• Ново
4pcs/многу 2x100W Led Публика DMX512 Blinder Светлина 2 Очи Топло Бела/Ладно Бела/2in1 DJ Фаза Професионални Backfround Осветлување

4pcs/многу 2x100W Led Публика DMX512 Blinder Светлина 2 Очи Топло Бела/Ладно Бела/2in1 DJ Фаза Професионални Backfround Осветлување

Оценка на клиентот:
DEN 29760.00
DEN 28272.00 -5 %

Износ
Залиха

Опис на производот Напон AC95-245 V.50-60hz Моќност 250 W извор на Светлина 2 парчиња 100 W ладно бела топло бела 2 in1 led / ( може да избор 2x100w топло бела или 2 парчиња ладно бела led, ве молиме испратете порака на продавачот) Светло Бела боја или Топло Бела Led контрола индивидуални контролира Живот 60,000 часа DMX Канал 6/12 CH Боја Temp 2500 K/3200 K/6500 K Dimmer : 0~100% линеарна прилагодливи Зрак агол 38degree Работна температура -30°C~50°C Контрола на владата : DMX512,Master/Роб, Авто Работи, самостојна, Звук на активен Strobe ефект Променлива брзина (1-30 Hz) Куќа Материјал Метал црна IP го оценувате IP 20 Пакување начин картонска кутија со пена во внатрешноста Пакување големина 48cm*28cm*27cm Пакување тежина 5kg Plug ЕУ приклучокот,НИ приклучокот,АУ приклучокот,велика БРИТАНИЈА plug може да изберете Апликација Изложба кабина Внатрешна и надворешна партија Музика шоу во Живо шоу Cencerts Специјални настани Мобилни DJ Свадба Студио Состанок rooom Театар ТВ станица Церемонијата Фаза шоу
Плаќање :
Кредитните картички се accpeted преку Зачувам или alipay.И Т/T, Western union,paypal,пари игра е во ред. Но, paypal треба додадете 4.7% такси .
Плаќање на времето на купување ќе биде одличен за процесот вашата цел и брзо испорака. Ви благодарам многу!
Пратката и пакет :
Ние брод на стоките на светот,превозот начин преку Fedex,DHL,UPS-от или друга специјална линија.ние ќе брод од осветлувањето во рок од 3-10 работни дена по примање на плаќање,повеќето наредби може да се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по примање на плаќање,ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да потрае подолго од нормално време ако царински преглед.
Ве молиме да забележите дека Увоз на данок се опфатени од страна на купувачот одговорност,овие трошоци не се вклучени во објекти цена
Пред превозот ,ние внимателно ќе ги презема долго време тест секој светлината, за да се Обезбеди на сите светлината Се со добар квалитет
Нашите производи се спакувани со стандардна картонска кутија или во лет случај, тоа е зависеше од детал продажба точка и цена.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!
Гаранција :
Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранција
Ако постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу!
Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи
Ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
Зошто да го одберете нас?
1. Ние сме производител
2. Сите наши трговци знаат производи добро,ние може да ви обезбеди добра истрага услуга.
3. Нашата фабрика имаат професионални човек да се гарантира добар по продажба на услуги,и на професионални инженери и КК за да бидете сигурни дека светлина ќе работат правилно.Строго се тестираат пред пратката.

Карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Број На Модел На:
2x100w blinder
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
dier
моќност:
200W
Напон:
90-240V

Производи во категоријата

2eyes 2x100W Led Blinder 200W КОЧАН Par RGBW+UV 6IN1 DMX Фаза Осветлување Ефект Публика Осветлување DJ Опрема Диско

