• Ново
SOBO WP-277F 3 во 1 Преносни аквариум внатрешниот филтер мулти-функционални пумпа за вода за риби резервоарот бесплатен превозот

SOBO WP-277F 3 во 1 Преносни аквариум внатрешниот филтер мулти-функционални пумпа за вода за риби резервоарот бесплатен превозот

Оценка на клиентот:
DEN 1050.72
DEN 998.00 -5 %

Износ
Залиха


SOBO WP-277 F 3 во 1 Преносни аквариум внатрешниот филтер мулти-функционални пумпа за вода за риби резервоарот бесплатен превозот
Име на производ : Внатрешниот филтер
Опис : WP-277 F : Напон : 220-240 V 50/60 Hz Материјал : Пластични Моќност : 12 W
Тежина : 0.5 okg F-MAX : 800 L/h Големина : должина*широк*висок=25cm*6.5 см*11cm За големината дека е прирачник за мерење,ве Молиме прифатете 1-2cm грешка.Се надеваме на вашето разбирање!
За пакување :
Превозот :
1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2. MOQ : 1pcs
3. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.100% се провери Пред Превозот
4.Добар квалитет,competitve цена.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!

Карактеристики

боја:
Црна
Големина:
L
Тип:
Риба
моќност:
12W
Напон:
220-240V
боја:
сива

Производи во категоријата

1 парче пластика вграден филтер аквариум желка резервоарот риба резервоарот ултра тивок дизајн трајни филтер EHEIM ги собереш 45/60/160/200

1218.72 -5 % DEN 1158.00

1 парче пластика вграден филтер аквариум желка резервоарот риба резервоарот ултра тивок дизајн трајни филтер EHEIM ги собереш 45 / 60 / 160 / 200Име на производ : Вграден филтерОпис : Лесно за чистење, само нежно зедовЧист и лесен за одржувањеЦелокупната филтер, не е проблемВо внатрешноста на филтер случајТрупот на дното и страна во водата, целокупната филтерЖелка резервоарот филтер за најдобритеAnswer : ___________________________ Note : Пумпата на главата (под црна дел) мора да се потопува во водаСветлината морска вода може да се користиВе молиме исклучете го моќ кога чистење и одржувањеВе молиме прочитајте го упатството внимателно пред користењеПроизвод параметри : 45 : Моќ 3.5 W Проток на 50180 L / H Големина 135*50*63 MM Погоден за аквариуми 45 L или помалку60 : Моќ 3.5 W Flow 150300 L / H Големина 163*75*96 MM Погоден за аквариуми 60 L или помалку160 : Моќ 3.5 W Проток 220500 L / H Големина 218*75*96 MM Погоден за аквариуми 1 60 L или помалку200 : Моќ 3.5 W Проток 220570 L / H Големина 275*75*96 MM Погоден за аквариуми 200 L или помалкуПакетот вклучува : 1* Вграден филтерЗа пакување : Превозот : 1...

Топла Филтер Памук Сунѓерот Аквариум Риба Резервоарот Биохемиски Филтер Филтрација Пена За Риба & Acquatic Филтри Додатоци

93.12 -14 % DEN 80.00

100% Сосема Нов и Висок КвалитетБиохемиски сунѓер филтер.Обезбедува биолошка филтрација на аквариум, помага да се стабилни на квалитетот на водата.Зголемување на кислород solubility.Работни noiselessly.Добра пропустливост, лесен за чистење.Да се придржуваат мазна површина со вшмукување чаша.Со airlift систем, супер биохемиски сунѓер филтер карактеристики нечујно функционирање, и има одличен филтрирање ефект, додека oxygenating на вода, социјална развиена пена материјали поддржува колонизација на бактерии, овозможувајќи за механичка филтрација во прилог на биолошка филтрација, кој ќе се прекине штетни отпадоци, амонијак и нитрат материјал, резултирајќи со почиста животната средина за вашите риби, особено тие се корисни за одгледување филтер или како секундарна филтер.Снабдување на вода со многу потребен кислород.Тоа ја намалува бучавата од воздушна пумпа и троши најниска wattage.Не deads места во цилиндар пена нуди зголемена филтрација.1 x Биохемиски Сунѓер Филтер

LTWHOME Вредност Пакет на Јаглерод Филтри, Corase Филтри и парична Казна Поставите Филтри Одговара за Eheim Еко Про 130/200/300 Еко 2232/2234/2236

DEN 1631.52

LTWHOME Вредност Пакет на Јаглерод Филтри, Corase Филтри и Филтри парична КазнаПоставување Одговара за Eheim Еко Про 130 / 200 / 300 Еко 2232 / 2234 / 2236 Сопствени дизајниран и произведен за Eheim Еко Про 130 / 200 / 300 Еко 2232 / 2234 / 2236 филтрација системи...

1Pc Корисни Аквариум Биохемиски Филтер Пена Блок Филтрација Риба Резервоарот Сунѓерот Влошки Црна 50x12x2cm C42

59.52 -14 % DEN 51.00

100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Здраво,пријателе,дали сте досадни кога чистење на дното на риба во резервоарот? Или се вознемири кога потрошувачкацевка е заглавен? Не грижете се повеќе,Тука доаѓа "спасител" за вашите риби резервоарот! Овој совршен избор ќе ви помогне да ја намалите многу проблеми за риба резервоарот за чистење,како што се filtrating миленичиња измет и фуражни рецидив на аквариум или риба резервоарот.И тоа е погоден за секаков вид на риба резервоарот,може да се намали било која големина во зависност од вашата потреба...

1 парче од нерѓосувачки челик, нафта сепаратор прилив одлив цевка за филтри аквариум резерви вода цевка клип 12/16/22mm

234.72 -5 % DEN 223.00

1 парче од нерѓосувачки челик, нафта сепаратор прилив одлив цевка за филтри аквариум резерви вода цевка клип 12 / 16 / 22mmИме на производ : прилив одлив цевка за филтриОпис : Многу убав квалитет!Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик, никогаш не рѓаСе користи за аквариум вода на растенијата пејзаж на резервоарГолемина на : S големина 13mm за 12 / 16mm цевка за водаL големина 17mm за 16 / 22mm цевка за вода

Micron 100/150/200 Висока Густина Sump Филтер Sock Торба За Аквариум Резервоарот За Филтер Пумпата Бренд Меур-Маг

496.80 -5 % DEN 472.00

Предности : Погоден за пречистување на засадени аквариум резервоарот , море резервоарот за вода aquaculture и украсни риби резервоарот Во можност да се задржи нечистотии и микроорганизми заробени во филтер кеса Висока густина на interspace Micron на филтерот за да се подобри квалитетот на водата Ткаенини calendering процесБез отстранување на влакна Одлично breathabilityУпотреба : Боја : бела Големина : Како фотографија Јака Дијаметар : 4inch / 7inch Micron Оценка : 100 / 150 / 200 Големина : 380*140*100mm,4inch↑450*180*250mm,7inchЗа пакување : Превозот : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.