 % DEN 54.00

10pcs Size6 / 8 / 14 Метал Риба Куки Поддршка Справи Челик Barb Риболов Мамка Материјал : Метал Боја : Црна, Сива Големина : 6# 8# 14# Донесе врвен квалитет метал материјал, издржлив и сигурен Функција ултра висока сила, цврстина и цврстина Лошиот да ја измени, се скрши или да се rusty Посебни кука облик дизајн нестабилна за да се овозможи риба бегство Тоа може да се вчита риба во 10 KG Светла боја е храбар и впечатлива да се привлечат риба поголема големина се однесува на поголема риба кука Количина : 10 компјутери Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ви Благодариме!Пакетот вклучува : 10 x Риба Кука

100PCS Pesca Риболов Намамат Нерѓосувачки SteelSplit Прстени за Чудак Тешко Мамка Сребро 3-8 Двојно Јамка Сплит Отвори Крап Риболов Справи

84.00 -19 % DEN 68.00

100 PCS Риболов Намамат Сплит Челик Прстен 3#8# Линк Крап Двоен Круг Риболов Круг Екипаж Прстен Риболов Справи со ДодатоциОпис : 100% сосема нов и висок квалитетКористење со риболов линија и куки, го остварат брза и лесна конекцијаКруг на завртување очи се обезбеди максимална сила јазолИздржлив материјал, лесен за употребаСовршен додаток за риболовСпецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : Однесуваат на сликатаLenghth : Однесуваат на сликатаПакет Се Вклучени : 100x Сплит Прстени

5packs Рачно Изработени Флеш Риба Главата Sabiki трговија на Големо и Мало големина 1/0 2/0 3/0

479.52 -20 % DEN 384.00

12pcs Круг Кука Летаат Риболов за Sabiki Екипаж Флеш Муви Saltwater Розова Црна Зелени Сино Злато Сребро 1 / 0 2 / 0 4 / 0 6 / 0 8 / 0 1 2 4Риба Главата Sabiki Екипаж5 муви / екипажБои за опција : јасна главата, lumo главата, бела главаКука Големина : 1 / 0 4, Изберете и други големина во големина опција ние испрати големина 1 / 0Пакет може да се разликуваат секоја серија, ве молиме порака нас, доколку тоа е важно...

Риболов-куки прозрачна Рамнотежа Монистра Заградата-кука од Нерѓосувачки Челик, Т-форма Вртливата Snap Риболов Конектор Нови 20/25W

38.88 -15 % DEN 33.00

100% сосема нов и висок квалитет.Карактеристики : Вртливата да се изедначи, супер тензија.Материјалот е од нерѓосувачки челик.На случај од страна на силната сила, тоа може да ротирате флексибилно.Тоа важи и за многу различни видови на риболов, тоа е добар помошник.Тоа е особено важно да се користат за намамат риболов, применливи за мека мамка, тешко мамка, ја води главата кука, spinners, итн.Конектор може да биде поврзан на пригоден начин.Прозрачна Монистра Рамнотежа само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликОблик : ТформаШирина : прибл...

Риболов Конектор 3 Начин Прозрачна Т-форма Крст-линија Возен Вртливата Со Бисер Монистра Риболов Swivels Fishhooks 3 Големина

48.00 -17 % DEN 40.00

P S : Големи цел трансакции може да се приватни договори.Опис : Вртливата да се изедначи, супер тензија.На случај од страна на силната сила, тоа може да ротирате флексибилно.Тоа важи и за многу различни видови на риболов, тоа е добар помошник.Ттип на структура не се направи риболов линија заврзана, или извртени, влијаат на риболов искуство, лесен и удобен.Погоден за се преку риболов линија и се врзани за кука, погоден за ноќта риболов, блескав монистра се направени од посебен материјал, светлина е очигледно во текот на ноќта.Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : S M L како на слики го покажуваБоја : СребренаВе молиме проверете ги пакет содржина како следново...

