• Ново
Моден Топла Божиќ Украс 30cm Хартија пет-ѕвезда ѕвезда абажур Божиќ сцена изгледот Хартија Фенери Декорации

Моден Топла Божиќ Украс 30cm Хартија пет-ѕвезда ѕвезда абажур Божиќ сцена изгледот Хартија Фенери Декорации

Оценка на клиентот:
DEN 5712.00
DEN 4570.00 -20 %

Износ
Залиха


Божиќ Украс 30cm Хартија пет-ѕвезда ѕвезда абажур Божиќ сцена изгледот Хартија Фенери Декорации
Боја : Зелена,Роза,Црвена,Сина,Sliver,Gloden.
Ве молиме да ни кажете бои што ви треба, или ние ќе ги испрати во случаен избор,ви благодариме
Димензии : 30cm, може да се свитка,и отворете го со себе.
Материјал : Хартија.
Може да се користи за отворен простор : Божиќ Украси,свадба потреби декорација ,големи partyrestaurant,активност на пазарот роденден,фестивалски активности , градинка бебе графити сликарство ,танцување Pendant итн.
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Фенер Форма:
Срцето
Фенер Тип:
Виси Фенери
Број На Модел На:
ХАРТИЈА ФЕНЕРИ
Материјал:
1
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман

Производи во категоријата

Nicro 8и 1014Круг 1Pcs/Многу Хартија Фенери Светилка Круг Кинески Хартија Фенер за DIY Свадба, Роденден Деца Декорација

75.36 -34 % DEN 50.00

Ова е промоција на производот, ние ќе понуди различни превозот опции како следново за вашиот референца : A : Под $5 цел, ние ќе брод од вашиот пакет од Кина Пост Обичен Мал Пакет ...

16 Бои На Располагање !! ткиво хартија саќе цвеќиња топката 8 инчен(20cm) 5pcs/многу саќе хартија свадба партија декорации

DEN 334.08

16 Бои На Располагање !! ткиво хартија саќе цвеќиња топката 8 инчен(20cm) 5pcs / многу саќе хартија свадба партија декорацииторбаКарактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитетГолемина : 8 инчен=20cmколичина : 5pcsМатеријал : Добро ткиво хартија,Употреба : свадба drape декорација, свадба позадина, Столици соби archways декорација, партија декорација, DIY рачно производство, свадба се облекуваат за партијата се облекуваат и др.Ве молиме Имајте во предвид : Мешана боја во 1 многу е ОК, ве молиме изберете "Советува боја НЕ" и да го оставите порака до нас за бојаСпецификација За ПроизводОвие Хартија топки се идеални за украсување вашите посебни настани како што партии, бебето тушеви, свадби и родендени...

Бесплатен превозот 16pcs/број 8(20cm) виси хартија саќе топки ткиво цвет свадба партија украси 16 бои

DEN 820.32

Бесплатен превозот 16pcs / број 8"(20cm) виси хартија саќе топки ткиво цвет свадба партија украси 16 боиторбаКарактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитетГолемина : 8 инчен=20cmколичина : 16pcsМатеријал : Добро ткиво хартија,Употреба : свадба drape декорација, свадба позадина, Столици соби archways декорација, партија декорација, DIY рачно производство, свадба се облекуваат за партијата се облекуваат и др.Ве молиме Имајте во предвид : Мешана боја во 1 многу е ОК, ве молиме изберете "Советува боја НЕ" и да го оставите порака до нас за бојаСпецификација За ПроизводОвие Хартија топки се идеални за украсување вашите посебни настани како што партии, бебето тушеви, свадби и родендени...

2 m со Дијаметар Осветлување Гумени Ѕвезда со Шарени ПРЕДВОДЕНА За Настан Декорација

DEN 13200.00

Брз Преглед• Издржлив 210 D ПВЦ / СТП обложени ткаенина ripstop• Се надува во околу 1 минута со електричен вентилатор / airblower• За голема свадба,забава, Ноќен клуб,фаза на користење• Deflates и огради за лесно складирање• Внатрешни coloful осветлување за ноќни екранот• Донесе малку повеќе да се забавуваат и ефективни во вашата партија , свадба,настан ,саем.Објектот спецификацијаПроизвод ВклучуваСекој гумени Ѕвезда заврши со воздушен компресор, светла led светилки, 1 далечински контролерПрименаОдлична за забава,отворено настани, страни, саеми, реклами, спорт игри, паради, прослави, итн.Производи ФункцијаЛесен за инсталација за складирање, чување и транспорт,обновливиИзработка3 D проектирање со Носорог на компјутер, се сече со плотер;шиење и бод;Контрола На Квалитет1.Doube крои во текот на единица со тројно крои.2.Четворни крои во клучните области, во основата на единица;3.Екстра оксфорд слој на сите стрес поени и внатрешни панели;4.Предмети тест 3 пати или пред да брод од фабрика!5.Предмети Фотографии offere за вас пред брод надвор.Боја На НесовпаѓањеРазлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,Материјали,итн...

