• Ново
Глас contr со далечински управувач Мини RGB LED Кристал Магијата Топката Фаза Ефект за Осветлување Светилки Сијалица Партија Диско Клуб DJ Светлина

Глас contr со далечински управувач Мини RGB LED Кристал Магијата Топката Фаза Ефект за Осветлување Светилки Сијалица Партија Диско Клуб DJ Светлина

Оценка на клиентот:
DEN 637.44
DEN 637.00 -0 %

Износ
Залиха


LED ПАРТИЈА СВЕТЛИНА
Спецификација
Работа на Владата : AUTO,Звук на Активен
По желба : за далечинска контрола
LED моќ : 3*1 W RGB LED
Извор на светлина : Црвено, Зелено и Сино.
Напојување : 100-240v ac 50-60 Hz
Внатрешен кутија големина : 110*100*115mm
Бруто тежина : 0.3 KG
Пакет содржина
Мини Магијата Топката*1
Настава*1
далечински управувач*1
За Најдобри Лимон
Најдобрите Цени :
Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.
Сигурен Испорака :
Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба. Ние брод преку пост воздух mail од Кина,препорачана пошта,Express итн која има просечна транзит време од 15 до 35 работни дена преку обична пошта и од 5 до 7 работни дена преку брза испорака, но може да биде одложен поради временски услови или безбедносни прашања. За побрза испорака, ние исто така нудиме на големо се занимава на Експедитивни услуги, што е уште поевтино и полесно отколку да се има да се вози надолу во вашата локална продавница за електроника
Квалитет На Производи :
Сите наши објекти што доаѓаат со 30 Ден парите назад,60-ден се врати во замена за замена,2-годишна гаранција гаранција, и биле завршени стареење тест. Нашите производи се исто така се тестираат за обезбедување на квалитет на цели (CE,УЛ Наведени, Ro HS).

Карактеристики

боја:
Со далечински управувач, Без далечински управувач
Приклучок Тип:
ЕУ приклучок, приклучете НИ се
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
моќност:
3W
Бренд Име:
forpro
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Напон:
220V
Број На Модел На:
Мини RGB LED Кристал Магијата Топката Фаза
Стил:
Мини

Производи во категоријата

Freeshipping 4 Пакет Предводена се движат Бар DJ Опрема за Осветлување 6IN1 Led диоди 9*18W RGBWA УВ Позадина Сценски Дизајн 2.4 G Безжична Антена

DEN 40896.00

КарактеристикиНапојување : AC110 V250 VФреквенција : 5060 HzПотрошувачка на енергија : 160 WКапацитетот на батеријата : 23000 MAH литиум батеријаИзвор на светлина : 9pcs 18 W висока осветленост 6 во 1 led диодиБоја емитуваат : RGBWA УВ 6 IN1 ( 5 IN1 е задолжително, цената е пониска)Светилка живот : 610 десет илјади часаLED агол : 30(±5) степенPWM Фреквенција : 2000 Hz, HD Видео Треперење БесплатноБоја : 16.7 милиони видови на промена на бојатаКонтрола на канали : 6 / 10 chsКонтрола на владата : DMX512, master / роб, авто, звук на активен, безжични, телефон стан.Автоматско модел (по функција копче) : промена на бојата, боја strobe, боја dimmer, боја на постепена промена / боја скок променаРаботата мени : 4 цифрен дигитален LED дисплејПакување големина : 600*180*200mmН...

Roadcase 2in1 За 2бр/многу Led Hawkeye Движи Главата Светлина 19*12W 4IN1 Пчела Око Супер Зрак Неверојатен Ефект Повеќе вграден во програмата

DEN 41952.00

LED Светло Извор : 19pcs 12 W RGBW 4во1 Led диоди Напон : AC100240 V, 5060 Hz потрошувачка на Енергија : 300 W Контрола на Владата : Master / роб, DMX Зрак агол : 6 степен Strobe : 025 Hz Боја : RGBW Канал : 18 Канали Работна Температура : 25 40 Работа животниот Век : 50000 часа Пан : 540°, брзина контролира, Навалување : 205°, брзина контролира го оценувате IP : IP 20(Внатрешна употреба) Тела Димензија : 25*30*36 cm Пакување начин : 2in1 лет случај Посебни точки : 1.Светилка одбор плоча може да се ротира континуирано 360° да се направи неверојатен ефект...