30pcs/торба Флуоресцентни Риболов Кука 12/14/16/18 Јаглероден Челик Кука Прозрачна Pesca Риболов Справи Алатка

DEN 187.20

ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ30pcs / торба Флуоресцентни Риболов Кука 12# / 14# / 16# / 18# Јаглероден Челик Кука Прозрачна Pesca Риболов Справи АлаткаСо овој флуоресцентни куки, можете да риби во текот на ноќта лесно...

50Pcs/Многу тројно риболов куки 2/4/6/8/10 риболов кука Повеќе Боја anzois anzol anzol став pesca gancho barbe agrafe peche

219.84 -15 % DEN 187.00

Име на производ : 50 заградени (пет мрежа) три сидро кука Број на модели : 2 4 6 8 10 секој 10 Производот тежина : околу 60 грама Кутија големина : 13 × 7 × 2.3 см

OUTKIT 10pcs/многу чудак Убодни главата кука 3.5 g 5g 7g риболов кука доведе Убодни намамат тешко мамки мека црв риболов справи со додатоци

437.28 -25 % DEN 328.00

Опис : 10pcs / многу чудак Убодни главата кука 3.5 g 5g 7g риболов кука доведе Убодни намамат тешко мамки мека црв риболов справи со додатоци Материјал : Висок Јаглероден Челик за Користење : За Океан,Брод ,Реки,Езерото,Езерцето,Крак на риболов, и така натаму,...

Amur Бренд Риболов Куки Врска 100 компјутери/set Возен Вртливата Крап Море Штука Риболов Вртливата 2/0 SW5

551.04 -26 % DEN 408.00

Превозот И Ракувањето Со : Сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина директно Ние ќе брод во светот, ако се најде нема превозот во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас...

MNFT 50 КОМПЈУТЕРИ/Многу Бакар Боја Мали Fishhook Бодликава 13 14 Летаат Риболов Муви Грешки DIY Летаат Врзување Куките

137.28 -20 % DEN 110.00

MNFT 50 КОМПЈУТЕРИ / Многу Бакар Боја Мали Fishhook Бодликава #13 #14 Летаат Риболов Муви Грешки DIY Летаат Врзување КукитеГолемина : 13#, 14mm * 5mm (Должина * ширина)14# , 11mm * 5mm (Должина * ширина)Боја : бакарМатеријал : јаглероден челикФункција : со гребнатини на назад месо тело за полесно врзувањеПакет вклучувајќи : 50pcs куките

Bimoo 100pcs/пакет 2 4 6 8 Telflon Крива Крап Риболов Куки Висок Квалитет Мет Црна Pop-up Дното Мамка Крап Кука трговија на Големо

616.32 -31 % DEN 425.00

Bimoo 100pcs / пакет #2 #4 #6 #8 Telflon Крива Крап Риболов Куки Висок Квалитет Мет Црна Popup Дното Мамка Крап Кука трговија на ГолемоГолемина : 2, 4, 6, 8, 10Силни и остри куки за големи димензии крап риболовМатеријал : Увезени висока carbonsteelБоја : мет црнаТефлон, микро barb, крива назад, треба остра точка, фалсификувани месо телоСовршен за двете дното мамката и popup презентацииИдеално одговара за популарната 360 Екипаж презентацијаАгресивни средна должина криви месо тело му помага накука за да се сврти и го зграби се одржи во рибата устаПакет : 100pcs / торба;

Hyaena 20pcs Топката Имајќи Риболов Вртливата/Coastlock Snap Месинг/Црна Nickle Риболов Swivels Конектор Риболов Справи

242.40 -24 % DEN 184.00

Hyaena 20pcs Топката Имајќи Риболов Вртливата / Coastlock Snap 100% Месинг / Црна Nickle Риболов Swivels Конектор Риболов СправиБренд : HyaenaКоличина : 20 PCSПакет : Висок Квалитет OPP ВреќаМатеријал : Месинг Со Црна NickleГолемина : 0#, 1#, 2#, 3#, 4#, 5#, 6#, 7#, 8#Тип : Риболов Конектор1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.