18734.40 -60 % DEN 7494.00

Кочан Led linghtingСпецификација На Производот : * Број на модел : ТААe C0 B200 W4 D ; ТААe C0 B200 W6 F* Карактеристики : Можете да spliced во 4 / 6 / 8 очи* Влезен напон : AC 90240 V,5060 HZ* LED Извор : RGBW 4in1 ; RGBWA+UV 6in1* DMX Контролаканали : 4 / 8 DMX Канали ; 6 / 10 DMX Канали ;* Контрола на сигнал : меѓународниот стандард DMX512* Долг животен век Led диоди : Повеќе од 60.000 часа* Оперативни режими : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар / Роб,Со Богата Напредни Вграден во Програмата* Материјал структура : Кастинг алуминиум школка ,Црно Тело* Заштита на ниво : IP20(во Затворено* Производ Големина : 36x24x26cm* Производ Тежина : 5kg* Сертификат : CE & ROHS и УЛ & ССА* Рок на гаранција : во Рок од 2 година,ние сме слободни да се поправи,да обезбеди какви било додатоци,или да испраќате нови производи.* Приклучок : за да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натаму* Користење на просториите : Внатрешна,Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJ итнПроизводот Се Прикаже : Најчесто поставувани ПРАШАЊАП : Кој ќе плати за царина?A : Тоа е купувач кој треба да се плати царина.П : LED Осветлување употреба на приклучокот и на напон, е во согласност со нормална на мојата земја стандарди?A : Да, ние ќе бидат во согласност со стандардите на електрични апарати во вашата земја, да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натаму.П : Што ако јас сум незадоволен со производот?О : Па жал ми е да го чуе тоа...

Roadcase 2in1 За 2бр/многу Led Hawkeye Движи Главата Светлина 19*12W 4IN1 Пчела Око Супер Зрак Неверојатен Ефект Повеќе вграден во програмата

DEN 41952.00

LED Светло Извор : 19pcs 12 W RGBW 4во1 Led диоди Напон : AC100240 V, 5060 Hz потрошувачка на Енергија : 300 W Контрола на Владата : Master / роб, DMX Зрак агол : 6 степен Strobe : 025 Hz Боја : RGBW Канал : 18 Канали Работна Температура : 25 40 Работа животниот Век : 50000 часа Пан : 540°, брзина контролира, Навалување : 205°, брзина контролира го оценувате IP : IP 20(Внатрешна употреба) Тела Димензија : 25*30*36 cm Пакување начин : 2in1 лет случај Посебни точки : 1.Светилка одбор плоча може да се ротира континуирано 360° да се направи неверојатен ефект...

TIPTOP 14X30W Led Ѕид за Миење Светлина Фаза на Градење Завеса за Миење Ефект RGB 3IN1 Голема Леќа 25 Степен LED Индивидуални Работи

DEN 12864.00

Технички карактеристикиНапон : AC 90240v, 5060 HzПотрошувачка на енергија : 450 WLED : 14pcs*30 W RGB КОЧАН ПРЕДВОДЕНИСекоја ПРЕДВОДЕНА Индивидуално Контролиран.Контрола на Владата : DMX, господар робКанал : 2 / 3 / 5 / 8 / 42 / 44 CHЛеќа Агол : 25 степен ( 40 степен е незадолжително)Функција Ефект : Dimmer,strobe,Постепена ПроменаЛадење на Владата : алуминиум случај Систем за ЛадењеДисплеј : дигитален екранИП стапка : IP65Во текот температура ЗаштитаДимензии : 100*8.8*17cmН...

ZINUO Звук Активира Диско Светла Ротирачки Магијата Топката Светлина 3W RGB LED DMX За Божиќ КТВ Божиќ Свадба Покаже Паб Фаза Светилка

DEN 565.92

Моќност : 3 W Боја : Црвена Зелена и Сина Напон : AC напон 220 V / 110 V Приклучок Тип : ЕУ или САД Стандарден Материјал : ABS Грав Агол : 120 степен Пакет : 1 buc led фаза светлина1.Ве молам дозволете ми да знам модели, количини, бои што сакате да ги нарачате.Или ние ќе ги испрати случајно бои.2.Ние ќе ја испорача стоката побрзо кога ние примено вашето плаќање.3...

Freeshipping 8 Единица RGB 14x30W LED DMX 2/3/5/8/42/44 CH Ѕид за Миење Осветлување LED Лента Фаза Светлина Партија DJ Покаже ВОДООТПОРЕН IP65

DEN 79584.00

Технички карактеристикиНапон : AC 90240v, 5060 HzПотрошувачка на енергија : 450 WLED : 14pcs*30 W RGB КОЧАН ПРЕДВОДЕНИСекоја ПРЕДВОДЕНА Индивидуално Контролиран.Контрола на Владата : DMX, господар робКанал : 2 / 3 / 5 / 8 / 42 / 44 CHЛеќа Агол : 40 степенФункција Ефект : Dimmer,strobe,Постепена ПроменаЛадење на Владата : алуминиум случај Систем за ЛадењеДисплеј : дигитален екранИП стапка : IP65Во текот температура ЗаштитаДимензии : 100*8.8*17cmН...

