• Ново
година Гроздобер Ретро Црн Сомот Ѓердан Ѓердан Жените Chokers Ѓердани Chocker collares mujer Колиер рас де cou

година Гроздобер Ретро Црн Сомот Ѓердан Ѓердан Жените Chokers Ѓердани Chocker collares mujer Колиер рас де cou

Оценка на клиентот:
DEN 23.52
DEN 23.00 -2 %

Износ
Залиха

Occassion : Гроздобер Ретро Црн Сомот Ѓердан Партија Ѓердан
[xlmodel]-[производи]-[25763] Топла Нова Мода Љубители Supernature Mov 2016 Година Нови Модни Накит Имитација Тит Нова Мода Мулти слој Геометриски Desi Смрт Белешка Двојно L Yagami Не-mainstr 2016 година Панк Занитвам Долго Црно Кадифе Chok Славна личност Двоен Слој Црна Имитација Нови Готски Мода Бела Црна Чипка Ch 2016 Година Нови Пристигнување Модната Панк Црна Дин Faux Suded Кожа Долг Синџир на Едноставен L Долго Faux Велур Кожа Синџир Ѓердан
[xlmodel]-[custom]-[25759]
Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !
Цел
Цел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .
Цел >$150 ,Слободни EMS/UPS/FEDEX/DHL/ТНТ...
5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !
[xlmodel]-[custom]-[8888]
2016 година 1pcs Гроздобер Ретро Црн Сомот Ѓердан Ѓердан Жените Chokers Ѓердани Chocker collares mujer Колиер рас де cou
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[25761]
1. Прашање : што е вашиот Minimun цел ?
Мин.нарачката е 8 обезбеди бесплатен превозот од кина пост на сите земја;
Откако ќе брод, да обезбеди следење на број ,ќе чини околу 15-35 дена за да стигне до вас.
Ако ви се купат помалку од 8 ние ќе ја додадете 1.49$ како превозот цена на вашата нарачка.
2. Прашање : како може да ви обезбеди мене експрес испорака?
Кога цел повеќе од 180 долари, ве молиме изберете "кина пост" бесплатен превозот прво, плаќаат директно.
Откако ќе се плати, ние ќе го промени за да испратите за вас од страна на FEDEX, UPS-от, DHL,или ЕМС,само да се земе 7-15 дена за да стигне до вас, откако ние брод.
3. Прашање : дали ќе се обезбеди намалувањето на превозот?
Ние обезбедуваме пад на превозот, може да се испрати на производи за вашите клиенти директно.
4.Прашање : дали треба да плаќаат дополнителен данок?
Ние ќе се прогласи парцела како подарок и многу мала вредност , така што нема потреба да се плаќа данок или само помал данок.
5. Прашање : Може да ви обезбеди повеќе попуст ?
Цената на нашата веб страница се финалната цена, повеќето од нив речиси најевтиниот на aliexpress.
Ве молиме да не?т прашајте нè за повеќе попуст, ќе нема одговор и не?т обезбедуваат екстра попуст.
6. Прашање : Дали сите тие се во акции, може да се плати?
Во нормални, сите наши производи се во парк, па можете да нарачате и да плаќаат директно.
Но некое време,ако можеме да се сретнеме со некој нема акции, ние ќе ве известиме пред ние брод, а потоа можете да направите промена или наплата.
7. Прашање : Што е обработка на време?
Откако ќе се плати, ние ќе започне на процесот на нарачка и да се обиде да испрати за вас во рок од 1-3 дена.
Некои големи цел може да ве чини некои повеќе денови, се надеваме на вашето разбирање!
8. Прашање : Ако на производи оштетени или пратката изгубени, она што можам да направам?
Не't worry,ако постојат било кој квалитет на проблем или оштетени производи,или ако парцели изгубиле,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање на или препратете за вас.

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
1
Компатибилност:
ios
Pendant Големина:
како Слика
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
ALYMMO
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
31cm
Име:
Ретро Црн Сомот Ѓердан Ѓердан Гроздобер
Време:
Две илјади и шеснаесет
Пакет:
Во Една Opp Вреќа 1pcs
Стил:
Жените Chokers Ѓердани Chocker Етнички
Пол:
Жените Chokers Ѓердани Chocker Жени
Тежина:
Flower Chokers Tattoo Choker 8g

Производи во категоријата

Топла Продажба Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

2018 Нови Пристигнување Мода Цвет Torques Јака Црна Chokers Ѓердан Сомот Цутот На Црешни Pendant За Жените Накит

25.92 -50 % DEN 13.00

1 Добиете забава на почетната страница во нашата продавница 2 Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето...

