• Ново
Пад на Превозот 925 Sterling Silver Ѓердани Мали Рогови 925 Сребрен Класичната Изјава Ѓердани Накит Јака Colar де Plata

Пад на Превозот 925 Sterling Silver Ѓердани Мали Рогови 925 Сребрен Класичната Изјава Ѓердани Накит Јака Colar де Plata

Оценка на клиентот:
DEN 247.68
DEN 208.00 -16 %

Износ
Залиха


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
Број На Модел На:
SMXX-002
Pendant Големина:
исто како слика
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
925 Sterling silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Должина:
40cm-45cm

Производи во категоријата

2017 Продажба Chokers Ѓердани Жените Collares Ѓердани & Приврзоци Колиер Нови Пристигнување Рачно Изработени Кристал Заврши Цвет Ѓердан

2268.00 -49 % DEN 1157.00

Добредојдовте на Milos Продавница за НакитИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Мир пуста зелена калцедон тока pendant ѓердан облека за мажи и жени гем>БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

1385.76 -25 % DEN 1039.00

ОписТоп qualité; le prix concurrentiel; bateau rapide; déposez ordre de Combin navire disponible; ле meilleur и Opportun; 100% Задоволство;1 : ) Je suis он fournisseur en Chine, vosavez que La Chine де maind 'œuvre sont très célèbre, moins cher et la qualité est très rigoureux, donc beaucoup де ла célèbre Marque КО...

Светло Зелена Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Совршен Круг Бисер Сребрен Ѓердан,ААА 6.5-7MM Слатководни Бисер Ѓердани,Еден Бел Бисер Накит,Свадба Brithday Подарок

1872.00 -13 % DEN 1629.00

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

2017 Црн Сомот Ѓердан Жените Кристал Chocker Ѓердан Кристал Chokers Ѓердан Колиер рас де cou collares mujer

28.32 -12 % DEN 25.00

[xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763]Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !ЦелЦел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .Цел >$150 ,Слободни EMS / UPS / FEDEX / DHL / ТНТ...5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел ![xlmodel][фото][0000]1...

Новиот Објект Парфем Жените Бренд За Накит Шик Цвеќиња Tassel Pendant Најдобри Пријатели Ѓердан

415.68 -10 % DEN 374.00

Новиот Објект Парфем Жените Бренд за Накит Шик Цвеќиња Tassel Pendant Најдобри Пријатели Ѓердан јас s неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.Функција : * Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни* Синџирот е доволно силна да се носат* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие* Носете го со себе за подарокДетали Фотографии : Новиот Објект Парфем Жените Бренд За Накит Шик Цвеќиња Tassel Pendant Најдобри Пријатели ЃерданИме На Производ : Нова Точка Парфем Жените Бренд За Накит Шик Цвеќиња Tassel Pendant Најдобри Пријатели Ѓердан Главен Материјал : Зависи од дизајни,челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,природата камен и така натаму...

N01014 Мода Накит Нови Пристигнување Фабрика Трговија На Големо Нови Shinny Златна Боја Жените Изјава Меур Сладок Ѓердан

512.64 -10 % DEN 461.00

Да Се Искрени Клиенти : Бесплатен превозот за сите нарачате повеќе од $10, Ако не можете да нарачате повеќе од $10, ве молиме додадете на товар на трошоците на вашиот количка...

2018 Нови Пристигнување Мода Цвет Torques Јака Црна Chokers Ѓердан Сомот Цутот На Црешни Pendant За Жените Накит

25.92 -50 % DEN 13.00

1 Добиете забава на почетната страница во нашата продавница 2 Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето...

Топла Продажба Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

2017 Нова Едноставна Гроздобер Бакар Sequin Ѓердан Ѓердани за Жени, Девојки Chocker Јака Bijoux Вратот Накит Подароци

47.52 -20 % DEN 38.00

[xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763][xlmodel][производи][25763]Не мин цел ! Можете да нарачате 1pcs !ЦелЦел >$10,Слободни Кина Пост воздух mail .Цел >$150 ,Слободни EMS / UPS / FEDEX / DHL / ТНТ...5 Stars ќе добиете подарок и 5% вашата следна цел !2016 година Нови Едноставна Гроздобер Бакар Sequin Ѓердан Ѓердани за Жени, Девојки Chocker Јака Bijoux Вратот Накит ПодароциПредмет Тип : Ѓердан ЃерданСтил : корејски, Гроздобер и МодаМатеријал : Бакар ЛегураБоја : ЗлатнаДолжина : 29cm+10cmДизајн : Бакар Sequin ЃерданКвалитет : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетПакет : OPP ВреќаТежина : 3.5 g / еезКоличина : 1 КОМПЈУТЕР[xlmodel][фото][0000]1...

