• Ново
Оригиналниот 350W SMOK GX350 Дополнителен Комплет со TFV8 Облак Ѕверот Резервоарот 6ml Atomizer & 350W ТЦ Кутија СОВРЕМЕНИ G350 Огромна Моќ e-Cig Vaping Комплет

Оригиналниот 350W SMOK GX350 Дополнителен Комплет со TFV8 Облак Ѕверот Резервоарот 6ml Atomizer & 350W ТЦ Кутија СОВРЕМЕНИ G350 Огромна Моќ e-Cig Vaping Комплет

Оценка на клиентот:
DEN 2812.80
DEN 2503.00 -11 %

Износ
Залиха


SMOK GX350 Со TFV8 Целосен Комплет vs Само G350 Кутија Мо
SMOK GX350 Комплет доаѓа со GX350 Кутија СОВРЕМЕНИ и TFV8 Резервоарот. На GX350 МО има максимална излезна моќност во глобалната со толку многу компактна големина. И GX350 мо максимална излезна моќност може да се нагоре за да го 350 W кога се напојува со 4 x 18650 батерии. И Микро-USB порта поддржува firmware надградба но не и за полнење. Кога појавување со cloud ѕверот TFV8, ќе уживате во фантастична облаците.
На SMOK GX350 Кутија СОВРЕМЕНИ има максимална излезна моќност(350 W) во глобалната со толку многу компактна големина. На максимална излезна моќност може да се нагоре за да го 350 W кога се напојува со 4 x 18650 батерии. И Микро-USB порта поддржува firmware надградба но не и за полнење
Perimeters
SMOK G320 Кутија Современи Големина : 58x40.4x84.5mm Моќ Опсег : Max 350 W Батерија : 4 X 18650 батерии (не се вклучени)
SMOK TFV8 Капацитет на Резервоар : 6ml(Max) Големина : 24.5x69mm Тежина : 74g Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тема : 510
Карактеристики : Најмалата големина со најсилните моќност 350 W Моќ и заменливи 4x 18650 клетки Уникатен патентиран турбо мотори со Поголем дното на воздухот слотови & греење на воздухот цевка Супер голем калибар delrin капе совет Супер бело e-сок рефил-слот & централна воздух слот Врвот рефил систем
Пакет Содржина 1 x GX 350 Mod (без батерија) 1 x TFV8 Резервоарот 1 x V8-T8 Octuple Серпентина Главата (0.15 ohm) 1 x V8-Q4 Четворни Серпентина Главата (0.15 ohm) 1 x Замена Стаклена Цевка 1 x Прирачник за Корисникот Резервни Делови
Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
Цел Совети за Тоа не вклучуваат 18650 батерии, треба да ги купите одделно.

Карактеристики

Компатибилен Модел:
GX350 Мо
екран:
No
Фирмверот Upgradeable:
Yes
Број На Модел На:
GX350 со TFV8 Комплет
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SMOK
Тип:
без батерија
USB полнач:
Yes
мо:
G350 Мо со TFV8 Комплет
Мо големина на:
58x40.4x84.5mm
Моќ Опсег:
350W max
Батеријата Потребни:
4 x 18650 батерии (не се вклучени)
Големина На Резервоар:
TFV8 Резервоарот
Капацитет На Резервоарот:
6ml max
Atomizer Големина:
24.5x69mm
боја:
Сребрена/Црна, Злато/Црна, Црвена/Црна, Виолетова/Црна

Производи во категоријата

2017 Нови Joyetech CuBox со 3.5 ml CUBIS 2 Резервоарот & 3000mAh вградената Батерија & 0.6 ohm ProC-BF-Серпентина Електронски Cig Дополнителен Комплет

1867.20 -15 % DEN 1587.00

Joyetech Cu Box со CUBIS 2 Комплет 3000m AhJoyetech Cu Box е пренослив но моќни дополнителен комплет за почетници На Cubis 2 atomizer усвојува childproof и флип стил дизајн со Pro CBF серија глава, која носи мека вкусна облаците за да MTL vapers...

Оригинални Wismec CB-60 со Amor НС Комплет 60W CB-60 Мо и 2ml Amor НС Atomizer

2344.32 -5 % DEN 2227.00

Производ Вовед : CB60(Проверете Bunny 60watt), првиот уред дизајниран за високо Никотин и Nicсоли употреба од страна на Џејк Барни, може да се пофали своите вградени 2300m Ah батеријата со 2 A брзо полнење систем...

Оригиналниот 80W Joyetech eGrip II Vaping Дополнителен Комплет со 2100mAh и 2ml/3.5 ml eGrip 2 Комплет одговара NotchCoil/BF/BF БАНКАТА Серпентина Главата E-cig

2399.52 -17 % DEN 1992.00

80 W Joyetech e Grip II VT Комплет 2100m Ah батеријата & 3.5 ml / 2.0 мл Atomizer е cig Vape Наследување на ситевоедно стил, 80 W Joyetech e Grip II VT за Полнење има поголеми излез во 80 W...

Оригиналниот Justfog minifit Дополнителен Комплет 370mAh сите во еден vape комплет како justfog q16 со MINIFIT батеријата компактен pod vaping уред

792.00 -20 % DEN 634.00

Justfog MINIFIT е компактен pod vaping уред, кој доаѓа со 370m Ah батеријата и 1,5 ml pod кертриџ Батеријата поддржува константен напон излез со 3ниво останатите батеријата индикатор...

Авторски Joyetech EVic Primo 2.0 228W Комплет со 4ml ProCore Овен Atomizer 228W Максимална Излезна Огромна Моќ Не Батерија 18650 Vape

3738.72 -20 % DEN 2991.00

Joyetech e Vic Primo 2.0 228 W со Pro Core Овен Целосен КомплетПроизвод ВоведНапојува со dual, заменливи, 18650 батерии, на e Vic Primo 2.0 обезбедува трајност и сигурност со 228 W максимална излезна...

Оригиналниот Eleaf ICare 2 Дополнителен Комплет со Вграден-во 650mAh Батеријата & Отстранлив 2ml Резервоарот Max 15W Излез Eleaf ICare 2 Комплет Vape Комплет

945.12 -31 % DEN 652.00

Eleaf i Care 2 Starter Kit 650m AhEleaf i Care 2 Starter Kit 650m AhПроизвод воведНа Eleaf i Care 2 Комплет е компактен vaping уред за vaping newbies...

Електронска Цигара 80W Vaporesso Грабеж ТЦ Комплет со NRG SE Резервоарот од 3,5 ml & Upgradeable OMNI 2.0 Чип Без Батерија 18650 Ecig Грабеж Комплет

DEN 2632.80

80 W Vaporesso Грабеж ТЦ Комплет со NRG SE Резервоарот 3.5 mlПроизвод ВоведНа Vaporesso Грабеж ТЦ Комплет доаѓа со 80 W ГРАБЕЖ МО и 3.5 ml NRG SE Мини Резервоарот)...

Оригиналниот Eleaf iJust NexGen Комплет 3000mah 2ml Капацитет на Резервоар Nex Генералот Дополнителен Комплет Max 50W со HW1 серпентина 0.2 ohm vs eleaf ijust s комплет

1693.92 -20 % DEN 1355.00

Eleaf i Just Nex Gen Целосен Комплет 3000m Ah На i Just Nex Gen е нов севоеден стил од Eleaf , вешто пакување вграден во 3000m Ah батеријата со 2ml резервоар во цевкакако единица...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.