• Ново
година Нови Капка Превозот 925 Sterling Silver Ѓердани Насмевка Лице Ѓердани Накит Јака Colar де Plata

година Нови Капка Превозот 925 Sterling Silver Ѓердани Насмевка Лице Ѓердани Накит Јака Colar де Plata

Оценка на клиентот:
DEN 248.16
DEN 208.00 -16 %

Износ
Залиха


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
UQBing
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
СМ-1309
Функција:
Фитнес Тракер
Pendant Големина:
исто како слика
Материјал:
925 Sterling silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
Метал Печат:
925,Фунта
is_customized:
Yes
Должина:
40cm-45cm

Производи во категоријата

Црвено Дванаесет Близнаци Зајакот Змеј Змија Коњ Мајмун Куче, Волк Pendant Ѓердан Машки Женски Мке

3157.44 -25 % DEN 2368.00

ОписТоп qualité; le prix concurrentiel; bateau rapide; déposez ordre de Combin navire disponible; ле meilleur и Opportun; 100% Задоволство;1 : ) Je suis он fournisseur en Chine, vosavez que La Chine де maind 'œuvre sont très célèbre, moins cher et la qualité est très rigoureux, donc beaucoup де ла célèbre Marque КО...

2018 моден Бисер Ѓердан Ѓердан за Жените Краток Дизајн 6 Боја Голема Бисери Ѓердан Изјава Колиер Партија Накит

287.04 -25 % DEN 216.00

2018 моден Бисер Ѓердан Ѓердан за Жените Краток Дизајн 6 Боја Голема Бисери Ѓердан Изјава Колиер Партија Накит

Jewdy 10 КОМПЈУТЕРИ/Set Ѓердан Ѓердани Готски Тетоважа Црна Чипка Кожа Сомот Колиер Жените Јака Femme Chocker Накит 90-тите години Панк

191.52 -35 % DEN 124.00

Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени За промет на големо, ќе им понуди на попуст и Цел 150$ Бесплатен Превозот на курирската служба DHL / EMS / ARAMAX.....

Шарм Бела Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Мир пуста зелена калцедон тока pendant ѓердан облека за мажи и жени гем>БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

1385.76 -25 % DEN 1039.00

ОписТоп qualité; le prix concurrentiel; bateau rapide; déposez ordre de Combin navire disponible; ле meilleur и Opportun; 100% Задоволство;1 : ) Je suis он fournisseur en Chine, vosavez que La Chine де maind 'œuvre sont très célèbre, moins cher et la qualité est très rigoureux, donc beaucoup де ла célèbre Marque КО...

ANKA бренд шупливи мушка chokers ѓердан двојно слоеви кристал chokers ѓердан Божиќ Подарок Кристали од Сваровски 106871

DEN 479.52

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИбренд шупливи мушка chokers ѓердан двојно слоеви кристал chokers ѓердан Ден на Мајката подарок Кристали од Сваровски® Материјал : алуминиумски,Кристали од Сваровски® плоча : Родиум Позлатен големина : 0.8*0.8 CM тежина : 10.2 g

Моден Нерѓосувачки Челик Јаже, Верига Chokers Шарм DIY Сребрена Боја Извртени Ѓердан со што За Мажите Женски Накит 2mm

72.96 -34 % DEN 48.00

CJA0000027Спецификација : Бренд новиМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : сребро, како слика покажува8 Styles за вашиот изборСтилШирина(mm)Должина#12, 3, 418inch,19inch,20inch,21inch,22inch,24inch,26inch #2 4,5,6,9#3 3,4,5,6,7#4 3,4,5,6#5 2,3,4,5,6#6 2,3,4,5#7 2#8 2,3Пакет се вклучени : 1pc x мажите не ' рѓосувачки челик синџирAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 12cmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

Светло Зелена Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

N00976 Мода Накит Нови Пристигнување Фабрика Трговија На Големо Гроздобер Злато Боја На Виножито Шарени Изјава Претерани Ѓердан

728.64 -10 % DEN 656.00

Да Се Искрени Клиенти : Бесплатен превозот за сите нарачате повеќе од $10, Ако не можете да нарачате повеќе од $10, ве молиме додадете на товар на трошоците на вашиот количка...

Блескави Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Жена Макси Ѓердан Јака Синџир Мулти-слој CCB Занитвам Долго Tassel Ѓердан Панк Гроздобер Накит за Жена Bijoux

180.48 -34 % DEN 119.00

Боја : бронзени / златоSi ze : синџирот is45cm;како се покаже сликаТежина : 39g / pcМатеријал : алуминиумски,CCB(на занитвам е CCB)

Шарм Браун Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.