• Ново
3pcs SMOK V12 Серпентина Главата V12-Q4/V12-X4/V12-T6/V12-T8/V12-T12 0.12/0.15/0.16/0.17 ohm 60-350W за TFV12 Резервоарот Atomizer Огромен Пареа

3pcs SMOK V12 Серпентина Главата V12-Q4/V12-X4/V12-T6/V12-T8/V12-T12 0.12/0.15/0.16/0.17 ohm 60-350W за TFV12 Резервоарот Atomizer Огромен Пареа

Оценка на клиентот:
DEN 650.40
DEN 488.00 -25 %

Износ
Залиха


Оригиналниот 5pcs SMOK V12 Q4/X4/T6/T8/T12 Серпентина
SMOK V12-Q4 е 0.15 ohm четворни серпентина и резервен дел за TFV12 atomizer. Тоа ќе ви донесе мазна вкус.
SMOK V12-X4 е 0.15 ohm четворни калем кој е резервен дел за TFV12 atomizer. Тоа ќе ви донесе длабока и богата облак вкус.
SMOK V12-T6 е 0.16 ohm sextuple серпентина со 3 сок на проток контрола на дизајн. Тоа ќе ви донесе подобар e-течни atomization ефект. На T6 серпентина поддржува 90 - 320w моќ.
SMOK V12-T8 е 0.16 ohm octuple серпентина. Тоа ќе ви донесе длабока и богата облак пареа. Таа поддржува 70 - 320w моќ.
SMOK V12-T12 е 0.12 ohm duodenary калем кој е резервен дел за TFV12 atomizer.
Карактеристики : ви Носи длабок и богат облак вкус V12-X4 Серпентина : 0.15 ohm(60-220 W/Најдобри : 100-170 W V12-Q4 Серпентина : 0.15 ohm (60-190 W/Најдобри : 90-160 W V12-T6 Серпентина : 0.16 ohm(90-320 W/ Најдобри 120-180w V12-T8 Серпентина : 0.16 ohm (70-320 W/ Најдобри 120-200w V12-T12 Серпентина : 0.12 ohm (60-350 W/Најдобри : 130-200 W Пакет Содржина 1 x 3pcs SMOK TFV12 Серпентина Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Цел Совети Компатибилен со SMOK TFV12 Резервоарот

Карактеристики

Отпорот:
T8 Калем, T12 Калем, Q4 Калем, X4 Калем, T6 Серпентина
Број На Модел На:
TFV12 Серпентина
Бренд Име:
SMOK
Компатибилен Модел:
SMOK TFV12 Atomizer
Тип:
ДС NC
1 пакет:
3 Парчиња
V12-T12 Серпентина:
0.12 ohm (60-350W/Најдобри
V12-X4 Серпентина:
0.15 ohm(60-220W/Најдобри
V12-T6 Серпентина:
0.16 ohm(90-320W/ Најдобри 120-180w
V12-T8 Серпентина:
0.16 ohm (70-320W/ Најдобри 120-200w
V12-Q4 Серпентина:
0.15 ohm (60-190W/Најдобри

Производи во категоријата

50 парчиња Joyetech его AIO Серпентина Cubis BF Серпентина 0.6 ohm SS316 Клептон Atomizer Главата E-cigs за CUBIS/его AIO/ Cuboid Мини Atomizer

3186.72 -20 % DEN 2549.00

50 компјутери Joyetech BF Замена Серпентина Заменливи Atomizer Главата за CUBIS / его AIO / Cuboid Мини Atomizer 50pcs Joyetech BF Замена Серпентина за CUBIS / его AIO / Cuboid Мини се направени од сосема увезени SS316, и тоа е се применуваат за да се atomizer да се оди со не само TEMP SS режим, "ФОЛКСВАГЕН" режим, VT mode, но, исто така, СВТ режим...

5pcs Innokin iSub СВ BVC Серпентина 0.5 ohm 30-60W за iSub/iSub V Резервоарот Evaporizer Органски Памук Нерѓосувачки Челик Направи Чиста Вкус

470.40 -10 % DEN 423.00

​5pcs Innokin i Sub СВ BVC Серпентина nnokin i Sub СВ BVC серпентина е направен од 100% органски памук wicking и нерѓосувачки челик материјал...

Оригиналниот SMOK TFV8 X-Бебе БАНКАТА Серпентина 0.35 ohm Двојна Серпентина Главата за SMOK TFV8 X-Бебе Резервоарот Dse Електронски Tigara Резервен Дел

DEN 699.36

SMOK TFV8 XБебе БАНКАТА СерпентинаПроизвод ВоведSMOK TFV8 XБебе БАНКАТА Серпентина е двојно пост брзина стил изградба на палубата за SMOK TFV8 XБебе резервоарот...

5pcs SMOK V8 Бебе-Q2 Dual-Core 0.4 ohm/0.6 ohm Серпентина Главата за TFV8 Бебе/Голема Бебе Резервоарот Atomizer одговара Standard Edition

DEN 623.52

5pcs SMOK V8 БебеQ2 Dual CoreПроизвод ВоведSMOK V8 БебеQ2Core , 0.4 ohm и 0.6 ohm dualcore се достапни Тие ќе ви донесе длабока и богата облак вкус...

Оригинални Vaptio PT1 Резервоарот Замена Серпентина 0.2 ohm Atomizer Глави за Vaptio PT1 Atomizer 5 парчиња/Пакет

575.52 -15 % DEN 489.00

100% Оригинални Vaptio PT1 Резервоарот Замена Серпентина 0.2 ohm Atomizer Глави за Vaptio PT1 Atomizer 5 парчиња / Пакет 5pcs Vaptio PT1 Замена Калем, тоа е за Vaptio PT1 Резервоарот...

Оригинални Kanger T2 Калеми Долг Фитил Греење Замена Калеми со 1.8/2.2/2.5/2.8 ohm Одговараат за Kanger T2 Резервоарот 50pcs/многу

DEN 1536.00

Опис на производот : Овие замена Калеми се за Kanger T2 Clearomizer Постојат четири resistances достапни, 1.8 ohm,2.2 ohm,2.5 ohm и 2.8 ohm Карактеристики : 1...

5pcs SMOK Vape Пенкало 22 Серпентина Главата 0.3 ohm NiCr Dual-Core за Мазна Вкус / 0.25 ohm Dual-Core за Огромен Облак одговара SMOK Vape Пенкало 22

782.40 -15 % DEN 665.00

5pcs SMOK Vape Пенкало 22 Основни 5pcs SMOK Vape Пенкало 22 Јадро, е 0.3 ohm Ni Cr dualcore, која ќе ги носи мазна вкус 5pcs секој пакет...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.