• Ново
10pcs/многу година Нови Пристигнување Врвен Квалитет AU/ЕУ да НИ AC Power Plug Патување Конвертор Адаптер Мексико, Бразил и САД Патување Socket

10pcs/многу година Нови Пристигнување Врвен Квалитет AU/ЕУ да НИ AC Power Plug Патување Конвертор Адаптер Мексико, Бразил и САД Патување Socket

Оценка на клиентот:
DEN 115.20

Износ
Залиха


JHD-9621
Америка до Европа конверзија приклучок
Номинална напон : 6 A 125/AC 250 V
Сертификација : CE, Ro HS

Карактеристики

Бренд Име:
VOSORON
Номинална Струја:
6A250V
Број На Модел На:
9621

Производи во категоријата

Белиот Телефонски RJ11 Џек Ѕид Плоча RJ45 Приклучок Панел Една Банда Штекер Лице Плоча Приклучок за Мрежа Ѕид Панел без Модул 86x86

DEN 170.40

Име на производ Лице Плоча Компатибилен за RJ11, RJ45, итн Тип 1 Сокет Бела Боја Материјал Пластични Контактот Големина ~0.5" x0.5" (LW) Панел Големина 86 86 x x 7.5 mm (3.4" x 3.4" x 0.3" )(LWT)Количина : 1pcs

20 Парчиња AC250V 10A 3 Pin Лемење IEC320 C13 Влезот Женски Plug Моќ Socket

DEN 744.00

AC250 V 10 A 3 Pin Лемење IEC320 C13 Влезот Женски Plug Моќ Штекер 20 ПарчињаСпецификација : Име на Производ Моќ Приклучок Конектор Тип IEC320 C13 Напојување AC 250 V 10 A Pin Број 3 Вкупната Големина 5 x 2.9 x 2.8 cm (L * W * H) Планината Дупка Растојание 4cm / 1.6" Материјал Пластика, Електронски Делови Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 300g Пакет Содржина 20 x Моќ СокетиОпис : се Користи за ПРОЗОРЦИ, возило за напојување, напојување кабинети, опрема за осветлување, комуникации кабинети и другите електрични уреди.

Многу 10 IEC-60320 C20 машки Receptale Кабелот за Напојување на Полнач Rewireable Plug 100~250V 16A

DEN 1550.40

ста Услови : Brand new Големина : 80 x 38 x 35 (mm) Боја : Црна Тежина : 69g / pc Ова е C20 машки plug на IEC 320 стандард AC кабел стандард кабелот на конекторот На приклучокот е наменет за брзо termiantion користење на завртка терминали...

10Pcs 10A/250VAC IEC320 C14 Машки 3Pin Панел Вградени Моќ Socket

DEN 239.52

ФункцијаТип : IEC320 C14Номинална Струја / напон : 10 A / 250 VМонтажа Големина : 26*21*28mm (L * W * Длабочина)Вкупната Големина : 31*23.7 mm (L*H) Контакт Материјал : МесингПакувањеIEC320 C14 Машки 3 Pin Панел Вградени Моќ Приклучок * 10ПревозотПратката пристигнување време( за референца само)Сад / Велика Британија / Австралија / КанадаПо 1520 денаГерманија / Франција / Белгија / Австрија / Netherland / Полска2030 работни денаШпанија / Бразил / Русија / Литванија / Други онлистата ЗемјиСо 2535 работни денаВраќање&Контактирајте со нас(1)Го прифати враќањето,ве Молиме контактирајте не преку порака или email прво, пред да се врати,објектот треба да се врати во рок од 14 дена и се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачи.(2)Ако вашиот пакет за повеќе од 40 дена не биле примени, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.(Русија и други земјата ќе потрае многу подолго од друга земја, па ве молиме да бидете трпеливи,ако повеќе од 50 дена не биле примени,ве молиме concact нас)(3)ние се потрудиме да се обезбеди предмети " квалитет и нашите услуги...

Fixmee 10x Панел Classis Планината DC 12V 3А Приклучок за Полнач Моќ Џек Plug 2 pin 2.5*5.5 ММ

115.20 -8 % DEN 106.00

Карактеристики : внатрешна игла со дијаметар од 2,5 mm џек штекер дијаметар 5.5 мм max панел длабочина 3мм фитинг дупка од 8мм9mm бара заврши со задните одредување заклучување орев целокупната 17mm, 3 ЗАСИЛУВАЧ max 2 терминал вид postive / негативни 12 V DCСпецификации : Боја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 10pcs DC Приклучок за Полнење Напојување Џек Испорака Детали за Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од Кина Пост Воздухопловната или e Packet по плаќањето е јасно.Нормално...

20PCS YT2000 DC-002 DC моќност штекер DC002 3.5 Калибар 1.3 MM контакт pin МАЛИ sockets конектор НАТОПИ 3PINS ROHS Бесплатен превозот

48.48 -5 % DEN 46.00

DC002Пакет : 20 PCS Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Велика БРИТАНИЈА приклучок адаптер 5x5x7cm 250V Европската Евра ЕУ Sockets 2 Pin на велика БРИТАНИЈА 3 Pin Приклучок Адаптер Патна Мрежа Адаптер конвертор приклучок

90.24 -10 % DEN 81.00

100% сосема нов и висок квалитет адаптерКомпактен дизајн за патниците или семејна употребаМала тежина, plug and play топлина, лесен за инсталација и употребаСе конвертира AC приклучок1 име на Производ : мерач адаптер приклучок2 производ параметри : номинална напон 250 V тековната 16 A.3 инструкции : овој производ може да се измери на ул апарат во приклучокот.4 производ слики : Пакетот вклучува : 1* Приклучок

ЕУ стандард германија ѕиден штекер,бел Кристал зајакнато стакло панел моќност приклучок, AC110-250V,Топла продажба

