• Ново
Naomy&ZP Бренд Изјава Chocker Ѓердан Chokers Кристал Моќ Голема Жените Макси Ѓердан Ѓердан Јака Мода Накит Готски

Naomy&ZP Бренд Изјава Chocker Ѓердан Chokers Кристал Моќ Голема Жените Макси Ѓердан Ѓердан Јака Мода Накит Готски

Оценка на клиентот:
DEN 573.12
DEN 458.00 -20 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Naomy&ZP
Обликотшема:
Цвет
Pendant Големина:
3.5 см
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Макси Изјава Ѓердан ѓердан
Стил:
Чешка
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Легура
Тежина:
99g
ѓердан ѓердан:
ѓердан ѓердан
голем ѓердан:
голем ѓердан
етничките ѓердан:
Етничките ѓердан
бохемски ѓердан:
бохемски ѓердан
макси ѓердан:
макси ѓердан
изјава ѓердан:
изјава ѓердан
Ѓердан:
Ѓердан

Производи во категоријата

Најновите Бренд Кристал Камен Teardrop Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан за Жени

334.08 -18 % DEN 274.00

Најновите Бренд Кристал Камен Teardrop Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан за Жените : 1 Материјал : Метал Линк синџир со Кристално камен teardrop привезоци, со најдобри сјајна & јасност, го прави fashion & класичен Приврзоци Ѓердан Изјава ѓердан, поздравен во светот;2...

Домот Светло Виолетова Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Топла Продажба Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Новиот Објект Парфем Жените Бренд За Накит Шик Цвеќиња Tassel Pendant Најдобри Пријатели Ѓердан

415.68 -10 % DEN 374.00

Новиот Објект Парфем Жените Бренд за Накит Шик Цвеќиња Tassel Pendant Најдобри Пријатели Ѓердан јас s неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.Функција : * Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни* Синџирот е доволно силна да се носат* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие* Носете го со себе за подарокДетали Фотографии : Новиот Објект Парфем Жените Бренд За Накит Шик Цвеќиња Tassel Pendant Најдобри Пријатели ЃерданИме На Производ : Нова Точка Парфем Жените Бренд За Накит Шик Цвеќиња Tassel Pendant Најдобри Пријатели Ѓердан Главен Материјал : Зависи од дизајни,челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,природата камен и така натаму...

Qingmos Вистински 12mm Круг Бела Природен Висок квалитет MoonStone 18 Chokers Ѓердан за Жените-ne5676 трговија на Големо/мало за Слободен брод

1728.00 -38 % DEN 1071.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Qingmos Вистински 12mm Круг Бела Природен Висок квалитет Moon Stone 18" Chokers Ѓердан за Женитеne5676 трговија на Големо / мало за Слободен бродОпис : Работи : Qingmos Вистински 12mm Круг Бела Природен Висок квалитет Moon Stone 18" Chokers Ѓердан за Женитеne5676 трговија на Големо / мало за Слободни брод Должина / Дијаметар : 18 инчи / околу 12mm затворач : сребро позлатен затворач Облик / Боја : Совршен Круг / Вистинска Природна бела Тежина : околу 90g S / N : nec5676 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат ПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Шарм Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

2018 Нова Жешка Мода Геометриски Правоаголник Круг Sequins Pendant Multilayer Метал Линк Синџир Chokers Ѓердани За Жените Накит

35.52 -49 % DEN 18.00

1 Добиете забава на почетната страница во нашата продавница 2 Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето...

Шарм Браун Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Буда Pendant гем Ѓердан Насмевка Буда Бела Pendant Парче Маитреја Буда Pendant

1189.44 -25 % DEN 892.00

ОписТоп qualité; le prix concurrentiel; bateau rapide; déposez ordre de Combin navire disponible; ле meilleur и Opportun; 100% Задоволство;1 : ) Je suis он fournisseur en Chine, vosavez que La Chine де maind 'œuvre sont très célèbre, moins cher et la qualité est très rigoureux, donc beaucoup де ла célèbre Marque КО...

