• Ново
Природни црни бисери Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот пеперутка капка жените партија Накит

Природни црни бисери Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот пеперутка капка жените партија Накит

Оценка на клиентот:
DEN 3168.00
DEN 2661.00 -16 %

Износ
Залиха


Природни црни бисери Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот пеперутка капка жените партија Накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Главната скапоцен камен : природни бисери , камен Големина : 1p mm,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Карактеристики

Гем Боја:
Црна
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
URORU
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
CNAS
Должина:
43cm
Метали Тип:
Сребро.
Бисер Тип:
Tahitian Бисери
Обликотшема:
Животните
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Pendant Големина:
за мм
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Сертификат Број:
SC
Синџир Тип:
Линк Синџир
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
dl847
Големина На Бисер:
mm
боја:
Црна
Главната Скапоцен Камен:
природните Бисери
Метал Тип:
925 Sterling silver

Производи во категоријата

Koraba парична Казна Накит Уникатната Прекрасна Природна Розова Мраз Калцедон Рачно резбани Ruyi Pendant Ѓердан Бесплатен Превозот

DEN 1248.00

Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во рок од 1530 ДенаВнимание : Секој објект ќе биде обложена со течна масло и завиткани многу добро кога ќе го примите објект...

AOBOCO 925 Sterling Silver Делфин ААА Кубни Циркони Кристал Pendant Ѓердан парична Казна Накит Жените Мода Подарок За Неа PYX0112

1296.00 -30 % DEN 907.00

$23.60 Се Купи Сега За $12.73 Се Купи Сега За $21.80 Се Купи Сега За $23.58 Купи Сега$8.39 Се Купи Сега За $17.45 Се Купи Сега За $10.79 Се Купи Сега За $9.75 Купи СегаSKU PYX0112 Bijoux Тип Pendant Ѓердан Накит Количина 1 парче Метал Тип 925 sterling silver Карактер Делфин Тежина 4.73 g Pendant Големина 27.7 мм*19.1 mm Синџир Тип Кутија Синџир, 0.8 mm Должина на Синџирот на 18inch Цел политика Не MOQ, Мостра или Customsize цел е добредојден...

Sterling Silver Ѓердани Мажите Синџир Чиста Фондацијата Сребро Синџир Шарм Накит 50CM

2189.76 -49 % DEN 1117.00

Плоча : Автентични 925 Sterling Silver Ѓердани Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Роденден / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : пријател, Девојка / Жена / Мајка OPP Вреќа,Исклучителен Подарок Кутија : Безбедно, Вредни и Чесни

Висок Квалитет на Модата бела Долга Бисер Ѓердани Барок Природните Слатководни Бисер Бисер Накит За Жените Ѓердан Додатоци

1431.36 -35 % DEN 930.00

Име на производ со Висок Квалитет Мода бела Долга Бисер Ѓердани Барок Природните Слатководни Бисер Бисер Накит За Жените Ѓердан Додатоци Бисер ФормаБарокот бисер форма Бисер Големина1011mm слатководни бисер Должина околу 90cm Бисер квалитет ААА Бисер боја бела бисер боја Пакет накит кутија.

Природните Бела Druzy Ахат Петокрак Облик Pendant Поврзани Синџири Ѓердан Мода Жена Накит

369.60 -8 % DEN 340.00

Природните Бела Drusy Ахат Камен Груба Минерални Ѕвезда Pendant Поврзани Синџири ЃерданОписи : Материјал Природни Drusy АхатБојакако слики / Златна боја позлатаPendant Големиназа 20mm / 18 инчи должина синџириПовеќе Деталиќе добиете 1pc neckalceЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат во добра состојба,ако не сте задоволни со стоката што доби,ве молиме слободно контактирајте со нас!Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во светлина кутија,поради различни компјутерски екрани .светлината изложеноста итн,бојата може да биде малку поинаква..Големина на Белешки неколку објекти во нашите продавници се единствени по големината и обликот(како што се drusy камен приврзоци),па големината е приближна мерка.Марко 1...

1pc Вистински. 925 Sterling Silver Јасно Бели CZ камен поставени длабоко V Геометриски Приврзоци Ѓердан Шарм, GTLX768

532.80 -12 % DEN 469.00

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : 1pc Вистински 925 Sterling Silver Јасно Бели CZ "V" Приврзоци Ѓердан ЗНАК, GTLX768Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Големина : PENDANT,16 MM15 MM синџир 18"Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : Сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е секое време.1.НИ Купувачот, 1018days2.Други Земјата на Купувачот,2538days3...

moonstone кварц бел круг ѓердан 8/10/12mm 18inch FPPJ трговија на големо и монистра природата сина rabinbow

DEN 287.52

материјал : moonstone кварц (ова не е moonstone)облик : тркалезнаголемина : 8mm 10мм 12mmдолжина : 18inchприродата слатководни бисер ,неговата близина круг ,и лицето има некои природата на самото место и раст вени ,ве молиме да забележите ! sometims можеби не сите се исти како се покаже слика ѓердан !

Природни Топаз Pith Ахат Круг тока Pendant Ѓердан Џемпер Синџир Накит за Подарок трговија на Големо

DEN 758.40

Природни Топаз Pith Ахат Безбедност PendantПриродни jade боја ќе мора нијанси, како и текстура од камен;Во текот 100ние испрати слободни емс или fedex;

Koraba парична Казна Накит Природна Бела Рачно резбани Кинески Hetian Jade Pendant Змеј +Јаже Ѓердан Бесплатен Превозот

DEN 1248.00

Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во рок од 1530 ДенаВнимание : Секој објект ќе биде обложена со течна масло и завиткани многу добро кога ќе го примите објект...

Koraba Парична Казна Накит Природни Црна Obsidian Рака Врежан Змеј Главата Среќа Pendant Слободни Ѓердан Бесплатен Превозот

DEN 1344.00

Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во рок од 1530 ДенаВнимание : Секој објект ќе биде обложена со течна масло и завиткани многу добро кога ќе го примите објект...

ИСТОК СВЕТОТ Килибар Ѓердан за Жените рачно изработени Мајка Ден Подароци Заврзана Природни скапоцен камен Балтички Килибар Монистра Јака Мама Накит

810.24 -22 % DEN 632.00

Ние сме Моделот на Природен Килибар .Ова е за Мајка ми дизајн, сите килибар накит може да се направи за бебето и мама...

Природни зелени смарагд гем Ѓердан Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан 925 sliver Домот Симпатична смешковци соочуваат жените девојка подарок Накит

5712.00 -16 % DEN 4798.00

Природни зелени смарагд гем Ѓердан Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан 925 sliver Домот Симпатична смешковци соочуваат жените девојка подарок НакитПриродни месечината на каменот е мистериозен гем, со светло сина месечина ефект, и на месечината како мистериозна.Може да донесат луѓе праска цвет, исто така, имаат добро здравје.Иста боја како на месечината, па во темнината повеќе убава и шармантна...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.