• Ново
Чист Титаниум Наочари Мажите Рамки Rimless Очила Myopia Спектакл Оптички Prescription1029 (52-18-135)

Чист Титаниум Наочари Мажите Рамки Rimless Очила Myopia Спектакл Оптички Prescription1029 (52-18-135)

Оценка на клиентот:
DEN 1200.00

Износ
Залиха


Напомена : Оваа ставка е очила рамка , ние може да се продаваат оптички рамка и леќи заедно. Ве молиме купи леќи и рамка заедно. Ние се соберат очила за слободни.
Како да се цел целосна очила?
1.Изберете рамка - " Додади во кошничка ";
2.Изберете една леќи - " Додади во Кошничка ";
3.Приказ на вашата Шопинг Кошничка, кликнете на "Купи сите од оваа продавачот" - "Потврдете нарачка , оставете порака за вашиот рецепт или други релевантни informat јон" - "Местото Цел" - " Касата ".
4.Чекање за вас нови наочари.
Слики :
Браун ↑
Црна ↑
Сива ↑
Сребро ↑
Злато ↑
Ние продаваме рамки со ДЕМО леќа форма. Можете да ја промените леќа форма кога ќе го купите рецепт леќа со нас.
Ве молиме, напишете ја вашата рецепт ако сакате купи RX леќи заедно.
RX
Сферични
Цилиндрични
Оска
ДОДАЈ
PD(Ученик растојание)
OD(Десно)
Оперативен СИСТЕМ(Лево)

Карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Титаниум
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
1029
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
YASHILU
Стил:
Rimless
Зглоб:
Квалитетот Зглоб
Леќа Материјал:
Смола Леќи, без диоптрија, може да се плати за да додадете на рецепт леќи
Леќа Ширина:
52mm
Леќа Висина:
26mm
Мост:
18mm
Вкупна ширина:
127mm
Храмот:
135mm
Тежина:
11 g (with lenses)

Производи во категоријата

Класичен rimless рамка за деловен човек гроздобер Eyeglass Жените Рамка Myopia Оптички Eyewear Рамка Очила oculos де grau feminino

431.52 -5 % DEN 410.00

1За Zobwn Оптички co.,ltd : Ние си имаме свој рамка фабрика, цената е нашата фабрика извоз, трговија на големо цена и зачувај за вас, многу стилови се достапни за вашата, изберете и повеќе од 1000 стилови во парк , еден цел да може да се меша со разни материјали, видови, стилови, модел и боја , секоја рамка се во добра состојба и ќе ја испита секој еден пред пратката, брза испорака, превозот цена може да се добие добар попуст да ги споделат и да го зачувате за вас, сите изразат услужна компанија имаме контакт ALIEXPRESS STANRD ПРЕВОЗОТ / / ALIEXPRESS SAVER / / ALIEXPRESS ПРЕМИУМ ПРЕВОЗОТ / / EПакет / / EMS / / DHL / / ФЕДЕКС / / Yan Вен Економија / , ние може да избере најдобра брз и економски курир за вас, тоа е многу погодно ...

BCLEAR Мажите Бизнис Eyelasses Рамка Титаниум Алуминиумски Меморија Рамка Очила Frameless Спектакл Рамка 808

623.52 -30 % DEN 436.00

Производот Се Покаже Модел Бр Материјал Рамка ширина Мост со ширина Леќа ширина Леќа висина Храмот должина S808 Легура 133mm 18mm 53mm 30мм 138mmНапомена : Ние продаваме рамки со ДЕМО леќа облик (без рецепт)...

Myopia Очила Рамка Машки Чист Титаниум Очила Рамка Чист Титаниум Машки Очила Надмине Светлината Деловни Работи Титаниум 997

1166.88 -5 % DEN 1108.00

=> Информации : 1 Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.2...

ESNBIE Гроздобер Круг Наочари Рамки Жените Очи Рамка Транспарентен Очила Рамка Обични Очила Мажите Јасно Myopia Наочари

1065.12 -23 % DEN 820.00

ESNBIE Гроздобер Круг Наочари Рамки Жените Очи Рамка Транспарентен Очила Рамка Обични Очила Мажите Јасно Myopia НаочариСпецификација : Модел БР...

Момчињата и Девојчињата се Кратковидост Далекувидост Титаниум Рамка Деца Проучување на Оптички Очила Рамка Estudante Armacao де Oculos DD0592

DEN 719.52

Момчињата и Девојчињата се Кратковидост Далекувидост Титаниум Рамка Деца Проучување на Оптички Очила Рамка Estudante Oculos де Grau DD0592АКО можете, исто така, треба рецепт леќа,ве молиме да одберете рамка со леќа заедно во количката,ќе се постапи со цел еднаш приемот на вашата исплата за двата предмети...

