• Ново
семејството керамички белата зајак дома декор занаети соба декорација занаетите порцелански украс на животните фигурини декорации

семејството керамички белата зајак дома декор занаети соба декорација занаетите порцелански украс на животните фигурини декорации

Оценка на клиентот:
DEN 3246.72

Износ
Залиха


Производ Descri pt јони :
Материјал : керамички Техника : рачно изработени Големина : 26*11cm/20*8cm/14*7cm
Производот Picture Show
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за сите стоки слики и детали за планот се 100% во вид на снимање
2.Спореди детали големини со твое,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
3. Ако се оштетени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот, и да ја испратите фотографијата до нас, ние ќе ја оштетената стока.

Карактеристики

Стил:
Модерна
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Бренд Име:
blankpaper
Тема:
Животните
Број На Модел На:
rm052

Производи во категоријата

Божиќ Дрво Дрвен Мебел Статии Европски стил Десктоп Додатоци Деца Спалната соба Роденден Најдобар Подарок

5311.68 -35 % DEN 3453.00

Божиќ Дрво Дрвен Мебел Статии Европски стил Десктоп Додатоци Деца Спалната соба Роденден Најдобар ПодарокПредмет : Елка Опремување со Членовите 2 парчиња / setМатеријал : Е1 Одделение МДФ Одбор Заштита на Животната средина БојаГолемина на : 100*290*40 ММ , 95*220*40 MM

Симпатична Смола Снимање Ѕвезди Flatback Смола Cabochon Scrapbooking 60pcs 24*12mm YZR522

718.08 -18 % DEN 589.00

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Големина : 24*12mm Количина : 60pcs (секоја боја 20pcs) ве молиме да ја напушти боја и количеството што го сакате,инаку ramdon да брод ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА : нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express....

Сина, розова зелена бел песок шише микро пејзаж екологија природни кварцен песок сина Песок Декоративни Песок кои Сакаат Шише трговија на Големо

61.44 -50 % DEN 31.00

песок шише микро пејзаж екологија природни кварцен Песок Сина Песок Декоративни Песок кои Сакаат ШишеПроизвод Параметри1...

Античкиот QingDynasty рачно изработени бакар Рамнотежа скали 6,Рачно резбани занаети,најдобро е колекција& украс,Слободни sHiping

5520.00 -15 % DEN 4692.00

Оваа точка е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника...

12cm Вештачко дрво, Дрвени букви Пеперутка круна срцето прстен Дигитални Број за Дома свадба декорација Подарок и Детето име

DEN 127.68

12cm Вештачко дрво, Дрвени букви Пеперутка круна срцето прстен Дигитални Број за Дома свадба декорација Подарок и Детето имеОваа опис на производот е направен од Вештачко дрво, не се цврсто дрво...

Ретро Гроздобер Unpainted Дрво Даб Врежан Бран Цвет Onlay Decal Агол Applique за Дома Мебел Врата Оркестарот Декоративни Занаети

1283.52 -30 % DEN 899.00

1Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.Силен Европски стил, врежан јасно.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот.Материјал : Дабово Дрво.Големина : како фотографија .Пакет листата : Резба Decal Агол...

1PC Нова Дневна Соба Декорација на Големо Креативни Десктоп Европската Железо излезе надвор сместени надвор Мотоцикл Модел Мотоцикл MB 005

911.52 -8 % DEN 839.00

Опис : Член име : Мотоцикл МоделМатеријал : ЖелезоБоја : бронзениГолемина : прибл 15x8x8cmЕдиница тежина : околу 380g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Бесплатен превозот за собирање на сликарството и calligraphy копчето за сликање Танг Царот големина 260 cm x 30 cm

1391.52 -30 % DEN 974.00

добредојдовте во мојата продавницаБесплатен превозот за собирање на сликарството и calligraphy копчето за сликање Танг Царот големина 260 cm x 30 cm должина : 260cm Ширина : 30cmСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

flatback смола Школка cabochons kawaii за DIY Embellishments 25мм 100pcs YZR558

1123.20 -18 % DEN 921.00

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Големина : 25мм Количина : 100pcs ве молиме оставете боја и количеството што го сакате,инаку ramdon да брод ЗА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА : нашата цена е бесплатен превозот за кина пост,ако цел големи или над определен износ, ние ќе се обидеме потрудиме да брод од страна на побрзо пост,како epacket или dhl express....

