• Ново
Fancytrader Симулирани Носорог Кадифен Стол Препарирани Животни Анти-пропадна Еднорог Играчки Декорација Троседот Може да се Вчита 80kg на Грбот

Fancytrader Симулирани Носорог Кадифен Стол Препарирани Животни Анти-пропадна Еднорог Играчки Декорација Троседот Може да се Вчита 80kg на Грбот

Оценка на клиентот:
DEN 6000.00
DEN 4920.00 -18 %

Износ
Залиха


Известување до сите корисници од Велика Британија, Шпанија, Португалија или некои други земји, кои имаат строги царински : Царинска може да изврши наплата должност цена, ние ќе прогласи стоки, како околу 40 ДОЛАРИ, или 20 GBP, и како Роденденски подарок или примерок за да се избегне или намали царинските трошоци, додека ние не може да гарантира тие не ќе ви наплати за должност цена, ќе сакате да се разбере. Plz контактирате ако имате било какви прашања.
Цената е само за едно парче, овој Носорог може да се вчита за 80kg, на нозете може да анти пропадна, внатрешниот полнети памук и челична рамка , pls забелешка.
Нови гигант полнети кадифен соф Животинско Носорог Троседот , прекрасна симпатична Животно Носорог играчки
Убаво е дар и украс за пријатели, деца, бебиња и Љубители 56cm x 24cm 40cm x
100% Зелена Производ, Безопасни за Дете
Висок Lvl PP памук полнети
Висок Квалитет со Фабрика цена
Бесплатен Превозот, Да Го Прифати Пад На Превозот
КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ :
Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. ( дневник на aliexpress.com потоа да се пријавите на вашата aliexpress сметка, тогаш се потврди цел). Ако можете да ме остави некои позитивни повратни информации, јас ќе ви бидат благодарни. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел. Ако имате некои прашања во врска со производите, Наместо директно да остават негативен или неутрален повратни информации, ние сакаме можете да ме контактирате прво, ви благодарам.
Плаќање : Alipay приоритетни. Запад Унија прифатени.
Од врата до врата на Превозот :
Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок. EMS е наш основен превозот избор. Ако често трае 5 до 15 дена зависи од
Гаранција & Осигурување :
Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Осигурување е задолжително. Ние не сме одговорни за пакет изгубени или оштетени за време на испорака, ако тие не се осигурени.
Политика На Враќање
1. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена.
2. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. И производот може да се врати само ако тоа е природно скршена и тоа никогаш не се користи, ве Молиме опфатете во вратени пакет вашето име, e-mail адреса, телефонски број и причина за враќање.
3. Купувачот треба да биде одговорен за СИТЕ се враќаат трошоците за превозот.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. Ви благодариме за вашето разбирање.
Услуги На Клиентите :
Ве молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи.

Карактеристики

Висина:
56cm x 24cm 40cm x
Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Нема Јадење / Нема Греење
Возраст Опсег:
5-7 Години,Grownups
Димензии:
56cm x 24cm 40cm x
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
FT16245
Потекло:
Кина
Возраст:
Сите Возрасти
Внатрешниот Материјал:
ВИСОК LVL PP ПАМУК
Фестивал:
Сите Фестивали, Божиќ, Birthday (Роденден), Нова Година
Употреба:
Подарок Играчка, Декорација, Чаир
Тип:
Играчки за сите возрасти
Големина:
Rhinoceros plush chair 56cm x 24cm x 40cm
боја:
Сива
Материјали:
Полнети Носорог

Производи во категоријата

50cm Кадифен Птицечовка Duckbill Играчка Полнети Животни Жолта Патка Кукла Перница Перница Бебе Деца Деца Роденденски Подарок Triver

DEN 383.52

Име : Кадифен Птицечовка кукла играчка; Бренд : Triver Играчка; Материјал : мека кадифен; Полнење : pp памук; Големина : за 50cm; 100% со добар квалитет; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите...

