• Ново
Парична Казна Буци Накит Задржи На Сребро 2015 Година Нови Жените Гроздобер Додаток Персонализирана Кристал Ѓердан Остава Ѓердан За Ноќни Клубови

Парична Казна Буци Накит Задржи На Сребро 2015 Година Нови Жените Гроздобер Додаток Персонализирана Кристал Ѓердан Остава Ѓердан За Ноќни Клубови

Оценка на клиентот:
DEN 319.68
DEN 285.00 -11 %

Износ
Залиха


Производство :
Парична Казна Буци Накит Задржи На Сребро 2015 Година Нови Жените Гроздобер Додаток Персонализирана Кристал Ѓердан Остава Ѓердан За Ноќни Клубови
Реден Број :
xl01551
Големина на :
Должина : 45см Големина : 2.5*7.5 cm
Тежина :
90g

Карактеристики

Метална боја:
сребро гроздобер
Главниот Камен Боја:
Јасно
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
2.5*7.5 cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl01551
Бренд Име:
BALANBIU
Тип На Објект:
Парична Казна Накит Задржи На Сребро 2015 Нов Дизајн
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
време на испорака:
Во 7 дена
Клучни зборови:
Центар Фаза Цветаат Empress Ѓердан
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
боја:
како Слика
Пол:
Жените Девојки Unsex
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Домот Шарм Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

2017 Продажба Chokers Ѓердани Жените Collares Ѓердани & Приврзоци Колиер Нови Пристигнување Рачно Изработени Кристал Заврши Цвет Ѓердан

2268.00 -49 % DEN 1157.00

Добредојдовте на Milos Продавница за НакитИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

Terisa Pearljewelry 9 Влакно АА 4-4.5 MM 17 инчи Бела Слатководни Бисер Пресврт Ѓердан Магнетски Затворач

4080.00 -12 % DEN 3590.00

добредојдовте на Terisa PearljewelleryМетодСледење На БројВреметраењеHK Мал ПакетНИКОЈ1030 ДенаКина Post Small PackageYESОколу 15 Работни ДенаEMSYES47 ДенаDHL / UPSОТYES35 ДенаИспоракаНие ќе започне на превозот вашата цел во 13 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет)...

N01014 Мода Накит Нови Пристигнување Фабрика Трговија На Големо Нови Shinny Златна Боја Жените Изјава Меур Сладок Ѓердан

512.64 -10 % DEN 461.00

Да Се Искрени Клиенти : Бесплатен превозот за сите нарачате повеќе од $10, Ако не можете да нарачате повеќе од $10, ве молиме додадете на товар на трошоците на вашиот количка...

Домот Светло Виолетова Природни Јужна Морска Школка Бисер Мушка Нагласи ААА Круг Мушка 12MM-16mm Ѓердани Љубов Затворач За Жена Подарок

810.72 -30 % DEN 567.00

*Опис На Производот*Материјал : школка бисерШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од nacreoткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од.Се надевам дека можете да го исчистите ова кога ќе ги купите...

Буда Pendant гем Ѓердан Насмевка Буда Бела Pendant Парче Маитреја Буда Pendant

1189.44 -25 % DEN 892.00

ОписТоп qualité; le prix concurrentiel; bateau rapide; déposez ordre de Combin navire disponible; ле meilleur и Opportun; 100% Задоволство;1 : ) Je suis он fournisseur en Chine, vosavez que La Chine де maind 'œuvre sont très célèbre, moins cher et la qualité est très rigoureux, donc beaucoup де ла célèbre Marque КО...

Qingmos Вистински 12mm Круг Бела Природен Висок квалитет MoonStone 18 Chokers Ѓердан за Жените-ne5676 трговија на Големо/мало за Слободен брод

1728.00 -38 % DEN 1071.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Qingmos Вистински 12mm Круг Бела Природен Висок квалитет Moon Stone 18" Chokers Ѓердан за Женитеne5676 трговија на Големо / мало за Слободен бродОпис : Работи : Qingmos Вистински 12mm Круг Бела Природен Висок квалитет Moon Stone 18" Chokers Ѓердан за Женитеne5676 трговија на Големо / мало за Слободни брод Должина / Дијаметар : 18 инчи / околу 12mm затворач : сребро позлатен затворач Облик / Боја : Совршен Круг / Вистинска Природна бела Тежина : околу 90g S / N : nec5676 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат ПлаќањеПревозот НадоместЗа Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!НаплатаАко имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена...

Мир пуста зелена калцедон тока pendant ѓердан облека за мажи и жени гем>БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

1385.76 -25 % DEN 1039.00

ОписТоп qualité; le prix concurrentiel; bateau rapide; déposez ordre de Combin navire disponible; ле meilleur и Opportun; 100% Задоволство;1 : ) Je suis он fournisseur en Chine, vosavez que La Chine де maind 'œuvre sont très célèbre, moins cher et la qualité est très rigoureux, donc beaucoup де ла célèbre Marque КО...

2018 Нова Жешка Мода Геометриски Правоаголник Круг Sequins Pendant Multilayer Метал Линк Синџир Chokers Ѓердани За Жените Накит

35.52 -49 % DEN 18.00

1 Добиете забава на почетната страница во нашата продавница 2 Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.