• Ново
Рачно производство антички 18Cm Тибет месинг Работи Бул Статуа/ Скулптура,најдобра колекција на големо Декорација вистински Тибетански Сребро Месинг

Рачно производство антички 18Cm Тибет месинг Работи Бул Статуа/ Скулптура,најдобра колекција на големо Декорација вистински Тибетански Сребро Месинг

Оценка на клиентот:
DEN 3456.00
DEN 2350.00 -32 %

Износ
Залиха


добредојдовте во мојата продавница
За Нас
Прочитајте повеќе за тоа кои сме и што ние се залагаме за. Се чувствуваат сигурни во врска со купување од реномирана компанија со многу задоволни и лојални клиенти.
Тука е кинески fengshui бронза богатство пари yuanbao Коњ се Повлече зелка среќа статуа , Тоа е во добра состојба, и беше создадена од страна на квалификувани занаетчии во традиционален стил со парична казна handcrafts . Ова е голем дел од вредни за собирање, вредни лични измени или многу добар присутни. на рачно производство е многу фини со неверојатни детали. Не't пропуштите оваа шанса да го добие .Ви посакувам среќа!
Почестен Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница и да уживаат во шопинг во "Smile". Ние треба да се најде интересна можност да се продаваат различни видови на колекционерски предмети и Антиквитети странство, на редовна основа. Иако сум нова тука, но Ние имаме разбирање за Чесност и Искрено е повеќе важно за никаде. Нашето семејство Започнување на бизнис во Пекинг и Тибет, Бидејќи пред многу години, исто така, уживаат колекција од секаде. Во мојата продавница, постојат многу прекрасни предмети кои се на чекање за вас, главно се ангажирани во надворешната вредност на збирка од бронза, порцелан, сребро, cloisonne, воени резерви, Будистички статуи, Будистички материјали и опрема, како што се стари семејни украси занаети. Јас ќе се обидам моето најдобро да им се понуди еден по еден и да се добредојдени да се приклучат на конкуренцијата и доверба цел !
Меѓународни Купувачи :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на одговорност на купувачот
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's ц.и. да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање /купување
Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот - ве молиме да НЕ се збуни нив со дополнителни превозот обвиненија
Политики
Сите предмети се квалификува за нашата 30 ден задоволство гаранција освен ако не е наведено поинаку во производот листата. Сите предмети се гарантира да се во нова работна состојба на приемот на купување. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот. Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика.

Карактеристики

Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Тема:
Маскота
Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Материјал:
Метал

Производи во категоријата

flatback смола Школка cabochons kawaii за DIY Embellishments 25мм 100pcs YZR558

1123.20 -18 % DEN 921.00

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Големина : 25мм Количина : 100pcs ве молиме оставете боја и количеството што го сакате,инаку ramdon да брод ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА : нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express....

1:12 куклена куќа Минијатурни Додатоци Мини Јајце со Јајце Коцки Модел за DIY Кукла куќа Вештачки Мини Пејзаж

136.80 -24 % DEN 104.00

1 : 12 куклена куќа Минијатурни Додатоци Мини Јајце со Јајце Коцки Модел за DIY Кукла куќа Кујна храна Готвење Игра Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за 1 : 12 Минијатурни куклена куќа Спецификации : Материјал : Смола Тежина : 7g Големина : 40mm*41mm Пакет Листа : 1 * Мини Јајце со јајце коцки

4pcs Природни Црна Obsidian Кварц Врежани Чакра Дланка Flatback Камен Поставите Gapaldur Симбол Исцелување Кристали со Подарок Торба

623.52 -24 % DEN 474.00

Име на производ : 4pcs Црна Obsidian Врежани Чакра Камен Поставите Gapaldur Симбол Исцелување Кристал со Подарок ТорбаОпис : Материјал : Црна Obsidian Врежани : Gapaldur Симбол Големина : прибл од approx1.4" x 1.3" x 0.3" (прибл 36mm X 32милиметри X 7mm ) да се прибл 1.7"x1.4"x0.3"(прибл 42mm x35mm x7mm)Тежина : Околу 96gКоличина : 4 парчињаКаменот е приближно 1.4" да се искачи до 1,7 инчи долг од горе до долу...