TIPTOP YC-120-24 120W Напојување 24V Излезен Приклучок Набиен Големина за 7x10W/7X12W RGBW Led Движи Главата Светлина Мини Led Измијте

DEN 1536.00

Напон : AC100 V220 VМоќност : 120 WИзлез : 24 V или можете да choos ethe напон ви се допаѓаЗа : 7 X10 W rgbw led движи главата светлина* нормално ние ќе го избере превозот начин, преку DHL која треба само 45 дена...

30units КОЧАН LED Par Светлина 100W Висока Моќност Алуминиум DJ DMX Лер Зрак се Мијат Strobe Ефект Фаза Осветлување,Кул Бело и Топло Бела

91728.00 -8 % DEN 84390.00

100 W КОЧАН ,кул бело и топло бела светлина Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќност : 100 W Извор на Светлина : кул бела,топло бела ,кул и топло бела Извор живот : 65000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 Контрола : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар / Роб,Со Богата Напредни Вграден Програми...

LED Par КОЧАН Светлина 100W Висока Моќност Алуминиум DJ DMX Лер Зрак се Мијат Strobe Ефект Фаза Осветлување,Кул Бело и Топло Бела

3622.08 -8 % DEN 3332.00

100 W КОЧАН ,кул бело и топло бела светлина Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќност : 100 W Извор на Светлина : кул бела,топло бела ,кул и топло бела Извор живот : 65000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 Контрола : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар / Роб,Со Богата Напредни Вграден Програми...

Топла нови производи 350W 17R 3 во 1 зрак движи главата миење место светло gobo ефект за свадба

DEN 82560.00

произведено во кина 350 W 17r движи главата фаза светлина за djSpecificate;Напон : 100 V240 V 50 / 60 HzСијалица режим : YODN / OSRAM 330Моќност : 450 WБоја на тркала : боја, плоча, секоја боја плоча се состои од 14 бои + бела боја филм состав.Gobo тркала : Еден фиксен gobo тркала, gobo тркала со 17 фиксна gobos + бела.Ротација gobo тркала : Постојат 11 монтажни модел плус бела составПризмата : ротација призмата 16, а призмата 24 ротирачки ефектФокус зголемиш : Користење на electrodeless фокус зголемување goboМраз : Линеарна МекаКанал : Канал 20Dimmer : 0100% Механички затемнување,Механички поддршка може да се брзина strobe и strobe ефект, strobe макро функција на поддршка.И двете хоризонтални и вертикални трифаза мотор, работи посмирен и потивок.Осветлување контрола конзола или со трепкање на светилки.Фотоелектрически ресетирате системот, кога случајно дефект може автоматски да ги превземете го ресетирате.Pan540°resolution8 Bit / 16 BitTilt290°resolution8 Bit / 16 BitКомуникациски дизајн компатибилен со стандардот DMX512 протокол прегревање заштита.IP Заштита класа : IP20Електронски баласт и AC / DC префрлување напојување.Големина : 460*430*570mmН...

30pcs/многу 12x12W led Par светла RGBW 4in1 12*12w АБС материјал рамен led par dmx512 диско светла професионални сцената dj опрема

41760.00 -8 % DEN 38419.00

12 X12 W RGBW 4 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќ : 144 W Извор на Светлина : RGBW 4in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 агол Контрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 4 / 8 CH Материјал : ABS Производ големина : 21*21*8 cm Производ Тежина : 2kg / еез

12pcs/многу Топла Продажба 7X10W 4in1 RGBW Led Фаза на Светлина Висока Моќност LED Par Лименки Strobe ефект DMX512 DJ Диско Опрема TP-P50

DEN 31104.00

Спецификација за производ : Напон : AC90 V~250 V 50~60 HzПотрошувачка на енергија : 80 WLED type : 7 PCS 10 W RGBW 4in1 боја мешањеLED Ангел : 25°Контрола модел : DMX 512 режим, Звук на активен, Авто со господарробDMX канали : 4 / 8 каналиПроизвод гаранцијата време : 1 годинаСертификација : CEФункција : вентилаторот за ладење во внатрешноста.Случај материјал : алуминиум домување кастингПакување големина : 14*21*23cmТежина : 1.6 kgПакување листа : 1pcs led par светлина1pcs прирачник книгаНајчесто поставувани ПРАШАЊА : Зошто TIPTOP led par светлина е скап?1) Ние ги користиме дебели кастинг алуминиум случај...