444.48 -15 % DEN 378.00

Име на производ ЕУ германија ѕиден штекер,бел Кристал зајакнато стакло панел моќност штекер Панел Материјал 4mm зајакнато стакло панел База Материјал 1.35 mm челична рамка и отпорни на оган PC база Напон 110250 V AC ,5060 HZ на струјата : 16 A Производ si ze 86*86mm Покрие Сликарство Луксузни кожатачувствував paiting,многу добро чувство

1PCS Golded Работ Бела Црна Шампањ AC250V 16A 3 Pin 1 Притисни Копче за Префрлање АУ Приклучок за Штекер Ѕиден Прекинувач Плоча Нови 91 x 86mm

DEN 381.60

Име на производ Ѕид Плоча Одговара Приклучок Тип 3 Pin АУ Plug го Издржат Напон и Струја 16 A, AC250 V Главната БојаБелаБела+Gloded РаботЦрна+Gloded РаботШампањ Материјал Пластични & Метал Пред Лицето Големина(Приближно) 9.1 x 8.6 x 1cm / 3.6" x 3.4" x 0.4" (L*W*T Max) Вкупна Длабочина(Приближно) 3cm / 1.2"Количина : 1pcs

10 Парчиња AC 250V 10A IEC 320 C13 Женски Штекер Моќ Штекер Менгеме Тип Адаптер

DEN 493.92

10 Парчиња AC 250 V 10 A IEC 320 C13 Женски Штекер Моќ Штекер Менгеме Тип АдаптерИме на производ Штекер Моќ Приклучок Конектор Тип IEC 320 C13 Напојување AC 250 V 10 A Pin Број 3 Вкупната Големина од 3,5 x 2.8 x 2cm / 1.4" x 1.1" x 0.8" (L * W * H) Одговара за Планината Големина 3.2 x x 2.5 1.6 см / 1.3" x 1" x 0.6(L * W * H) Монтажа Тип Менгеме Тип Материјал Пластика, Електронски Делови Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 162g Пакет Содржина 10 x Штекер Моќ SocketОпис : C13 женски пол, од кои 3 терминали...

Висок квалитет програмабилни тајмер штекер дигитални LCD моќ време се префрлите конвертор за дома универзална опрема апаратот

DEN 723.84

Висок квалитет на 220 v приклучок во switch штекер дигитален тајмер конвертор Енергијазаштеда на програмабилни тајмери ЕУ Plug Тековна Оценка : 16 A Времето опсег : 168 Домување материјал : PC Диригент материјал : бакар Сертификација : CE, Отценети напон : 250 V опис на Производот : 1 : Поставете го исчистите екранот со оперативен поттикнува 2 : Дизајниран за домашна безбедност може слободно Здружување ...

20PCS 2.54 mm 2x5 Pin 10 Pin Директно Машки Обвиткан насловот на IDC НОВ Приклучок

DEN 95.52

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 Производ Discription : Теренот : 2.54 mm.Пол : МашкоБрој на Пиновите : 2x5 PinТелото Ориентација : СтрејтТип на Ред : Двоен Ред на Пакет се Вклучени : 20 x 2.54 mm 2x5 Pin 10 Pin Директно Машки Обвиткан насловот на IDC Штекер НОВА Фотографија :

20 Парчиња IEC320 C14 Машки Plug 3 Рамен Pin Панел Монтажа AC Приклучок Адаптер 250V 10A

DEN 600.00

20 Парчиња IEC320 C14 Машки Plug 3 Рамен Pin Панел Монтажа AC Приклучок Адаптер 250 V 10 AСпецификација : Име на Производ Моќ Влезот Приклучок за Напојување 250 V 10 A Приклучок Тип IEC320 C14 Pin Број 3 Монтажа Големина 27 x 19 x 26mm (L*W*T) Монтажа Дупка Кол 4mm Вкупната Големина 5 x 2 x 3 cm (L*W*H) Материјал Пластика, Метал Главната Боја Црна Нето Тежина 200g Пакет Содржина 20 x Моќ СокетиОпис : C14 машки приклучокот, 3 pin терминали, црна трајни пластични материјали изградба, рамни pin дизајн, долго време за користење...

1Pcs Висок Квалитет 3 Pin Безбедно Машки Моќ Штекер Бакар со Двојна Fules Влезот Block Конектор Приклучок 10A 250VAC Компјутер Апарати

DEN 92.16

Пакет се вклучени : 1 Pcs Висок Квалитет 3 Pin Безбедно Машки Моќ Штекер Бакар со Двојна Fules Влезот Конектор Приклучок 10 A 250 VAC Компјутер Апаратистр ayment : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Слободен Испорака На Високо Квалитетни Површината Монтирани Водоотпорен Ѕиден Прекинувач ,Германија Стил Водоотпорен Штекер Кујна , Бања Внатрешна Употреба

441.60 -5 % DEN 420.00

1 Точка име : водоотпорен switch socket2 Материјал : ABS3 Струја : 16 A4 Напон : 250 V5 Заштита степен : IP556 Работна температура опсег : 20 степен centigrade до 50 степен centigrade7...

Високо Технолошки Двојно USB Електрични Ѕиден Штекер Дома Power Point Снабдување Плоча 2 Вклучете Дома Електрични Алатки (АУ Приклучок)

639.84 -23 % DEN 492.00

[imagelist] [ / imagelist]Опис : Сосема нов и висок квалитет.Овој USB Ѕид Напојување е составен од два моќ копчиња,две USB порти и два АУ стандард триprong џек на школка.Идеален за употреба во станбени, комерцијални и јавноста, како што се домови, канцеларии , хотели, аеродроми, салони и продавници за кафе.Карактеристики : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.