• Ново
Ветувањето на сличен легален начин 1Pcs Тигар Главата Ментол Balm Освежување Олеснување Главоболка Масло СУДБИНАТА

Ветувањето на сличен легален начин 1Pcs Тигар Главата Ментол Balm Освежување Олеснување Главоболка Масло СУДБИНАТА

Оценка на клиентот:
DEN 49.44
DEN 25.00 -49 %

Износ
Залиха

Опис : Тигар главата ментол balm е Кинески хербален лек Одлична за олеснување на бронхијална метеж. Врз основа на camphor и ментол, ќе имаат парно акција која носи повеќе крв во областа. Мал волумен, лесно да се носат кога ќе излезе. Опис : Димензии : Дијаметар : 2.5 см, Висок : 0.8 cm Боја : Како што се гледа од сликите Состојка : Ментол, масло од Еукалиптус, Camphor, Карамфил масло итн. Чување : на Ладно место ( Тоа ќе се стопи над 40 Степен) Употреба : 1. Може да се применува на вашиот храмови кога ќе го претрпе главоболка. 2. За настинка, главоболка, топлина мозочен удар, движење болест, убоди од инсекти, итн. 3. Само бришење Тигар Balm на градите и покријте ја со топла крпа. 4. Тоа исто така може да се користи како воздух два во бањата. Напомена : 1. Тоа е само за надворешна употреба. 2. Ако било несакани реакции, ве молиме да прекине да ја користите. 3. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. 4. Ве молиме овозможи 2-3cm грешка. Answer : ___________________________ Note : Кога место нарачате, ве молиме изберете ја точната количина Пакет се вклучени : 1 x Суштинско значење Balm Масло 10 x Тигар Етерично Масло 50 x Тигар Етерично Масло Внимание : ве Молиме изберете ја точната количина пред купувањето, ние имате 2 опции за избор, 1 Pcs / 10 Pcs / 50 Pcs

Карактеристики

НЕТО-WT.:
1 Компјутери, 10 Компјутери, 50 Компјутери
Тип На Објект:
Етерично Масло
Бренд Име:
Aichun Убавина
Состојка:
суштината на коските
Земја/Регион на Производство:
Кина
Етерично Масло Тип:
Соединение Етерично Масло
Број На Модел На:
JY-04
сертификација:
WZBJZ

Производи во категоријата

Карамфил Етерично Масло Познатиот Бренд LEOZOE Сертификат За Потекло Ланка Автентикација Ароматерапијата Висок Квалитет Карамфил Масло 10ML

951.84 -38 % DEN 590.00

Информација За Производот : Бренд : LEOZOEВид : Карамфил Етерично МаслоЗемја На Потекло : Шри Ланка, Индонезија, МадагаскарПретпазливост За Употреба : Ве Молиме Да Се Држат Настрана Од ДецатаКапацитет : 10 ML,Б СетУпотреба : Спа,Масажа,АроматерапијатаЕфект : Ублажување на болката, стабилизирање на расположението, го елиминира воспаление, antisepsisЗа Карамфил (ЛАВZOE)Карамфил...

Бесплатно купување на кожата care чисто растителна етерични масла САД увозот Gardenia масло Противобактериен Расчистување на топлина Purging оган

1156.80 -34 % DEN 764.00

Име на производ : Gardenia етерично маслоАнглиски : Gardenia МаслоНаучно Име : Gardenia jasminoidesЕкстракција сајт : екстракти од цвеќеЛокација : United StatesRubiaceae Gardenia е мирисна зимзелени грмушка, со висок медицински вредност...

20ml Зелен Чај Лаванда Зголеми Лимон Лили Јасмин Виолетова Ароматерапијата Чиста и Природни Етерични Масла

DEN 576.00

20ml Зелен Чај Лаванда Зголеми Лимон Лили Јасмин Виолетова Ароматерапијата Чиста и Природни Етерични МаслаЗа надворешна употреба само, избегнувајте контакт со очите...

0 превозот надомест нови слабеење Лаванда етерични масла да се губат телесната тежина и горат мастите телесната тежина брзо да се намали масното тело производи JY-06

