• Ново
Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста Мрежа За KAWASAKI ZX10R ZX-10R 2008-2010 2008 2009 2010 Улица Велосипед

Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста Мрежа За KAWASAKI ZX10R ZX-10R 2008-2010 2008 2009 2010 Улица Велосипед

Оценка на клиентот:
DEN 480.00
DEN 413.00 -14 %

Износ
Залиха


Филтер За Воздух
100% Сосема Нов
Боја : како на сликата
Материјал : пластика ,метал и хартија .
ОЕМ дизајн.
Произведени за да се вклопи во фабрика за воздух кутија.
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Погодни За : Kawasaki ZX10 R 08-10
1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат
2.Вие ќе примите објект исто како и сликите. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
1.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 2.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. 3.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. 1.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. 2.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. 3.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . 4.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). 1.Превозот време како што се следниве : 2. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. 3. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз

Карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
415-6
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.18kg
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Производи во категоријата

Мотоцикл CNC Длабоко намали Занаети Воздушен Филтер Доза на Харли Спортските Iron 883 1200 48 72 XL883 1200 2004-2015

5140.80 -5 % DEN 4884.00

Состојба : Резервни 100% Сосема Нова Боја : Црна Материјал : Палка Алуминиум лице плоча Изложени филтер дизајн кој подобрување на протокот на воздух Поддршка плоча промовира мазна струење во carburetor / гас тело Изграденаво внатрешната чудак случај breathers Вклучува високоволумен воздух филтер за Сите монтажа хардвер вклучени Fitment : За Харли Спортските XL 883 1200 20042015 За Харли Дејвидсон Спортските модели 19912014 За Harey Iron 883 20092014 За Харли 48 72 20102014 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) Пакет се Вклучени : 1 Pcs Воздушен Доза Филтер со Прибор (Како на Сликата прикажани)

бесплатен превозот бренд жолта мотор воздух core почиста за јамаха CP250 MORPHOUS 2006 2007 2008 мотоцикл филтер за воздух почиста

DEN 479.52

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!комбоодговара за : за јамаха CP250 MORPHOПакет Се Вклучени : 1 BUC мотоцикл филтер за воздух1...

Филтер за воздух Почиста За Хонда CTX700 CTX700D CTX700N CTX700ND NC700 NC700X NC700XD NC700JD 14 15 Мотоцикл Улица Велосипед

1007.52 -10 % DEN 907.00

Филтер За Воздух100% Сосема НовБоја : како на сликатаМатеријал : пластика ,метал и хартија .ОЕМ дизајн.Произведени за да се вклопи во фабрика за воздух кутија.Цена за 1 парче филтер за воздух.Fitment : 20142015 Хонда CTX70020142015 Хонда CTX700 D20142015 Хонда CTX700 N20142015 Хонда CTX700 ND20122015 Хонда, NC700 X20122015 Хонда NC700 XD20152016 Хонда NC700 JD1.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

мотоцикл Алуминиум Замена Радијатор кулер За Хонда CBR600RR 2003-2006 2004 2005

10607.52 -8 % DEN 9759.00

Резервни 100% Нов Исклучително ладење ефикасна Висока топлина пренесување на Лесен Алуминиум заврши Потребни никакви измени за да може да се инсталира и директна гром на замена на Материјал : Алуминиум Боја : Црна FITMENT : ХОНДА CBR 600 RR 20032006 ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1x Радијатор

Филтер за воздух За Хонда Бунтовнички CMX250C 2003-2011 Мотоцикл Внесувањето Воздух Филтер CA250 1996-2010 2011 CMX250 1996-2011 CA125 1995-1999

527.52 -6 % DEN 496.00

Филтер за воздух За Хонда Бунтовнички CMX250 C 20032011 Мотоцикл Внесувањето Воздух Филтер CA250 19962010 2011 CMX250 19962011 CA125 19951999 Fitment : За Хонда CA125 19951999 За Хонда CMX250 19962011 За Хонда Бунтовнички CMX250 C 20032011За Хонда Бунтовнички CA250 19962011

Mgoodoo 60mm Универзален Мотор Филтер за Воздух Почиста Менгеме на Мотокрос Воздух Парчиња АТВ Dirt Јама Велосипед, Скутер За Хонда, Suzuki KTM

533.28 -20 % DEN 427.00

КарактеристикиКонусна стил со двоен слој челик мрежа дизајн.Фати нечистотии во воздухот да се продолжи на моторот Живот.Додадете повеќе коњски сили и да се обезбеди подобро километражата и перформансите на моторот.Доаѓаат со менгеме се да ги смирите интерфејс.Едноставен за инсталација и сигурен квалитет.Заштита на животната средина и безбедностСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : метал & гума.Боја : Како на сликата покажува.Внатре дијаметар : 60mm Пакет се вклучени : Еден Мотоцикл Филтер За Воздух...

beler 4Pcs 39mm Филтри за Воздух Pod За Хонда CB750 1969 1970 1971 1972 1973 1974 CB750F 1976-1978 1979 година за Suzuki GS550 1977 година - 1979

DEN 1199.52

4x 39mm Филтри за Воздух Pod За Хонда CB750 6974 CB750 F 7679 Suzuki GS550 7779 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Точка име : 39mm Менгеме На Универзален Мотор Филтер за Воздух Состојба : 100% нов И Висок квалитет на Објектот се вклучени : 39mm Филтер за Воздух*4 ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТГолемина Внатре Дијаметар : 39mmВкупна Висина : 3.5"Надворешен Дијаметар во Најширока Точка : 3"Надворешен Дијаметар на Врвот : 2"Функција : Голема потрага,високи перформанси...