Глас contr со далечински управувач Мини RGB LED Кристал Магијата Топката Фаза Ефект за Осветлување Светилки Сијалица Партија Диско Клуб DJ Светлина

637.44 -0 % DEN 637.00

LED ПАРТИЈА СВЕТЛИНАСпецификацијаРабота на Владата : AUTO,Звук на АктивенПо желба : за далечинска контролаLED моќ : 3*1 W RGB LEDИзвор на светлина : Црвено, Зелено и Сино.Напојување : 100240v ac 5060 HzВнатрешен кутија големина : 110*100*115mmБруто тежина : 0.3 KGПакет содржинаМини Магијата Топката*1Настава*1далечински управувач*1За Најдобри ЛимонНајдобрите Цени : Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.Сигурен Испорака : Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба...

Wholesales Цена 8XLot двострани led движи главата светлина Мини Size 8*8W RGBW Фаза Посебни Миење Ефект Опремени Монтажа Менгеме

DEN 41376.00

Двострани led движи главата светлинаСпецификација за производ : Напон : AC110 V240 V 5060hzПотрошувачка на енергија : 100 WLED количина : 8pcs 8 W RGBW Висока моќност LED СветилкиDMX канали : 16 / 22 канали изборДвижење : Pan / Навалување : X оската 540 степен, Y оска бескрајни ротацијаКонтрола на владата : DMX512 / Матерроб / Автокандидира / звукДисплеј : LED дисплеј8 внатрешни програма, sound режим да може да се контролира од страна DMX 512Зрак агол : 25 степенПроизвод гаранцијата време : 1 годинаСертификација : CEТежина & големина на : Пакување начин : картонска кутија со пена во внатрешностаНето тежина : 2.5 kgБруто тежина : 3.5 kgПакување големина : 32.5 cm*25cm*27cmПакување листа за секоја единица : 1pcs led движи главата светлина1pcs прирачник книга1pcs моќ кабел1pcs монтажа менгеме со завртки

200W КОЧАН LED Миење Публика Светла 2eye 2x100W Поплава Фаза Осветлување LED Матрица Blinder Светлина DMX Фаза Uplighting За Show Conce

10464.00 -45 % DEN 5755.00

Истиот АтрибутВкупна Моќ : 200 WВлезен напон : AC90240 V,5060 HZОперативни режими : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар / Роб,Со Богата Напредни Вграден ПрограмиКонтрола на сигнал : меѓународниот стандард DMX512Изглед : висока температура отпорни пластични + мувла алуминиумски материјалСветилка тело боја : ЦрнаЗаштита ниво : IP20Dimmer : 0100% механичар dimmerМатеријал структура : кастинг алуминиум школка ,црна или бела може да избереСертификат : CE & ROHS И УЛ & ССАПриклучок : да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натамуУпотреба на простории : Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJГаранција : 1 годиниДолг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа)2x100 W RGBWA+UV 6 ВО 1 КОЧАН Led:LED Извор : 2x100 W КОЧАН RGBWA+UVЦрвено,Зелено,Сино,Бело,Жолто,Виолетово и мешана бојаDMX Контролаканали : 8 DMX КаналиПроизвод Големина : 36x24x26cmТежина : 5 КГ2x100 W RGBW 4 ВО 4 КОЧАН Led:LED Извор : 2x100 W КОЧАН RGBWЦрвена,Зелена,Сина,Бела и мешана бојаDMX Контролаканали : 4 DMX КаналиПроизвод Големина : 36x24x26cmТежина : 5 КГКОЧАН LED Топло Бела:LED Извор : 2x100 W КОЧАН , Топло белаDMX Контролаканали : 2 DMX КаналиПроизвод Големина : 36x24x26cmТежина : 5 КГКОЧАН LED Кул Бело:LED Извор : 2x100 W КОЧАН , Кул белоDMX Контролаканали : 2 DMX КаналиПроизвод Големина : 36x24x26cmТежина : 5 КГLED КОЧАН Ладно+Топло Бела:LED Извор : 2x100 W КОЧАН , Кул и Топло белаDMX Контролаканали : 2 DMX КаналиПроизвод Големина : 36x24x26cmТежина : 5 КГНајчесто поставувани ПРАШАЊАП : Кој ќе плати за царина?A : Тоа е купувач кој треба да се плати царина.П : LED Осветлување употреба на приклучокот и на напон, е во согласност со нормална на мојата земја стандарди?A : Да, ние ќе бидат во согласност со стандардите на електрични апарати во вашата земја, да ви испрати да се исполнат барањата на приклучокот, ЕУ Приклучокот, НИ приклучокот, АУ приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок и така натаму.П : Што ако јас сум незадоволен со производот?О : Па жал ми е да го чуе тоа...

