• Ново
(500pcs/многу) се Меша големина (6,8,10,12 mm) Мини срце облик на Цвет Дрвени Форма Дрво декоративни embellishments љубов тема

(500pcs/многу) се Меша големина (6,8,10,12 mm) Мини срце облик на Цвет Дрвени Форма Дрво декоративни embellishments љубов тема

Оценка на клиентот:
DEN 666.24

Износ
Залиха

Дрвени Фурнири Големина : Микс големина(6,8,10,12 mm) Боја : дрво Тема : Срцето Употреба : украсување,scrapbooking Пакет : 500pcs/многу. Добредојдовте на КИНА БЕЛЕЖНИК Важна Забелешка Pls биде слободно да ме Контактирате за Потврдување на Нарачката за сите детали ако ви треба! Нашите плаќање
Зачувам Вашата Грижа
Pls не грижете се за сопствени пари,ние ќе го одбележи Вредност Околу 20 така што само waite за парцела со ништо да се направи !!! Нашите превозот 1)Ние ќе се потрудиме да брод брзо!!!!
2) Ветувањето брод од врата до Врата
3) Delievry време обично е околу 7-15days да Азија,околу 20-60days на другите,тоа е до вашата дестинација и превозот начин. Нашите severice 1)ние ќе брод надвор што е можно побрзо во рамките 1-7 дена откако доби плаќање
2)ние ќе ве контактираме навремено,бидете сигурни дека ќе може да се примени стоки ealier
3)било повратни информации pls контактирајте со нас!
4)Нашето Ветување Враќа : Враќање на кој било производ, дури и оние што се во совршена состојба. Купувачот плаќа врати превозот.

Карактеристики

Број На Модел На:
WE023
Материјал:
Дрво
Објектот:
Дрво Venner
Обликот:
Срцето
Дебелина:
3мм

Производи во категоријата

20Pcs Бело Кафе Чаши Шише Смола Декорација Занаети Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

225.12 -49 % DEN 115.00

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 8x12mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 20 Парчиња од овој објект во листата цена,Дел Бр.H1248

1000Pcs Мешани 11x4mm Плоштадот Смола Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци

268.32 -49 % DEN 137.00

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 11x4mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 1000 Парчиња од овој објект во листата цена,Дел Бр.H1285

цвет матрицата за diy scrapbooking пластични матрицата шема дефиниција

69.60 -9 % DEN 63.00

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! цвет матрицата за diy scrapbooking пластични матрицата шема дефиниција **** КУПИ ПОВЕЌЕ ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ *******АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ email*** Производ : Цртање Матрицата Материјал : Екопријателски ПЕТ Парче големина : прибл x 26cm 17.8 cm Пакување : 1 компјутер / OPP ВРЕЌАМатрицата планер за DIY Бележник, Хартија Декорација, Сликарство,Дизајнер,Дневен планер,Дневник,Лаптоп.ПЛАЌАЊЕ : 1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

30Pcs Мешана Смола Жолта Срцето Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

261.12 -49 % DEN 133.00

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 21x20mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 30 Pcs на овој објект во листата цена,Дел Бр.H0127

100pcs 1.70 CM *1.70 CM Дрвена Рачка Фиока Кабинет Вратата Шкафот Archaize се Справи со Нога Мебел Diy

DEN 768.00

ОписГОЛЕМИНА : 1.70 CM*1.70 СМ (Должина * висина)Различни големина различни цена, други производи' линк : http : / / www.aliexpress.com / store / 903336 / search?Search Text=wood+handle&min Price=&max Price=&filter All Search=false&free Ship Country=1...

10 Парчиња Рамен Грб Смола Cabochon Транспарентен Пет ѕвездички Со Сјајот DIY Flatback Декоративен Занает Scrapbooking Шарм:39mm

119.52 -5 % DEN 114.00

10 Парчиња Рамен Грб Смола Cabochon Транспарентен Пет ѕвездички Со Сјајот DIY Flatback Декоративен Занает Scrapbooking Шарм : 39mmСостојба : нова, висок квалитет!Материјал : смолаГолемина : 39 mmБоја : како на сликата покажаУпотреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн...

50Pcs Црвена Смола Цвет Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

274.08 -49 % DEN 140.00

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 13x18mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена,Дел Бр.H0167

Луција занаети 1piece/многу DIY Шарени Занает Мастило подлога Цртан филм Гумени Печати Масло за Scrapbooking Декорација Канцелариски 074004021

DEN 37.44

Поради фотографски технички и осветлување roblem, сликите појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

50Pcs Мешани Bowknot Смола Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

190.08 -49 % DEN 97.00

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 12mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 8 Компјутери на овој објект во листата цена,Дел Бр.H0105

300pcs 20mm Природно Дрво Божиќ Снегулка Embellishments Confetti Чипови Занаети Божиќ Дрво Декорации Бележник Cardmaking

DEN 239.52

300pcs Божиќ Дрвени Embellishments Занаети Снегулка Облик М aterial 100% дрво Големина 20 MM,ДЕБЕЛИНА2,5 mm Боја Природни, Како фото Квантитетот ќе се 300pcs на дрво чипови во листата цена...

(4 групи /многу) се меша дизајни (птици,крило,рамка,агол,ангел) бела смола форма scrapbooking embellishments

DEN 618.24

Смола embellishments Бела , Смола Големина за секоја форма околу 2~5cm Украсување,scrapbooking Вкупно 4 групи по многу ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КИНА БЕЛЕЖНИК (Ние сме Директни Фабрика,Прилагодено трговија на Големо Наредби исто Така добредојдени Под супер Најниска Цена,pls порака до нас или ни емејл ) Важна Забелешка Pls биде слободно да ме Контактирате за Потврдување на Нарачката за сите детали ако ви треба! Нашите плаќањеЗачувам ИЛИ ДРУГИ Вашата ГрижаPls не грижете се за сопствени пари,ние ќе го одбележи Вредност Околу 20 така што само waite за парцела со ништо да се направи !!! Нашите превозот 1)Ние ќе се потрудиме quilckly да брод во рок од 17 дена ...

30Pcs Мешана Смола Кенди Срце Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

261.12 -49 % DEN 133.00

Материјал : СмолаГолемина на : Appro : 21x20mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Како СликаКоличина : Ќе добиете 30 Pcs на овој објект во листата цена,Дел Бр.H0126

Вистински Сребро 10pcs S925 1.7*1.7 cm Фунта Уво Жица Кука Накит Наоѓање Позлата DIY Обетки Acessories Унисекс АНТИ-АЛЕРГИСКИ

DEN 288.00

ВИСТИНСКИ СРЕБРО , АНТИАЛЕРГИСКИS925 Сребро Уво КукаКласичен Бел Сребро.Околу 1.7*1.7 CMЗа Вашиот DIY уво куки, слободно да висат малку шарм.1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.