Слатка и Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

bls-чудо панк мода накит додатоци мешавина боја кристал h ѓердан Ѓердан за неколку љубовници' N507

47.52 -5 % DEN 45.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !!!Опис : Материјал : алуминиум обложено со златоБоја : како на сликатапакет : 1pcs со opp вреќапредмет : blsчудо панк мода накит додатоци мешавина боја кристал h ѓердан Ѓердан за неколку љубовници' N507Здраво, Драги ПријателДобредојдовте во мојата продавница ,ние сме мило да услуга за вас .Сега ние се воведе нашата продавница за да сите firend : ДАНОЧНИ / царинскаУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Се враќаНие прифаќаме да се вратат.Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;2.Се врати во рок од 7 дена;3.Купувачи се плати за враќање поштарина.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.Зошто да го одберете нашата продавница : Различни производиНајдобра услуга

Жена Накит, Модерен Златна Боја Синџир 9 Редови ѓердан Multilayer Ѓердан Светло зелена мушка howlite камен мешани

2399.52 -30 % DEN 1680.00

Објектот број 6 N00231Синџир Големина : 18inch 45см(Прилагодливи)Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

2018 Нови Доаѓањето На Модата На Животните Torques Јака Црна Chokers Тренди Ѓердан Сомот Ретро Слон Pendant За Жени

24.00 -50 % DEN 12.00

започнете1 Добиете забава на почетната страница во нашата продавница 2 Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето...

Бесплатен превозот модни дами накит елегантен чипка ѕвезда pendant краток ѓердан темперамент девојки додатоци

120.00 -10 % DEN 108.00

политика за испорака Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 13 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број. За НАС купувачи повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 715 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост...

ЈУН RUO Моден Бренд Жена Накит Зголеми Златна Боја Седум Кристали Ѓердан Ѓердан 316 L ' Рѓосувачки Челик Накит Девојка Не Исчезнат

602.40 -45 % DEN 331.00

Детали За ПроизводотМатеријал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен + ААА циркон кристално* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат , МОЖЕ да се НОСАТ ВО Бања Производ карактеристикиВисоко полиран / Спречување на алергијата / парична Казна изработканикогаш не исчезнат Pendant Големина0.5 ЦМ Должина од 40 ЦМ пакувањеOPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilfНапомена : овој објект не е предмет на 24час испраќање полиса, контактирајте го suppler предсо нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

2017 Нова Едноставна Гроздобер Бакар Sequin Ѓердан Ѓердани за Жени, Девојки Chocker Јака Bijoux Вратот Накит Подароци

47.52 -20 % DEN 38.00

[xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763]Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !ЦелЦел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .Цел >$150 ,Слободни EMS / UPS / FEDEX / DHL / ТНТ...5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !2016 година Нови Едноставна Гроздобер Бакар Sequin Ѓердан Ѓердани за Жени, Девојки Chocker Јака Bijoux Вратот Накит ПодароциПредмет Тип : Ѓердан ЃерданСтил : корејски, Гроздобер и МодаМатеријал : Бакар ЛегураБоја : ЗлатнаДолжина : 29cm+10cmДизајн : Бакар Sequin ЃерданКвалитет : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетПакет : OPP ВреќаТежина : 3.5 g / еезКоличина : 1 КОМПЈУТЕР[xlmodel][фото][0000]1...

Моден Нерѓосувачки Челик Јаже, Верига Chokers Шарм DIY Сребрена Боја Извртени Ѓердан со што За Мажите Женски Накит 2mm

72.96 -34 % DEN 48.00

CJA0000027Спецификација : Бренд новиМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : сребро, како слика покажува8 Styles за вашиот изборСтилШирина(mm)Должина#12, 3, 418inch,19inch,20inch,21inch,22inch,24inch,26inch #2 4,5,6,9#3 3,4,5,6,7#4 3,4,5,6#5 2,3,4,5,6#6 2,3,4,5#7 2#8 2,3Пакет се вклучени : 1pc x мажите не ' рѓосувачки челик синџирAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 12cmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

2017 Продажба Chokers Ѓердани Жените Collares Ѓердани & Приврзоци Колиер Нови Пристигнување Рачно Изработени Кристал Заврши Цвет Ѓердан

2268.00 -49 % DEN 1157.00

Добредојдовте на Milos Продавница за НакитИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

2017 Црн Сомот Ѓердан Жените Кристал Chocker Ѓердан Кристал Chokers Ѓердан Колиер рас де cou collares mujer

28.32 -12 % DEN 25.00

[xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763]Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !ЦелЦел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .Цел >$150 ,Слободни EMS / UPS / FEDEX / DHL / ТНТ...5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел ![xlmodel][фото][0000]1...

