• Ново
голема петел 27x34cm тешко модел играчка,полиетиленски&крзно пердуви петел Божиќ подарок 1760

голема петел 27x34cm тешко модел играчка,полиетиленски&крзно пердуви петел Божиќ подарок 1760

Оценка на клиентот:
DEN 4224.00
DEN 2239.00 -47 %

Износ
Залиха


опис : објектот е 27x34cm играчка , едно парче . ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да пребарувате од нашата продавница,ви благодариме. испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро. ако не сте ги примите објект во определено време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери следење на информации за вас. контакт со нас на : 1. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас со aliexpress, Одговори во рок од 12 часа. 2. Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 12-24 бизнис часа за нас да одговор. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Животни:
Пилешко
Пол:
Унисекс
Пополнување:
Квалитетот Струготини
Број На Модел На:
l
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
n
Тип:
DIY Прилагодување
Форма:
петел
Тема:
петел
Материјал:
Пердув

Производи во категоријата

7 Видови Опција Бебе Кадифен играчки Pikachu Cosplay Мега Charizard gyrados Полнети Животни Кукли Деца Играчки детска Како Подарок

393.12 -15 % DEN 334.00

Производ Функција : Големина на : Висок 23 смПакет Тежина : 150gМатеријал : ПП ПамукПакет за стоката : 1 BUCОпција : 7 ВидовиСлика Покаже : ПОВРАТНИ информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "совршен 5 ѕвезди" ...

Бесплатен превозот!Lop Зајакот кадифен играчки бебе кукла белата зајак кукла перница кукла Девојки Роденден Подарок

523.20 -0 % DEN 523.00

детали за производотМатеријал : Висок квалитет на кадифен (полиестер)Пакување : 100% висококвалитетни PP памук (полиестер)Големина : S 32 смL 40 смAnswer : ___________________________ NOTE : Ние сме продажба е цената на една кукла.како шоу , она што го гледате е она што ќе го имаат.Услови & Услови : Со купување од нас, вие се согласувате дека сте ги прочитале и разбрале сите на следниве точки;Плаќање : Пред ставање било која цел, ве молиме потврдете го со нашите услуги на клиентите прво за плаќање или детали за производот; Плаќање треба да се изврши во рок од 72 часа по поставување на налози;Превозот : Бесплатен Превозот на определени земји преку Кина Пост Воздух Mail; Стоките ќе бидат испорачани во рок од 5 работни дена по плаќањето е направено; ИМАЈТЕ на ум : Тоа ќе потрае 15~45 дена за пратката да пристигне на вашата врата; Ве молиме бидете сигурни дека адресата е напишана во вашиот Ali Express ID е точно, ние ќе брод вашата стандардна адреса.Инаку, ве молиме љубезно емејл или порака ни вашиот превозот адреса за потврдување А...

YunNasi 45см Полнети Играчки Мека Ноќ Светлина ПРЕДВОДЕНА Делфин Играчки За Деца Блескав Кадифен Перница Роденденски Подарок Кукла За Деца Девојки

1053.12 -49 % DEN 537.00

ИЗВЕСТУВАЊЕБатерија : нема вклучени 3 АА батерии се потребни.Поради различни мерење алатки и методи,големина можеби имаат 23 cm разлика.Поради различни светлина и го следат, бојата можеби имаат мала разлика,се надевам, ќе може да се разбере, ви благодариме.Aliexpress стандард за испорака / Кина пост регистрирани воздух mail / e Packet се за повеќето наредби.Ако сакате да се добие стоката побрзо, ве молиме изберете експрес испорака и кажете ни декларираната вредност.Ви благодариме.Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни експрес испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Дали има некој царина?Ние често се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина...

Седи 25cm Kawaii Блескав мечето Светлечки Led Светло Кадифен Играчки Прекрасна Екипирани Лак Мечка Кукли Деца Девојки Роденден Подарок

379.20 -5 % DEN 360.00

Седи 25cm Kawaii Блескав мечето Светлечки Led Светло Кадифен Играчки Прекрасна Екипирани Лак Мечка Кукли Деца Девојки Роденден ПодарокФункција : 100% висок квалитет и сосема нов...

прекрасна црвена срце те сакам симпатична панда кадифен играчки мека фрли перница роденденски подарок w5492

1056.00 -48 % DEN 549.00

1 cm =0.3937 инченако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница.ние брод објекти на светот.ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .39167127170

за 24x23cm кои клечат мачка тешко модел играчка,полиетиленски&furs бела мачка рачно изработени занаетчиски,проп.дома декорација,Божиќ подарок 0643

3696.00 -47 % DEN 1959.00

опис : објектот е 24x23cm играчка , едно парче ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да пребарувате од нашата продавница,ви благодариме...