Куќа-Форма Соларен Погон Отворено Градина Светилки Тревник Пат Светилка Кастинг Алуминиум Вила Куќиште Двор Сончевата Светлина Тела

DEN 1680.00

Опис На ПроизводотЛесна инсталација, само plug and play.Три боја на strobe ефекти : црвена, зелена и сина.Долг животен век, ниска топлина и потрошувачка на енергија.Без УВ зраци, животната средина пријателски.Големо влијание и шок отпор.Prismatic школка desinged, многу убава.Автоматски ротирачкото, има фаза осветлување ефект.Широка примена за да се барови, диско, ballroom, КТВ, дома декорација, фаза, клуб, забава, итн.Спецификација : Големина : 110mm * 60mmPrismatic оџак.Долг животен век,ниска потрошувачка.Без УВ зраци, животната средина пријателски.Големо влијание и шок отпор.Помалку топлина за време на работата.Шарени ротирачки светилка.Светлината emitter : 3x1 W LED.Долг живот до 20000 часа.Заштеда на енергија за 80%.Напојување / текст 85 V260 V.Ротација автоматски, има фаза осветлување ефект.Лесен за употреба, погоден за во диско, ballroom, КТВ, бар, фаза, клуб, партијата итн.Пакет се вклучени : 1 x Шарени Ротирачки Партија СветлинаИзвестувањеАко сакате две или повеќе кеси, ние би сакале да ви даде попуст, ве молиме контактирајте со нас за попуст.ПлаќањеПлаќањето мора да се примени 3 дена по аукција во близина.Ако плаќањето не е примен во рамките на овој временски период, објектот ќе биде relisted за продажба.Сите предмети ќе бидат испорачани во 3 работни дена од приемот расчисти исплата...

Лет Случај со 4 парчиња ЛЕД 60W Зрак Движи Главата Светлина Диско DJ Страна,Или на Лет Случај со 2pcs,6pcs,8pcs може да избере

DEN 20640.00

Нови ЛЕР Зрак 60 W Спецификации : * Влезен напон : AC90240 V,5060 HZ* Потрошувачка на енергија : 60 W* LED Извор : 60 W RGBW 4in1 LED* DMX Контролаканали : 10 / 13 DMX Канали* Агол : 10 агол степен* Dimmer : 0100% механичар dimmer*Оперативни режими : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар / Роб,Со Богата Напредни Вграден Програми.* Долг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа)* Производ Големина : 17.5x14.7x25 cm* Производ Тежина : 3 KG * Сертификат : CE & ROHS и УЛ & ССА * Користење на просториите : Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJ * Производот се Прикаже : Лет Случај со 2 парчиња Нови ЛЕР Зрак 60 W Осветлување на Екранот : Лет Случај со 4 Нови парчиња ЛЕР Зрак 60 W Осветлување на Екранот : Лет Случај со 6 Нови парчиња ЛЕР Зрак 60 W Осветлување на Екранот : Лет Случај со 8 парчиња Нови ЛЕР Зрак 0 W Осветлување на Екранот : * Ефектот се Прикаже : Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

DMX 512 фаза покаже опрема Посебно дејство диско ноќен бар клуб DJ Екстремни Co2 авион

DEN 23280.00

Точка Бр.GLC035Точка ИмеЕкстремни Co2 авионКонтрола На ВладатаDMX512 контролаСнимање Висина68mПакување1pc пакет во еден картонТежина Вистинската тежина : 17kg; Volumn тежина : 19kgНапон220 V / 110 V 50 / 60 HZГоривоCo2Начин На ПлаќањеТТ, Western Union, Paypal, Кредитна картичкаЗа : Оваа машина прифаќа најнова технологија : Брзо конектор со бучава елиминација млазници...

2XLot DHL Превозот Професионални Фаза Ласерски Проектор 8 Очи RGB Полна Боја Spider Движи Главата Зрак Светла Со Картон Пакет

DEN 36528.00

2 XLot DHL Превозот Професионални Фаза Ласерски Проектор 8 Очи RGB Полна Боја Spider Движи Главата Зрак Светла Со Тетрапак Пакување , брод од страна на DHL / ТНТ / UPS / Федекс и Други начини слободно во рок од 5 дена слободно...

Посебен ефект на магла машина диско Рака-држете преносни театар ноќен клуб, бар фаза покаже DJ Co2 пиштол

DEN 16896.00

Точка Бр.GLC045Точка ИмеРакадржете Co2 пиштолКонтрола На Владатарачна контролаСнимање Висина68mПакување1pc пакет во еден картонТежина volumn тежина : 10kg / пакетНапон220 V / 110 V 50 / 60 HZГоривоТечен Co2Начин На ПлаќањеТТ, Western Union, Paypal, Кредитна картичкаОваа co2 пиштол може да спреј co2 да сите насока заедно со музика, како сакате...

1Pcs/Многу Led Par Најновите Колекции 80W LED Рамен Par Светла Со светла Стојат И DMX Контролор За Професионална Фаза Dj Диско Покажува

DEN 15120.00

1 Pcs / Многу Led Par Најновите Колекции 80 W LED Рамен Par Светла Со светла Стојат И DMX Контролор За Професионална Фаза Dj Диско Покажува , да брод од страна на DHL, ТНТ, UPSот, FEDEX и така натаму слободно.Опис : 145pcs RGB 4 Led Par Светлина Со Par Сет 1...

