• Ново
DIY,Електрични 250v 10A IEC 320 C14 АУ AC кабелот за НАПОЈУВАЊЕ кабелски приклучок AC штекер ,10 компјутери

DIY,Електрични 250v 10A IEC 320 C14 АУ AC кабелот за НАПОЈУВАЊЕ кабелски приклучок AC штекер ,10 компјутери

Оценка на клиентот:
DEN 902.40
DEN 812.00 -10 %

Износ
Залиха


Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG/ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ/ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.
Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAP-IN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),
РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,
Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,
МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .
Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое време.
Опис На Производот
100% Сосема нов и висок квалитет
Компактен дизајн за патник или Домашна Употреба
3 pin
Оценка : 10 A , 250 VAC
Лесен за употреба, plug and play
Боја : Црна
Пакет се вклучени : 10 pc Приклучок

Карактеристики

Бренд Име:
JORINDO

Производи во категоријата

20 Парчиња AC250V 10A 3 Pin Лемење IEC320 C13 Влезот Женски Plug Моќ Socket

DEN 744.00

AC250 V 10 A 3 Pin Лемење IEC320 C13 Влезот Женски Plug Моќ Штекер 20 ПарчињаСпецификација : Име на Производ Моќ Приклучок Конектор Тип IEC320 C13 Напојување AC 250 V 10 A Pin Број 3 Вкупната Големина 5 x 2.9 x 2.8 cm (L * W * H) Планината Дупка Растојание 4cm / 1.6" Материјал Пластика, Електронски Делови Боја Црна, Сребрена Тон Тежина 300g Пакет Содржина 20 x Моќ СокетиОпис : се Користи за ПРОЗОРЦИ, возило за напојување, напојување кабинети, опрема за осветлување, комуникации кабинети и другите електрични уреди.

ИЗРАЕЛ и Палестина Патување Приклучок Адаптер Универзална Штекер Израелскиот 3 Pin Основани Приклучок Адаптер 10A 250V

DEN 24.00

Ние Продаваме PLUG КОНВЕРТОР,AC ПАТНИЧКИ АДАПТЕР AC КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ,AC POWER PLUG / ГРЛО,МОЌ ВЛЕЗОТ / ИЗЛЕЗОТ,УНИВЕРЗАЛНА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР големи.Исто така, вклучуваат ЕМИ ФИЛТРИ,ВО ШТЕКЕР(ЗАВРТКА ТИП),ВО ШТЕКЕР(SNAPIN ТИП),ВО ШТЕКЕР(PC ТИП),РОКЕР SWITCHPUSH,КОПЧЕ ЗА ПРЕФРЛУВАЊЕ,ЗА ДА СЕ ПРЕФРЛАТЕ SWITCH,МИНИЈАТУРНИ ВКЛУЧИТЕ,ПРИТИСНЕТЕ ПРЕКИНУВАЧ,Напон selsctor & ИЗЛИЗГАЈТЕ го ПРЕКИНУВАЧОТ,AC ПРИКЛУЧОЦИ,AC Adaptors,МОЌ КАНАПИ,DIP ПРЕКИНУВАЧ,ТЕРМИНАЛ БЛОКОВИ,МИКРО ПРЕКИНУВАЧ .Па ве молиме да се чувствуваат слободни да ни испратите вашето барање во секое времеОпис на производот Услови : Brand new Големина : 60 x 36 x 36 (mm) Сертификат : CE означени Израел 3 pin(4.1 mm) на текст на Универзалната штекер да се прифати : велика БРИТАНИЈА,ЕУ, Schuko, НАС, АУ, Швајцарската 3 pin, Италија 3 pin, Кина, Јапонија, Индија...

Со Двоен USB германски Штекер германски Стандард Штекер Европската Штекер Европските Регулативи 16A Европскиот Стандард Ѕид Socke

360.00 -11 % DEN 321.00

Детали за Производот ОписНоминална напон : 250 Vбоја : белаПродажбата спецификации : 1 bucИме : Со двоен USB приклучокСпецификации : германски стандардПроизвод Големина : 80 * 80mm[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][44138][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. УслугаПЛАЌАЊЕ : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.http : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlПРЕВОЗОТ : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

20PCS YT2000 DC-002 DC моќност штекер DC002 3.5 Калибар 1.3 MM контакт pin МАЛИ sockets конектор НАТОПИ 3PINS ROHS Бесплатен превозот

48.48 -5 % DEN 46.00

DC002Пакет : 20 PCS Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

Бесплатен превозот , ЕУ Двојно Моќ Штекер Schuko, Црна Кристално Стакло Панел, 16A ЕУ Стандард Ѕидниот Штекер KP002EU-Б

672.00 -5 % DEN 638.00

Мојата фабрика прифати капка превозот бизнис.Ова е ЕУ двојно моќ контактот со земјата.имаме сосема KOPOU логото на стакло рамка, и имаат netural без лого на стакло рамка.ако сакате да ги купите сите чисти без лого на стакло рамка тип на ѕид моќ приклучоци, ве молиме порака мене кога ќе ги нарачате.

