• Ново
Универзална Патување AC Адаптер за полнење Plug Конвертор 2 USB Порт АУ велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ #L057# нова жешка

Универзална Патување AC Адаптер за полнење Plug Конвертор 2 USB Порт АУ велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ L057 нова жешка

Оценка на клиентот:
DEN 230.40
DEN 210.00 -9 %

Износ
Залиха


Производство Спецификација : 2 USB порта (1000m A) може да се користи за полнење на мобилен телефон,дигитална камера,mp3,i Pod,iphone, итн. 2 Двојно полнење преку USB порти со максимална струја 1 A.Полнење на струјата ќе бидат заменети автоматски. Вграден-Во безбедноста ролетни заштити корисниците од директен допир на телевизија делови на приклучок за штекер. Покрива повеќе од 150 Земји со САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/AU приклучоци.Volts : 100-240 V,Тековната Оценка : 6 A. Овој универзален приклучок адаптер не е конвертер,тоа само ги претвора штекер приклучок тип само, тоа НЕ конвертирате електрични излезна струја и напон. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот уред носи електрични конвертор кога ќе патуваат во други земји со различни електрични излез. Опис на производот : Сите во еден адаптер со surge protector, безбедност shutter и моќ индикатор светлина. Тоа обезбедува заштита на децата за безбедност на блендата, моќ индикатор за светло и surge protector.Оваа ставка ќе одговара на приклучоци во Европа,велика БРИТАНИЈА, САД,Кина,Јапонија, Австралија,Шпанија и речиси во секоја земја во светот. 2 полнење преку USB порти. 2 полнење преку USB порти обезбедува вкупно 1А Излез. Полнење на струјата ќе бидат заменети автоматски.во споредба со повеќето 300-500m A усб-стикови,го скрати вашиот полнење Период до половина. НЕ користите со Фенови за Коса, маша или било кој електричен апарат чија моќ е поголема од 600 W. Тоа се заштити вашиот вредни електронски апарат од шила и бранови. Тоа го прифаќа earthed и unearthed приклучоци од десетици земји. Volts : 100-240 V. Моменталната оценка : 6 A. Боја : Бела Големина : 8 * 4.8 * 4cm / 3.15"*1.89"*1.57"(L*W*H) Не Мало Пакети Количина : 1 Set Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 x Универзални AC адаптер 1 x Не-ткаени торба

Карактеристики

Номинална Напон:
видете информации
Број На Модел На:
видете информации
Стандард:
видете информации
Номинална Струја:
видете информации
Бренд Име:
OOTDTY
Примена:
видете информации
Заземјување:
видете информации

Производи во категоријата

Слободен Испорака На Високо Квалитетни Површината Монтирани Водоотпорен Ѕиден Прекинувач 2 Начини Ѕиден Прекинувач Кујна , Бања Внатрешна Употреба

447.36 -5 % DEN 425.00

1 Точка име : водоотпорен префрлате2 Материјал : ABS3 Струја : 20 A4 Напон : 250 V5 Заштита степен : IP556 Работна температура опсег : 20 степен centigrade до 50 степен centigrade7...

20 Парчиња AC250V 10A 3 Pin Лемење IEC320 C13 Влезот Женски Plug Моќ Socket

DEN 744.00

AC250 V 10 A 3 Pin Лемење IEC320 C13 Влезот Женски Plug Моќ Штекер 20 ПарчињаСпецификација : Име на Производ Моќ Приклучок Конектор Тип IEC320 C13 Напојување AC 250 V 10 A Pin Број 3 Вкупната Големина 5 x 2.9 x 2.8 cm (L * W * H) Планината Дупка Растојание 4cm / 1.6" Материјал Пластика, Електронски Делови Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 300g Пакет Содржина 20 x Моќ СокетиОпис : се Користи за ПРОЗОРЦИ, возило за напојување, напојување кабинети, опрема за осветлување, комуникации кабинети и другите електрични уреди.

16A ЕУ Plug Приклучок за Штекер Панел Ѕид Sockets Стандард Ѕид Адаптер за полнење 86 Тип Германија Стандард

89.28 -18 % DEN 73.00

Спецификации : 1.Материјал : ABS2.Моќ Оценка : 2000 W3.Модел : 86 Тип4.Боја : БелаКарактеристики : 1 100% сосема нов и висок квалитет на ѕидниот штекер панел.2...

20 Парчиња IEC320 C14 Машки Plug 3 Рамен Pin Панел Монтажа AC Приклучок Адаптер 250V 10A

DEN 600.00

20 Парчиња IEC320 C14 Машки Plug 3 Рамен Pin Панел Монтажа AC Приклучок Адаптер 250 V 10 AСпецификација : Име на Производ Моќ Влезот Приклучок за Напојување 250 V 10 A Приклучок Тип IEC320 C14 Pin Број 3 Монтажа Големина 27 x 19 x 26mm (L*W*T) Монтажа Дупка Кол 4mm Вкупната Големина 5 x 2 x 3 cm (L*W*H) Материјал Пластика, Метал Главната Боја Црна Нето Тежина 200g Пакет Содржина 20 x Моќ СокетиОпис : C14 машки приклучокот, 3 pin терминали, црна трајни пластични материјали изградба, рамни pin дизајн, долго време за користење...