50cm Smulation Печатени Пеперутка Кадифен Перница Полнети Мека Перница Креативни Дома Декор Прекрасен Подарок за Роденден Девојки Деца

DEN 696.00

50cm Smulation Печатени Пеперутка Кадифен Перница Полнети Мека Перница Креативни Дома Декор Прекрасен Подарок за Роденден Девојки ДецаСостојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : мека кадифен и pp памук, Големина : 50*40cm Пакет : 1 парче во една opp вреќа.

Квалитетно Црвено Plaid Кадифен Неколку Мечето Играчка Ретро Пастирски Стил Девојка Свадба Подарок Продавница Дом За Живеење Декорација Triver

DEN 5328.00

Име : Кадифен Неколку Срамежлив мечето Кукла Играчка; Бренд : Triver Играчка; Материјал : супер меки кадифен; Полнење : Квалитетни pp памук; Големина 1# : за 40cm; Големината 2# : за 60cm; 100% со добар квалитет;Брза испорака; Ако ви се допаѓа, ве молиме да не го пропуштите...

60CM Шарени LED светло мечето Шарени LED Мечка Кукла Кадифен кукла за подароци на децата за девојки

1439.52 -40 % DEN 864.00

60 CM Шарени LED светло мечето Шарени LED Мечка Кукла Кадифен кукла за подароци на децата за девојкиЌе треба да ја инсталирате 3 парчиња БР.5 батерии(не се вклучени)Батеријата не е вклучен!

прекрасна мајмун играчка симулација orangutans кукла долго рака мајмун кукла за 70cm

4319.52 -47 % DEN 2289.00

големината е за 70cm 38574889386 1720929187здраво, драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, ви благодариме за вашата посета! Испорака детали за : ние ќе брод со начинот на кој ќе се избере како е можно поскоро...

полнети играчки прекрасна шамија белата поларна мечка големи 60см кадифен играчки мека кукла фрли перница роденденски подарок h2995

2399.52 -47 % DEN 1272.00

Добредојдовте на нашата продавница , постојат многу модни кадифен играчки, подароци, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.Ако имате било какви прашања или интерес , само слободно контактирајте со нас , ние мора да се потрудиме да ви послужи.ако ви се допаѓа други големини или други играчки, ве молиме контактирајте со нас за линкови или можете да пребарувате нив со себе од нашата продавница.

Едукативни Играчки Кадифен Кукла Симулација Диви Животни Лав Кукла Кукли Играчка За Деца Подарок

DEN 1210.56

Едукативни Играчки Кадифен Кукла Симулација Диви Животни Лав Кукла Кукли Играчка За Деца Подарокголемина : 24*12cmСтоки Потекло : Guangdong КинаПроизвод Материјал : ПП памук + КК кадифен материјалПроизвод Додатоци : таг : Нема Перење : НикојВовед : производот е повеќе од една трговија Weihuo акции ....

прекрасна цртан филм Akita куче големи 48cm сива кои клечат akita куче кадифен играчки мека кукла фрли перница роденденски подарок s0226

4319.52 -47 % DEN 2289.00

објектот е за 48cm кадифен играчки,едно парче ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок на 13cm мерка разлика...

Децата Симулација Шарен Папагал Кадифен Играчки Цртан филм Долга Опашка Работи Папагал Кукли, Играчки за Девојчиња, Момчиња, Деца Роденден Подароци

444.48 -20 % DEN 356.00

Материјал : Кадифен + PP памук(пополнува)Висина на папагалот : 20cmLenght на опашка : 27cmБоја : Розова, Зелена,ЦрвенаПакет : 1pc *кадифен играчки папагалЗабелешки : 1...

за 24x23cm кои клечат мачка тешко модел играчка,полиетиленски&furs бела мачка рачно изработени занаетчиски,проп.дома декорација,Божиќ подарок 0643

3696.00 -47 % DEN 1959.00

опис : објектот е 24x23cm играчка , едно парче ако ви се допаѓа други играчки, ве молиме да пребарувате од нашата продавница,ви благодариме...

