• Ново
Нова Електрична Десктоп Храна Рерна Комерцијална Употреба Електрични Скари & Електрични Griddles Пилешко Salamander Toaster FY-938

Нова Електрична Десктоп Храна Рерна Комерцијална Употреба Електрични Скари & Електрични Griddles Пилешко Salamander Toaster FY-938

Оценка на клиентот:
DEN 4571.52
DEN 4343.00 -5 %

Износ
Залиха


Нова Електрична Десктоп Храна Рерна Комерцијална Употреба Електрични Скари & Електрични Griddles Пилешко Salamander Toaster FY-938
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса (од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса. Купувачите треба да ја испита пакет/стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Карактеристики

боја:
сива
Функција:
Не-Стап Површината За Готвење
Долниот Скара Големина:
Други
сертификација:
CE
Бренд Име:
YunlinLi
Bakeware Тип:
Бран Плоча
Горниот Скара Големина:
Други
Мулти-опрема Температура Прилагодување:
Yes
Тип:
Електричен Контакт Скара
Број На Модел На:
FY-938
Не-Стап Материјал:
Други
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заменлив Плочи:
Други
Моќност (W):
2000W
Напон (V):
220v/110v
Големина:
610*400*380mm
Англиски упатство:
Yes
Температурата Опсег:
5-300℃
Број На Производ:
HA152

Производи во категоријата

1.2 m рамен врвот Гас скара гас земи торта машина комерцијален гас teppanyaki лигњи машина режач

DEN 31584.00

Спецификација : Стил : ГАСБрој на горилници : 4контрола на прекинувач : 4Палење метод : Пакување Големина : 1216*616*406mmмашина напон : 2800paВентил : Низок притисок регулирање на вентилНето тежина : 60 KGНога во висина на вредноста : 130170mmДетали :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.