12Pcs 22mm AB Смола 3D Тебе Боја на Цвет Flatback Камен Свадба Diy Дизајн Мода Облека, модни Додатоци R116

95.04 -5 % DEN 90.00

Големина : 22mmHight : 11mmБоја : како на сликатаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

Европски стил насликани керамички животно среќа слон Давање креативна декорација занаети 3PCS керамички семејство слонови

1560.00 -9 % DEN 1420.00

Европски стил насликани керамички животно среќа слон Давање креативна декорација керамички семејство три слоновиМатеријал : керамичкиГолемина : голем слон 16.5 cm x 15cm , мал слон 8.5 cm x9cmПакување : 3pcs / многу, мајка слон, таткото слон и слонче9

Античкиот бронза занаети Месинг Месинг Teapot тенџере врежан слика осум Минг Xuande години систем

3359.52 -29 % DEN 2385.00

добредојдовте во мојата продавница> Антички бронза занаети Месинг Месинг Teapot тенџере врежан слика осум Минг Xuande години систем [име] : бебе осум тенџере [бебе големина] : 14*11 см или па [бебе тежина] : За 653 грама [бебе материјал] : Месинг [бебе стил] : Ретро Бебе детали табеларен приказ : Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

Бесплатен превозот за собирање на Кинески сликарство скролувајте припаѓа на Хан

1439.52 -30 % DEN 1008.00

добредојдовте во мојата продавницаБесплатен превозот за собирање на Кинески сликарство скролувајте припаѓа на Хандолжина : 290cm Ширина : 30cmСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

8CM - 2018 Денот на Вљубените Љубовник sweethearts се Зголеми Figurine романтична 3D Кристална топка статуа-- најдобри Роденденски подарок фестивал

2352.00 -5 % DEN 2234.00

тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите ГОЛЕМИНА : 8 СМ Испорака метод : 1 : ние ќе ги провери и пакет внимателно и да ги испратите вашата нарачка за пост станица во текот на 2 дена по примање на уплатата .2 : ве Молиме да се разбере дека International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација...

Минималистички керамички Swan семејство Дизајн дома декор занаети соба декорација занаетите порцелански животинско фигурини свадба декорација

DEN 3205.44

Производ Descri pt јони : Материјал : керамички Техника : рачно изработени Големина на : 18*10*23 CMПроизводот Picture ShowЗабелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

да започнеме!поставете 10pcs,3D смола колачи.мешани бои.Смола 3D храна Cabochon за телефон/клучни синџир декорација,DIY29x10mm

DEN 240.00

Материјал : смолаголемина : 29*10ммконверзија : 1mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mmБоја : како на сликатаОбјектот useage : широко се користи во разубавувањето ...

Кина исклучителна зелена jade палецот прстен (2.0 mm) палецот прстен

671.52 -27 % DEN 490.00

добредојдовте во мојата продавницаКина исклучителна зелена jade палецот прстен (2.0 mm) палецот прстенСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

40cm Вештачко дрво, Дрвени букви Пеперутка круна срцето прстен Дигитални Број за Дома свадба декорација Подарок и Детето име

384.00 -35 % DEN 250.00

40cm Вештачко дрво, Дрвени букви Пеперутка круна срцето прстен Дигитални Број за Дома свадба декорација Подарок и Детето имеОваа опис на производот е направен од Вештачко дрво, не се цврсто дрво...

10pcs/лот 2 инчен Дрвени Срцето Картон Деца Роденден Материјали DIY Бележник Свадба на Божиќ Украси Дрво Занает MQ 014

66.24 -8 % DEN 61.00

Опис : Член име : Срцето ЗанаетМатеријал : дрвоБоја : како прилогГолемина : прибл 45x56x2mmЕдиница тежина : околу 15.5 g / многуAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

50Pcs Прекрасна Пеперутка Кристал Свадба Фаворизира Роденден Корист Со Подарок Кутија Бебе Туш Подароци Оркестарот Бесплатен Превозот ZA1209

6000.00 -5 % DEN 5700.00

Име : Кристал Пеперутка Свадба Фаворизира Пакет : Еден Подарок Кутија MOQ : 50 PCS / Многу Материјал : Кристал Боја : Јасно Големина на : 8.5*5.5*4 СМ (Вклучувајќи Кутијата)Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.