да започнеме!поставете 10pcs,3D смола колачи.мешани бои.Смола 3D храна Cabochon за телефон/клучни синџир декорација,DIY29x10mm

DEN 240.00

Материјал : смолаголемина : 29*10ммконверзија : 1mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mmБоја : како на сликатаОбјектот useage : широко се користи во разубавувањето ...

Бесплатен превозот за собирање на сликарството и calligraphy копчето за сликање Танг Царот големина 260 cm x 30 cm

1391.52 -30 % DEN 974.00

добредојдовте во мојата продавницаБесплатен превозот за собирање на сликарството и calligraphy копчето за сликање Танг Царот големина 260 cm x 30 cm должина : 260cm Ширина : 30cmСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

Црна И Црвена Симпатична Teeny Мали покер flatback смола cabochons за DIY Embellishments 8мм 100pcs YZR58

633.60 -18 % DEN 519.00

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : 1).Количина : 100pcs(25pcs секој дизајн) 2).Изберете реден број и количина сакате или мешан стил на бродот ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА : нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express....

flatback смола сјајот Ангелските Крилја cabochons kawaii за DIY Embellishments 33*18mm 30pairs YZR555B

672.00 -18 % DEN 551.00

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Големина : 33*18mm Количина : 30pairs ве молиме оставете боја и количеството што го сакате,инаку ramdon да брод ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА : нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express....

5Pcs Unpainted DIY Празно Дрвени Ембриони руската Гнездење Кукла Matryoshka Играчка Подарок

192.96 -5 % DEN 183.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Дрво Боја : Како на сликата покаже DIY добар избор.побрзајте да се купи назад своето сега...

Може да обичај, Света Ана православна црква материјали верски статии метал злато сребро икона пластични ѕид уметност theotokos симболи

DEN 335.52

Здраво,здраво на сите! добредојдовте на нашиот верски иконата продавница.ние сме Кина Производство нашите религиски подароци занает , ниска цена, со висок квалитет, еквивалентни на цената на големо...

Бесплатен превозот unbeliveable 3Д ласерски Глуварче плоча коцка за домашна декорација подароци

DEN 1190.40

Бесплатен превозот unbeliveable 3Д ласерски Глуварче плоча коцка за домашна декорација подароциМатеријал : ААА k9 кристалноТема : 3Д ласерски глуварче внатреПакување : 1 компјутер / подароци кутија за пакувањеUsaeg : paperweight собирање,дома бар декорација,роденденски подароци за девојки

Природни Црна Obsidian Кварцен Кристал Врежани yramid Врежан Камен Чакра Реики pendant Obsidian Пирамида Украси

225.60 -28 % DEN 162.00

Природни Црна Obsidian Кварцен Кристал Врежани yramid Врежан Камен Чакра Реики pendant Obsidian Пирамида УкрасиПроизвод Функција : 1...

Античкиот колекција антички бронза занаети резба старата риба украси богат живот paktong felicitous желба за правење на пари.

2399.52 -29 % DEN 1704.00

добредојдовте во мојата продавница> Антички колекција антички бронза занаети резба старата риба украси богат живот paktong felicitoжелба за правење на пари...

Трговија на големо Буда efficacious ДОМА Куќа Talisman - exorcise зол дух На градот куќа Будистички 3D Lotus Кристална топка статуа

2352.00 -5 % DEN 2234.00

тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите дијаметар големина на топка : 10 СМ Испорака метод : 1 : ние ќе ги провери и пакет внимателно и да ги испратите вашата нарачка за пост станица во текот на 2 дена по примање на уплатата .2 : ве Молиме да се разбере дека International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.Воздухот mail пост : во Австралија , САД , велика БРИТАНИЈА : 1520 дена .друга земја треба повеќе од 30 дена .3 : ако сеуште не сте го добиле вашиот пакет по 30 дена...

1 сет ! Симулација Свила Лажни Зголеми цвет potted погон со Бела Picket Ограда Дома Партија Свадба Декорација Мали украси

DEN 859.20

1 сет ! Симулација Свила Лажни Зголеми цвет potted погон со Бела Picket Ограда Дома Партија Свадба Декорација Мали украсиКарактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Многу добра мал украс3.Покажете ја вашата исклучителна одделение4.Дома декорација,направи вашиот дом повеќе топло5.Игра вашата креативност изберете во зависност од вашите потреби донесе на вашиот живот голема расположение.Пакувањето на производот : 1 x Цвет1 x Picket ОградаЗабелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.