142.08 -47 % DEN 75.00

Име на производ : Лаванда Етерични Масла 10ml се Етерични Масла се 10ml Лимон Етерични Масла 10ml Јасмин Етерично Масло 10ml Производ Ефикасност : Содржи Лаванда / роуз / teatree / екстракт, нека кожата да ги апсорбира влага и исхрана, климатизација кожа, нежна кожа тесни, одржување на кожата на влага рамнотежа, подобрување на кожата грубост предизвикана од недостаток на влага сувост, подобрување на хидратација на кожата, ја враќа еластичноста на кожата, оставајќи ја кожата розова сјај сјајни, еластична прецизен стара слава Повеќе намени : (1)Лицето за Нега на 13 капки во пена за чистење, вода, млеко, павлака, лицето маска и слично во комбинација за употреба (2)за Нега на Коса 5 капки во водата за миење на вашата коса, или пад во шампонот и балсамот се користи во, или директно да масажа на скалпот (3) Bady Грижа Меур бања, бања, или нозете, итн (4)Заштита на Животната средина може да биде како парфем спреј во средина Пакет содржина : 1 x Етерично Масло 10ml (ве Молиме изберете ја точната вкус) 0 превозот надомест нови слабеење Лаванда етерични масла да се губат телесната тежина и горат мастите телесната тежина брзо да се намали масното тело производи JY06

2017 Нова Убавина, Губење на Тежината Кафе Етерично масло Мрзливи слабеење прстен Тенок Појас Stovepipe Полно Тело Масти Горење Губење на Тежината

201.60 -27 % DEN 147.00

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, намалување на видливи знаци на Целулитот, како што се нерамнини на кожата со испакнатини на површината...

Бесплатно купување во нега на кожата чисто растителна етерични масла Цимет масло шри Ланка увозот Antibacteria Олесни варењето

954.72 -35 % DEN 621.00

Име : цимет маслоАнглиски име : ЦиметИме : (Cinnamomum) Cinnamomum zeylanicumЕкстракција сајт : Дестилација коратаЗемја на Потекло : Шри ЛанкаКвалитет : 100% Чисто Етерично Масло[Ефикасноста Убавина]Има благ astringent ефект, можете да се стегне доделување на кожата, отстранување брадавици подобро.[Употреба Белешки]Не може да се користи во високи дози , стимуланси , може да предизвика иритација на кожата или да предизвика гадење ;Бремени исклучен за да се избегне абортус.Опис : антибактериски, олеснување на дигестивниот и респираторниот тракт , намалување на менструални болки, вагинален исцедок третман , олеснување на мускулните спазми и ревматизам...

Бесплатни shoping за нега на кожата чисто растителна етерични масла француски Neroli увозот на нафта За сува кожа Чувствителни Несоница

2997.60 -35 % DEN 1948.00

Име на производ : Neroli маслоАнглиски име : NeroliБотаничкото Име : Цитрус aurantiunЕкстракција Извор : пупкаЕкстракција Метод : ДестилацијаПотекло : ФранцијаКвалитет : 100% чист етерични маслаNeroli е горчлив портокал, бели ливчиња, главниот извор за јужниот дел на Франција, Мароко, Египет, Италија,етерични масла добиени со дестилација, речиси проѕирна жолта, скапи, и поради своето производство стаорец ioсе зголеми речиси како ретки, 100 кг може да произведе 80 грама, како и со степенот на горчина, мирис мирис наl ilies.[Магична формула]Би Neroli етерични масла 6 капки во када, кои можат ефикасно да омекне роговиден на кожата и подобрување на кожата laxity, за елиминација на денот на интензивна замор е исто така корисни.2 Neroli етерични масла помеша со превозникот масла со лаванда, лимон етерични масла смеса, може да го подобри кожата е темно Чен и отстранување на лузни.3 ќе Neroli етерично масло директно на перница, сон може да помогне во подобрување на сонот, ќе Neroli етерично масло директно на перница, постои ефект за помагање на спиење, и депресијата може да биде ослабена на мозокот долго време не може да спие поради подобрување на спиење квалитет.4 меша со портокалова боја на водата како еден парфем или лосион : Pycnogenol во 100ml цвет од портокал додадете 2 капки на neroli етерично масло5 Додадете неколку капки од портокал цвет во превозникот масла, масажа на стомакот, смирување на желудникот да се справи со аспекти на гастроинтестиналниот спазам болка е многу ефикасна.6...

Dimollaure Чајно дрво Етерични Масла за Нега на Кожата мирис светилка овлажнител зачин Ароматерапијата етерични масла се Соочуваат со Масло за Масажа