Филтер за воздух Почиста За Хонда STEED400 VLX400 VLS400 Сенка 400 STEED600 Сенка 600 VLX600 95 96 97 Мотоцикл Улица Велосипед

671.52 -10 % DEN 604.00

Филтер За Воздух100% Сосема НовБоја : како на сликатаМатеријал : пластика ,метал и хартија .ОЕМ дизајн.Произведени за да се вклопи во фабрика за воздух кутија.Цена за 1 парче филтер за воздух.Fitment : ХОНДА STEED400 19951997 VLX400 9597 VLS400 Сенка 400 9597ХОНДА STEED600 Сенка 600 19951997 VLX6001.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

35mm Двоен Слој Челик Филтер за Воздух Газа Менгеме на Воздушен Парчиња АТВ Скутер Minibike Dirt Bike За Хонда Kawasaki Јамаха

198.72 -20 % DEN 159.00

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците...

beler Бела Кабината Филтер за Воздух 80292-СДА-A01 80292SECA01 за Акура CSX MDX RDX RLX ZDX Хонда Спогодба Crosstour Граѓански Одисеја Пилот

DEN 527.52

Бела Кабината Филтер за Воздух Одговара за Акура MDX RLX Хонда Спогодба Граѓански Одисеја Пилот 80292СДАA01Состојба : 100% нови Боја : Бела Материјал : Филтер Крпа Големина : 23cm x 22.5 cm x 2.7 cm (L x W x H) Производителот Дел Број : 80292СДАA01 Осветленост Дел Број : 80292 SDAA01, 80292 SECA01, 80292ДИКA01, 80292SDCA01 Друг Дел Број : 80292 SWWG01, 80292 SWAA01, 80292 SDCA01, CF10134 Објект се вклучени : 1 x Кабината Филтер за Воздух Компатибилен Со : Одговара за Акура CSX 20072011Одговара за Акура ILX 20132014 годинаОдговара за Акура MDX 20072008Одговара за Акура MDX 20102015Одговара за Акура RDX 20072015Одговара за Акура РЛ 20052012Одговара за Акура RLX База, Спорт Хибрид 20142015Одговара за Акура TL / TSX 20042014Одговара за Акура ZDX 20102013Одговара за Хонда Спогодба 20032014Одговара за Хонда Спогодба Crosstour 20102011Одговара за Хонда Граѓанско / Ridgeline 20062014Одговара за Хонда Crosstour 20122014Одговара за Хонда CRV (освен EXL Спорт Комунални 4Врата) 20072014Одговара за Хонда Одисеја 20052014Одговара за Хонда Пилот 20092014Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиФункција : 1) Според фабричките спецификации.2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Мотоцикл CNC Длабоко намали Занаети Воздушен Доза Филтер за Харли Спортските XL Iron 883 1200 2004-2015

5140.80 -5 % DEN 4884.00

Состојба : Резервни 100% Сосема Нова Боја : Црна Материјал : Палка Алуминиум лице плоча Изложени филтер дизајн кој подобрување на протокот на воздух Поддршка плоча промовира мазна струење во carburetor / гас тело Изграденаво внатрешната чудак случај breathers Вклучува високоволумен воздух филтер за Сите монтажа хардвер вклучени Fitment : За Харли Спортските XL 883 1200 20042015 За Харли Дејвидсон Спортските модели 19912014 За Harey Iron 883 20092014 За Харли 48 72 20102014 ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел ) Пакет се Вклучени : 1 Pcs Воздушен Доза Филтер со Прибор (Како на Сликата прикажани)

Филтер за воздух Почиста За Хонда CBR250R 11 12 13 Мотоцикл Улица Велосипед

575.52 -10 % DEN 518.00

Филтер За Воздух100% Сосема НовБоја : како на сликатаМатеријал : пластика ,метал и хартија .ОЕМ дизајн.Произведени за да се вклопи во фабрика за воздух кутија.Цена за 1 парче филтер за воздух.Fitment : Хонда CBR250 R 11131.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат...

2003 2004 2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година 2010 година мото Off-road нечистотија јама велосипед мотор воздух филтер за хонда CB1300 мото воздушен

DEN 719.52

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!комбоодговара за : за хонда CB1300Пакет Се Вклучени : 1 BUC мотоцикл филтер за воздух1...

35mm Црна Филтер за Воздух Почиста Мотор На Хонда XR50 CRF50 50-110cc Kazuma TaoTao Buyang Coolsport Lifan АТВ

342.24 -5 % DEN 325.00

100% Сосема Нов Cid) и филтер за воздухБез настава се вклучениPls проверете ја големината пред да се купиКоличина : 1 филтер за воздухМатеријал : метал со гума конектор35mm Висока Воздух Филтер за 50110cc МоторКинески брендови 4 удар atv настана, нечистотија велосипеди и да си одат karts под 125cc, како што се Tao Tao, Buyang, Coolsport, Lifan, Kazuma, SUNL, Redcat, Орел, итн.Предметот, исто така, одговара за PZ16 и PZ19 carburetor.Компатибилен со 19mm калибар на Повлече Carburetor со Рака / Кабел ЗадавиТоа може да се вклопи во Хонда XR50 CRF50 и повеќето Кинески 50110cc АТВ, Нечистотија Велосипед и да си Одат Karts со Хоризонтална Моторот...

професионални Модифицирани додатоци мотоцикл мото воздух системи за јамаха FZR400 мотоцикл филтер за воздух почиста

DEN 383.52

добредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавница,уживајте во вашиот shoppig време!!!!Ние сме убедени дека нашите Моторни Делови е на најдобар квалитет на Aliexpress!комбоодговара за : за јамаха FZR400Пакет Се Вклучени : 1 BUC мотоцикл филтер за воздух1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.