10 Парчиња AC 250V 10A IEC 320 C13 Женски Штекер Моќ Штекер Менгеме Тип Адаптер

DEN 493.92

10 Парчиња AC 250 V 10 A IEC 320 C13 Женски Штекер Моќ Штекер Менгеме Тип АдаптерИме на производ Штекер Моќ Приклучок Конектор Тип IEC 320 C13 Напојување AC 250 V 10 A Pin Број 3 Вкупната Големина од 3,5 x 2.8 x 2cm / 1.4" x 1.1" x 0.8" (L * W * H) Одговара за Планината Големина 3.2 x x 2.5 1.6 см / 1.3" x 1" x 0.6(L * W * H) Монтажа Тип Менгеме Тип Материјал Пластика, Електронски Делови Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 162g Пакет Содржина 10 x Штекер Моќ SocketОпис : C13 женски пол, од кои 3 терминали...

Fixmee 10x Панел Classis Планината DC 12V 3А Приклучок за Полнач Моќ Џек Plug 2 pin 2.5*5.5 ММ

115.20 -8 % DEN 106.00

Карактеристики : внатрешна игла со дијаметар од 2,5 mm џек штекер дијаметар 5.5 мм max панел длабочина 3мм фитинг дупка од 8мм9mm бара заврши со задните одредување заклучување орев целокупната 17mm, 3 ЗАСИЛУВАЧ max 2 терминал вид postive / негативни 12 V DCСпецификации : Боја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 10pcs DC Приклучок за Полнење Напојување Џек Испорака Детали за Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работен ден од Кина Пост Воздухопловната или e Packet по плаќањето е јасно.Нормално...

AC 250V 13A 3 Pin велика БРИТАНИЈА Штекер Штекер Ѕид Плоча Панел Нови

DEN 312.96

Име на производ Ѕид Плоча Штекер Тип 3 Pin велика БРИТАНИЈА Штекер го Издржат Напон и Струја AC 250 V, 13 A Пред Лицето Големина 8.6 x 8.6 x 1.2 см / 3.4" x 3.4" x 0.47"(L*W*Длабочина) Вкупно Длабочина 2.66 cm / 1.05" Дупка во Предниот Лице Кол 0.4 cm / 0.157" Надворешен Материјал Пластични Боја Бела

20PCS 2.54 mm 2x5 Pin 10 Pin Директно Машки Обвиткан насловот на IDC НОВ Приклучок

DEN 95.52

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 Производ Discription : Теренот : 2.54 mm.Пол : МашкоБрој на Пиновите : 2x5 PinТелото Ориентација : СтрејтТип на Ред : Двоен Ред на Пакет се Вклучени : 20 x 2.54 mm 2x5 Pin 10 Pin Директно Машки Обвиткан насловот на IDC Штекер НОВА Фотографија :

2017 10A 250V црн Американски стандард патување конвертор штекер еден-претвори-три AU/велика БРИТАНИЈА/НАС да НИ plug мулти-функција штекер конвертор

DEN 58.56

Модел : WDS6Производ големина : Matel материјал : phosphor бронза, полн бакарПластичен материјал : PC+ABSСпецификација : 110 V~250 V 2500 W 10 AПогоден За Област : Тајван, Јапонија, САД, Канада, Филипини, Кина, ТајландБоја : Црна / БелаСертификат : CE...

ЕУ стандард германија ѕиден штекер,бел Кристал зајакнато стакло панел моќност приклучок, AC110-250V,Топла продажба

444.48 -15 % DEN 378.00

Име на производ ЕУ германија ѕиден штекер,бел Кристал зајакнато стакло панел моќност штекер Панел Материјал 4mm зајакнато стакло панел База Материјал 1.35 mm челична рамка и отпорни на оган PC база Напон 110250 V AC ,5060 HZ на струјата : 16 A Производ si ze 86*86mm Покрие Сликарство Луксузни кожатачувствував paiting,многу добро чувство

Велика БРИТАНИЈА приклучок адаптер 5x5x7cm 250V Европската Евра ЕУ Sockets 2 Pin на велика БРИТАНИЈА 3 Pin Приклучок Адаптер Патна Мрежа Адаптер конвертор приклучок

90.24 -10 % DEN 81.00

100% сосема нов и висок квалитет адаптерКомпактен дизајн за патниците или семејна употребаМала тежина, plug and play топлина, лесен за инсталација и употребаСе конвертира AC приклучок1 име на Производ : мерач адаптер приклучок2 производ параметри : номинална напон 250 V тековната 16 A.3 инструкции : овој производ може да се измери на ул апарат во приклучокот.4 производ слики : Пакетот вклучува : 1* Приклучок

1PCS YT1028 AC Штекер 15 / 250V Електричниот Приклучок за Штекер Кабел Штекерот Со Двојно Осигурач и Зелена LED Префрлате

263.52 -5 % DEN 251.00

Оваа цена е само содржи производотОваа цена е само содржи производотОвој производ е 15 / 250 V AC штекер, со двоен осигурач и зелена led префрлување, може да се користи во шасијата, инструменти, машини, прибор за на маса, контра, секојдневно домаќинство парична казна...

Бесплатен превозот , ЕУ Двојно Моќ Штекер Schuko, Црна Кристално Стакло Панел, 16A ЕУ Стандард Ѕидниот Штекер KP002EU-Б

672.00 -5 % DEN 638.00

Мојата фабрика прифати капка превозот бизнис.Ова е ЕУ двојно моќ контактот со земјата.имаме сосема KOPOU логото на стакло рамка, и имаат netural без лого на стакло рамка.ако сакате да ги купите сите чисти без лого на стакло рамка тип на ѕид моќ приклучоци, ве молиме порака мене кога ќе ги нарачате.

20PCS YT2000 DC-002 DC моќност штекер DC002 3.5 Калибар 1.3 MM контакт pin МАЛИ sockets конектор НАТОПИ 3PINS ROHS Бесплатен превозот

48.48 -5 % DEN 46.00

DC002Пакет : 20 PCS Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.