205.44 -31 % DEN 142.00

DIMORE Чајно дрво Етерични Масла за Нега на Кожата Treatnent мирис светилка овлажнител зачин Ароматерапијата етерични масла се Соочуваат со Масло за МасажаПроизвод Ефикасност : Содржи екстракт од чајно дрво, нека кожата да ги апсорбира влага и исхрана, климатизација кожа, нежна кожа тесни,одржување на кожата на влага рамнотежа, подобрување на кожата грубост предизвикана од недостаток на влага сувост, подобрувањехидратација на кожата, ја враќа еластичноста на кожата, оставајќи ја кожата розова сјај сјајни, еластична прецизен стара славаПовеќе намени : (1)Лицето За Нега НаЗемете 25 капки етерично масло додадени тонер или лосион или крем за секојдневна лицето за нега на(2)За Нега На Коса5 капки во водата за миење на вашата коса, или пад во шампонот и балсамот се користи во, или директно да семасажа на главата(3)Целата Bady НегаЗемете 46 капки етерично масло да се приклучат на масажа на телото крем за тело масажа(4)Заштита На Животната СрединаТоа може да биде парфем спреј во животната средина(5)Бања&СпаДодадете соодветна количина на етерични масла во када, бања за 1520 минути, така што телото може да биде релаксирана(6)Нога НегаЗемете 3 до 6 капки етерично масло во топла вода, нозете се впие 1015 минути, го намалите стресот, да го промовира циркулацијата на крвта, физичката кондиција(7)Ароматерапијата миење на устатаСе 23 капки етерично масло во вода, миење на устата 1015 секунди, отстранување наслаги, имајте на ѕвонење свежи(8)АроматерапијатаВо ароматерапијата инструмент со додавање на 56 капки етерично масло, може да се прочисти воздухот, смирувачки релаксација

Убавина и Губење на Тежината на Телото Крем Кафе Слабеење Етерично масло 85ml Слабеење Анти Целулит Брзо Согорување Масти

232.80 -37 % DEN 147.00

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, намалување на видливи знаци на Целулитот, како што се нерамнини на кожата со испакнатини на површината...

Бренд нови се етерични Масла се Анти Навремено Крем Против Стареење Навремено Зацврстување Нега на Кожата Увезените Суровини и Материјали на корејски за Нега на Л?

93.12 -12 % DEN 82.00

Опис на производот Материјал листата : Rosa Rugosa Цвет Масло, Грозје Семе Масло Врвот Одделение Роуз Апсолутна МАСЛО Доаѓа во 15ml килибар стакло етерично масло шише...

50мл Frankincense Hydrosol Hydrolat Мало Подобрување на Еластичноста, се Намали Порите Чисто Етерично Масло за Нега на Кожата

1001.76 -41 % DEN 591.00

100% Чиста План За Органско Вештерка Frankincense HydrosolЗа ПроизводотОписFrankincense hydrosol течно млеко земени од дестилација на етерични масла, frankincense не само што го задржува активни состојки, но исто така да се задржи заврши хранливи материи...

Австралија Чиста Чајно Дрво Етерични Масла 25ml третман на акни, Отстранување намали порите лицето за нега на масло од чајно дрво моќен акни смена

1084.80 -34 % DEN 716.00

Масло од чајно Дрво Австралија е природен антисептик, Масло од Чајно Дрво е изведено од специјално избрани Чајно Дрво alternifolia лисја, фабрика роден на крајбрежните региони на северен Нов Јужен Велс и југоисточна Квинсленд, Австралија...

Бесплатно купување во нега на кожата чисто растителна етерични масла Австралиската увозот Еукалиптус, Масло 100ml Ублажување на болка Antirheumatic

911.04 -35 % DEN 592.00

Име : Еукалиптус етерично маслоАнглиски име : ЕукалиптусИме : (еукалиптус) Еукалиптус radiataЕкстракција сајт : Дестилација зеленилоЗемја на Потекло : АвстралијаКвалитет : 100% Чисто Етерично Масло (100% чист етерични масла)Променливи : Брзо[Преглед]Главно во Австралија, со просечна висина од 30 метри или повеќе, вкус е малку Chongbi кул мирисот на camphor, дестилација слободно кану во облик на листови, соодветен принос, така цената е евтин, но чуда, може да се рече дека во сад работи евтини, на само жалење е дека тоа е многу тешко да се вклучите camphor женски парфем, беше транспарентен и безбоен форма.[Употреба Белешки]Еукалиптус, масло е моќен, па да бидат повеќе внимателни доза, хипертензија и епилепсија најдобро да се избегнуваат, би можел да стане "хомеопатски" третмани варење агент.[Ефект]Аналгетик, антиревматски, антиинфламаторни, антибактериски, антиspasmodic, антивирусни, стерилизација, со balsam карактеристики, промовирање на лузни, олеснување на конгестија (оток), прочистување, диуретик, треска, намалување на шеќерот во крвта, insecticide на кожата, црвенило, мотивација, anthelmintic, лек за рани...