Безжична DMX Контролор, DMX Осветлување Контролер 24 Канали

DEN 4198.08

Безжична DMX Контролор Осветлување Контролер 24 Канали Advantaged Функција Компактен и пренослив уред DC9 V адаптер Наплаќа литиум батерија за размена на инстант и практично користење Господар лизгачот за да можат да се приспособат на вредностите на 124 канали и обезбедува целосна контрола кон целокупната DMX излез Faders 18 обезбеди директна контрола со Page UP / DOWN да се прошири 24 канали на електричната Енергија меморија Моќ LED индикатор покаже електрични процент на внатрешна батерија Стандардна DMX512 сигнал; 2.4 G безжична DMX512 приемник Комуникација растојание : 300 метри (видлива далечина) Технологија параметар 3 Pin женски DMX конектор DC9 V адаптер Батерија тип : Наплаќа литиум батерија Димензија : 232mm×158mm×67 mm Нето тежина : 1.2 KG(не вклучуваат AC адаптерот) Пакет 1x D1346 безжична controllder 1x Упатство 1x Адаптер најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

До 2015 Продажба Брза Испорака LED Движи Главата Миење Голема 7x12W RGBW 4in1 Quad со Напредни 15 Канали DJ Диско Фаза светилка за Слободни Shpping

DEN 12600.00

​До 2015 Продажба Брза Испорака LED Движи Главата Миење Голема 7x12 W RGBW 4in1 Quad со Напредни 15 Канали DJ Диско Фаза светилка за Слободни Shpping страна на курирската служба DHL, ТНТ, UPSот, FEDEX и други вообичаени начини рамките 5daysСпецификација За Производ : 7*10 W RGBW 4in1 Quad ЛЕР Зрак Движи Главата Светлина Напојување : AC100240 V, 5060 Hz Потрошувачка на Енергија : 100 W Извор на Светлина : 7pcs*10 W 4in1 RGBW висока осветленост led диоди Ефект : Одлично мешана боја систем; Мазна dimmer ефект; Висока моќност и светлината, опремени 7 PCS висока моќност 10 W 4во1 LED Светилки; Тесни, puissant и го здружил зрак ефект; · Компактен профилот и silent коло дизајн; Swift пан и плочка се движат, тивок и брзо; Со 4digital цевка контрола екранот, може да го користите и компатибилен библиотеката податоци на MAC Аура; Стандард DMX512 протокол за комуникација; · Лесно за струја...

1030 635nm 10mw Црвени Ласерски Точка Модул за Удирање Клупата Машина за Дупчење

DEN 671.04

Опис На Производот1030 635nm 10mw Црвени Ласерски Точка Модул за Удирање Клупата Машина за ДупчењеБранова должина : 635nmИзлез : 10m WЛасерски диоди во : МицубишиЛеќи На Камерата : СтаклоФиксна фокусна должина : 2030cmРаботен напон : 5 VDCРаботни curreng : Димензија : D : D=10мм L=30ммРабота темп...

ZjRight 5W Црна Цилиндрични зрак Фаза Светлина RGBWYP 6 боја LED таванот Светла Силни Рефлектори Светилка бар DJ ктв партија осветлување

719.52 -20 % DEN 576.00

ЗАБЕЛЕШКА имаме САД, ЕВРОТО, велика БРИТАНИЈА и АНИ приклучоци, ве Молиме оставете порака за да ни кажете кои типот на приклучокот што треба...