Моден Накит Синџир Кристал Кристал Ѓердан Изјава Лигавче Ѓердан

843.36 -10 % DEN 759.00

Нови Пристигнување Накит Синџир На Модни Рачно Изработени Топла Буци ЃерданОписВе молиме имајте во предвид : Цвеќе или кристали ќе има промена на бојата поради различни временски масовно производство, но тоа нема да има премногу битна разлика,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа...

ЈУН RUO Моден Бренд Жена Накит Зголеми Златна Боја Седум Кристали Ѓердан Ѓердан 316 L ' Рѓосувачки Челик Накит Девојка Не Исчезнат

602.40 -45 % DEN 331.00

Детали За ПроизводотМатеријал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен + ААА циркон кристално* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат , МОЖЕ да се НОСАТ ВО Бања Производ карактеристикиВисоко полиран / Спречување на алергијата / парична Казна изработканикогаш не исчезнат Pendant Големина0.5 ЦМ Должина од 40 ЦМ пакувањеOPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilfНапомена : овој објект не е предмет на 24час испраќање полиса, контактирајте го suppler предсо нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

2017 Нова Едноставна Гроздобер Бакар Sequin Ѓердан Ѓердани за Жени, Девојки Chocker Јака Bijoux Вратот Накит Подароци

47.52 -20 % DEN 38.00

[xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763]Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !ЦелЦел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .Цел >$150 ,Слободни EMS / UPS / FEDEX / DHL / ТНТ...5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !2016 година Нови Едноставна Гроздобер Бакар Sequin Ѓердан Ѓердани за Жени, Девојки Chocker Јака Bijoux Вратот Накит ПодароциПредмет Тип : Ѓердан ЃерданСтил : корејски, Гроздобер и МодаМатеријал : Бакар ЛегураБоја : ЗлатнаДолжина : 29cm+10cmДизајн : Бакар Sequin ЃерданКвалитет : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетПакет : OPP ВреќаТежина : 3.5 g / еезКоличина : 1 КОМПЈУТЕР[xlmodel][фото][0000]1...

N01014 Мода Накит Нови Пристигнување Фабрика Трговија На Големо Нови Shinny Златна Боја Жените Изјава Меур Сладок Ѓердан

512.64 -10 % DEN 461.00

Да Се Искрени Клиенти : Бесплатен превозот за сите нарачате повеќе од $10, Ако не можете да нарачате повеќе од $10, ве молиме додадете на товар на трошоците на вашиот количка...

Моден Нерѓосувачки Челик Јаже, Верига Chokers Шарм DIY Сребрена Боја Извртени Ѓердан со што За Мажите Женски Накит 2mm

72.96 -34 % DEN 48.00

CJA0000027Спецификација : Бренд новиМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : сребро, како слика покажува8 Styles за вашиот изборСтилШирина(mm)Должина#12, 3, 418inch,19inch,20inch,21inch,22inch,24inch,26inch #2 4,5,6,9#3 3,4,5,6,7#4 3,4,5,6#5 2,3,4,5,6#6 2,3,4,5#7 2#8 2,3Пакет се вклучени : 1pc x мажите не ' рѓосувачки челик синџирAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 12cmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Жена класичен накит ѓердан 8мм круг мушка светло сина Природни ЈУЖНА МОРСКА ШКОЛКА БИСЕР ЃЕРДАНИ 18 45см

479.52 -30 % DEN 336.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Шарм Atrovirens Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Класичен!18inchs Бисер Ѓердани Малку Бела Мали Парчиња Раѓа Keshi Бисер Ѓердани МОДА НАКИТ трговија на Големо Бесплатен Превозот

2399.52 -12 % DEN 2112.00

Добредојдовте на terisa накиттрговија на големо 18'inchs АА 1015 MM Природна Бела боја бисер Ѓердани Бело злато позлатен затворач Мода жената накит топла продажба FN462МетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

жена ѓердан 12-16mm светла Златна боја Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи срцето затворач

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Совршен Круг Бисер Сребрен Ѓердан,ААА 6.5-7MM Слатководни Бисер Ѓердани,Еден Бел Бисер Накит,Свадба Brithday Подарок

1872.00 -13 % DEN 1629.00

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Светло Зелена Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.