• Ново
Intrustry Смола Статичен Миксер MC06-18 Мешање Млазници

Intrustry Смола Статичен Миксер MC06-18 Мешање Млазници

Оценка на клиентот:
DEN 623.52
DEN 592.00 -5 %

Износ
Залиха

Смола Статичен Миксер MC06-18 Мешање Млазници за Duo Пакет Epoxies
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1. Јас може да се купи ниска количина за тест?
Да, се разбира, цените покажа на интернет, вклучувајќи го и превозот цена, но е ќ се земе околу 20-25 дена да вашиот место. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ. 2. Кога ќе се направи за испорака по цел
Ние обично се направи за испорака во рок од 2 дена, ако цел голема количина или ОЕМ предмети, тоа ќе потрае подолго време. 3. Она што е MOQ?
Обично, нашите MOQ покажа дека на веб-сајтот,но на некои објекти или ОЕМ објект, MOQ ќе биде потврда по преговори 4.

Карактеристики

Тип:
Epoxies
Број На Модел На:
VC-D092
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

50pcs MA5.4-17S Статичен Миксер со Мешање Млазници AB Лепак Мешање Совет Пластични Епоксидна Млазницата 103.6 мм за Епоксидна Смола Лепило Алатка 50мл

610.56 -40 % DEN 366.00

HW0001621Спецификација : Бренд новиМодел : MA5.417 SМатеријал : ППБоја : транспарентна надворешниот, бели елементиДолжина : околу...

Течни Издавање Шприцеви Со лед-големина Заострените пластични Игли

DEN 432.00

Течни Издавање Шприцеви Со ледголемина Заострените пластични ИглиСодржина на Пакувањето : Спецификација Боја КОЛИЧИНА 14 GA TT Заострените Совет Маслиново 10 16 GA TT Заострените Совет Сива 10 18 GA TT Заострените Совет Зелена 10 20 GA TT Заострените Совет Розова 10 22 GA TT Заострените Совет Сина 10 25 GA TT Заострените Совет Црвена 10 10ml луер заклучи шприц со совет капа 3

најпродавани пластика шприц совет, 100pcs 25G ЦРВЕНО 0.5 цевки должина Лепак Издавање Совети висока прецизност млазницата

349.44 -5 % DEN 332.00

100pcs / многу 25 G 1 / 2" Должина Издавање Игли СоветиМерач : 25 GКол на Надворешниот Големина : 0.51 mmКол на Внатрешна Големина : 0.25 mmБоја : ЦрвенаПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

висока прецизност нерѓосувачки челик заострените млазници 25G метал со висока прецизност Издавање совети издавање игла со manufactory цена

2160.00 -5 % DEN 2052.00

Детали топла продажба нерѓосувачки челик заострените млазници 21 G27 G метал со висока прецизност Издавање совети издавање игла со фабрика цена Овој објект е 25 G, на врвот може да се соблече...

8OZ кертриџ вклучуваат клипот, крајот капа и совет капа издавање игла кертриџ

1440.00 -5 % DEN 1368.00

Детални ИнформацииДел број : VC80 ZW Капацитети : 8 OZ(287 ML) Боја : БелаФункција : Висока природна густина полиетилен Навој 1 / 4" NPT Женски штекер Одговара издавање кертриџ прскалки иПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

100pcs Обезбедување на Квалитет 23G портокалова боја 1/2 цевка должина на Големо луер заклучи искрен совет игла

349.44 -5 % DEN 332.00

100pcs / многу 23 G 1 / 2" Должина Издавање Игли СоветиМерач : 23 GКол на Надворешниот Големина : 0.63 mmКол на Внатрешна Големина : 0.33 mmБоја : ПортокаловаПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Две компонента патрон 1:1 со М-р Статичен миксер за 50МЛ издавање пиштол

480.00 -5 % DEN 456.00

Детални Информации2 парчиња Две компонента патрон 1 : 1 со Мр Статичен миксер за 50МЛ издавање пиштолПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

12PCS на 1inch Совет Должина 14G Тапи од не ' Рѓосувачки Челик Издавање Игли Шприц Игли Совети лепак издавање игла

493.92 -5 % DEN 469.00

14 G Издавање Игла Совет Нерѓосувачки Челик 1 инчен Совет Должина 12pcs1 Материјал : Нерѓосувачки Челик2 Пакет : 12 × 14 G Издавање Игла Совет (Во пластични случај)25mm (1inch) Должина на Серија Листа Како следново : 14 G1.602.1025mm (1")36mm (1.54")Испорака : 1...

најдобар квалитет Задебелување на експлозија-доказ 200CC Хеликс Луер Заклучи Совет Фармацевт Шприц Барел w Адаптер

479.52 -5 % DEN 456.00

ДеталиПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА : 38 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши споредпроизводство сезона и цел количество...