BOLAFYNIA 20CM 3PCS/МНОГУ Деца Кадифен Полнети Играчки Бебе шише млеко Бебето Деца кадифен Играчка за Божиќ подарок за Роденден

711.36 -30 % DEN 498.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАКраток ВоведКако подарок за деца детска девојка момче Кадифен Полнети играчки Дома декорација партија Материјал направен од страна на пп памук, Должина 20cm ,3pes / многу,испрати различни бои Информации за Производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Кадифен Полнети Играчки Бебе Дете Играчка за Божиќ кукла Роденденски ПодарокОбјектотСпецификација&Се ГрижиТипкадифен полнети играчкиМатеријалПолиестер / PP памукГолеминаТежинаБојаКако сликиФункцијаМеки,удобниВозрастсите возраст опсегПолУнисексTechniceОтпечатени или ИзвезениПогоденДеца Играчки,Дома Декорација,Партијата,Компанијата Подароци и др.УслугаОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани Подарок Торба или пп торбаПроизводот Се ПокажеГрижа ИнструкцииПолитика на враќање и НаплатаПо примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки...

50cm Кадифен Птицечовка Duckbill Играчка Полнети Животни Жолта Патка Кукла Перница Перница Бебе Деца Деца Роденденски Подарок Triver

DEN 383.52

Име : Кадифен Птицечовка кукла играчка; Бренд : Triver Играчка; Материјал : мека кадифен; Полнење : pp памук; Големина : за 50cm; 100% со добар квалитет; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите...

Kawaii Бебе Мини Кадифен Играчки Детска Деца Симпатична Цртан Филм Слон Hippo Кукли Новороденче Подароци Момчиња Девојчиња Детските Играчки За Спиење Metoo

239.52 -5 % DEN 228.00

Kawaii Бебе Мини Кадифен Играчки Детска Деца Симпатична Цртан Филм Слон Hippo Кукли Новороденче Подароци Момчиња Девојчиња Детските Играчки За Спиење MetooГолемина : 20cm * 12cm * 10см

прекрасна цртан филм Akita куче големи 48cm сива кои клечат akita куче кадифен играчки мека кукла фрли перница роденденски подарок s0226

4319.52 -47 % DEN 2289.00

објектот е за 48cm кадифен играчки,едно парче ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок на 13cm мерка разлика...

прекрасна мајмун играчка симулација orangutans кукла долго рака мајмун кукла за 70cm

4319.52 -47 % DEN 2289.00

големината е за 70cm 38574889386 1720929187здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

нова симулација на коњ играчка полиетилен&furs коњ со седло подарок за 24x7x21cm

1728.00 -47 % DEN 916.00

опис : големина е за 24x7x21cm здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

Децата Симулација Шарен Папагал Кадифен Играчки Цртан филм Долга Опашка Работи Папагал Кукли, Играчки за Девојчиња, Момчиња, Деца Роденден Подароци

444.48 -20 % DEN 356.00

Материјал : Кадифен + PP памук(пополнува)Висина на папагалот : 20cmLenght на опашка : 27cmБоја : Розова, Зелена,ЦрвенаПакет : 1pc *кадифен играчки папагалЗабелешки : 1...

цртан филм bowtie крава кадифен играчки мека Млечни крава фрли перница роденденски подарок w5492

1392.00 -48 % DEN 724.00

1 cm =0.3937 инченако ви се допаѓа други играчки, ве молиме контактирајте со продавачот прво или можете да пребарувате други со себе од продавница.ние брод објекти на светот.ако имате било какви прашања или сомнежи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа и ние мора да се потрудиме да им понуди најдобра услуга на сите купувачи .39167127170

20cm husky куче со бел,светло кафеава куче мека кадифен играчки ,бебе играчка подарок h2048

959.52 -47 % DEN 508.00

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница...

12cm/22cm Kawaii Lilo и Бод Scrump Кадифен Играчки Кукла Stich Кадифен Мека Препарирани Животни Играчки за Деца Детска Роденденски Подарок

DEN 117.60

опис : димензии : 12cm / 22cmматеријал : кадифенпакет : OPP вреќаподдршка пад на превозот , ако е потребно, контактирајте со нас​Пред Да Купи 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.