мажите TR90 наочари рамка оптички бренд myopia дизајнер Анти Radiati јасно очила рамка на Анти Blue Ray Компјутерски Очила Очила

901.44 -74 % DEN 234.00

мажите TR90 наочари рамка оптички бренд myopia дизајнер јасно очила рамка Унисекс Модерни Компјутерски Очила Очила 51173

Ralferty Жени Мажи Очила Рамка Дизајнер Оптички Рамки За Myopia Рецепт Очила Стилски Очила Јасно Леќа A3101

479.52 -24 % DEN 364.00

* Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени За промет на големо, ние ќе го поддржи попуст или слободни currier како што се : EMS, Aramex,DHL.На време на испорака околу 37 дена...

Myopia Очила Рамка Машки Чист Титаниум Очила Рамка Титаниум Спектакл Рамка Машки Очила Светлина Деловни Работи RS949

1166.88 -5 % DEN 1108.00

=> Информации : 1 Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.2...

Наочари оптички очила oculos спектакл рамка наочари рамки eye glasses рамки за мажи жени Rimless очила рамка

1435.20 -40 % DEN 861.00

8401574506289502 Eyewear Рецепт Рамки парче парче парче парче парче парче парче парчеНашите производи се фабрички места, со висок квалитет и ниски цени директно до потрошувачите, а не по 2 препродажба на продажбата, вистинска искрена продажбата, како и нашите производи се појават какви било проблеми со квалитетот (нечовечки штета), ве молиме да ви пречи потрошете малку време со Што комуницираат, што ќе биде прв пат да се реши вашиот проблем, ве молиме бидете во контакт со нас, не се сеќавам да биде негативен третман, ви благодариме!2016 година НОВИ Наочари оптички очила oculos спектакл рамка наочари рамки eye glasses рамки за мажи жени Rimless очила рамка100% сосема нов и висок квалитет• Стилски ,Јасно и удобно• Не даде притисок на вашиот нос додека читање• Јасни и се водат слободни леќи• Тие се, исто така, совршен подарок за вашите родители и постари лица• Спецификација : H • Ширина на челото рамка : 140 ммDBL • Мост : 20 mmБ • Леќа Висина : 31 mmA • Леќа Ширина : 57 mmC • Нога Должина : 142 mm• Забелешка : • се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

ESNBIE Мажите Rimless Стакло Титаниум Eyewear & Додатоци Myopia Очила Нови Mens Оптички Рамка во Исчистите Леќите

1291.20 -15 % DEN 1098.00

ESNBIE Мажите Rimless Стакло Титаниум Eyewear & Додатоци Myopia Очила Нови Mens Оптички Рамка во Исчистите ЛеќитеСпецификација : Модел БР...

Моден Спектакл Рамка Мажи Жени Со 5 Парчиња Клип На Поларизирани Очила За Сонце Магнетни Очила Машки Возење Myopia Оптички Рамка

649.44 -5 % DEN 617.00

=> Информации : 1 Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.2...

Трговија на големо(5pcs/многу) Титаниум Rimless Наочари Рамки Eyewear & Додатоци Myopia Очила за новодојдени Оптички Рамка

4555.20 -6 % DEN 4282.00

Трговија на големо(5pcs / многу) Титаниум Rimless Наочари Рамки Eyewear & Додатоци Myopia Очила за новодојдени Оптички РамкаДобредојдовте на нашата нова продавница : Повеќе Производи,Можете да ја посетите нашата друга продавница : Спецификација : Вид Потсетник : Почитувани Купувачи : Боја може да се меша во многу,Ве молиме оставете ги на боја / количина во многу кога ќе се направи нарачка.Модел БР...

Eye glasses рамки за жените eyeglass рамка eyewear monturas де gafas наочари рамки мажите тркалезна метална рамка очила EV1148

DEN 574.56

ЦРНАЗЛАТОСИВАБронзаСРЕБРО.ЦРВЕНАКако да се цел рецепт очила?1 Одберете рамка во нашата продавница.2 Контактирајте со нас, и испратите вашиот рецепт.3...

Жените Ретро Секси Наочари Рамка Мода Мачка Очи Јасно Леќа дами Eye Glasses

194.40 -32 % DEN 132.00

100% сосема нов и висок квалитет се Заштитат очите од песок, ветер Стилски очила за надворешна активност, удобно да носат мала тежина и голема сила отпорност Добро за вашите пријатели или да сиСпецификација : Тип : Наочари Одговара За : Унисекс Материјал : Метал & PC Големина : Вкупна ширина : 130mm Леќа Ширина : 51mm Рамка висина : 45mm Мост : 15mm Нога должина : 130mm Достапни бои : Црна / Сина / Hawksbill / Глазура / Розова / Хинап Црвена / Транспарентен Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Brightzone 2017 Нови Eye Glasses Рамки за Мажи Ретро Висок Квалитет Очила Рамка Мода Целосна Рамка Очила за Жени

623.52 -20 % DEN 499.00

=> Информации : 1 Купи тоа сега и вие може да го добиете бесплатни подароци, секој очила ќе дојде со 1pc очила случај и 1pc ткаенина за чистење.2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.