Белиот Телефонски RJ11 Џек Ѕид Плоча RJ45 Приклучок Панел Една Банда Штекер Лице Плоча Приклучок за Мрежа Ѕид Панел без Модул 86x86

DEN 170.40

Име на производ Лице Плоча Компатибилен за RJ11, RJ45, итн Тип 1 Сокет Бела Боја Материјал Пластични Контактот Големина ~0.5" x0.5" (LW) Панел Големина 86 86 x x 7.5 mm (3.4" x 3.4" x 0.3" )(LWT)Количина : 1pcs

1PCS YT1028 AC Штекер 15 / 250V Електричниот Приклучок за Штекер Кабел Штекерот Со Двојно Осигурач и Зелена LED Префрлате

263.52 -5 % DEN 251.00

Оваа цена е само содржи производотОваа цена е само содржи производотОвој производ е 15 / 250 V AC штекер, со двоен осигурач и зелена led префрлување, може да се користи во шасијата, инструменти, машини, прибор за на маса, контра, секојдневно домаќинство парична казна...

Високо Технолошки Двојно USB Електрични Ѕиден Штекер Дома Power Point Снабдување Плоча 2 Вклучете Дома Електрични Алатки (АУ Приклучок)

639.84 -23 % DEN 492.00

[imagelist] [ / imagelist]Опис : Сосема нов и висок квалитет.Овој USB Ѕид Напојување е составен од два моќ копчиња,две USB порти и два АУ стандард триprong џек на школка.Идеален за употреба во станбени, комерцијални и јавноста, како што се домови, канцеларии , хотели, аеродроми, салони и продавници за кафе.Карактеристики : 1...

Многу 10 IEC-60320 C20 машки Receptale Кабелот за Напојување на Полнач Rewireable Plug 100~250V 16A

DEN 1550.40

ста Услови : Brand new Големина : 80 x 38 x 35 (mm) Боја : Црна Тежина : 69g / pc Ова е C20 машки plug на IEC 320 стандард AC кабел стандард кабелот на конекторот На приклучокот е наменет за брзо termiantion користење на завртка терминали...

Велика БРИТАНИЈА приклучок адаптер 5x5x7cm 250V Европската Евра ЕУ Sockets 2 Pin на велика БРИТАНИЈА 3 Pin Приклучок Адаптер Патна Мрежа Адаптер конвертор приклучок

90.24 -10 % DEN 81.00

100% сосема нов и висок квалитет адаптерКомпактен дизајн за патниците или семејна употребаМала тежина, plug and play топлина, лесен за инсталација и употребаСе конвертира AC приклучок1 име на Производ : мерач адаптер приклучок2 производ параметри : номинална напон 250 V тековната 16 A.3 инструкции : овој производ може да се измери на ул апарат во приклучокот.4 производ слики : Пакетот вклучува : 1* Приклучок

Франција стандард три бои на располагање 16A 220V ѕиден прекинувач штекер Кристално стакло панел висок квалитет штекер бесплатен превозот 2018

854.40 -49 % DEN 436.00

Спецификации : Бренд Име : SANGKOUПримена : Станбени / Општа НаменаЗаземјување : Стандард ЗаземјувањеНоминална Струја : 16 AСтандард : Ѕид ЕУ Моќ SocketБрој на модел : SKS03ЕУБоја : едноставна Бела боја , елегантен црно , шампањ златоРаботата на животната Средина : 30~70 centigrade; помалку од 95 RHНоминална Напон : AC110250 V 50~60 HzПанел Материјал : Зајакнато стакло, оганотпорни материјалиW осум : 0.2 kgКарактеристики : E u Франција стил моќ штекер.Т hree бои се достапни на клиентиова е ЕУ Франција моќ контактот со земјата.Т тој панел е направен од 4mm на калено стакло рамка (yes)имаме CE& Rohs FCC сертификатТ тој гаранција над 2 годининие сме неутрални без лого на стакло рамка...

Слободен Испорака На Високо Квалитетни Површината Монтирани Водоотпорен Ѕиден Прекинувач ,Француски Стил Водоотпорен Штекер Кујна , Бања Внатрешна Употреба

441.60 -5 % DEN 420.00

1 Точка име : водоотпорен switch socket2 Материјал : ABS3 Струја : 16 A4 Напон : 250 V5 Заштита степен : IP556 Работна температура опсег : 20 степен centigrade до 50 степен centigrade7...

1PCS Golded Работ Бела Црна Шампањ AC250V 16A 3 Pin 1 Притисни Копче за Префрлање АУ Приклучок за Штекер Ѕиден Прекинувач Плоча Нови 91 x 86mm

DEN 381.60

Име на производ Ѕид Плоча Одговара Приклучок Тип 3 Pin АУ Plug го Издржат Напон и Струја 16 A, AC250 V Главната БојаБелаБела+Gloded РаботЦрна+Gloded РаботШампањ Материјал Пластични & Метал Пред Лицето Големина(Приближно) 9.1 x 8.6 x 1cm / 3.6" x 3.4" x 0.4" (L*W*T Max) Вкупна Длабочина(Приближно) 3cm / 1.2"Количина : 1pcs

Универзална Патување AC Адаптер за полнење Plug Конвертор 2 USB Порт АУ велика БРИТАНИЈА НИ ЕУ L057 нова жешка

230.40 -9 % DEN 210.00

Производство Спецификација : 2 USB порта (1000m A) може да се користи за полнење на мобилен телефон,дигитална камера,mp3,i Pod,iphone, итн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.