нови кадифен лежи голема тигар &мало дете тигар играчка креативни тигар кукла подарок за 60cm 0437

4752.00 -47 % DEN 2519.00

големината е за 60смможете да изберете боја ви се допаѓа, само едно парче.опис : големина е за 60см можете да изберете боја ви се допаѓа...

Новата Симпатична Цртан филм Слон Деца Кадифен Ранец Играчка Мини Училиште Торба на Децата Подароци Градинка Момче Девојка Бебе Студент Кеси

618.72 -25 % DEN 464.00

[xlmodel][производи][39692] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Топло PromptAnswer : ___________________________ Note : Драги Пријатели, добредојдовте на нашата Продавница, ве Молиме да ја прочитате оваа порака пред да го купат...

голем 45x40cm црвено&бел петел кадифен играчки прекрасна пилешко мека кукла фрли перница роденденски подарок s0085

3839.52 -47 % DEN 2035.00

објектот е за 45см играчка, едно парче.ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 23 cm мерка разлика...

55cm Т-маица кадифен мечето кукла кадифен играчки симпатична мечка перница Теди,тоа може да ги тргнеме на облека 1pcs

1055.52 -5 % DEN 1003.00

Ова е само 55cm кукла Ако сакате друга големина, одете на мојата продавница да купи Полна големина : 45см, 55cm, 65cm

EMS 30 компјутери/Многу 14 35 CM Супер Марио Брос Стојат Марио и Луиџи Кадифен Играчки Stufffed Мека Кукли

DEN 10992.00

ОПИСИме : Супер Марио Марио И Луиџи Кадифен ИграчкиМатеријал : Висок Квалитет На Кадифен& ПамукГолемина : 35 cm , 14 инчен ПриблСостојба : 100% Нови, како слики шоу.

полнети играчки слатки склони куче за 50cm сива husky љубов куче кадифен играчки мека кукла роденденски подарок s0211

2399.52 -47 % DEN 1272.00

објектот е за 50cm кадифен играчки,едно парче ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок на 13cm мерка разлика...

Најновите 30cm PVZ Растенија Vs Зомби Кадифен Играчки Бикини Зомби Кадифен Играчки Кукли За Деца Подарок

277.92 -5 % DEN 264.00

Име на производ : Растенија Vs Зомби Кадифен Играчки Бикини Зомби Кадифен Играчки Кукли димензии : 30cm / 12inch Материјал : Кадифен...

Нови Пристигна 80см 110cm 125cm Крокодил Кадифен Играчки Крокодил Мека Полнети Кукла Истражувањето Мека Кукла Кадифен Подарок Играчка Подарок За Љубителите 1pc

DEN 960.00

Нови Пристигна 80см 110cm 125cm Крокодил Кадифен Играчки Крокодил Мека Полнети Кукла Истражувањето Мека Кукла Кадифен Подарок Играчка Подарок За Љубителите 1pc

1.1 m Симулација зебра модел кадифен играчки кукла големи симпатична полнети Животни Деца Роденденски Подарок

13104.00 -20 % DEN 10483.00

Материјал : supersoft краток кадифен пополнување 100% Памук PPГолемина : 110cm 7kg количина : Еднаpls одберете што сакате големина ви благодаримеПроизводот покажа во слика е онаа во различни големини и ве молам како големина ние сме продажба...

прекрасна цртан филм Akita куче за 25cm кои клечат куче кадифен играчки мека кукла роденденски подарок s0224

1439.52 -47 % DEN 763.00

објектот е околу 25см кадифен играчки,едно парче ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница : ​големина прашање : поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок на 13cm мерка разлика...

Plotmon кадифен кукла аниме digimon Дигитални Чудовишта Yagami Hikari милениче играчка cosplay 35cm висок квалитет перница бесплатен превозот

1142.40 -6 % DEN 1074.00

Јас tem Име : Digimon Moster кадифен играчки Големина : околу 35 cm Материјал : Кадифен+PP памук Тежина : околу 350g / еез Пакување : ПП торбаИспорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките X дена откако вашата уплата завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.