Бесплатен Превозот 11pcs/многу 6inch (15cm) Беж Саќе Хартија Украси Девојка Роденден

DEN 517.44

Бесплатен Превозот 11pcs / многу 6inch (15cm) Беж Саќе Хартија Украси Девојка РоденденторбаКарактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитетГолемина : 6 инчен=15cmколичина : 11 компјутериМатеријал : Добро ткиво хартија,Употреба : свадба drape декорација, свадба позадина, Столици соби archways декорација, партија декорација, DIY рачно производство, свадба се облекуваат за партијата се облекуваат и др.Ве молиме Имајте во предвид : Мешана боја во 1 многу е ОК, ве молиме изберете "Советува боја НЕ" и да го оставите порака до нас за бојаСпецификација За ПроизводОвие Хартија топки се идеални за украсување вашите посебни настани како што партии, бебето тушеви, свадби и родендени...

20pcs/многу 15cm до 30cm Бела Хартија Фенер Кинески Круг LED Хартија Фенери Светилки за Свадба Партија Декорација

DEN 1344.00

Опис​100% Сосема нов и висок квалитетИме : LED хартија фенерФенер Големина : 15cm / 20cm / 25cm / 30cm / 40cm)LED боја : бела светлинаИзграден три копчето батерии ( ...

6(15cm) 10pcs/многу Зголеми Саќе Хартија Украси Девојка Роденден Со 23 Бои

DEN 474.72

23 Бои На Располагање! 10pcs / број 6"(15cm) ткиво хартија се зголеми саќе топката во пастелни кеси декорација за забава / бебе туш / свадбататорбаКарактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитетГолемина : 6 инчен=15cmколичина : 10pcsУпотреба : свадба drape декорација, свадба позадина, Столици соби archways декорација, партија декорација, DIY рачно производство, свадба се облекуваат за партијата се облекуваат и др.Ве молиме Имајте во предвид : Мешана боја во 1 многу е ОК, ве молиме изберете "Советува боја НЕ" и да го оставите порака до нас за бојаСпецификација За ПроизводОвие Хартија топки се идеални за украсување вашите посебни настани како што партии, бебето тушеви, свадби и родендени...

Топла Продажба 100pcs/многу Модни Кинески Хартија Фенер Виси Топка за Божиќ Свадба, Роденден Соба Декорација Бесплатен Превозот

DEN 6000.00

Хартија фенери може да се користи за фестивали, партии, свадба, или украси во домот или канцеларијата Како полна месечина, овие хартија фенери може да ја промени атмосферата на секоја соба.За Кинески Хартија ФенерХартија фенери донесе мирна, романтичен амбиент на секој случај, особено свадби! Мекото сјај сам е толку благотворно и секси! Тие сте биле декоративен фаворит во Кина со векови, и сега луѓето ширум светот да го препознае нивниот потенцијал за настан дизајн.Хартија фенери имаат бујна од 2иот век во Кина...

Виножито печатење на хартија фенер топол воздух балон свадба декорација на детски спални виси роденден декорации

DEN 1104.00

Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Големина : 10"(25cm) / 12"(30cm) / 14"(35cm) / 16 "(40cm) Материјал : Хартија, железо жица Боја : како што е прикажано Материјал : хартија, железо жица Тип : Свадба Виси Партија Декорација Модел : Хартија фенер светилка свадба настан партија флорални Персоналните : Свадба Партија Настан Празник Прием Хотел ,Дома, во Оркестарот Тие може да се користат за ништо, од уметности и занаети на свадба декорација...

12pcs 10cm Декоративни Ткиво Хартија Саќе Топки Пастелни Цвет Роденден Бебе Туш Свадба Одмор Партија Дома Декорација

DEN 183.36

Материјал : 100% сосема нов и висок квалитет на хартија, памукДијаметар за избор : 10 / 15 / 20 / 30 / 35 / 50cm(4 / 6 / 8 / 12 / 15 / 20 инчи)Пакување & Кол : ① 12pcs. / многу (4 / 6 инчи целосна до продаде)② 6pcs. / многу (8 / 12 / 15 инчи целосна до продаде)③ 3pcs. / многу (20 инчи целосна до продаде)Боја : Сина / Виолетова / Виолетова / Жолта / Праска / Розова / Темно Зелена / Црвена / Зелена Трева / Беж / Портокал / FuchsiaВовед : ве Молиме DIY на Саќе откако ќе ја прими...