Лет Случај со 4 парчиња ЛЕД 60W Зрак Движи Главата Светлина Диско DJ Страна,Или на Лет Случај со 2pcs,6pcs,8pcs може да избере

DEN 20640.00

Нови ЛЕР Зрак 60 W Спецификации : * Влезен напон : AC90240 V,5060 HZ* Потрошувачка на енергија : 60 W* LED Извор : 60 W RGBW 4in1 LED* DMX Контролаканали : 10 / 13 DMX Канали* Агол : 10 агол степен* Dimmer : 0100% механичар dimmer*Оперативни режими : DMX512,Авто Работи,Звук акција,Strobe,самостојна и Господар / Роб,Со Богата Напредни Вграден Програми.* Долг животен век Led диоди(повеќе од 60.000 часа)* Производ Големина : 17.5x14.7x25 cm* Производ Тежина : 3 KG * Сертификат : CE & ROHS и УЛ & ССА * Користење на просториите : Фази, ноќни клубови, Диско, Хотели, продавници, семејството роденден, Добро за DJ * Производот се Прикаже : Лет Случај со 2 парчиња Нови ЛЕР Зрак 60 W Осветлување на Екранот : Лет Случај со 4 Нови парчиња ЛЕР Зрак 60 W Осветлување на Екранот : Лет Случај со 6 Нови парчиња ЛЕР Зрак 60 W Осветлување на Екранот : Лет Случај со 8 парчиња Нови ЛЕР Зрак 0 W Осветлување на Екранот : * Ефектот се Прикаже : Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1...

10pcs/многу 18pcs 3w led светилка монистра 18x3w led Par светла RGB 3in1 рамен led par dmx512 диско светла професионални сцената dj опрема

13200.00 -8 % DEN 12144.00

18x3w RGBW 3 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќ : 54 W Извор на Светлина : RGB 3in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 / 45 Контрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 3 / 6 CH Материјал : ABS Производ големина : 180 * 180 * 110 мм Производ Тежина : 1.5 килограми / еез

Професионални DMX Конзола Контрола Fader Крило копир Реално време control2048 параметри 4 DMX излези 6page лесно да се контролира со копчиња

DEN 46080.00

ВЕШТИНА СПЕЦИФИКАЦИИ : Во реално време контрола 2048 параметри (може да ги заштите до 65,536 параметри на Мр систем ), тоа може да биде продолжена до 4096 параметри...

5xLot Бесплатен Превозот Harbo Светилки HMI1200W/s Краток 1200W Движи Главата Скенер Светилки HTI1200W/ГШ MSI1200W Фаза Светла Резервни Делови

DEN 4536.00

Top Brite Бизнис Потсетник за Сите цени се вклучува превозот цена Товарни се смета од страна на Aliexpress систем директно...

12x12W led Par светла RGBW 4in1 12*12w АБС материјал рамен led par dmx512 диско светла професионални сцената dj опрема

1914.24 -8 % DEN 1761.00

12 X12 W RGBW 4 IN1 LED PAR Влезен напон : AC90240 V / 5060 Hz Моќ : 144 W Извор на Светлина : RGBW 4in1 Извор живот : 6100000 часа Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојата LED агол : 25 агол Контрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовна контрола Канал : 4 / 8 CH Материјал : ABS Производ големина : 21*21*8 cm Производ Тежина : 2kg / еез

Бесплатен превозот 10pcs Фаза Светилка MSD 250/2 MSD250W W 90V Volt MSR Сијалица

6216.00 -5 % DEN 5905.00

Драг пријател, нашиот светилки се функционални и за повеќето движат главите Но, ние најдовме некои клиенти се жалеше кога доби нашата светилки, тие не беа светло на сите...

2 Пакет Фабрика Цена 5X15W 4IN1 Внатрешна Led Лента, Светлата за Висок Квалитет RGBW 4 Бои LED Фаза Зрак Светла 15 Степен Зрак Агол

DEN 19776.00

2 Пакет Фабрика Цена 5 X15 W 4 IN1 Внатрешна Led Лента, Светлата за Висок Квалитет RGBW 4 Бои LED Фаза Зрак Светла 15 Степен Зрак Агол , брод од страна на DHL, ТНТ, UPSот, FEDEX и други кориснички превозот начини слободно во рамките 5days...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.