• Ново
Мини usb конектор за кабел за Полнење на податоци sync Кабелот За Таблет КОМПЈУТЕР, MP3/MP4 дигитална камера extrnal хард дискови Звук Слушалка Звучници

Мини usb конектор за кабел за Полнење на податоци sync Кабелот За Таблет КОМПЈУТЕР, MP3/MP4 дигитална камера extrnal хард дискови Звук Слушалка Звучници

Оценка на клиентот:
DEN 61.92

Износ
Залиха


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна Должина : 80СМ Тип : Мини USB Кабел Функција : Полнење на Податоци Sync
Компатибилен со :
Универзал за Повеќето Мини usb уреди,како што се MP3/MP4,Камера,Protable Звук Звучници,Слушалки ,Хард дискови и други со исто конектор
Пакетот вклучува : 1pcs Мини usb конектор за кабел
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет.
2. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори.
1. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата .
2. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно.
3. Пред Да Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Да Потврдите Вашиот Склопот На Испорака Метод. Нормално, Тоа Трае 7-30 Дена За Пристигнување Со Авион Mail, Некои Земји Може Да Трае Подолго, Како Руски, Бразил. И Трае 3-10 Дена Од Express.
4. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Ние Не Сме Одговорни За Тие Причини. На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време. Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа.
5. Објектот Ќе Биде Declaimed Како ПОДАРОК Што Може да Ви Помогне Да се Минимизира Вашиот Увоз Доход. Ние Не Сме Одговорни За Било Обичај Должност Или Увоз Доход. Ако Даночниот Или Должност Во Вашата Земја Е Многу Висока, Pls Информирате Да Се Изјасни Ниска Вредност На Гласот, Така Што Ќе Може Да Плаќаат Многу Ниски Даноци.
6. Време На Испорака За Вашиот Референца :
ЗАБЕЛЕШКА : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ Е Предвидено од Страна На Превозникот И Исклучува време на Викендите И Празниците. Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона.
1. Од Датумот На Оригиналната Набавка На Телефонот, Под Нормална, Ние Обезбеди 12 Месеци Гаранција За Нашите Производи. 2. Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза.
3. Ќе Има 7 Дена Да Контактирате Со Нас И 30 Дена За Да Се Врати Од Денот Таа Е Примена. Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување на Повеќе Од 7 Дена, Се Смета дека се Користи И НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина.
4. Сите Вратени Предмети Мора да Биде Во Оригинална Амбалажа И Мора да Ни овозможи Со Превозот Следење на Број, Специфична Причина За Враќање, И Вашиот PO # .
5.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС ПЛАЌАЊА, По Приемот На Објектот Во Првобитната Состојба И Пакување Со Сите Компоненти И Додатоци се Вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот И Продавачот се Откаже Од Трансакцијата Од Aliexpress.

Карактеристики

Тип:
Енергетски Кабли
Пакет:
Yes
Употреба:
Камерата
боја:
Црна
Уверение:
3c
USB Тип:
Mini-USB
Должина на кабел:
100cm
Бренд Име:
KomoKe
Број На Модел На:
Мини usb конектор за кабел за податоци кабелот за MP3 дигитална Камера хард дискови

Производи во категоријата

P-Допрете Д-Допрете PowerTap 14.8 v Батерија на Две Женски USB 5v 2A DC Моќност Кабел Топла Продажба

DEN 575.52

PДопрете ДДопрете Power Tap 14.8 v Батерија на Две Женски USB 5v 2 A DC Моќност Кабел Топла Продажба Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Овој USB напојување со кабел не't support било за Apple Уред (како на i Phone, за i Pad итн.), pls се грижи.Со стандардни машки ДДопрете го конекторот за да се добие енергија од Liion батерија со ДДопрете гоНаправени од високо квалитетен материјал, практична и издржливаЛесен за употреба, мала тежина дизајн, лесен за носење.Спецификации : Состојба : brand new;Количина : 1pcПриклучете : Стандард машки ДДопрете гоPlag Б : USB ЖенскиБоја : ЦрнаПакетот вклучува : 1 * КабелНашите предности : Ние сме една од водечките добавувачи на нашите домашниот пазар за енергија производи, ние нудиме висок квалитет на производи со 1 година гаранција; Ние се задржи на акции за повеќето од нашите производи, ние се носи на многу мали MOQ за клиентите; Мали цел количина, но фабрика цена, Брза испоракаТопло известувања : во Врска со Превозот Методи (1)...