Квалитетот Увери Автоматско три-оската епоксидна фармацевт контролер/ Автоматска машина за лемење

148752.00 -5 % DEN 141314.00

Детални Информации1pc на три оска издавање контролер / машина1pcs на 3 L Притисок во Резервоарот1pc на вентил1pc на dispnesing контролервклучувајќи и други додатоцивисината вклучувајќи го изразат бесплатно, ние ќе ви испратиме со брзо се изрази, како што се tnt, dhl, fedex или upsот, па pls lveave ме право адреса, tks.g Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Трговија на големо 1000PCS 1-инчен цевки должина,Прецизност Тапи S. S. издавање Совети 14G~27G со PP безбедност-заклучување центар

2054.40 -5 % DEN 1952.00

Кога ќе се направи ред, pls марка која големина(игла колосек ) ви треба.Вие исто така може да побара од мене да се меша големини ако сакате...

50мл 4:1/10:1 Пластични Коноп Пиштол

815.52 -5 % DEN 775.00

50МЛ 10 : 1 / 4 : 1 ЛЕПАК ПИШТОЛлепак издавање вентил,лепак издавање вентил,лепак издавање вентил,лепак издавање вентил,лепак издавање вентил,лепак издавањелепак издавање вентил,лепак издавање вентил,лепак издавање вентил,лепак издавање вентил,лепак издавање вентил,лепак издавање 1 Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Висок Квалитет на УВ Лепак Пиштол LOCA Течни Оптички Јасно Лепило Пиштол 10cc За iPhone, Samsung, SONY HTC Паметен Телефон LCD Екран Поправка

1151.52 -5 % DEN 1094.00

Висок Квалитет на УВ Лепак Пиштол LOCA Течни Оптички Јасно Лепило Пиштол 10cc За i Phone, Samsung, SONY HTC Паметен Телефон LCD Екран ПоправкаДетални Информации1...

Смола Статичен Миксер MC/MS08-32 Мешање Млазници за Duo Пакет Epoxies БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

623.52 -5 % DEN 592.00

Детални ИнформацииСмола Статичен Миксер MC / MS0832 Мешање Млазници за Duo Пакет EpoxiesПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Aliexpress Препорака 100pcs Квалитет од 1,5 инчен 16G ТЕ Премиер Индустриска Употреба Лепак Издавање Совети издавање игли совети

911.52 -5 % DEN 866.00

1.5 инчен 16 G ТЕ Премиер Издавање Совети издавање иглиПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Најпродавани Портокалова Боја 100pcs/многу 23G 1/4 од не ' Рѓосувачки Челик Совет Издавање Завртка Игли Шприц Игли Совети

349.44 -5 % DEN 332.00

100pcs / многу 23 G 1 / 4" Должина Издавање Игли СоветиGuage : 23 GКол на Надворешниот Големина : 0.63 mmКол на Внатрешна Големина : 0.33 mmБоја : ПортокаловаПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Бесплатен Превозот 1,000 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 1inch-не ' рѓосувачки челик-вратило тапи раздавам совет 14gauge~27gauge

2054.40 -5 % DEN 1952.00

Кога ќе се направи ред, pls марка која големина(игла колосек ) ви треба.Вие исто така може да побара од мене да се меша големини ако сакате...

Alibaba Препорака 100pcs/многу 21G 1/4 од не ' Рѓосувачки Челик Совет Издавање Завртка Игли Шприц Игли Совети

349.44 -5 % DEN 332.00

100pcs / многу 21 G 1 / 4" Должина Издавање Игли СоветиGuage : 21 GКол на Надворешниот Големина : 0.82 mmКол на Внатрешна Големина : 0.51 mmБоја : ВиолетоваПакување & Испорака ПАКУВАЊЕ : Стандардна извоз тетрапак пакување...

Трговија на големо 280sets 55CC црна лепило издавање шприц игли ракав одговараат на пневматски цилиндри УВ бесплатен превозот

8064.00 -5 % DEN 7661.00

55cc Црна Воздух Шприц 3парчиња(барел+wiper затка+совет ззп) 280 PCS / МНОГУ Јасно Барел погоден за повеќето течности...

Висок Квалитет на УВ Лепак Пиштол LOCA Течни Оптички Јасно Лепило Пиштол 10cc За iPhone, Samsung, SONY HTC Паметен Телефон LCD Екран Поправка

1103.52 -5 % DEN 1048.00

Висок Квалитет на УВ Лепак Пиштол LOCA Течни Оптички Јасно Лепило Пиштол 10cc За i Phone, Samsung, SONY HTC Паметен Телефон LCD Екран ПоправкаДетали1...

110v220V Автоматско Лепак Фармацевт Лемење Паста Течни Полу Автоматски Издавање Машина Контролер Dropper KLT-982A

DEN 2001.60

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛАвтоматски Лепак Фармацевт Лемење Паста Течни Полу Автоматски Издавање Машина Контролер Dropper KLT982 A 110v220 Vслика покаже : Применливи течни материјал : Лепило Испуштање на нафта Додавање епоксидна лепак Анаеробна лепак Хемиски Реагенси Флукс Бакар лемење Силикони Лепило агент Спроводливост Силика гел Маснотии Солидификационно стил покрие агент Лемење се спротивстави на Мастило маслени бои Лемење паста Влакна боја Капки Растворувач Применливи производи : Авто Електричен пакет апарати за Домаќинство Имајќи коло Електронска компонента камера Аптека Електрични компоненти Кондензатори процесот на Производство инструмент Накит Релеи Кварцен Кристал интегрирано коло Осветлување Радио опрема Жица конекторипакет inluded : 1 * KLT982 A Лепак Фармацевт

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.