Jewdy 10 КОМПЈУТЕРИ/Set Ѓердан Ѓердани Готски Тетоважа Црна Чипка Кожа Сомот Колиер Жените Јака Femme Chocker Накит 90-тите години Панк

191.52 -35 % DEN 124.00

Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени За промет на големо, ќе им понуди на попуст и Цел 150$ Бесплатен Превозот на курирската служба DHL / EMS / ARAMAX.....

Црвено Дванаесет Близнаци Зајакот Змеј Змија Коњ Мајмун Куче, Волк Pendant Ѓердан Машки Женски Мке

3157.44 -25 % DEN 2368.00

ОписТоп qualité; le prix concurrentiel; bateau rapide; déposez ordre de Combin navire disponible; ле meilleur и Opportun; 100% Задоволство;1 : ) Je suis он fournisseur en Chine, vosavez que La Chine де maind 'œuvre sont très célèbre, moins cher et la qualité est très rigoureux, donc beaucoup де ла célèbre Marque КО...

Нова Мода Boho Ѓердан Ѓердан, Сребрена Ѕвезда Ѓердан XL777

40.80 -4 % DEN 39.00

комбо Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPSот, EMS, FEDEX, DHL, ARAMEX (за делот земји) за 35 дена испорака Внимание За руски Пријатели : 1)ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање 2)ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Не, Улица, Град, Регион и држава,во Спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3) Ние не сме одговорни за ВАШИТЕ ГРЕШКА Цел треба да се провери својата цел пред адреса е точна...

Домот Светло Виолетова Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Шарм Atrovirens Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

N01014 Мода Накит Нови Пристигнување Фабрика Трговија На Големо Нови Shinny Златна Боја Жените Изјава Меур Сладок Ѓердан

512.64 -10 % DEN 461.00

Да Се Искрени Клиенти : Бесплатен превозот за сите нарачате повеќе од $10, Ако не можете да нарачате повеќе од $10, ве молиме додадете на товар на трошоците на вашиот количка...

2018 моден Бисер Ѓердан Ѓердан за Жените Краток Дизајн 6 Боја Голема Бисери Ѓердан Изјава Колиер Партија Накит

287.04 -25 % DEN 216.00

2018 моден Бисер Ѓердан Ѓердан за Жените Краток Дизајн 6 Боја Голема Бисери Ѓердан Изјава Колиер Партија Накит

Буда Pendant гем Ѓердан Насмевка Буда Бела Pendant Парче Маитреја Буда Pendant

1189.44 -25 % DEN 892.00

ОписТоп qualité; le prix concurrentiel; bateau rapide; déposez ordre de Combin navire disponible; ле meilleur и Opportun; 100% Задоволство;1 : ) Je suis он fournisseur en Chine, vosavez que La Chine де maind 'œuvre sont très célèbre, moins cher et la qualité est très rigoureux, donc beaucoup де ла célèbre Marque КО...

Совршен Круг Бисер Сребрен Ѓердан,ААА 6.5-7MM Слатководни Бисер Ѓердани,Еден Бел Бисер Накит,Свадба Brithday Подарок

1872.00 -13 % DEN 1629.00

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Парична Казна Буци Накит Задржи На Сребро 2015 Година Нови Жените Гроздобер Додаток Персонализирана Кристал Ѓердан Остава Ѓердан За Ноќни Клубови

319.68 -11 % DEN 285.00

Производство : Парична Казна Буци Накит Задржи На Сребро 2015 Година Нови Жените Гроздобер Додаток Персонализирана Кристал Ѓердан Остава Ѓердан За Ноќни КлубовиРеден Број : xl01551Големина на : Должина : 45см Големина : 2.5*7.5 cmТежина : 90g

Моден Накит Синџир Кристал Кристал Ѓердан Изјава Лигавче Ѓердан

843.36 -10 % DEN 759.00

Нови Пристигнување Накит Синџир На Модни Рачно Изработени Топла Буци ЃерданОписВе молиме имајте во предвид : Цвеќе или кристали ќе има промена на бојата поради различни временски масовно производство, но тоа нема да има премногу битна разлика,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.