Нане 4pcs(15cm/20cm) Ткиво Хартија Саќе Топката на Хартија Виси Decoraitons за Свадба Врнежи Роденден Простор Оркестарот

DEN 239.52

Нане 4pcs (15cm / 20cm) Ткиво Хартија Саќе Топката на Хартија Виси Decoraitons за Свадба Врнежи Роденден Простор ОркестаротЗа боите : 1, Ќе понуди мешани бои, ве молиме Оставете ни забелешка за бои и количеството што го сакате,па ние ќе брод на производот како барање, благодарение~~Опис На ПроизводотОвие Хартија топки се идеални за украсување вашите посебни настани како што партии, бебето тушеви, свадби и родендени...

3pcs 16(40cm)Овошје Зелена Виткање Вентилатор За Свадба Соба Декорација Продавница Декорација Изложба Декорација Божиќ Оркестарот DIY

DEN 115.20

3.39 / торба торба торбаМатеријал : 100% сосема нов и висок qualitytissue хартијаДијаметар за избор : 20 / 30 / 35cm(8 / 12 / 16 инчи)Пакување & Кол : ①6pcs. / многу (8 / 12 инчи целосна до продаде)②3pcs. / многу (16 инчи, целосна до продаде)Боја : Темно Сина / Sky Blue / Темно Виолетова / Виолетова / Жолта / Светло Жолта / Праска / Розова / Портокал / Fuchsia / светло Зелена / ЦрвенаВовед : ве Молиме DIY Виткање Фан откако ќе ја прими...

Бесплатен Превозот 17pcs/многу 6inch (15cm) Сива Ткиво Хартија Саќе Цвеќиња Топки Партија Декорации

DEN 748.80

Бесплатен Превозот 17pcs / многу 6inch (15cm) Сива Ткиво Хартија Саќе Цвеќиња Топки Партија ДекорацииторбаКарактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитетГолемина : 6 инчен=15cmколичина : 17pcsМатеријал : Добро ткиво хартија,Употреба : свадба drape декорација, свадба позадина, Столици соби archways декорација, партија декорација, DIY рачно производство, свадба се облекуваат за партијата се облекуваат и др.Ве молиме Имајте во предвид : Мешана боја во 1 многу е ОК, ве молиме изберете "Советува боја НЕ" и да го оставите порака до нас за бојаСпецификација За ПроизводОвие Хартија топки се идеални за украсување вашите посебни настани како што партии, бебето тушеви, свадби и родендени...

100pcs/многу 16*9*26cm бела Елка Свеќа Хартиена Кеса Личности декоративни Божиќ партија снабдување

DEN 2251.20

Опис : Божиќ Дрво Свеќа Кеси, ЛичностиМатеријали : 80g пламен retardant хартијаДимензии : 26*15*9cm, или customizesПакување : 10pcs на ПП торба, 100pcs по многуСвеќа Кеси, или Личности како што често се нарекуваат, се релативно нови и евтини партија објект...

Мешани szie 15/20/30cm Злато Сребро Кинески Ткиво Хартија Фенер Виси Свадба Декорација Babyshower Партија Материјали Lampion

DEN 47.52

Име : Хартија Фенер Материјал : Хартија Големина : 15cm,20cm,30cm пакет : 1pc / торба Боја : Злато,Сребро Апликации : Погоден за Домашна Декорација, Свадба Декорација, Празник Украси, Партија Декорација

10 Парчиња 12 Инчен 22 Бои Круг Кинески Хартија Фенери За Бебе Туш Роденден И Свадба Декорација Виси Фенери

744.00 -22 % DEN 580.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : Хартија, Големина : 12 инчен (Дијаметар : 30cm) Боја : 12 бои како што се покаже Кол : 10 компјутери Ставка Опис : Нашите хартија фенери во широк спектар на големини може да се користи за ништо, од уметности и занаети на свадба декорација...

Висок квалитет на свадба и партија декорација мулти големина Кинески хартија фенер декорација фенер мулти-боја фенер

477.60 -8 % DEN 439.00

почитувани ,ви благодариме за цел вид во нашата продавница ,за оваа точка ,ве молиме имајте на ум ни бојата што сакате од следнава слика боја броеви, кога се направи нарачката ,или ние ќе ја испрати на боја по случаен избор! Хартија фенери може да се користи за фестивали, партии, или украси во домот или канцеларијата...

HAOCHU 5pcs 16(40cm) Круг Кинески Хартија Фенер Светилка Уникатен Исечок Свадба, Роденден на Фестивалот Оркестарот Lampion Мешавина Боја

1016.16 -9 % DEN 924.00

Карактеристики : Бренд HAOCHU Матер јас al : Најдобар Квалитет на Хартија Димензии : 40cm 16" Прекрасен украс за вашата свадба партија Пакет : 5 Pcs / многу ќе нема сомневање дека ќе ви се љубовтаНие прифаќаме alipay тука ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.