3m/10ft N машки да RP-SMA приклучок(женски) Pigtail Кабел за RG58 за wifi антена Злато

DEN 227.52

Отпорност : 50 Ohm Конектори : Едниот крај : RP SMA машки права; Другиот крај : N приклучок директно Кабел : RG58 Отпорност : 50 OhmКонектори : Едниот крај : RP SMA машки права; Другиот крај : N приклучок директноКабел : RG58Боја : ЗлатнаМатеријал : БакарДолжина : 3 M (10 метри)Апликации : IEEE 802.11 a / b / g / nWiFiWLANБезжичните EthernetRFIDUWBWi MAXi BurstZigbeeBluetooth БезжичнаMIMOПакет се вклучени : 1x N машки приклучок директно да RPSMA машки plug женски pin директно pigtail коаксијален кабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

6ES7901-3CB30-0XA0 6ES7901-3CB30-0XA0 S7-200 САЛАДИН RS232 Кабел RS 485 for PC/PPI multimaster напредни PPI ,ИМААТ ВО ПАРК

DEN 2397.60

6 ES79013 CB300 XA0 поддршка PPI,multimaster PPI,напредни PPI, S7200 PLC и HMI TP177 / OP177 6 ES7 9013 CB300 XA0 90 степени.Направени од страна на нас,100% тестирани пред испорака,квалитетот е загарантирана,1 година гаранција.Пакет : 1pc 6 ES79013 CB300 XA0Карактеристики : 1.optoelectronic изолирани адаптер, изграденаво 8 DIP прекинувачи, поддршка PPI протокол,мултимајстор PPI протокол, напредни PPI протокол, и 187.5 Kbps голема брзина комуникација2.поддршка 10 / 11 малку МОДЕМ комуникација,изграденаво DC24 V висока ефикасност моќ модул, и DC5 V5 V изолирани напојување на модулот,да се постигне PPI, напредни PPI високабрзина на комуникација, 100% компатибилен со Simatic оригиналниот3.PPI интерфејс изграденаво мултизаштита, антистатички, 600 W зголемените заштита, overvoltage заштита, како прекуструјна заштита, тогаш симнување и мониторинг е постабилна.4.Поддршка Simatic S7200 целиот спектар на PLC програмирање, качувањето и симнувањето и поддршка Simatic текст и допрете екранот на апликацијата, оперативниот СИСТЕМ ажурирање, како што се TP177 / OP177 / Smart 700 / 1000 УХМР, итн.Како да го користите : Обични PC / PPI режимЗа директно поврзување со вашиот КОМПЈУТЕР◇ поставите PPI / Freeport mode (switch 5 = 0)◇ поставите baud rate (switch 1,2,3)◇ Поставите локална mode (switch 6 = 0)◇ Поставите 11bits (switch 7 = 0)За поврзување со Модем◇ поставите PPI / Freeport mode (switch 5 = 0)◇ поставите baud rate (switch 1,2,3)◇ го поставите на далечинскиот mode (switch 6 = 1)◇ поставите 10 или 11bits (switch 7),малку на секој лик поставување одговара со вашиот МодемМултимајстор PPI режимКога кабелот е применлив на мултимајстор режим, нема потреба за да го поставите baud rate прекинувач, STEP7Микро / WIN софтверот автоматски ќе започне да се најде baud го оценувате на вашиот ПРОЦЕСОР, поставени како што следува : Поставување PPI mode (switch 5 = 1)Поставување на локалните mode (switch 6 = 0)Сите наши кабел се направени со нас и доаѓа со возачите и инсталирате постапки или може да се симне од нашата поддршка страница на нашата вебстраница ќе се тестирани овој стоката пред превозот !!!Белешки : Item(s) се испраќаат на следниот работен ден, откако уплата и да се расчисти...

Моќ Д-Допрете DTap Кабел NB-2L д-р-700 DC Спојка за Камери Canon PowerShot S40 S45 s50 на унодц S55 S60 S70 S80 Г-7 G9 350D 400D XT XTi

DEN 811.20

Моќ ДДопрете DTap Кабел NB2 L др700 DC Спојка за Камери Canon Power Shot S40 S45 s50 на унодц S55 S60 S70 S80 Г7 G9 350 D 400 D XT XTiПакетот вклучува : 1x DTAP да 3011 моќ кабел; др700 DC спојка (NB2 L атарот на батеријата).Оваа Чешел вклучува моќ Допрете (DДопрете) да PS700 кабел, и NB2 L атарот на батеријата Спојка др700.Влезна Моќност Допрете : DC 10 V24 V.Излезна СТРУЈА 3011 : Прибл ДК 8 V...