2018 моден Бисер Ѓердан Ѓердан за Жените Краток Дизајн 6 Боја Голема Бисери Ѓердан Изјава Колиер Партија Накит

287.04 -25 % DEN 216.00

2018 моден Бисер Ѓердан Ѓердан за Жените Краток Дизајн 6 Боја Голема Бисери Ѓердан Изјава Колиер Партија Накит

bls-чудо панк мода накит додатоци мешавина боја кристал h ѓердан Ѓердан за неколку љубовници' N507

47.52 -5 % DEN 45.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !!!Опис : Материјал : алуминиум обложено со златоБоја : како на сликатапакет : 1pcs со opp вреќапредмет : blsчудо панк мода накит додатоци мешавина боја кристал h ѓердан Ѓердан за неколку љубовници' N507Здраво, Драги ПријателДобредојдовте во мојата продавница ,ние сме мило да услуга за вас .Сега ние се воведе нашата продавница за да сите firend : ДАНОЧНИ / царинскаУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Се враќаНие прифаќаме да се вратат.Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;2.Се врати во рок од 7 дена;3.Купувачи се плати за враќање поштарина.Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.Зошто да го одберете нашата продавница : Различни производиНајдобра услуга

Шарм Браун Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Кожа Јаже Сомот Ѓердан Ѓердан За Жените Цевка Црна Chocker collares mujer јака колиер рас du cou

76.80 -40 % DEN 46.00

Испорака 1.Сите производи ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена по извршената уплата надолу 2.Ние ќе брод вашата предмети што е можно побрзо со ЕМС / DHL / Федекс или Кина Пост Mail,превозот зависи од вкупно цел трошоци како што е подолу : Превозот Начин Delivey Време Ред вкупно Во Песната Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 25 60 работни дена Да во Кина Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 25 50 работни дена =$5.00 Да Продавачот за Испорака Метод 25 45 работни дена Да во Кина e Packet (САД) 10 25 работни дена =$5.00 Да DHL / EMS / Федекс / SFекспрес(бесплатно) 710 работни дена =$180 Да, се разбира,можете да изберете метод што ви треба ! 3.Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци...

Qingmos Вистински 12mm Круг Бела Природен Висок квалитет MoonStone 18 Chokers Ѓердан за Жените-ne5676 трговија на Големо/мало за Слободен брод

1728.00 -38 % DEN 1071.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Qingmos Вистински 12mm Круг Бела Природен Висок квалитет Moon Stone 18" Chokers Ѓердан за Женитеne5676 трговија на Големо / мало за Слободен бродОпис : Работи : Qingmos Вистински 12mm Круг Бела Природен Висок квалитет Moon Stone 18" Chokers Ѓердан за Женитеne5676 трговија на Големо / мало за Слободни брод Должина / Дијаметар : 18 инчи / околу 12mm затворач : сребро позлатен затворач Облик / Боја : Совршен Круг / Вистинска Природна бела Тежина : околу 90g S / N : nec5676 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат ПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Жена Накит, Модерен Златна Боја Синџир 9 Редови ѓердан Multilayer Ѓердан Светло зелена мушка howlite камен мешани

2399.52 -30 % DEN 1680.00

Објектот број 6 N00231Синџир Големина : 18inch 45см(Прилагодливи)Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Панк Стилот Црна СТП Кожа Ѓердан Ѓердан Готски Синџир Златна Боја Шарм Tassel Pendant Женски Накит Жените Подарок Ѓердан

96.00 -35 % DEN 62.00

Панк Стилот Црна СТП Кожа Ѓердан Ѓердан Готски Синџир Злато Позлатен Шарм Tassel Pendant Женски Накит Жените Подарок ЃерданМатеријал : КожаДолжина : 30+5cmПроизвод Тежина : околу 10g Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$7 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 1545days ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.