Професионални DMX Конзола Контрола Fader Крило копир Реално време control2048 параметри 4 DMX излези 6page лесно да се контролира со копчиња

DEN 46080.00

ВЕШТИНА СПЕЦИФИКАЦИИ : Во реално време контрола 2048 параметри (може да ги заштите до 65,536 параметри на Мр систем ), тоа може да биде продолжена до 4096 параметри...

30pcs/многу 12x12W led Par светла RGBW 4in1 12*12w АБС материјал рамен led par dmx512 диско светла професионални сцената dj опрема

41760.00 -8 % DEN 38419.00

12 X12 W RGBW 4 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќ : 144 W Извор на Светлина : RGBW 4in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 агол Контрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 4 / 8 CH Материјал : ABS Производ големина : 21*21*8 cm Производ Тежина : 2kg / еез

12x12W led Par светла RGBW 4in1 12*12w АБС материјал рамен led par dmx512 диско светла професионални сцената dj опрема

1914.24 -8 % DEN 1761.00

12 X12 W RGBW 4 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќ : 144 W Извор на Светлина : RGBW 4in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 агол Контрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 4 / 8 CH Материјал : ABS Производ големина : 21*21*8 cm Производ Тежина : 2kg / еез

Лет Случај 2 парчиња/ 4pcs/6pcs/ 8pcs Црно Тело LED Спот 60W Светлина со DMX512/Господар-Роб/Авто Работи/ Добро за Gobo DJ/Лента

DEN 14880.00

Спецификација На Производот : * Влезен напон : AC90240 V,5060 HZ* Вкупна Моќ : 90 W* LED Извор : 60 W Бела LED Висока Моќност Led диоди 60,000 часа* DMX Контролаканали : 9 / 11 DMX Канали* Бои : 7colors + бела* Dimmer : 0100% механичар dimmer* Боја на тркала : 8 бои + Половина ефект+боја ротирачка брзина...

Бесплатен превозот 10pcs Фаза Светилка MSD 250/2 MSD250W W 90V Volt MSR Сијалица

6216.00 -5 % DEN 5905.00

Драг пријател, нашиот светилки се функционални и за повеќето движат главите Но, ние најдовме некои клиенти се жалеше кога доби нашата светилки, тие не беа светло на сите...

20mm ZnSe Објектив Фокусна 10600nm CO2 Laser Engraver Машина Фокус 1.5 38.1 mm

DEN 1101.60

20mm Zn Se Објектив Фокусна 10600nm CO2 Laser Engraver Машина Фокус 1.5" 38.1 mm Спецификација : Zn Se материјал е поликристални материјал транспарентен жолт кристален големина на честички од околу 70µm, tr..ansparency спектар 0.515µm...

ZINUO Звук Активира Диско Светла Ротирачки Магијата Топката Светлина 3W RGB LED DMX За Божиќ КТВ Божиќ Свадба Покаже Паб Фаза Светилка

DEN 565.92

Моќност : 3 W Боја : Црвена Зелена и Сина Напон : AC напон 220 V / 110 V Приклучок Тип : ЕУ или САД Стандарден Материјал : ABS Грав Агол : 120 степен Пакет : 1 buc led фаза светлина1.Ве молам дозволете ми да знам модели, количини, бои што сакате да ги нарачате.Или ние ќе ги испрати случајно бои.2.Ние ќе ја испорача стоката побрзо кога ние примено вашето плаќање.3...

ZjRight 5W Црна Цилиндрични зрак Фаза Светлина RGBWYP 6 боја LED таванот Светла Силни Рефлектори Светилка бар DJ ктв партија осветлување

719.52 -20 % DEN 576.00

ЗАБЕЛЕШКА имаме САД, ЕВРОТО, велика БРИТАНИЈА и АНИ приклучоци, ве Молиме оставете порака за да ни кажете кои типот на приклучокот што треба...

Dual Flightcase + 2XLOT Топла Продажба 19 led диоди 12W hawkeye 18CH RGBW 4in1 висока моќност предводена фаза светлина sharpy зрак LED движи главата светлина

DEN 41952.00

LED Светло Извор : 19pcs 12 W RGBW 4во1 Led диоди Напон : AC100240 V, 5060 Hz потрошувачка на Енергија : 300 W Контрола на Владата : Master / роб, DMX Зрак агол : 6 степен Strobe : 025 Hz Боја : RGBW Канал : 18 Канали Работна Температура : 25 40 Работа животниот Век : 50000 часа Пан : 540°, брзина контролира, Навалување : 205°, брзина контролира го оценувате IP : IP 20(Внатрешна употреба) Тела Димензија : 25*30*36 cm Пакување начин : лет случај 2in1 со тркала Посебни точки : 1.Светилка одбор плоча може да се ротира континуирано 360° да се направи неверојатен ефект...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.