2m Wire Кабел Машки да BNC Машки RG59 Бакар Coax за видео надзор

DEN 98.40

Сосема нов и добар квалитет на Сосема нов и добар квалитетКоаксијален кабли се користат во комуникацијата и сигнал систем во затворена јамка.Овој кабел е за поврзување RG59 BNC видео системи кои бараат BNC конектори.Форма на кабел крстови и Никел приклучоците целосно мувла.Ние обезбедуваме коаксијален кабел BNC RG58, RG59, RG6, RG59, и RG6 F.RG59 / U кабел плетенка солидна срцеBNC машки има BNC машкиДолжина : 2 mПакет содржи : 1 x Коаксијален кабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

P / DTap Ptap Моќ Кабел + ЛП-E8 д-р-E8 DC Спојка за Камери Canon EOS Бунтовнички T2i T3i T4i T5i 550D 600D 650D 700D Бакнеж X4 Х5 X6

DEN 811.20

P / DTap Ptap Моќ Кабел + ЛПE8 дрE8 DC Спојка за Камери Canon EOS Бунтовнички T2i T3i T4i T5i 550 D 600 D 650 D 700 D Бакнеж X4 Х5 X6Пакетот вклучува : 1x DTAP да 3011 моќ кабел; дрE8 DC спојка (ЛПE8 атарот на батеријата)Оваа Чешел вклучува моќ Допрете (DДопрете) да PS700 кабел, и ЛПE8 атарот на батеријата Спојка дрE8.Влезна Моќност Допрете : DC 10 V24 V.Излезна СТРУЈА 3011 : Прибл ДК 8 V...

6ES7901-3DB30-0XA0 6ES7901-3DB30-0XA0 S7-200 САЛАДИН Кабел USB RS 485 за USB/PPI multimaster напредни PPI ,ИМААТ ВО ПАРК

DEN 2877.60

6 ES79013 DB300 XA0 поддршка PPI,multimaster PPI,напредни PPI, S7200 PLC и HMI TP177 / OP177 6 ES7 9013 DB300 XA0 90 степени.Направени од страна на нас,100% тестирани пред испорака,квалитетот е загарантирана,1 година гаранција.Пакет : 1pc 6 ES79013 DB300 XA0Карактеристики : 1.optoelectronic изолирани адаптер, изграденаво 8 DIP прекинувачи, поддршка PPI протокол,мултимајстор PPI протокол, напредни PPI протокол, и 187.5 Kbps голема брзина комуникација2.поддршка 10 / 11 малку МОДЕМ комуникација,изграденаво DC24 V висока ефикасност моќ модул, и DC5 V5 V изолирани напојување на модулот,да се постигне PPI, напредни PPI високабрзина на комуникација, 100% компатибилен со Simatic оригиналниот3.PPI интерфејс изграденаво мултизаштита, антистатички, 600 W зголемените заштита, overvoltage заштита, како прекуструјна заштита, тогаш симнување и мониторинг е постабилна.4.Поддршка Simatic S7200 целиот спектар на PLC програмирање, качувањето и симнувањето и поддршка Simatic текст и допрете екранот на апликацијата, оперативниот СИСТЕМ ажурирање, како што се TP177 / OP177 / Smart 700 / 1000 УХМР, итн.Како да го користите : Обична USB / PPI режимЗа директно поврзување со вашиот КОМПЈУТЕР◇ поставите PPI / Freeport mode (switch 5 = 0)◇ поставите baud rate (switch 1,2,3)◇ Поставите локална mode (switch 6 = 0)◇ Поставите 11bits (switch 7 = 0)За поврзување со Модем◇ поставите PPI / Freeport mode (switch 5 = 0)◇ поставите baud rate (switch 1,2,3)◇ го поставите на далечинскиот mode (switch 6 = 1)◇ поставите 10 или 11bits (switch 7),малку на секој лик поставување одговара со вашиот МодемМултимајстор PPI режимКога кабелот е применлив на мултимајстор режим, нема потреба за да го поставите baud rate прекинувач, STEP7Микро / WIN софтверот автоматски ќе започне да се најде baud го оценувате на вашиот ПРОЦЕСОР, поставени како што следува : Поставување PPI mode (switch 5 = 1)Поставување на локалните mode (switch 6 = 0)Сите наши кабел се направени со нас и доаѓа со возачите и инсталирате постапки или може да се симне од нашата поддршка страница на нашата вебстраница ќе се тестирани овој стоката пред превозот !!!Белешки : Item(s) се испраќаат на следниот работен ден, откако уплата и да се расчисти...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.