Нови Анти Целулит Лаванда етерични масла за Слабеење, Природата Цвет Тврдоглав Масти Гори Потентен Телесната Тежина Гори Масти Масло 10ml

130.56 -42 % DEN 76.00

Име на производ : Лаванда Етерични Масла 10ml се Етерични Масла се 10ml Лимон Етерични Масла 10ml Јасмин Етерично Масло 10ml Производ Ефикасност : Содржи Лаванда / роуз / teatree / екстракт, нека кожата да ги апсорбира влага и исхрана, климатизација кожа, нежна кожа тесни, одржување на кожата на влага рамнотежа, подобрување на кожата грубост предизвикана од недостаток на влага сувост, подобрување на хидратација на кожата, ја враќа еластичноста на кожата, оставајќи ја кожата розова сјај сјајни, еластична прецизен стара слава Повеќе намени : (1)Лицето за Нега на 13 капки во пена за чистење, вода, млеко, павлака, лицето маска и слично во комбинација за употреба (2)за Нега на Коса 5 капки во водата за миење на вашата коса, или пад во шампонот и балсамот се користи во, или директно да масажа на скалпот (3) Bady Грижа Меур бања, бања, или нозете, итн (4)Заштита на Животната средина може да биде како парфем спреј во средина Пакет содржина : 1 x Етерично Масло 10ml (ве Молиме изберете ја точната вкус) Нови Анти Целулит Лаванда етерични масла за Слабеење, Природата Цвет Тврдоглав Масти Гори Потентен Телесната Тежина Гори Масти Масло 10ml

Фабрика Цена Кафе Етерично масло од 8 дена Брзо Согорување на Масти и Слабеење за изгубиле тежина креми 85g тело нега 1 Шише Евтини

275.04 -47 % DEN 146.00

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, намалување на видливи знаци на Целулитот, како што се нерамнини на кожата со испакнатини на површината...

трговија на големо!!за нега на кожата, масло за Бесплатно купување во чисто растителна етерични масла француски увозот Смрека масло Отстранување на акни Телесна

2373.60 -35 % DEN 1543.00

Име на производ : смрекаБотаничкото Име : JunipercommunisЕкстракт Извор : овошјеЕкстракција Метод : ДестилацијаПотекло : француски увоз[Магична формула]Масажа на нафта во 20ml на база додадено 4 капки смрека етерично масло + 4 капки рузмарин етерично масло за масажа на лицето може да се забави hangover предизвика мачнина и главоболкиБ...

чисто растителна Хербална медицина масло ружино дрво Срцето Дрво билни масла Етерично масло традиционален Кинески

1460.64 -35 % DEN 949.00

2635529371785850 Убавина Оригинални Течност парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеИме на производ : dalbergiae билка маслоАнглиски име : ружино дрво Срцето ДрвоКорен екстракт делови : Сексуална вкус и да се врати на : xin, температура...

1 шише Кинески формула Масти Режач Кафе Етерично масло Detox Тело целулитот губење на масти слабеење

151.20 -5 % DEN 144.00

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, намалување на видливи знаци на Целулитот, како што се нерамнини на кожата со испакнатини на површината...

DISAAR Кафе слабеење 85 ml брзо губат телесната тежина масти горење крем Масажа

151.20 -5 % DEN 144.00

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, намалување на видливи знаци на Целулитот, како што се нерамнини на кожата со испакнатини на површината...

Познатиот бренд oroaroma природни пченица микроб етерично масло Регулатива ендокриниот подобрување на кожата липидите антиоксиданс исхрана пченица микроб масло

439.68 -40 % DEN 264.00

Исхрана состав Богата со витамин Д, Б, протеини, минерали, свежо кокосово масло, и linolenic acid, линолова киселина и други незаситени масни киселини, познат како витамин на кожата богатство, познат како "витамин Е цар"...

Бесплатно купување на Чисто растителна етерично масло масло од ѓумбир подобрување на ладно, акумулација на флегма, анти-губење на косата

1137.60 -35 % DEN 740.00

Англиски име : ЃумбирБотаничкото Име : Zingiber officinaleЕкстракт Извор : rootЕкстракција Метод : ДестилацијаМесто на Потекло : Кина[Забелешка]Се минимизира употребата на чувствителна кожа , така што нема да предизвика алергии[Историски употреба евиденција]Со векови, Индија, Кина и Јапонија, поради лековитите својства на ѓумбирот и карактеристики, како и широко се користат во традиционалните јадења на...

трговија на големо!!кожата автомобил за Бесплатно купување во чисто растителна етерични масла Римска камилица, масло чувствителни менструација здив лице-лифт

5745.60 -35 % DEN 3735.00

Име На Производ : Рим КамилицаБотаничкото Име : Anthemis nobilisЕкстракт Извор : суво цвеќеЕкстракција Метод : ДестилацијаПотекло : Рим[Преглед]Постојат два вида на важни квалитети, еден нарекува сина камилица, наречен Римска камилица, поранешниот главно во Германија, Унгарија, Египет, а вториот во Велика Британија, Бугарија, Југославија и Франција, на висина од околу 30 cm долги тенки зелени лисја, цвеќиња, бела, етерични масла изведено од цвеќиња...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.